Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаНаум
473 Oracle

Наум: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Наум за походженням давньоєврейське. У біблії згадується Пророк Наум – він передбачив зникнення (загибель) Ніневії. У перекладі з древнього єврейського мови, дане ім'я означає «тішить» або «Втіха». До слова, існують і інші версії, але вони не популярні.

Ім'я Наум сьогодні не особливо популярно серед представників чоловічої статі, але ще користується невеликим попитом в країнах колишнього СРСР. Пояснюється попит хорошою значимістю, відмінною символікою, і дивовижної сумісністю. І взагалі іменовані цим найменуванням, це власники унікальної натури ...

Ім'я Наум: Значення і характеристика
Походження імені Наумдавньоєврейське
Буквальна трактування«тішить»
За другою версії«втішений»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Наум

Популярність:Наум не потрапить в сотню популярних чоловічих українських імен, і за статистикою припадає не більше, ніж на 2-4 хлопчиків з 5 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Наумко

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Наум:Колись ім'я Наум користувалося просто неймовірною популярністю серед чоловіків, але тепер вона віднесена до категорії рідкісних імен.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Наум обіцяє дружелюбність, щирість, доброту, і неймовірну товариськість. Носій чоловічого імені Наум з дитинства норовить оточити себе якнайбільшою кількістю друзів, до того ж, рідко відсіває неугодних – йому підходять всі без винятку. Дорожить близькими, любить бути в центрі уваги і не проти покласти на себе відповідальність за прийняття важливих рішень. Відповідальний і надійний.

Обов'язковий і виконавчий лідер, не позбавлений гумору. Організатор і заводила, дуже легко з вчителями і намагається бути напоготові завжди, коли може знадобитися. Мінус всіх Наумов без винятку полягає в тому, що їм не вистачає посидючості і терплячості, вони вічно поспішають, ставлять перед собою багато цілей і рідко досягають поставлених спочатку ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в їх здатності швидко приймати рішення навіть в самих екстрених і незвичайних ситуаціях. Це люди, у яких завжди вистачає ідей на всі випадки життя без винятку.

Наум погано відноситься долюдям нудним, нудним, які не вміють веселитися і відпочивати так, щоб це запам'ятовувалося. А ще Наумов уникають спілкування з людьми корисливими, наполегливими і надто нав'язливими.

Характер імені Наум

Характер імені Наум такий, що обіцяє названому цим ім'ям чоловікові багато хороших якостей, як раз таких, які допоможуть стати комунікабельним і обзавестися друзями. Красномовність, товариськість, комунікабельність, балакучість, оптимістичність, позитивність, весела вдача і привабливість. Характер Наумов настільки унікальний і позитивний, що просто не може не захоплювати. Але в той же час багато що залежить від знака зодіаку, під яким народився Наум. Наприклад, у весняного Наума може бути безтурботна і дуже безвідповідальна натура, в той час як зимовий стане володарем таких якостей як романтичність, мрійливість, сором'язливість і наївність. На особливу увагу заслуговують літні та осінні Наумов.

Характер носіїв цього ймення такий, що всім без винятку обіцяє цілеспрямованість і наполегливість. Такі ніколи не кидають розпочатих справ і будь-яка з них доводять до кінця. На таких можна покластися, їх характер не дозволяє їм підвести кого-небудь або зробити поганий вчинок стосовно кого-небудь.
У той же час, характер носія імені Наум може припускати і наявність такої риси як самодостатність, яка в парі з селищем волелюбністю може принести чимало проблем, як самому Наум, так і його оточенню. Будучи упертим і наполегливим лідером, такий Наум може бути занадто конфліктним. Втім, не можна не сказати, що багато в чому характер залежить від виховання і багатьох інших факторів, а не тільки від характеристики самого імені.

Раннє дитинство

У хлопчика, який отримав при народженні красиве рідкісне чоловіче ім'я Наум, може бути вкрай рідкісний і унікальний характер в ранньому дитинстві. Але перш за все варто сказати, що значення цієї іменної форми може наділити хлопчиська неймовірною комунікабельністю, такою, якою можна лише позаздрити. Він дуже товариський, комунікабельний, привітний, доброзичливий, красномовний і чарівний, всюди знайде собі друзів, ніколи не опиниться на самоті, вічно оточений дітьми або увагою дорослих. І взагалі, значення може обдарувати названого іменем Наум хлопчика неймовірно яскравою харизмою, завдяки якій він буде в увазі оточення. Але і це ще не все ...

