Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаРимма
781 Oracle

Римма: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Римма за походженням давньоримське. Швидше за все було утворено від назви міста Риму. В такому випадку значення звучить як «римлянка». Але є і кілька інших версій. За однією з них воно могло статися від давньоєврейського слова, що переводять як «яблуко».

українське жіноче ім'я Римма сьогодні користується такою ж популярністю, який користувалося і десять-двадцять років тому. Попит на нього не росте і не зменшується вже десятки років, і воно продовжує зустрічатися у всіх російськомовних країнах, що раніше входили до складу Радянського Союзу ...

Ім'я Римма: Значення і характеристика
Походження імені Риммадавньоримське
В кореніназва міста Рима
Буквальна трактування«римлянка»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:на жаль, сьогодні ім'я Римма не влучає у сотню найпопулярніших жіночих українських імен. За статистикою воно припадає не більше, ніж на 1 дівчинку з декількох сотень новонароджених.

Розмовні варіанти:Рим, Рімка, Рімачка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Римма:ім'я Римма досі відноситься до категорії імен з нез'ясованим походженням. Але зате воно є в переліку православних імен та числиться в іменослове по Святців.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Римма обіцяє чимало хороших якостей. Серед них доброта, чуйність, доброзичливість і справедливість. Але це не всі переваги. А плюс в деяких випадках, в залежності від зодіакальною приналежності, можуть з'явитися ще й недоліки. В цілому, є і загальні характеристики.

Римма вибіркова в сенсі вибору оточення, нерідко когось відштовхує від себе, а інших навпаки, притягує. Але це легко пояснюється – Римма добре розбирається в людях і відразу бачить фальш. Плюс, вона ніколи не підпустить до себе людину, в відданості якого сумнівається хоч трішечки.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність Римми полягає в тому, що це завжди дівчина, добре розбирається в людях. Вона ніколи не підпустить до себе зрадника або маніпулятора, брехуна або підлиза, і тим самим обмежує себе від помилок в плані вибору друзів, що немало важливо в наш непростий час.

Римма погано відноситься долюдям, які намагаються наживатися на чужих проблемах, слабостях або помилки. І що не менш важливо, володарка цього імені ніколи не стане спілкуватися з людиною, запідозреним у поганому ...

Характер імені Римма

характер імені Римма такий, що це ім'я саме по собі здатне наділити названу цим ім'ям дівчину цілою купою хороший і навіть важливих характеристик. Зазвичай мова йде про такі риси як цілеспрямованість, сором'язливість, відкритість, правдолюбство, чесність, добродушність, доброзичливість, життєрадісність, працьовитість і гордовитість, товариськість і комунікабельність. Характер цієї дівчини зазвичай такий, що її поведінку важко передбачити, а реакцію і зовсім неможливо передбачити, і тим не менше ...

Характер Римми передбачає становлення цієї дівчини негласним лідером – тобто, її думка завжди і все сприйматимуть всерйоз, але при цьому вона ніколи не візьме на себе роль лідера, вона може підказувати, визначати ролі людей, розставляти пріоритети в суспільстві, але при тому ніколи не візьме на себе відповідальність за прийняття рішень. Її характер не дозволяє їй стати яскравою особистістю – вона не любить, коли її персони приділяють занадто багато уваги.

Ще один важливий момент – характер Римми багато в чому залежить від астрологічних чинників. Наприклад, в першу чергу характер залежить від впливу енергетики знака зодіаку, під заступництвом якого народжена ця дівчина, а також, від символу року за китайським календарем. Також, характер сильно залежить від манери виховання, обраної батьками в дитинстві.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві характеру дівчинки, що отримала красиве і рідкісне ім'я Римма, значення цієї іменоформи зазвичай обіцяє такі риси як комунікабельність, товариськість, дружелюбність, привітність, балакучість, красномовність, привабливість, чесність, скромність і сором'язливість. Може бути і дивно, але ці риси в ній відмінно уживаються – так, вона трохи сором'язлива в дитинстві і навіть боязлива, але при цьому легко йде на контакт і з задоволенням знайомиться з дітьми. Римма може з легкістю подружитися з ким-завгодно, їй не важко буде домогтися популярності навіть у тому суспільстві, де присутні явні лідери, її оптимізм і позитивність дозволяють їй бути завжди в центрі уваги.

