Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАда
1083 Oracle

Ада: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Ада за походженням французьке. Перше слово в корені – «edel», що перекладається як « благородний ». Друге – «held», і перекладається як « образ » .Образовано від древнегерманского «adalheidis».

Ім'я Ада має цікаву історію виникнення і передрікає чимало важливих якостей новонародженій дівчинці. Сьогодні в Україні зустрічається вкрай рідко, але і тут і закордоном залишається популярним, хоч і рідкісним ...

Ім'я Ада: Значення і характеристика
Походження імені Ададревньогерманська
Сталося від«edel» і «held»
Перекладається як«благородний» і «образ»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:Ім'я Ада в рейтингу популярних жіночих українських імен знаходиться мало не на останніх позиціях. За статистикою, припадає не більше, ніж на 1-3 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Ейдан, Адіта, Аада

Сучасні англійські аналоги:Адка, Адочка, Адуся

Цікаве про ім'я Ада:ім'я Ада в багатьох випадках вживається як вкорочене ім'я таких жіночих імен як Аделаїда і Аделіна, хоча в паспорті вказується як повне.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Ада може наділити цілою купою хороших якостей. Ада, це зазвичай пустунка, дівчинка-пустунка, що обожнює гучні ігри, веселощі, пустощі, витівки. Вона дуже рухлива, активна, не може всидіти на місці і вічно рухається вперед, розвивається і шукає пригоди. Але для позитивного проведення часу їй не потрібні друзі – вона самостійна і не нудьгує на самоті.

Рухома бовтанка, не помічає нічого навколо. А ще красномовна і майстерно розташовує до себе людей, легко завойовує довіру і нерідко стає центром загальної уваги. Популярність серед обох статей в цілому добре позначається на її самооцінці – стає самовпевненою, знає собі ціну.

Переваги та позитивні риси:самовпевненість, чесність, благородство, вміння постояти за себе, готовність відстоювати свою точку зору, нездатність поступатися, активність і дієвість, позитивний настрій і оптимізм.

Ади погано ставляться донудним і нудним, несправедливим, несамостійним і невпевненим в собі людям, до хитрунам, які користуються чужими слабкостями в своїх корисливих цілях і брехунам.

Характер імені Ада

Характер імені Ада, а якщо бути точніше, носії цього ймення, дуже складний і практично непередбачуваний. З одного боку, може здатися, що Ада, це пустотлива, безвідповідальна, слабохарактерна, ненадійна, м'яка, весела пустунка, не здатна на серйозні справи. Але насправді це не так – все це тільки зовнішня оболонка. В реальності Ада серйозна і відповідальна, до будь-якої справи підходить з належною увагою, вміє концентруватися на справі, ніколи не кидає розпочате і завжди досягає поставленої мети. Характер Ади не дозволить їй кинути справу на півдорозі, плюс, її характер не припускав ліні – Ада діяльна і активна, і без діла, навпаки, ні може всидіти ні хвилини.

А ще характер Ади ніколи не дозволить їй вступити погано по відношенню до людини, що не заслуговує цього. Її характер не дозволить їй зрадити або обдурити людину, образити або довести до істерики і сліз без належної на те причини. Хоча при цьому характер цієї дівчини передбачає наявність такої риси як мстивість, яка особливо сильно може проявлятися саме у дівчини підлітка на ім'я Ада. Образу, зрада, або обман, Ада ніколи не пробачить, не забуде, і обов'язково рано чи пізно пригадає.

Раннє дитинство

Пустотлива, заводна, невгамовна, безтурботна, непередбачувана і непостійна, неспокійна і балувана, нетерпима і рухома, дієва і активна – ось які риси значення жіночого імені Ада може обіцяти характеру дівчинки, названої таким чином. Ада, це дитина непередбачуваний і дуже балувана, у такий немає часу на звичайні тихі заняття або бездіяльність, вона постійно в русі і жити не може без нових вражень і відчуттів. Батькам дівчинки, над якою протегує значення і енергетика імені Ада, доведеться дуже нелегко, адже вгамувати цю дитину, заспокоїти, або змусити робити щось корисне і важливе, просто неможливо. Може здатися, що у неї ніколи не закінчується енергія, швидше за все, навіть спати Аду батьки будуть з працею укладати. Плюс, значення ймення Ада характеру названої цим ім'ям дівчинки може подарувати і кілька негативних якостей, серед яких непослух, принциповість, і небажання підкорятися будь-чиїм правилам, нехай навіть і батьківським.

У дівчинки Ади багато друзів в дитинстві, товаришів, однодумців, притому, серед них можуть бути представники різних вікових груп. Значення цього ймення може обдарувати комунікабельністю, якої просто не можна не позаздрити. Ада з легкістю знаходити спільну мову з людьми всіх поколінь, вміє підлаштовуватися під ситуацію і заводити друзів там, де це, здавалося б, неможливо. Привітна, відкрита, допитлива, комунікабельна, доброзичлива і добродушна, завжди в доброму здоров'ї і гарному настрої – ось яка вона, володарка імені Ада.

