Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЯків
468 Oracle

Яків: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Яків за походженням давньоєврейське. З івриту перекладається як «наступний по п'ятах». Стало популярним в Україні і колишніх республіках СРСР, але особливо популярно серед російськомовних євреїв. Має дуже сильну енергетику.

Взагалі чоловіче ім'я Яків сьогодні не користується великим попитом, але відноситься до категорії рейтингових імен та прив'язане до біблії. Володіє відмінною значимістю, добре звучить на різних мовах, і дарує новонародженому хорошу сумісність з іменами протилежної статі.

Ім'я Яків: Значення і характеристика
Походження імені Яківдавньоєврейське
В кореніім'я «Яків»
Буквальна трактування«наступний по п'ятах»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мученик Яків

Популярність :на даний момент ім'я Яків не дуже популярно і за статистикою припадає не більше, ніж на 2-4 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Яша, Яня, Яник

Сучасні англійські аналоги:Яків, Якоб, Якуб

цікаве про ім'я Яків:Найцікавіше полягає в тому, що ім'я Яків шанується не тільки в християнстві, але і в інших культурах: в іудаїзмі, ісламі і не тільки ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Яків обіцяє непростий, але приблизний і доброзичливий характер. Яків, це зазвичай хлопчик активіст, дієвий і непосидючий, що мчиться назустріч пригодам і новим емоціям. Щирий, добрий, доброзичливий, діяльний і енергійний, має потребу в спілкуванні і знайомствах. Він ніколи не сидить на місці, йому потрібно рухатися вперед. Пізніше полум'я активності трохи згасне, але від цього Яша не стане менш старанним або відповідальним. Навпаки …

Впевнений в собі, самодостатній, самовпевнений хлопчисько, який не поступається нікому лідерство. Ніколи не пасує перед видом труднощів, домагається поставлених цілей будь-якими шляхами, але не піде на порушення моральних цінностей. Оточує себе великою кількістю друзів, але відбирає їх ретельно – цінує чесних і не боягузливих.

Переваги та позитивні риси:Яша ніколи не дозволить собі вчинити погано щодо кого-небудь і завжди буде намагатися принести суспільству максимум користі. Він не корисливий, всього домагається самостійно, доброзичливий і комунікабельний, і що не менш важливо, ніколи не обманює.

Яків погано відноситься долюдям, які намагаються користуватися його добротою і домінувати над ним. А найбільше він ненавидить людей злих і некомунікабельних. Плюс, Яша ніколи не дружитиме з людиною, якого колись запідозрили в зраді.

Характер імені Яків

Характер імені – один з найскладніших параметрів, але одночасно і один з найцікавіших. Що ж стосується нашого конкретного випадку, так тут все досить просто – характер іменоформи Яків такий, що обіцяє носію багато хороших якостей, відмінно уживаються в одній людині. Це і чесність, і справедливість, і красномовність, і добродушність з доброчесністю, і помірна принциповість, і комунікабельність, і активність. Зазвичай характер названого так хлопця є якраз тим самим магнітом, що притягує однодумців і товаришів до носія. Більш того, характер цього ймення передбачає прояв у носія ще і такої якості як співчуття. Яків, це людина, здатна співчувати, і готовий допомагати всім, хто потребує допомоги людям, при цьому він ще і не злопам'ятний, і навіть образив його колись людині допоможе, якщо той потрапить в біду. А ще Яків хороший слухач, завжди вислухає товариша, допоможе порадою, ніколи не відкине і не проігнорує. Втім, це тільки теорія ...

Насправді характер залежить не тільки від характеристики імечко. Характер може залежати ще і від знака зодіаку, і від енергетики символу за китайським календарем, і навіть від енергетики пору року народження.

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, якому батьки вирішили вибрати рідкісне чоловіче ім'я Яків, переповнене енергією, пригодами і забавами. Значення цього найменування вже в ранньому дитинстві наділяє названого таким чином хлопчика цілою купою хороших якостей, серед яких енергійність, рухливість, активність, дієвість, непосидючість і доброта. При цьому Яків слухається батьків і рідко стає джерелом проблем для них.

А ще у цього хлопчика непомірне бажання бути тим, ким будуть захоплюватися все навколо – обожнює, коли все звертають на нього увагу, любить бути яскравим і самим помітним, при цьому ніколи не вдається до таких дій, через які його можна було б назвати розпещеним, дуже спокійний і стриманий, безконфліктний, але балакучий, говіркий, залицяльник поговорити з ким-завгодно і про що-завгодно.