А ще значення найменування Римма може подарувати натурі названої так дівчинки цілеспрямованість і принциповість, які в парі можуть принести чимало користі – наприклад, Римма, завдяки цим рисам, може домогтися будь-якої мети навіть в разі, коли їй щось або хтось явно заважає, вона з легкістю може подолати будь-яку перешкоду і при цьому навіть і думати не буде про те, щоб кинути розпочату справу. Точно також буде відбуватися і в підлітковому віці.

Що ж стосується спілкування з батьками, так тут все просто – значення іменний варіації Римма таке, що породжує натуру, легко уживаються в будь-якому оточенні, вона вміє підлаштовуватися під оточення, знає, як викликати позитив у людей, і зокрема у батьків, іншими словами, мамі і татові не доведеться переживати і нервувати через неї. Та й поведінці у цієї дівчинки таке, що не змусить нервувати ні батька, ні мати.

Підліток

Характеру дівчинки підлітка, якій батьки вирішили вибрати ім'я Римма, значення може подарувати і зовсім унікальні риси. Але здебільшого це все та ж Римма, про яку йшла мова вище. Чарівна, добра, щедра, ніжна, балакуча і товариська, дружелюбна і комунікабельна, легко знаходить собі нових друзів, привітна і за рідкісним винятком буває песимістично налаштована. Плюс до всього, значення може обдарувати підлітка Римму ще й такими важливими рисами як обов'язковість, старанність, пунктуальність, принциповість і наполегливість – завдяки цим рисами Римма може досягти великих висот.

Що ж до школи, так тут все ще простіше – у цієї дівчинки є схильність до точних наук, а й з гуманітарними вона справлятися на «ура», вона завжди приходить в школу підготовленої, не дозволяє собі не слухатися викладачів, завжди у них на хорошому рахунку. Ще вона відповідальна, завдяки чому на неї можна розраховувати в будь-якій ситуації – Римма ніколи не послухається, завжди каже правду, не зрадить, вона робить все так, що нею залишається всім тільки захоплюватися. Друзів у дівчинки підлітка Римми чимало, її поважають в суспільстві, її характер дозволяє їй і зовсім бути лідером – правда, сама названа так дівчисько навряд чи захоче бути лідером, це не для неї, такі навпаки воліють не брати на себе вуздечки правління суспільством.

Доросла жінка

Доросла Римма і зовсім унікальний за вдачею людина, вона з легкістю може вжитися в будь-яку роль, стати лідером або людиною з натовпу, змиритися з будь-яким промахом близької людини і закохати в себе навіть самого агресивно налаштованої людини. У досягла зрілості Римми все виходить так, як їй це потрібно, вона не вміє здаватися, настирливий і напориста, цілеспрямований, ніколи не здається і долає будь-які перешкоди на шляху до своєї мети. Значення може обдарувати цю жінку купою талантів, але що стосується професійної діяльності та її напрямки, так тут вона швидше за все вибере ту сферу, в якій доведеться багато спілкуватися. Незважаючи на наявність таких якостей як сором'язливість і сором'язливість, Римма легко йде на контакт і знайомиться з людьми в самих непередбачуваних ситуаціях, вона любить спілкуватися і розмовляти, обожнює ділитися з людьми своїми думками, відкрита, завжди йде на контакт.

А ще з неї може вийти хороший слухач і один – вона із задоволенням вислуховує людей, може дати добру пораду і ніколи не відмовить у допомозі. Сама ж теж може розповісти про свої переживання кому завгодно, але при цьому є одне «але» — вона не бачить в людях поганого і часто помиляється у виборі друзів. Домогтися поваги оточуючих її людей для неї не складе труднощів, вона завжди в увазі людей, і при цьому її поведінка не можна назвати яскравим або зухвалим.

