Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаРита
1183 Oracle

Рита: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Рита за походженням давньогрецьке. Вважається короткою формою імені Маргарита. Довгий час Рита заперечувалося самостійним, але зараз вже числиться як самостійне в усіх рейтингах. Буквальна ж трактування імені Рита звучить також, як і в ім'я Маргарита – «перлина».

українське жіноче ім'я Рита популярно в багатьох країнах Європи, і, як і багато імен має величезну кількість варіацій вимови і форм. Вважається сучасним, і має гарну значимістю. А ще ім'я Рита має досить непогану сумісність з іншими іменами.

Ім'я Рита: Значення і характеристика
Походження імені Ритадавньогрецьке
Буквальна трактування«перлина»
В коренідавньогрецьке ім'я «Маргарита»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята Маргарита

Популярність:Жіноче ім'я Рита НЕ занадто популярно сьогодні і числиться далеко за межами сотні найпопулярніших імен.

Розмовні варіанти:Ритуля, Рітуня, Ритуся

Сучасні англійські аналоги:Маргарита, Генрієта, Харита

Цікаве про ім'я Рита:ім'я Рита вважається родинному не тільки Маргариті, але також і таким жіночих імен як Генрієта і Харита.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Рита обіцяє багато якостей носительку своєю енергетикою. Це терплячість, енергійність, самостійність і незалежність, емоційність і справедливість, добродушність і прямолінійність, чесність і справедливість. Така сильно залежить від емоцій, керується ними в прийнятті серйозних рішень – через це часто помиляється, але все одно не здається.

Властиві Рітам і такі риси характеру як мрійливість, м'якість, турботливість, чутливість, співчуття, самопожертву і уважність до людей. Але залежить прояв цих рис характеру не тільки від енергетики і значення самого імені, але ще і від виховання …

Переваги та позитивні риси:Рита ніколи не ухиляється від відповідей, завжди говорить правду в очі і не боїться бути чесною по відношенню до людей навіть тоді, коли це може зашкодити їй і її співрозмовнику. Рита тверда в плані помислів і рішень, ніколи не приймає поспішних рішень і дуже розвинена в інтелектуальному плані.

Рита погано відноситься долюдям самовпевненим і настирливим, ненавидить настирливим і надто наполегливих, і намагається уникати спілкування з людьми, в яких хоч трохи сумнівається. Ризикувати в спілкуванні з людьми вона не любить – спілкується тільки з тими, в кого впевнена.

Характер імені Рита

Характер імені, один з найскладніших чинників, але так вже вийшло, що саме він і впливає на те, яким буде людина, над яким протегує те чи інше ім'я. Що ж стосується нашого конкретного випадку, так тут все просто – характер цього найменування обіцяє багато хороших якостей носительці. Зазвичай, Рита, це представниця жіночої статі зі стриманим, спокійним, врівноваженим, добрим, приємним характером. Характер такої дівчини ніколи не стає причиною конфлікту з людьми з оточення, навпаки, саме характер то і є тим самим чинників, завдяки якому Рита може обзавестися досить великою кількістю друзів і однодумців. Доброта, добродушність, доброзичливість, оптимістичність і позитивність, життєрадісність і безпринципність, красномовність і дружелюбність, чесність і безкорисливість – ось ті риси, якими може похвалитися носій імені Рита. Крім усього іншого, варто відзначити і такі риси як працелюбність, наполегливість, наполегливість, завзятість, цілеспрямованість, якими теж може наділятися характер носії іменоформи Рита.

