Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЛідія
1794 Oracle

Лідія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Лідія за походженням перське. Утворено від назви області в Малій Азії. Значення звучить як «дівчина з Лідії», по крайней мере, за головною версією. Хоча є й інша версія, виходячи з якої у цього імені можуть бути італійське коріння, а переклад може звучати як «музична».

Ім'я Лідія користувалося попитом у більшості країн колишнього СРСР, але сьогодні має вже куди менший попит . Зате у цього імені, як і раніше хороша сумісність з більшістю українських чоловічих імен і хороша сильна енергетика …

Ім'я Лідія: Значення і характеристика
Походження імені Лідіяперське
В кореніназва області Малої Азії
Буквальна трактування«дівчина з Лідії»
Ангел хранитель і покровитель імені:свята Лідія Лелянова

Популярність:У рейтингу популярних українських жіночих імені Лідія займає 64-67 місця і доводиться за статистикою не більше, ніж на 1-3 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Ліда, Лідуля, Ліля, Лідун

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Лідія:ім'я Лідія за часів СРСР користувалося просто неймовірною популярністю, але ці часи минули і сьогодні попит на нього поступово сходить нанівець.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Лідія обіцяє носительку непростий характер. Серед основних якостей незалежність в мисленні і любов до свободи. Різка, емоційна, а часом і агресивна, їй немає рівних, і спілкування з нею повинні заслужити – ось вона яка, володарка імені Лідія в більшості випадків. В майбутньому ж може стати більш зарозумілою, від чого у неї можуть зіпсуватися відносини з людьми з оточення і навіть з родичами.

Спілкуватися на рівних вона не вміє, на всіх дивиться з висока, може принизити людину заради отримання поваги і переваги. Не розуміє, що цим віддаляється від друзів, яких не так вже й багато.

Єдине, в чому Лідочка ідеальна, це професійна діяльність. У своїй професії буде успішною жінкою, природженим лідером з відмінними організаторськими якостями.

Переваги та позитивні риси:цілеспрямований, працьовита, наполеглива і настирного, ніколи не здається в досягненні цілей і намагається все справи доводити до кінця. А головне достоїнство полягає в тому, що це людина слова – Лідіям не властиво кидати слова на вітер.

Лідія погано відноситься долюдям слабохарактерною і не мають власної думки, до тих, хто навіть не намагається заявити про себе, і до тих, хто ні до чого не прагне. А ще Лідія може уникати спілкування з тими, хто багато сперечається і намагається довести своє врозріз з її думкою.

Характер імені Лідія

Характер імені Лідія такий, що обіцяє носительку бурхливу вдачу і запальність, емоційність і агресивність, емоційність і сприйнятливість. Характер всіх названих іменем Ліда такий, що носії все сприймають всерйоз і бурхливо реагують на будь-яку критику. Їх характер не дозволяє їм миритися з несправедливістю, критикою, суперечками і агресією оточуючих людей, вони безсоромно вступають в конфлікт і до останнього доводять свою правоту, навіть якщо для цього доведеться піти на образи. Плюс, характер Лід не дозволяє їм здаватися в суперечках, що далеко не завжди грає на руку.

З іншого боку, все Лідії справедливі, чесні, віддані і вірні. З Лідою можна дружити, вона ніколи не зрадить і не обдурить. Більш того, характер Ліди не дозволить їй скористатися будь-чиєї слабкістю заради досягнення власних корисливих цілей. Це в своїй більшості жінки надто чисті душею, таких не змусиш вчинити проти совісті, вони надходять тільки відповідно до власних моральними принципами і загальноприйнятими нормами.

Втім, все це лише теорія. На ділі характер залежить від багатьох факторів. Особливо сильно характер залежить від батьківського виховання. А також, на характер сильно впливає енергетика астрологічних символів, які сприяють над ім'ям.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у дівчинки, якій батьки вирішили дати жіноче красиве ім'я Лідія, може бути дуже складний характер, натура з лідерськими задатками, але разом з тим і з купою недоліків. Зазвичай в маленькому віці у дівчинки Лідії домінують такі риси як цілеспрямованість, доброта, працьовитість, активність, щедрість, доброзичливість, щедрість, доброчесність, активність і енергійність, рухливість і непередбачуваність. У такої дівчинки всі дні повинні бути переповнені справами і завданнями, щоб жодної хвилини їй не довелося нудьгувати. В іншому випадку, вся її енергія може в будь-який момент виплеснутися назовні і принести чималу шкоду, як їй самій, так і всім оточуючим її людям. І взагалі, Лідія, це дитина, яка має постійно треба постачати все новими і новими справами, завданнями, щоб вона не могла і хвилини посидіти спокійно.