Доля імені Римма

Доля імені – один з найскладніших чинників в сучасній науці, що вивчає імена і їх вплив на життя і натуру людини. І тим не менше, це ще й один з найцікавіших чинників. Що ж стосується нашого конкретного випадку, так тут все досить просто – доля Римми така, що її популярність не змусить себе довго чекати, вона буде користуватися попитом у чоловіків, але при цьому буде міняти їх як рукавички.

Велелюбність, невміння жити за правилами, мінливість і нестабільність – ось риси, що визначають те, як складеться доля названої ім'ям Римма дівчата. Доля Римми передбачає довгий пошук другої половинки, Римма може змінити дуже багато відносин, але вона ніколи не пов'яже своє життя з тим, хто не відповідає її вимогам. Втім, рано чи пізно доля обов'язково зведе Римму з тим, хто буде їм відповідає.

Римма може стати відмінною матір'ю і чудовою дружиною, але вона ніколи і нікому не дозволить обмежити себе в свободі вибору і незалежності. Доля цієї дівчини, стати дружиною, який немає рівних, але її чоловіком повинен стати тільки чесний, поступливий, сильний духом і волею, цілеспрямований і наполегливий чоловік. Вона поважає рішучість і впевненість у собі.

Любов і шлюб для імені Римма

Римма – це приваблива жінка, але вона може вести себе занадто скромно, навіть насторожено або, навпаки, строго з представниками чоловічої статі. Ранній шлюб для неї не характерний. Вона вкрай серйозно підходить до вибору супутника життя. Перш за все, вона орієнтується на перше враження при знайомстві з чоловіком. Римма щиро вірить в любов з, так би мовити, першого погляду і знаходить для себе знаки долі. Для неї важливо, щоб любов була сильною і взаємної. Також дуже важливо, щоб чоловік був терплячим і сильним.

Її чоловіком може стати спокійний, стриманий, забезпечений чоловік, який завоював її серце з першої зустрічі. Вийшовши заміж, Римма відкриває свою кращу сторону. Вона стає люблячою і ніжною. Вона невтомно намагається створити найбільш сприятливу атмосферу в будинку, затишок і домашній комфорт. Вона робить все для того, щоб кожному члену сім'ї швидше хотілося повернутися додому. Вона швидко вчитися підтримувати будинок в чистоті. А вже в перший місяць після весілля починає балувати чоловіка кулінарними шедеврами. До речі, у вірності Римми чоловік ніколи не засумнівається.

Римма підтримує чоловіка в усіх його починаннях, допомагає подолати професійні негаразди і, навпаки, завжди радіє з ним його успіхам і здобуткам. Ласкава і ніжна дружина Римма вже не потребує гучному прояві почуттів коханої, його присутність і відчуття турботи для неї досить. Вона любить влаштовувати сімейні посиденьки за великим смачно накритим столом, як спосіб підтримки теплих дружніх відносин з батьками чоловіка і навпаки.

Римма як Мати

як відомо, ім'я несе в собі безліч таємниць, загадок і смислів, але передбачити, як та чи інша людина проявить себе як батько, просто неможливо. Напевно цього не знає навіть сама людина. Однак завдяки яскраво вираженим рисам характеру, можна спробувати припустити це. Так, турботлива, ніжна і господарська Римма навряд чи стане поганою матір'ю, скоріше доброю.

Римма обожнює дітей, не має значення, раніше вони з'являються в її родині або пізніше. Вона з радістю, відповідальністю, трепетом і любов'ю приймає на себе обов'язки матері. Вона з дивовижною швидкістю справляється з домашніми турботами, приділяє дітям максимум уваги і чоловіка встигає порадувати. Вона ретельно стежить за розвитком своїх малюків, багато з ними гуляє, грає і загартовує.

Римма виховує своїх малюків в атмосфері любові і миру, але не часто їх балує, при необхідності може проявити строгість, щоб діти пам'ятали про важливості навчання, виховання, здоров'я. Різні спортивні секції та гуртки також неодмінно будуть включені в процес виховання. Римма вибудовує довірливі стосунки з дітьми, вона завжди готова допомогти їм. Для неї важливо, щоб вони виросли вихованими і інтелігентними людьми.