З іншого боку, як і у випадку більшості інших найменувань, тут теж характер носії залежить не тільки від характеристики самого імечко. Характер залежить ще і від купи інших факторів, наприклад, від батьківського виховання, в першу чергу, від знака зодіаку, і від пори року народження ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчинки, що отримала красиве ім'я Рита, зазвичай складається досить позитивно. Значення імені Рита здатне обдарувати носительку цілим списком хороших і одночасно потрібних характеристик, в їх переліку зустрічаються такі як чутливість, доброта, послух, добродушність і життєрадісність, гумористичність і оптимістичність, чесність і справедливість. Рита рідко злить батьків, бо завжди їх слухається і що не менш важливо, поважає думку дорослих. У цієї дівчинки є те, чого багатьом дітям, на жаль, в наш час просто не вистачає – це повага думки старших.

Ще значення може подарувати натурі хорошу фантазію і непомірне уяву. Завдяки їм вона легко справляється з будь-якими завданнями, при цьому у всіх справах вона керується виключно розумом і логічним мисленням – навіть в дитинстві у цієї дівчинки не спостерігається схильності до прийняття спонтанних рішень, вона кожне сої дію зважує, обдумує, робить так, щоб воно гарантовано призвело до позитивного результату. І що найцікавіше, так це те, що в міру дорослішання ці риси зазвичай тільки посилюються – значення в кінці кінців може перетворити Риту в людини слова, чесного, рішучого, зваженого і розсудливого, а відповідно, і успішного. Але значення цього іменоформи, на жаль, не обдаровує комунікабельністю, через що у більшості Ріт і є сумно мало друзів. Та й красномовності може явно не вистачати. ​​

Підліток

У дівчинки підлітка, якій батьки вирішили вибрати ім'я Рита, і зовсім унікальна натура. Її сутність не дозволяє їй погано поводитися, вона насторожена, добра, розумна, успішна, кожну свою дію ретельно обмірковує, щоб в результаті не помилитися. Значення цього іменоформи здатне взагалі обдарувати її унікальним складом розуму і відмінним характером, але є і кілька «але».

Справа в тому, що в багатьох випадках у Рити може пропадати як така рішучість і впевненість у собі – до наприклад, це трапляється в моменти контакту з новими людьми (дітьми), вона соромиться йти на контакт з незнайомими людьми, боїться, що її неправильно зрозуміють, соромиться своїх почуттів і звичок, і взагалі, може дуже сильно засумніватися в собі. Саме тому-то у дівчинки з ім'ям Рита звичайна і мало друзів, однодумців. З іншого боку, ще одним «але» є її невміння йти на компроміс – вона за рідкісним винятком може поступитися людині в суперечці. Третє ж «але» полягає в її невмінні відстоювати своє право на лідерство – вона сама по собі не бажає бути лідером і всіляко уникає цієї ролі в суспільстві, хоча і має все для цього потрібне.

Розумна, розсудлива, чесна і справедлива, завжди надходить по совісті і не лінується – ось те, завдяки чому вона домагається поваги в суспільстві. Та й в школі з нею рідко можуть виникати проблеми – занадто вже вона правильна і відповідальна, навіть у викладачів рідко з'являються приводи посваритися на неї.

Доросла жінка

Доросла Рита, завдяки впливу, який чинить значення цього іменний форми, може стати і зовсім ідеальною жінкою. Рита безпринципна і безконфліктно, ніколи ні з ким не свариться, і навіть якщо трапляються сварки, найчастіше поступається в них співрозмовникові, щоб не довести справу до повноцінного конфлікту. А ще значення обдаровує носительку найменування Рита чутливої ​​і сприйнятливою натурою, що ховається за непохитністю і твердістю – зазвичай названі таким чином дівчата, це сприйнятливі, образливі, чутливі, емоційні особи, що приховують свої слабкості від чужих очей за шарами жорсткості і твердості. Проте, з Ритою легко спілкуватися, вона ніколи не нагрубити співрозмовнику, ні в якому разі не образить людини, завжди надходить тільки по совісті.