Що стосується спілкування з однолітками, то тут теж може не обійтися без проблем. Значення цього ймення наділяє носій бурхливою вдачею і дуже великим гонором. Такі не можуть витримати, коли ними намагаються керувати, весь час норовлять домінувати над оточуючими їх людьми, демонструвати свою важливість. Плюс, значення може подарувати характеру дівчинки Ліди і такі риси як запальність і агресивність, які також найсильніше проявляються саме в спілкуванні з однолітками. Зате, як би не було важко подружитися з Лідією, дружити з нею після цього дуже навіть вигідно, адже значення обдаровує таких відданістю і вірністю, які як раз-таки і можуть проявлятися саме в дружбі.

Підліток

У дівчинки підлітка може бути ще більш складна натура. значення імені Лідія може обдарувати купою талантів, дивовижними здібностями і відмінним творчим потенціалом. Плюс, значення російського жіночого імені Лідія може обіцяти натурі і такі риси як чесність, відданість, вірність, цілеспрямованість, планомірність, розсудливість, розважливість, життєрадісність, активність, дієвість, добродушність і уважність, дбайливість і привабливість. Правда, в кожній окремій дівчині ці риси проявляються по-різному. Наприклад, осінні і літні Ліди дуже агресивні і запальні. І вкрай негативно і різко реагують на будь-яку критику, в той час як зимові, навпаки, більш м'які. Втім, все це тільки теорія ...

Взагалі ж, у дівчинки, над якою протегує значення іменний форми Лідія, може бути багато хороших якостей. Але одне погано – з друзями завжди буде негаразд. Намагаючись всім навколо довести свою важливість і продемонструвати здатність домінувати над оточуючими, вона тим самим відштовхує потенційних товаришів, ризикуючи в результаті залишитися одній. Лідія, це підліток, який звик все і завжди отримувати в тій кількості, в якому їй потрібно. У цієї дівчинки немає почуття міри, плюс, значення може обдарувати її занадто сильною вимогливістю до людей. У своїй більшості Ліди занадто багато чого вимагають від своїх других половинок і друзів, ніж та відштовхують їх від себе – потім страждають, але змінюватися навряд чи коли така дівчина захоче.

Доросла жінка

Дорослій жінці, яка отримала красиве і рідкісне ім'я Лідія, значення може подарувати не менша кількість хороших якостей. Якщо в дівчини є така риса як розсудливість, то у дорослої жінки добре розвинене ще й почуття міри, і інтуїція, і планомірність. У підсумку це жінка, у якої все і завжди виходить так, як їй цього хочеться. При цьому доросла Лідія ще і цілеспрямований, і працьовита, і напориста, і стрімка, і старанна, і упертий, і рвучка, і рішуча, і впевнена в собі, і самодостатня. Вона завжди йде напролом до своєї мети, ніколи не кидає справи на півдорозі, завжди доводить почате до «фінального свистка», в ста відсотках випадків досягає поставленої перед нею мети.

Не можна не сказати, що значення ймення Лідія може зробити з носії справжнісіньку кар'єристка, роботягу, трудоголіка. З одного боку, це може бути і добре, але з іншого, немає, адже в гонитві за матеріальними благами і власним особистісним становленням, Ліда може забути про особисте щастя, про відносини з чоловіками, про створення сім'ї і дітей. Якщо їй не нагадувати про все це, то в підсумку вона може виявитися дуже самотньою жінкою в глибокій зрілості, без чоловіка і дітей, без родини.

Втім, не факт, що Лідія стане хорошою матір'ю або дружиною. Вона може вийти заміж, і то, тільки за цілеспрямованої і впевненого в собі чоловіка, може обзавестися і повноцінною сім'єю, але приділяти її членам стільки уваги, скільки повинна приділяти мати і дружина, вона навряд чи стане. Лідії потрібен чоловік, який зможе її, або перевиховати, або прийняти такою, якою вона є – в іншому випадок шлюб не буде довговічним і міцним.