Сумісність Римма c чоловічими іменами

Питання сумісності імені Римма давно розгаданий світовими астрологами, і сьогодні таїть в собі лише відомі фактори. Так, виявляється, найкраща зв'язок в плані почуттів може утворитися тільки з отримав при народженні ім'я Борис, Альфред, Гліб, Гордій, Роберт і Трохим.

Реально міцний і щасливий шлюб вдасться побудувати з такими як Петро, ​​Рем, Сергій, Марк, Євген, Віталій, Модест, Павло і Клим.

Олег, Платон, Ярослав, Аполлон, Вілен і Лука – з іменованими таким чином, відносин краще не вибудовувати, бо нічого доброго і позитивного в них чекати не буде жодну з половинок.

Що ж стосується взаємовідносин з представниками протилежної статі, так тут все досить просто – Римма може користуватися у чоловіків неймовірною популярністю, але закохати в себе цю дівчину зможе далеко не кожен. Значення може обдарувати названу таким чином дівчину неймовірної вимогливістю, через яку далеко не кожен чоловік зможе сподобатися їй. Вона вимоглива до представників чоловічої статі, не підпускає до себе тих, хто не відповідає її вимогам, не любить слабохарактерних і схильних до образ чоловіків, вважає за краще бачити поряд з собою сильного і настирного чоловіка. Втім, все це тільки теорія ...

Число імені Римма

Число імені Римма по нумерології – 3. Трійка вважається числом творчих, яскравих і цікавих людей. У них просто чудова фантазія і багата уява. Вони по-справжньому товариські і доброзичливі люди, цінують спілкування з друзями, веселощі, відпочинок і розваги. Трійки — імпульсивні й емоційні. Вони можуть досягти успіху в самих різних професійних сферах. Підопічні числа 3 постійно знаходяться в пошуках самовираження. Поки вони не знайдуть себе, можуть змінити досить велика кількість професій.

Підопічні числа 3 — цінителі краси, захоплюються красивими речами і старанно доглядають за собою. Вони дуже діяльні й активні. У трійок високий інтелектуальний потенціал, прекрасні аналітичні здібності і творчий підхід, нерідко мають здатність передбачати майбутнє. Крім того, у них прекрасне почуття гумору і смаку, вони — життєрадісні і оптимістичні люди. Комунікабельні і компанійські трійки вміють надихати, переконувати, можуть повести за собою. Цим харизматичним особистостям часто щастить і дається легко.

У трійок є і негативні якості, серед яких лінь, пасивність, зайва довірливість, неврівноваженість, егоїстичність і марнотратство. Крім того, підопічним числа 3 потрібно навчитися не гнатися за декількома зайцями відразу і не кидати розпочату справу, не закінчивши його до кінця.

Формула обчислення числа імені Римма:Р (9) + І (1) + М (5) + М (5) + А (1) = 21 = 2 + 1 = 3

Астрологічна символіка імені Римма

  • Камінь-талісман – Опал.
  • Планета-покровитель – Сатурн.
  • стихією – Земля.
  • Тваринний символ носія імені Римма – собака Дінго.
  • Рослинний символ – Лимонне дерево.
  • Кращий зодіак – Телець і Козеріг.
  • Число Римми – 3.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Римма

Римма Бондар (український радянський археолог-античник)

Римма Дишаленкова (російська поетеса, журналістка)

Римма Жукова (радянська спортсменка-ковзаняр)

Римма Казакова (російська поетеса)

Римма Каллистратова (російський вчений-правознавець )

Римма Маркова (актриса театру і кіно)

Римма Несмелова (театральна актриса)

Римма Юровская (організатор молодіжного комуністичного руху на Уралі в 1917 році)

іменини дні і святі покровителі імені Римма

Спочатку ім'я Римма було суто чоловічим ім'ям, тому покровителем цього імені є святий чоловік.

Мученик Римма

лютий 2, липень 3