Батьками насправді є чим пишатися – значення вже в такому маленькому хлопчику може породити неймовірно яскраву фантазію і відмінне уяву, завдяки чому може почати проявлятися тяга до мистецтва і творчості, зокрема, до музики або малювання. Що стосується взаємин з однолітками, так тут все відносно просто – він може порозумітися з будь-ким, але при цьому уникає різких, балувати і непередбачуваних діток, не любить лідерів, намагається триматися від таких подалі. Та й сам він не прагне бути лідером.

Підліток

Хлопчика підлітка, над яким протегує значення імені Яків, енергія цього ймення зазвичай наділяє все тими ж рисами, а на додаток може обдарувати добродушністю, чесністю, жагою справедливості, красномовністю, лідерськими задатками і принциповістю. Правда, незважаючи на наявність лідерських задатків, сам Яків навряд чи захоче стати лідером – у цього хлопчика немає тяги до влади, це обожнювач спокійною і безвідповідальною життя.

З роками, до речі, значення цього ймення, як і його енергетика, можуть перетворити Якова в ледачого і зарозумілого хлопчиська, в підлітка, з яким батькам доведеться дуже нелегко. Правда, батькові не складе проблем впливати на Якова – значення цієї назви завжди обдаровує належною повагою і розумінням того, що до старших потрібно прислухатися, а звідси і хороші відносини з батьками, і взагалі, хороші взаємини з усіма дорослими, будь то мама, тато, бабуся, дідусь, або взагалі якийсь неблизький доросла людина.

В школі у хлопчаки на ім'я Яків можуть бути проблеми, але не через відсутність у нього талантів – навпаки, у нього є купу талантів, він може впоратися з будь-яким завданням, просто ледачий і ніколи не буде вивчати предмет, викладання якого йому не подобається. Важливо, щоб викладачем був цікава людина. З однокласниками швидше за все заімеет цілком хороші відносини, друзів у такого не багато, значення не припускає, але однодумців може виявитися більш ніж досить ...

Дорослий чоловік

Дорослий чоловік, який отримав при народженні ім'я Яків, має характер вже не того хлопчика, що описаний вище – дорослі Яші зазвичай стають яскравими, делікатними, одночасно красномовними і люб'язними, доброзичливими і комунікабельними. У таких завжди багато друзів і однодумців, вони оточені дружелюбністю і добротою, турботою і співчуттям, і взагалі, у дорослого Яші прекрасне майбутнє, якщо він сам його захоче. Він може домогтися розташування будь-якої людини на світі, його балакучість і краса слова, можуть привернути увагу навіть самого похмурого і нетовариські, але при цьому Яків навряд чи колись навчиться розрізняти поганих і хороших людей – надто вже довірливий це людина, а це може привести до купи проблем. Значення обдаровує його добротою і чесністю, але немає в ньому вміння бачити в людях тих, ким ті є – найчастіше серед його друзів є недоброзичливці і заздрісники.

А ще значення імені Яша обіцяє лінь, через яку він навряд чи досягне великих висот в кар'єрі і стане шанованою людиною – його лінь, це його головний недолік. Значення цього найменування може нагородити і самостійністю з сильною самовпевненістю, через які Яків ніколи не слухає чужих порад і завжди і в усьому надходять лише так, як вважає за потрібне. Його важко переконати, він принциповий і безкомпромісний. А ще значення іменоформи Яша може перетворити його в депресивну особистість – будь-яка образа або негативна критику можуть загнати Яшу в ступор, що супроводжується депресією.

Доля імені Яків

Доля імені Яків – один з найскладніших параметрів, і це стосується не тільки обговорюваного нами імечко. Але якщо говорити виключно про іменоформе Яків, то тут все неймовірно просто, бо саме ім'я, як і його доля, дослідниками розгадано вже дуже давно. Так, перш за все варто сказати про те, що в даному випадку передбачає нелегка доля в плані відносин з жінками, шлюбу і як такої любові.

Доля імені Яша у відносинах з жінками дуже непроста, і причина криється саме в його характері – він занадто імпульсивний і непередбачуваний, його рішення часто не піддаються поясненню і логіці, через що багато дамочки і починають в результаті уникати спілкування з ним. Те ж саме стосується і сімейного життя – доля Якова може і передбачає йому становлення хорошим чоловіком, але дружина йому потрібна з сильною витримкою, бо зжитися з його гарячим темпераментом і панікерством зможе далеко не кожна.