Багатьом Рита може здатися складною людиною, але це не так – так, значення обдаровує зазвичай купою непорівнянних характеристик, через які може бути складно часом знайти з такою спільну мову, але це рідкість, по більшій же частині спілкуватися з Ритою легше простого. Ще один важливий момент – Рита завжди приймає тільки виважені рішення, вона самостійна і ні в чому не покладається на чужу допомогу, завжди вирішує всі свої проблеми самостійно, і що не менш важливо, керується тільки розумом, не довіряє інтуїції. Загалом, дівчина, над якою протегує значення іменоформи Рита, це унікальна людина ...

Доля імені Рита

Доля імені Рита в стосунках з представниками протилежної статі, в любові і в особистому житті в цілому, дуже непроста. Рита обходительна, уважна, чесна і віддана, ніколи не зрадить свого обранця, але при цьому вимагає всього того ж і від нього. Доля більшості Ріт передбачає довгий пошук істинної другої половинки, і що не менш важливо, самотню особисте життя до самої зрілості.

Більшість названих іменем Рита дівчат, це любительки серйозних відносин, романтики, істинної любові. Квіти, залицяння і бурхливість відносин їм ні до чого – доля Ріт, це бути зразковою другою половинкою одному і тому ж обранцеві багато років. Хоча, не виключено, що в зрілості може трапитися переломний момент, після якого життя вже буде припускати зовсім інше. Таким моментом може виявитися зрада, образа, або просто грубий розрив відносин – Ріти сприйнятливі і будь-яка образа може виявитися фатальною. У той же час, не можна не відзначити, що доля сама по собі є самим непередбачуваним чинником, так що багато що може виглядати і інакше.

Доля кожної Ріти спочатку передбачає становлення хорошою дружиною і зразковою матір'ю, але в той же час, доля Ріти може і змінюватися, до того ж, ці зміни можуть залежати від самих різних моментів в житті.

Любов і шлюб для імені Рита

Рита з тих жінок, які намагаються спланувати своє життя і розкласти її по поличках. Вона не прихильниця ранніх шлюбів або короткочасних відносин. Вона може вийти заміж і в 30, і пізніше, коли буде відчувати впевненість в тому, що дійсно знайшла свого судженого для створення міцного, щасливого і довгострокового шлюбу. Свого коханого чоловіка вона оточить увагою, турботою, відданістю, чесністю і вірністю.

Рита не дозволить чоловікові маніпулювати собою, але намагатися зайняти місце глави сімейства вона також не стане. Вона буде мудрою і зразковою дружиною. Вона любить романтику, але не буде спеціально вимагати від чоловіка постійних знаків уваги. Щире бажання улюбленого зробити їй приємно для неї важливіше.

Вона не стане домогосподаркою і пропорційно розподілить домашні обов'язками між членами всієї родини. Вона переконана в тому, що жінка не зобов'язана цілими днями куховарити, а люблячий чоловік повинен їй у всьому допомагати. Тільки так вона зможе відчувати свій внутрішній комфорт і відпочивати від роботи. Її чоловік повинен пам'ятати, зраду або зраду вона ніколи не пробачить.

Рита як Мати

Неможливо точно сказати, як саме Рита поставиться до материнства і як себе проявить в якості матері. При цьому присутні в її характері позитивні якості: доброта, ніжність, здатність жертвувати своїми інтересами на благо близьких, говорять лише про те, що недолугої мамою їй точно не стати.

Вона буде душі не сподіватися в своїх дітях, але сюсюкаться з ними не стане. Строгість — ось її головний принцип виховання. Син і дочка будуть для неї шалено важливі, але вона навряд чи стане квочкою, яка стежить за кожним кроком своїх чад. Вона не відмовиться від улюбленої роботи і буде вміло поєднувати материнство і професійну діяльність. Вона буде піклуватися про них, любити і виховувати їх в атмосфері взаєморозуміння і душевного комфорту.

Для неї одна з головних задач – забезпечити дітям хорошу освіту. Її мета – з самого дитинства мотивувати їх самостійно встати на правильний шлях, добре вчитися, бути самостійними і розсудливими людьми.

