Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЛеонід
1198 Oracle

Леонід: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Леонід за походженням давньогрецьке. Утворено від імені Леонідас. Значення звучить як «подібний до лева» або «син лева». Інших версій його походження не існує. Але зате у цього імені є відомі родинні імена-синоніми, такі як Лев, Леонтій, Леон.

Ім'я Леонід користується неймовірною популярністю в країнах СНД і Європи, як і багато російські імена. Воно має гарну значимістю, а його символіка обіцяє величезну кількість відмінних якостей характеру іменованого. Асоціюється з великим числом історичних особистостей ...

Ім'я Леонід: Значення і характеристика
Походження імені Леоніддавньогрецьке
Буквальна трактування«син Лева»
В коренідавньогрецьке слово «Леонідас»
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Леонід, єпископ Афінський

Популярність:Ім'я Леонід в рейтингу популярних чоловічих імен знаходиться на 49-51 позиціях і доводиться на 4-5 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Льоня

Сучасні англійські аналоги:Леонідас

Цікаве про ім'я Леонід:ім'я Леонід відомо в світовій історії завдяки величезній кількості найвідоміших особистостей, включаючи спартанського царя Леоніда ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення чоловічого імені Леонід дарує хлопчикові, який отримав його, суперечливий характер. Доля Льоні визначається виключно його добротою і щирістю, бажанням робити добро і славитись добрими вчинками. Це вихований, врівноважений лідер, який обожнює знаходитися в центрі уваги, чути похвалу і відчувати захоплення. Це умілець маніпулювати людьми, а ще надійний друг і товариш.

Його вихованість і небажання вступати в конфлікти підкуповує, їм багато хто захоплюється. Він вміє слухати і вникати в проблеми, завжди готовий допомогти товаришеві і ніколи не зрадить. Відданий заданої житейському шляху. А допитливість і різнобічна розвиненість сприяють його перемогам.

Переваги та позитивні риси:Леонід ніколи не кине розпочату справу на півдорозі, він буде домагатися мети про останнього, поки не доб'ється. При це Льоня ніколи не вдасться до користі або самостійно людей, і постарається всіх результатів досягти самостійно ...

Леонід погано відноситься долюдям із заниженою самооцінкою, до чоловіків, які використовують власне фізичне гідність в корисливих цілях, і жінок, які не знають собі ціни.

Характер імені Леонід

Характер імені Леонід такий, що здатний перетворити носія цієї назви в самого справжнього лідера. Характер Льоні, це характер лідера – зазвичай це людина з високими моралями, принциповий, вірний своїм принципам, гідний поваги, принциповий і безкомпромісний, завжди надходить тільки по совісті і не дозволяє собі проходити повз людину, до якого хтось і з якоїсь причини проявляється несправедливість. Характер Леоніда може і дратувати, як мінімум частими проявами агресії, але тут нічого не поробиш – так, Леонід запальний, він може різко реагувати на критику і будь-які зауваження, і що не менш сильно помітно, так це його ненависть до слабким в моральному і духовному плані людям, але зате справедливий і чесний, і ніколи не образить людини без явної на те причини. Характер названого іменем Леонід чоловіки наділяється лідерськими задатками і такими рисами як чесність, гордовитість, планомірність, безкорисливість, упевненість в собі і самодостатність, але разом з тим Льоня і романтичний, і сентиментальний, хоч і зрідка, і чутливий, і ніжний, і уважний. До речі, жінкам якраз подобаються чоловіки, які поєднують в собі і лідерство, і названі тільки що риси.

З іншого боку, характер багато в чому може і відрізнятися від описаного вище, бо залежить від безлічі додаткових характеристик, серед яких і батьківське виховання, і знак зодіаку, і навіть такий маловпливовий фактор як пору року народження.