Доля імені Лідія

Доля імені Лідія у відносинах з представниками протилежної статі, в шлюбі і любові, така, що обіцяє самотність протягом усього життя. Особливо це стосується літніх і осінніх дам, названих іменем Ліда. Доля цього імені є такою, що все носії більшу частину життя проводять на самоті в плані особистого життя. Їм не властива влюбчивость, пристрасність або романтичність, вони в своїй більшості сухі і черстві, самотні і самолюбні, егоїстичні і самодостатні.

У той же час всі Ліди без винятку рано чи пізно виходять заміж. Але доля не має так, щоб шлюб був міцним. Зазвичай доля має в такий спосіб, що перший, а часто і другий шлюб Ліди, виявляється занадто неміцним і короткостроковим. Це лідери і кар'єристи, які не створені для відносин, любові і материнства.

Але зате доля Ліди може повернути життя таким чином, що сама володарка цього ймення стане відмінною дружиною в плані вірності і відданості. Доля Лід така, що як би сильно не розчаровував Ліду її обранець, вона ніколи не зрадить його і не кине.

Любов і шлюб для імені Лідія

Лідія оточена великою кількістю прихильників. Будучи юної і влюблива, вона не чує свій розум, а повністю віддається пристрасті. Така необачність зазвичай закінчується розчаруванням. Тому подорослішавши, вона вже більш акуратна у виборі свого обранця. Тепер і думка рідних з приводу її вибору для неї важливо. Їй потрібен сильний і добрий, ніжний, багатий, турботливий і люблячий чоловік.

Заміж Ліда виходить не надто рано, а от у випадку раннього шлюбу, потім можливий повторний шлюб. Вона мріє створити сім'ю раз і на все життя, як в казці. Для чоловіка вона стає не тільки дивовижною дружиною, а й вірним, надійним другом. Лідія вміло поєднує в своїй поведінці сексуальність, вольовий характер і повагу до коханому чоловікові. Вона не претендує на лідерство в родині, але вміло зберігає свою незалежність і чоловік сам часто з нею радиться. Все це дозволяє їй створити настільки комфортні і гармонійні сімейні стосунки, що думка про розлучення у нього навіть не виникне. Її щирість, чесність, жіноча м'якість і граціозність дозволяють їй уникати сімейних конфліктів, а всі спори вирішуються тихо і мирно.

Лідія — чудова і економна господиня, вміло розпоряджається бюджетом сім'ї. Вона не тринькає гроші на щось непотрібне, зате в її будинку завжди все необхідне. Ліда цілком присвячує себе родині, для неї не важко відмовитися від роботи, щоб ще більше часу приділяти і без того ідеального сімейного гніздечка. У неї завжди панують порядок, чистота і затишок, а також атмосфера любові і спокою. Крім того, вона чудово готує і любить збирати гостей за красиво накритим столом.

Лідія як Мати

Гарантувати, що хтось стане хорошою матір'ю чи турботливим батьком лише грунтуючись на ім'я людини не можна. Індивідуальні риси характеру, умови життя і виховання ніхто не відміняв. Однак, знаючи головні риси характеру Лідії, можна припустити, що настільки турботливий, ніжний і самовіддана людина швидше стане хорошою мамою, ніж поганий.

Діти в життя Ліди з'являються не рано, вона любить і трепетно ​​піклується про своїх дітей . Як вміла господиня справляється самостійно і далі з усіма домашніми турботами, а також з клопотами по догляду за дітьми. Її діти завжди смачно нагодовані, акуратно і красиво одягнені і задоволені. У міру дорослішання прихильність і любов до матері у них тільки зростає.

Що стосується виховання, то більше уваги і виховних заходів Лідія буде застосовувати по відношенню до сина. А дочка в її родині більше буде балувати батько. Вона вважає, що дівчинці досить бачити приклад доброї господині і порядної жінки, а решта саме прикладеться. Приблизно, коли дочка вже вчиться в старших класах, Лідія усвідомлює свою помилку і намагається загладити свою провину перед донькою. Але це лише один з тисячі варіантів, як може скластися доля Ліди як матері.