Підліток

У дівчинки підлітка, якій батьки вирішили дати красива сучасна дівчаче ім'я Ада, і зовсім унікальна натура. З одного боку, це дівчина-веселун, вічно спрагла пригод, ніколи не сидить без діла, постійно придумують собі справи, в голові у якої нескінченне веселощі і пустощі. З іншого боку, значення цієї іменної форми може подарувати характеру Ади і така важлива якість як уважність, яке проявляється як раз-таки в потрібні моменти. Тобто, з одного боку, це пустотлива і дуже весела дівчина, але з іншого, завжди може з легкістю налаштуватися на серйозність – вміє вчасно зупинитися. Але і це не головне ...

Комунікабельність, привітність, товариськість, добродушність і доброзичливість, красномовність – ось риси, які можна віднести до категорії найважливіших. Саме завдяки їм то Ада і стає в підлітковому віці по-справжньому популярною в суспільстві. Значення іменний форми Ада може нагородити її складним характером, різнобічним, але дуже позитивним і правильним в плані відносин з людьми. Ада ніколи не відмовиться від нового знайомства, обожнює спілкуватися і веселитися, може підтримати будь-яку тему розмови і при цьому в будь-якому суспільстві утримує позицію лідера.

Ада ніколи не зрадить близького, не обдурить, не почне користуватися чиїмись слабкостями заради досягнення власних цілей. Все добре, але є і одне «але» — у неї можуть спостерігатися великі проблеми з навчанням. Ада не вміє концентруватися, неспокійна і грайлива, а це нехтується викладачами, що і може позначитися на її успішності.

Доросла жінка

Доросла жінка, над якою протегує значення і енергетика імені Ада, швидше за все стане більш серйозною, відповідальною, помірної і планомірної, стриманою і терплячою, але при цьому збереже і основні свої риси, такі як дружелюбність, чесність, щедрість, доброта, комунікабельність, весела вдача та оптимізм. У дорослої Ади напевно буде багато друзів і однодумців. Правда і тут не обійдеться без «але» — швидше за все, серед друзів Ади буде багато недоброзичливців, який бажає скористатися її лідерськими задатками і успішністю заради свого власного блага, в корисливих цілях. Проблема в тому, що Ада дуже погано розбирається в людях і не поділяє добро і зло, для неї всі рівні, всі однакові.

Професійна діяльність названої ім'ям Ада жінки напевно буде пов'язана з спілкування, з суспільством, з рухом і активністю, можливість навіть з ораторської сферою. Можливо Ада стане навіть лідером, повноцінним початковим і керівником, але при цьому не втратить і свого дружелюбності, і м'якості, якими лідери зазвичай не наділені. Плюс, значення цього ймення може нагородити її терплячістю і цілеспрямованістю, завдяки яким вона зможе багато чого досягти в житті.

Доросла Ада, це ідеалістка, та ще й за краще бачити ідеал не тільки в людях, але також і в справах . Крім того, це завжди дуже добра і безкорислива жінка, чоловік з великою душею, здатний на багато хороших вчинків. Дружити з такою можна і потрібно, вантажем вона не стане.

Доля імені Ада

доля імені Ада в любові, у відносинах з представниками чоловічої половини людства, і в шлюбі, передбачає дуже спокійну особисте життя, що не бурхливу, але палку, можна навіть сказати зразкову. Ада неспокійний і дуже активна людина, але в плані відносин, навпаки, розважливий, утихомирення, розважливий. Її доля передбачає дуже довгий пошук істинної другої половинки, чоловіки, який буде відповідати всім її вимогам. Перш, ніж зв'язати своє життя з ким-небудь, він потенційного партнера буде довго оцінювати, і на її оцінку не вплине ні що, ні закоханість, ні навіть жіноча слабкість. А ще доля навряд чи дозволить Аді рано вийти заміж – в першу чергу Ада приділить увагу собі коханій і свою свободу, залишаючись якомога довше вільною жінкою.

Ада, людина без комплексів, що не сором'язливий, що не замкнутий, але у відносинах вона змінюється. Її доля може її дуже довго тримати подалі від відносин і любові. Але врешті-решт доля все одно зв'яже її з чоловіком, який зможе відповідати всім її запитам. І до речі, її обранцем повинен бути надійний, відповідальний, і дуже сміливий чоловік.

Любов і шлюб для імені Ада

Носительки імені Ада володіють яскравою і харизматичною зовнішністю, тому від нестачі чоловічої уваги їм страждати не доводиться. Однак особисте життя у таких жінок складається далеко не гладко. З юних років вони досить прискіпливо ставляться до вибору об'єкта любові. А сама любов повинна бути справжньою і взаємною. Несерйозних хлопців і короткочасні захоплення вони просто відкидають.

Заміж Ада виходить пізно. Будучи вже дорослою жінкою, володарка цього імені лише посилює критерії по вибору супутника життя. Тому пошуки другої половинки зазвичай затягуються надовго. Вона ніколи не вийде заміж за чоловіка, в надійності якого не впевнена на всі 100%, навіть якщо полюбить його.