Веселий, оптимістичний, добрий, гумористично і позитивний, позитивний і спритний, трохи розпещений, але в міру, завжди в гарному настрої і знає, як зробити так, щоб весело було і всім навколо. Завдяки цим рисам у Наума має бути дуже багато друзів. А ще значення цього ймення може обдарувати і добротою душевною, і щедрістю, доброзичливістю, і добродушністю, і уважністю, і дбайливістю – завдяки цим рисам Наум буде бажаним гостей в будь-якій компанії. Він ніколи не відмовить у допомозі, готовий прийти на допомогу до будь-кому і коли завгодно, допоможе, не полінується, віддасть все, щоб нужденному людині було добре.

Єдине велике «але» полягає в тому, що значення не наділяє хлопчика Наума поступливістю у відносинах з батьками. З ними він вічно сперечається в дитинстві, не бажає робити те, що йому доручають проти його волі.

Підліток

в підлітковому віці у Наума мало що зміниться в натурі або характері. Цього хлопчика значення обдаровує купою хороших якостей. Доброзичливість, весела вдача, оптимістичність, позитивність і оптимістичність, чесність і щедрість, доброта, працьовитість і красномовність, старанність і відповідальність – в підлітковому віці натура Наума збалансована зазвичай як годиться. Такі стають в міру веселими і відповідальними, в міру розважливими і працьовитими, в них немає чогось, чого було б занадто багато. Зазвичай такі користуються популярністю в школі і стають негласними лідерами. При цьому значення може обдарувати носія імені Наум ще й ораторськими рисами, рисами організатора, завдяки чому він зможе відмінно керувати натовпом і організовувати громадську силу в одне єдине. Нерідко таких призначають командирами в спортивних командах. До того ж, все Наумов, над якими опікується значення і енергетика цього ймення, просто обожнюють командні ігри.

Відповідальність, розсудливість, розважливість, планомірність, вміння концентруватися, старанність і старанність, обов'язковість – цими рисами хлопчика Наума теж може обдарувати дане ймення. Плюс, його значення може подарувати і стрімкість з цілеспрямованістю, якості, завдяки яким носій завжди і з усім буде справлятися. Такий ніколи не здасться, побачивши перед собою перешкоду або перешкоду, ніколи не кине початої справи на півдорозі, все і завжди доробляє до кінця.

Дорослий чоловік

Дорослий Наум, це і зовсім унікальна особистість. Значення і енергетика імені Наум можуть обдарувати хлопчика працьовитістю, а у дорослого відібрати його, але не обов'язково – дуже важливо, щоб у дорослого Наума було відповідне оточення, адже це в своїй більшості чоловіки, занадто легко піддаються громадському впливу. Таких легко перевиховати і привчити до чогось поганого, їм легко нав'язати не те думка, яке було б корисним і потрібним, вони занадто довірливим і наївні, по крайней мере, в більшості випадків. І це незважаючи на наявність явних лідерських задатків, які в кожному Наума без винятку зароджуються в дитинстві. При цьому чоловіки, над якими опікується значення ймення Наум, не втрачають лідерства, підлаштовуючись під оточення – навпаки, вони завжди в лідерах, просто занадто сильно бажають догоджати всім навколо, і цим же і наносять зазвичай собі шкоду. Але бувають і інші випадки. Все залежить від виховання.

Ще один важливий момент – дорослий Наум, над яким протегує значення і енергетика цього імені, це людина, від якого ніколи, і ніхто не дочекається чесності і відкритості. При наявності будь-яких проблем у житті, Наум ніколи не почне скаржитися на них людям з оточення, навіть коханій жінці Наума, і то, доведеться в буквальному сенсі випитувати з Наума все його переживання і образи. Дорослий Наум, людина закрита від оточення, який не хоче ні з ким ділитися своїми переживаннями, на відміну від хлопчика підлітка Наума.