З іншого боку, доля передбачає йому і становлення хорошим батьком. Такий стане дійсно хорошим татом, зразковим, відданим і вірним сім'ї. Від такого не варто чекати підступу, його доля передбачає наявність бажання завжди бути поруч з близькими, і за це його швидше за все і буду в першу чергу цінувати його близькі, і зокрема, дружина і діти. Хоча, п'ять же, все це тільки теорія, багато в чому доля може залежати не тільки від характеристик імечко ...

Любов і шлюб для імені Яків

Яків – це досить практичний чоловік, серйозно підходить до вибору своєї другої половинки. Він шукає розумну, заповзятливу, діловито і разом з тим домашню дівчину. За вдачею він — домосід, тому в ідеалі і його дружина повинна бути домосідкою. А ось самовпевнені і владні дами його не приваблюють, адже у відносинах з обраницею він поводиться делікатно і м'яко, щоб не образити її. Незважаючи на свою поступливість, Яша може наполягти на своєму при вирішенні важливих питань в родині, а ось через дрібниці псувати настрій собі або ж дружині не стане. Яків багато часу присвячує спілкуванню з сім'єю, любить спільний сімейний відпочинок.

Яків з усією відповідальністю покладає на себе обов'язки по утриманню родини. У будь-якій ситуації, що склалася він не перестане піклуватися про свою другу половинку і інших домочадців, хоча сентиментальне прояв почуттів і яскраві показні емоції для Яші не характерні. Для нього вкрай важливо повністю довіряти своїй дружині, адже без відчуття визначеності, безмежної довіри з якоюсь недомовленість або невизначеністю сімейне благополуччя для нього неможливо. Їй з ним ніколи не буде нудно, адже Яша дуже цікавий і високо інтелектуальний співрозмовник.

Яків — гостинний і привітний господар, він дуже тактовний і уважний до деталей. При цьому він підтримує тісні взаємини з друзями і часто запрошує їх у гості. Його дружина повинна бути відмінною господинею, щоб на належному рівні приймати його гостей. До речі, Яша не може відмовити в допомозі іншим людям, тому хитра жінка може захопити його за собою низкою різних прохань – його дружині потрібно бути завжди насторожі.

Яків як Батько

Не можна точно сказати, як проявить себе Яків в батьківстві, проте позитивні якості його характеру свідчать про те, що поганим батьком йому точно не стати. Настільки привітний і дбайливий сім'янин як Яша просто створений для того, щоб стати хорошим татом. Взаєморозуміння і довіра, повага, а також атмосфера сімейного тепла і затишку створюють ідеальні умови для появи в сім'ї дітей. Для нього дуже важливо відчувати себе справжнім годувальником сім'ї. Він старається, щоб його діти ні в чому не відчували потреби.

Яша дуже сильно любить своє потомство, намагаючись нікого не виділяти. Однак більше часу він, звичайно, проводить з сином або синами, адже і у нього зі своїм батьком також дуже тісний і міцний зв'язок. Він із задоволенням виховує в них риси характеру справжнього чоловіка, знайомить їх з природою, вчить рибалити, збирати гриби. У вільний час він із задоволенням водить всіх своїх дітей в цирк, парк атракціонів, театр або зоопарк. Він з дитинства привчає дітей до здорового способу життя, загартовуючи їх і прищеплюючи їм тягу до спорту.

Яків на своєму прикладі показує, наскільки важливе значення в житті кожної людини відіграють друзі, вчить їх взаємоповаги, а ще самостійності і цілеспрямованості. Крім того, для нього важливо, щоб діти, незважаючи на його авторитет, так само сильно любили, поважали і цінували маму.

Сумісність Яків c жіночими іменами

Найкраща сумісність у який отримав ім'я Яків хлопчика з дівчатами, названими такими іменами як Альбіна, Белла, Дарина, Діана, Діна, Ізабелла, Христина, Лада, Лариса. З такими є величезні шанси на побудову реально міцного і щасливого шлюбу, природно, з усіма звідси витікаючими наслідками.

Галина, Діна, Ія, Клара, Лариса, Людмила, Рената, Таміла — тут сумісність поменше, але відносини теж будуть яскравими, пристрасними, незабутніми. Швидше за все, розпадеться утворена з однією з таких дам пара через одноманітності і монотонності, які Яків не любить.

