Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопАстра
475 Oracle

Астра – знак кельтського гороскопу

12 вересня – 22 вересня

Айстри – веселі різнокольорові яскраві невибагливі квіти. Існує величезна кількість видів Астр. Назва рослини перекладається з грецької як «зірка», а сама квітка нагадує її пелюстками-променями. В Угорщині Астру називають осінньої трояндою, а татари вважають цю квітку символом вічного життя. Астра ще й корисна рослина – настоянка з її квітів знімає свербіж, лікує дерматити.

Кажуть, що весела вдача захищає навіть від проблем з серцем. Так що Астри пощастило – її люблять за незлобливость, товариськість і веселу вдачу, який насправді і є природна мудрість для самозбереження. Жити радісно – приємно і для себе, і для оточуючих: чи не бурчати, що не стогнати і не скаржитися. Найкраще Астра бореться з життєвими неприємностями за допомогою сміху.

Астра, при всій своїй життєрадісності, що не легковажна. Її рішення розсудливі, вона ніколи не приймає їх під тиском. Вона не боїться труднощів і обдумано йде до мети.

У побуті люди, яким протегує Астра, не люблять «зайвих» речей, і періодично влаштовують велику чистку. Астра вважає, що порядок в думках починається з порядку в домі, а порядок в домі може бути тільки тоді, коли в ньому немає мотлоху.