Доля імені Наум

Доля імені Наум передбачає велику популярність у жіночої половини суспільства носію цього ймення в підлітковому віці. Зазвичай, будучи наділеними відмінним чарівність і красномовністю, такі користуються неймовірною популярністю у дівчат. Але доля також обіцяє і небажання бути зобов'язаним або прив'язаним – Наумов надто волелюбні в молодості і намагаються якомога довше залишатися вільними в плані відносин. Зате всім Наумов доля обіцяє бурхливе особисте життя, завдяки їх харизмі, кавалерським рис і вмінню подобатися всім без винятку. Такі вміють чарувати і закохувати в себе.

У дорослому житті до самого пізнього моменту Наумов намагаються залишатися холостяками. Вони працьовиті, працелюбні, відповідальні, але дуже самолюбні і незалежні. Таких нелегко схилити до подружнього життя. Проте, рано чи пізно доля все ж зведе Наума з тією, якою він буде готовий подарувати свою свободу. Правда, стане такою жінкою, швидше за все, занадто пихата і сильна морально дама. Тоді доля може перетворити Наума в залежного і несамостійного чоловіка.

Зате доля також передбачає і становлення Наума чудовим батьком, може бути не відмінним чоловіком, але дійсно хорошим татом, відповідальним, принциповим, серйозним, рішучим, надійним.

Любов і шлюб для імені Наум

Наум – це спокійний зовні і чуттєвий всередині чоловік, така одна з головних особливостей характеру. Він наполегливий і впевнений в собі людина, що звикла домагатися поставлених цілей. В особистому житті він також не стане відступати і неодмінно завоює серце вподобаної дівчини. Наум закохається в дівчину з багатим і красивим внутрішнім світом, а також з чуйною інтуїцією. Її родовід, матеріальне становище батьків, освіта та професійна діяльність не матимуть для нього великого значення. Найважливіше буде її вміння відчувати тонку організацію його особистості, глибоко розуміти чоловіка, бачити все те, що він відчуває, без зовнішніх проявів емоцій і слів. Наум — це надійний і вірний чоловік, однолюб, тому жінка, що зуміла зрозуміти його, назавжди стане для нього не просто улюбленою дружиною, а й найкращим другом, людиною, близькою по духу.

Для нього важливо, щоб дружина була ніжною і господарської, хоча він не дуже-то вимогливий і прискіпливий в побуті, важливіше для нього сама атмосфера, що панує в сім'ї. Наум вміє створити по-справжньому теплу і комфортну обстановку будинку. Він завжди радий гостям, приймаючи їх з максимальним гостинністю і гостинністю. Також він разом з дружиною і сам не проти сходити в гості. Він взагалі не схильний до окремого від сім'ї відпочинку і надає перевагу відпочинку тільки в колі сім'ї.

Наум потребує підвищеної уваги подружжя, тому поява дітей може викликати у нього не толь почуття радості, а й ревнощі. Він буде незадоволений, якщо вона буде більше часу приділяти їм, а не йому, оскільки для нього вкрай важливий інтим в сімейному житті, який повинен бути регулярним і якісним. Однак мудра жінка завжди зуміє з цим впорається і все встигнути. Вона цінує свого чоловіка за його відданість, поступливість, ласку і доброту. До того ж, Наум не обмежує можливості подружжя в її самореалізації та ніколи їй не командує.

Наум як Батько

Не можна гарантувати, що всі чоловіки на ім'я Наум будуть хорошими батьками або навпаки поганими. Характер цього імені настільки двоїстий і неоднозначний, що все залежить від індивідуальних якостей людини. Єдине, що можна відзначити, так це те, що швидше за все він не відразу зможе пізнати радість батьківства. Але з часом він має всі шанси стати турботливим батьком.

Характер Наума вельми суперечливий, тому перший час після народження діточок, він може відчувати справжні напади ревнощів по відношенню до дітей. Цілком зрозуміло те, що його дружині доводиться більшу частину часу віддавати цим маленьким кричущим згорточки, а не чоловікові. Однак з часом він звикає до змін в сімейному житті і починає усвідомлювати всю важливість і цінність своєї нової ролі. Він надолужує згаяне в перші місяці час і починає активно брати участь в їх житті.