Сумісність Рита c чоловічими іменами

Існує думка серед сучасних дослідників що у імені Рита найкраща зв'язок в плані пристрасті, любові, щирості і почуттів може народитися шляхом відносин з такими чоловічими іменами як Вара, Гліб, Трохим, Микола і Борис.

Щасливим і по-справжньому довгим може стати брак в разі союзу з Мойсеєм, Соломоном, Фомою, Харитоном, Яковом і Омеляном.

Альберт, Дем'ян, Георгій, Платон, Сава – таких кавалером краще уникати, тому як з ними нічого доброго не буде, і це факт.

Що ж стосується взаємовідносин дівчинки, що отримала ім'я Рита, з представниками чоловічої половини людства, так тут все дуже непросто. Справа в тому, що більшість Ріт, це прихильниці серйозних відносин, їх не цікавлять бурхливі романи і цукерково-букетний періоди у відносинах, їм потрібна серйозність і довговічність, а на таке, на жаль, чоловіки йдуть тільки в зрілості. Саме тому-то більшість названих так жінок і починає будувати своє особисте життя тільки після досягнення зрілості. Хоча, це тільки теорія, і кожна Рита по-своєму унікальна ...

Число імені Рита

Число імені Рита по нумерології – 4. Четвірку прийнято вважати символом стійкості, рівноваги, міцності і стабільності. Підопічні числа 4 потрапляють у владу, так званого, квадрата. Він наділяє їх такими якостями, як: надійність, порядність, раціоналізм і старанність. Четвірки відрізняються особливою практичністю, розважливістю і консервативністю. Через їх зайвого прагматизму і практичності, у них нерідко виникають проблеми з уявою і фантазією. Вони всіма силами намагаються уникати ризику або ж різких змін в житті.

На підопічних числа 4 не назвеш геніальними мислителями і винахідниками, зате вони відмінно виконують покладені на них доручення, за рахунок свого старанності, працьовитості та вміння відмінно оперувати цифрами . Крім того, вони дуже відповідальні і організовані люди, чітко планують свій день і роботу. Тож не дивно, що вони домагаються значимих успіхів у кар'єрі. Четвірки люблять працювати в команді, адже вони дуже люблять спілкуватися.

У відносинах з близькими 4-ки поводяться порядно і надійно. Вони віддають перевагу домашньому затишку і комфорт з простими розвагами, нерідко заводять домашніх тварин. На перший погляд, працьовиті і терплячі четвірки здаються людьми без вад, але, на жаль, так не буває. Надмірна педантичність, страх змін, дріб'язковість, зайва раціональність роблять їх нудними, обмеженими людьми. Буде краще, якщо вони відкриють себе для чогось нового, перестануть бути настільки дріб'язковими і навчаться фантазувати.

Формула обчислення числа імені Рита:Р (9) + І (1) + Т (2) + А (1) = 13 = 1 + 3 = 4

Астрологічна символіка імені Рита

  • Камені-талісмани носії імені Рита – Нефрит і Лазурит.
  • Планети-заступники – Венера і Марс.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ — Молюск-жемчужница.
  • Символічний метал – Залізо.
  • Рослинний символ – Лілія і Маргаритка.
  • Кращий зодіак – Овен і Діва.
  • Число Рита – 4.
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Рита

Рита Бальміна (російська поетеса)

Ріта Комізі (італійська співачка)

Рита Курцман-Лёйхтер (австрійська піаністка і музичний педагог)

Рита Гладунко (радянська і російська актриса театру і кіно)

Рита Хазан (американський перукар, один з найбільш затребуваних стилістів в світі)

Рита Арну (герой Війни)

Рита Леві-Монтальчіні (італійський нейробіолог)

Рита Островська (український фотограф)

іменини дні і святі покровителі імені Рита

Рита вважається скороченою формою імені Маргарита. При хрещенні саме це ім'я і використовується в якості хресного.

Великомучениця Свята Марина

липень 30, березень 15