Ну а Нінель, Таїсія та Ельза, це і зовсім найгірші варіанти для створення пари, бо тут буде і ревнощів, і відсутність взаєморозуміння, і скандали з розбіжностями, і все те, через що розпадаються союзи.

А взагалі, названому так хлопцю потрібна рішуча, справедлива і чесна жінка, яких мало сьогодні на світлі …

Що ж стосується взаємовідносин чоловіки, названого іменем Яків, з представницями протилежної статі, так тут все досить просто – він влюбчів і велелюбний, нерідко закохується в жінку, погано її знаючи, і при цьому будь-якої своєї обраниці буде завжди залишатися вірним і відданим. Єдиний мінус, це невміння бачити правильні почуття – він може прийняти повагу за любов, а потім в результаті розчарується і почне страждати. Це проблема – тим не менш, Яша хороший чоловік, добрий і чесний, і ніколи не зрадить навіть образив його жінку, а це вже заслуговує на повагу ...

Число імені Яків

Число імені Яків по нумерології — 1. Люди, ім'я яких потрапляє під вплив одиниці, володіють сильним і вольовим характером. У ньому яскраво простежуються риси лідера і переможця по життю. Ще одиницю вважають символом влади і слави. Цілеспрямованості і наполегливості цих людей можна лише позаздрити. Ніяка перешкода не змусить їх відмовитися від руху вперед і крок за кроком все ж домогтися наміченої мети. Номер квартири або машини, можлива одиничка в номері телефону можуть лише посилити частина позитивних якостей одиничок.

Гострий розум, кмітливість і високий інтелект дозволяють підопічним одиниці миттєво реагувати в критичних ситуаціях і швидко знаходити єдино вірний вихід з неї. Цікаво, що ці люди можуть успішно реалізувати себе в абсолютно різних сферах, наприклад, в творчих професіях або ж в бізнесі. Одиниці не терплять чужого тиску або рад. Їм комфортніше працювати самостійно або ж керувати іншими співробітниками.

Підопічні числа 1 — це яскравий приклад оптимістичного і життєрадісного ставлення до життя, а ось зневіру, депресія або сильний стрес надовго можуть вибити їх з колії. Однак, нарівні з їх якостями лідера, їм характерні: егоїзм, нелагідність, нестриманість, зарозумілість і бажання маніпулювати людьми. Для того, щоб отримати особисте щастя, підрозділи повинні боротися з нашими недоліками.

Формула для розрахунку кількості Jacob Name:I (6) + k (3) + O (7 ) + In (3) = 19 = 1 + 9 = 10 = 1

Астрологічні символи назви ями

  • Камінь-талісман – агат.
  • Planet Pront – Марс.
  • patronting element – повітря.
  • символ тваринного символу назви yaks – horse.
  • Овочевий символ – кропива.
  • Найкращий зодіак – рак і Телець.
  • Номер Яков – 1.
  • Happy day – четвер.
  • ідеальний сезон – весна.
<клас розділу="Part4 Famous" ID="знаменитий">

відомі люди, названі Якова

Яков (Якоб) коробки (Новгородський поштовий)

Яков Селезнев (російська Хокейник, захисник) BR>

Яков Потьомкін (генерал-лейтенант, ад'ютант)

Яков Ананін (перший жегородский губернский архитектор)

Яков (Акоп) Манандян (армянский историк, академик АН Армянской ССР)

Яков Сегель (советский актёр)

Яков Эшпай (российский композитор)

Якоб Бернулли (швейцарский математик)

Яков Куклес (гобоист и исполнитель на английском рожке)

Яков Гордин (еврейский драматург)

Яков Синай (советский и американский математик)

Именинные дни и святые покровители имени Яков

Мученик Иаков

январь 29, февраль 11

Преподобный Иаков, постник

март 4, март 17

Преподобный Иаков Галичский

апрель 4, март 17

Преподобный Иаков Железноборовский

апрель 11, апрель 24

Апостол Иаков Заведеев

апрель 30, май 13

Праведный Иаков Боровичский

май 22, июнь 4

Праведный Иоаков Менюжский

июнь 24, июль 7

Апостол Иоаков, брат Господень

октябрь 23, ноябрь 5

Святитель Иаков Ростовский

ноябрь 27, декабрь 10