Крім того, для Ади любов ніколи не значиться першочерговим життєвою метою. Їй властиве прагнення до фінансової незалежності, успішної кар'єри і особистої свободи. Для такої сильної жінки ці поняття стоять набагато вище будь-романтики. Тільки надійний, серйозний і впевнений в собі чоловік може претендувати на роль чоловіка такої неординарної жінки. Для такого, при бажанні, вона зможе стати турботливою дружиною і вмілої господинею.

Ада як Мати

В здебільшого, для жінок з ім'ям Ада заміжжя і народження дитини — це дуже важливий і добре продуманий крок. Такі жінки спочатку добиваються поставлених професійних цілей і тільки потім замислюються про сім'ю та дітей. Для них важливо, щоб дитина в сім'ї з'являвся «вчасно» і був бажаним. До цього моменту сім'я вже повинна мати хороший достаток, щоб дитина ні в чому не потребував. Ну а майбутні батько і мати повинні бути такими, що відбулися в кар'єрі людьми.

Діти у Ади з'являються вже в зрілому віці. До цього моменту вона для себе вже чітко визначає і метод виховання, і його головні критерії, маючи при цьому можливість поділитися своїм особистим досвідом.

Вона — ідеальний наставник для своїх дітей. Вона буде дуже турботливою і люблячою матір'ю. Така жінка зробить все для того, щоб виростити з своїх дітей гідних людей.

Сумісність Ада c чоловічими іменами

Іменини Ада з іменами для хлопчиків є досить складною темою, вивченням якої займалося величезна кількість спеців. Тепер же стало відомо кілька важливих фактів про неї ...

Найкраща зв'язок в плані пристрасті, любові, почуттів, спостерігається з Авраамом, Олексієм, Броніславом, Венедиктом, Феліксом, Фомою, Ельдаром, Юрієм, Мироном, Климом і Іполитом.

Для шлюбу кращими варіантами будуть наступні: Аскольд, Геннадій, Герасим, Євдоким, Едуард, Йосип, Ілля, Святослав.

Найгіршими варіантами будуть: Адам, Акім, Гордій, Денис, Юлій, Казимир, Спартак, Герман, Гліб, Владислав.

Що до взаємин названої ім'ям Ада дівчинки з представниками протилежної статі, так тут все досить просто. Незважаючи на всю свою підліткову безвідповідальність і пустотливість, вже в цьому віці вона буде схилятися до пошуку серйозних стосунків, а не швидкоплинних, пристрасть і різноманітність не грають для неї ніякої ролі. А ось доросла жінка, над якою протегує значення форми Ада, це і зовсім зважений і дуже вимогливий до чоловіків людина. Її увагу і любов ніколи не зможе завоювати чоловік безвідповідальний і ненадійний, будучи такою, вона буде шукати собі повну протилежність, чоловіка серйозного, обов'язкового і відповідального ...

Число імені Ада

Число імені Ада по нумерології — 7. Сімка в нумерології є числом оригінальних і незвичайних особистостей. Носій цього імені досить волелюбна і незалежна. Вона — новатор в своїй справі, у неї в запасі завжди море неординарних ідей.

Жінки з цим ім'ям відрізняються особливим розумом і мудрістю, аналітичними здібностями, високим інтелектом і науковим мисленням. В більшості своїй, вони завжди прагнуть нових знань і безперервно вдосконалюють їх.

Незважаючи на свою проникливість, Ада, як і всі 7-ки, досить замкнутий і не товариська людина. Вона вважає за краще, коли її геніальні задуми та ідеї реалізують інші люди.

Професійних висот носій даного імені може досягти в філософії, релігії та історії. Працьовитість і цілеспрямованість — для неї провідні якості в професійному зростанні. Нерідко надмірна неординарність і геніальність жінок з ім'ям Ада робить з них одинаків, оскільки вони рідко намагаються досягти розуміння з оточуючими.

Ці жінки-сімки здатні і на підступність, і на хитрість, адже їм властиві не тільки геніальність, але і марнославство, гордість, нетерпіння, а також зайва критика себе і оточуючих.

Формула обчислення числа імені Ада:а (1) + Д (5) + а (1) = 7

Астрологічна символіка імені Ада

  • Камінь-талісман – Хризоліт.
  • Планета-покровитель – Плутон.
  • стихією – Вогонь.
  • тваринний символ носія імені Ада – Комар.
  • Рослинний символ – Астра і дерево Джак.
  • Кращий зодіак – Скорпіон.
  • Число Ади – 7.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Ада

Ада Зевіна (молдавський радянський художник)

Ада Йонат (ізраїльський вчений-кристалограф)

Ада Клемент (американська піаністка)

серпня Ада Кінг (графиня Лавлейс)

Ада Чехова (німецька актриса)

Ада Роговцева (народна артистка СРСР)

Ада Рибачук (художник-живописець)

Ада Войцик (заслужена артистка РРФСР)

Ада Чумаченко (російська поетеса, письменниця)

іменини дні і святі покровителі імені Ада

Ім'я Ада є не православним, а католицьким іменем, тому в православ'ї іменини цього імені не справляють. Їм не хрестять. При хрещенні такої дівчинці можуть дати найбільш співзвучне ім'я православної Святої, наприклад, Аделаїда.