Наум любить спільний відпочинок всією сім'єю, він знайомить дітей з красою природи, мистецтвом і творчістю. Він прищеплює їм любов до спорту і активних видів відпочинку. Наум приділяє час і їх інтелектуальному розвитку, але здебільшого вихованням освітою дітей займається дружина, в той час як він займається матеріальним забезпеченням сім'ї.

Сумісність Наум c жіночими іменами

В плані любові найкраща сумісність у Наума тільки з такими як Анфіса, Галина, Ірина, Кіра, Нора, Флора і Елеонора.

Міцний шлюб вдасться створити з Діною, Кларою, Галиною, Ларисою .

А взагалі немає зв'язку з такими як Нінель, Ельза, Таїсія, Антоніна.

Цьому серйозного і владному чоловікові потрібна ласкава і добра жінка, тільки з такою він буде по-справжньому щасливим.

Що до взаємин хлопчаки, що отримав ім'я Наум, з представницями протилежної статі, так тут все досить просто. З одного боку, харизма і чарівність Наумов не можуть не робити цих хлопців популярними у жінок, але з іншого, всіх Наумов без винятку відлякує відповідальність і серйозність у відносинах. Такі чоловіки в більшості випадків дуже дорожать своєю свободою і незалежністю, вони уникають всіх, хто зазіхає на них. Втім, знову ж таки, все це тільки теорія – на ділі багато що залежить від особистих спонукань чоловіки і від виховання, яке було дано йому в дитинстві батьками. Бувають і винятки. До речі, багато що залежить ще і від знака зодіаку з його енергетикою ...

Число імені Наум

Число імені Наум по нумерології — 6. Головними перевагами шісток можна назвати відповідальність, чесність і відвертість і людинолюбство. Для багатьох шістки — це справжні чарівні палички, до яких люди біжать за порадами і допомогою. Вони здатні допомогти вирішити іншим складні життєві суперечки і розумні поради. Їх вміння співпереживати і співчувати дуже цінують друзі і рідні шісток.

Підопічні числа 6 — дуже романтичні і мрійливі натури, які не уявляють свого життя без любові, краси, гармонії і сильних емоції. Вони люблять мистецтво, музику та інші види творчості, черпаючи звідти натхнення і естетичну насолоду. Деякі шістки не соромляться використовувати свій природний шарм і чарівність в професійно діяльності, змішуючи роботу і особисте життя. Однак начальство цінує їх не за це, а за їх порядність, відповідальність, розважливість, працьовитість і блискучий розум.

Шістки відкриті, чесні і доброзичливі люди, просто не вміють хитрувати. Однак вони мають проблеми з фінансовою дисципліною і схильні до марнотратства. Для них дуже важливо слідувати останнім тенденціям моди, а високі ціни їх не бентежать. Тому їх близькі повинні допомагати їм контролювати витрати, стежачи за тим щоб вони не перевищували їх доходи.

Формула обчислення числа імені Наум:Н (6) + А (1) + У (3) + М (5) = 15 = 1 + 5 = 6

Астрологічна символіка імені Наум

  • Камінь-талісман – Карбункул.
  • Планета-покровитель – Марс і Юпітер.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Наум – Равлик.
  • Рослинний символ – Гвоздика.
  • Кращий зодіак – Стрілець.
  • Число Наума – 6.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Наум

святої Наум (болгарський і македонський святий)

Наум Димитров (єпископ Болгарської православної церкви)

Наум Ілієвскі (єпископ Македонської православної церкв и)

Наум Шавианидзе (епископ Грузинской православной церкви)

Наум Шотлев (епископ Болгарской православной церкви)

Наум Габо (французский живописец, дизайнер)

Наум Исаевич Гребнев (поэт, переводчик народной)

Наум Соломонович Грейвер (российский металлург)

Именинные дни и святые покровители имени Наум

Преподобный Наум Охридский

июнь 20, июль 3

Равноапостольный Наум

июль 27, август 9

Пророк Наум

ноябрь 27, декабрь 10