Сумісність Лідія c чоловічими іменами

Найкраще поєднання в плані любові і пристрасті у носії імені Лідія досягається тільки в разі відносин з хлопцями, які мають такі чоловічі імена як Альфред, Борис, Дмитро, Макар, Трохим.

Ідеальним шлюб стане, якщо зв'язок буде породжуватися з такими як Леонід, Фрол, Харитон, Ерік, Ернест, Марк, Азарий, Варлаам, Валерій і Євдоким.

Чи не рекомендують сучасні дослідники пов'язувати життя з кавалерами, іменованими такими найменуваннями як Аполлон, Владислав, Дем'ян, Лука, Наум, Станіслав, Савелій.

Цієї владної і егоїстичною жінці потрібен чоловік, що вміє поступатися і йти на компроміс.

Що ж до взаємин названої ім'ям Лідія з пред ставники протилежної статі, так тут все досить складно. По-перше, вона ніколи не буде цікавитися по-справжньому серйозними стосунками, по-друге, її відносини з хлопцями будуть занадто поверхневими, а по-третє, жінки, над якими опікується значення імені Ліда, занадто вимогливі до оточуючих їх людей, і до чоловікам в тому числі. Стерпіти таку поривчастий, гордовиту, запальну і самодостатню натуру не зможе ніхто. При цьому самим Лідам зазвичай подобаються сильні й упевнені в собі хлопці, з якими якраз-таки у них самих і немає ніякої сумісності ...

Число імені Лідія

Число імені Лідія по нумерології — 8. Часто вісімку вважають символом фінансової стабільності і матеріального благополуччя. Підопічні 8-ки відрізняються сталістю, надійністю і стабільністю. У більшості випадків їм вдається досягти і матеріального добробуту і соціального положення. Серед головних якостей вісімок можна назвати: прагматичність, проникливість, гострий розум, розсудливість і навіть вміння передбачати. Цікаво, що можуть у багатьох вісімок проявлятися екстрасенсорні здібності, які допомагають їм у житті і в професійній діяльності.

Вісімки створені для того, щоб показувати приклад того, як потрібно заробляти. Їх чекає успіх у веденні бізнесу або підприємницької діяльності. Підопічні числа 8 — активні, енергійні, сильні і цілеспрямовані люди. Нерідко вони виявляють зайву владність і жорстокість до оточуючих, особливо до своїх підлеглих. Вони можуть бути — чудовими топ-менеджерами, вмілими керівниками і щасливими підприємцями. Відносно колег вісімки вимогливі, принципові, суворі, часом навіть нещадні.

Підопічні числа 8 досить честолюбні, амбіційні, але при цьому двоїсті і непередбачувані. Вони прагнуть зберегти свою особистісну свободу і незалежність. Мінливий настрій вісімок, їх непередбачуваний характер і їхня зацикленість на грошах нерідко заважають їм в побудові особистих відносинах. Вони повинні навчитися не міряти все в житті грошима, стати добрішими і згадає про моральні цінності своїх близьких.

Формула обчислення числа імені Лідія:Л (4) + І (1) + Д (5) + І (1) + Я (6) = 17 = 1 + 7 = 8

Астрологічна символіка імені Лідія

  • Камінь-талісман – Аквамарин.
  • Планета-покровитель – Сонце і Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Лідія – Муха.
  • Рослинний символ – Гортензія.
  • Кращий зодіак – Телець і Овен.
  • Число Лідії – 8.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Лідія

Лідія Лелянова (православна свята)

Лідія Федосєєва -Шукшіна (російська актриса театру і кіно)

Ліліуокалані (Лідія Камакаеа Паки) (последняя королева Гавайев)

Лидия Цераская (российский астроном)

Лидия Чуковская (дочь Корнея Чуковского)

Лидия Резцова (советский художник-мультипликатор)

Лидия Авилова (российская писательница)

Лидия Галль (создатель метода ионизации электроспрей)

Именинные дни и святые покровители имени Лидия

Мученица Лидия

январь 6, январь 19

Мученица Лидия Иллирийская

март 23, апрель 5

Мученица Лидия Лелянова

июль 20, август 2