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, якому батьки вирішили вибрати чоловіче ім'я Леонід, переповнене позитивними моментами, і це навіть не дивлячись на те, що у самого ліні досить складний характер. Значення цього найменування обдаровує носія буйною вдачею і справжнім чоловічим характером, це лідер з величезною кількістю лідерських задатків, і що не менш важливо, проявляються всі ці лідерські задатки вже в дитинстві. Значення обдаровує зазвичай такого хлопчиська рисами, серед яких зустрічається доброта. Уважність, справедливість, чесність, прямолінійність, планомірність, настирливість і наполегливість, цілеспрямованість і безкомпромісність.

У цього хлопчика відмінне почуття гумору. Але жартує він тільки з тими, хто, на його думку, гідний його жартів. А ще той, над ким протегує значення іменоформи Леонід, має відмінну фантазію і гарну уяву, завдяки яким він власне і може досягати успіхів в будь-якій справі, за яке візьметься. У цього хлопчика зазвичай є неймовірно сильне прагнення до гарних вчинків, він обожнює, коли його хвалять і проявляють увагу до його персони, але при цьому Леонід ніколи не буде терпіти критику на свою адресу.

Більш того, значення цього імечко перетворює носія іменовані Леонід в нетерпимого забіяку в моменти, коли його хтось критикує – може нагрубити, образити, принизити людину, навіть якщо той був коли-небудь його другом. Загалом, дитина Леонід, це досить складний, нехай і маленький, людина.

Підліток

У хлопчика підлітка, над яким протегує значення імені Леонід, і зовсім складна натура. Значення обдаровує в даному випадку на підлітковому етапі зазвичай такими рисами як самодостатність, самовпевненість, планомірність, принциповість, безкомпромісність, незалежність, волелюбність і чесність – за своєю суттю, підліток з ім'ям Леонід, це егоїст, що не приймає до уваги нічиє думка, але при цьому в ньому є завжди і то, що робить в майбутньому здатне з такого хлопчини зробити лідера, всіма шанованого, такого, в друзях у якого захоче опинитися кожен без винятку.

У цього хлопчика є і доброта, і чутливість, і сприйнятливість, і більш того, іноді він навіть може проявити сентиментальність, яка одночасно і захоплює, і вражає, але проявляється все це вкрай рідко. У більшості ж випадків, у хлопчика, над яким є заступництво такого параметра як значення імені Леонід, все вищеназване проявляється вкрай рідко. В інший же час Леонід, це гордовитий, настирливий, наполегливий, планомірний, упертий, цілеспрямований хлопець, лідер, в ста відсотках випадків досягає поставленої мети, яка відстоює до останнього свою думку і ніколи не приймає до уваги чужі почуття і критику. Що ж стосується навчання, так тут і зовсім все просто – якщо Леонід потребує п'ятірці, то він її отримає, і неважливо який це предмет, будь він навіть точною наукою. А ось з друзями все складно – витримати його палкий норов дуже і дуже непросто ...

Дорослий чоловік

Якщо у хлопчика з ім'ям Леонід складна натура і часто трапляються напади агресії, то дорослий стає вже більш м'яким, виваженим, продуманим, рассчетливость і стриманим. Дорослий Леонід, це продуманий і терплячий чоловік – значення цього ймення ніколи не дозволить дорослому своєму носієві нагрубити близькій людині або образити когось без реально сильною причини на це, він навпаки, намагається завжди бути стриманішим, терплячі, і все лише для того, щоб оточити себе якнайбільшою кількістю друзів.

на жаль, у дорослого Леоніда прикро мало друзів, по крайней мере в більшості випадків, а тому за кожного нового потенційного друга він чіпляється всіма силами. На контакт йде легко готовий з усіма спілкуватися на різні теми, в будь-який момент готовий прийти на допомогу до нужденному в ній людині, і що не менш важливо, він не здатний на зраду або корисливу брехня. Значення цього ймення здатне перетворити носія в лідера, такого собі героя, завжди надходить по совісті, але занадто нудного, і в цьому головна біда Льоні – Леонід нудний, занадто передбачуваний, надто обережний, довгий проведення часу з ним витримає далеко не кожна людина, багатьом може стати просто занадто нудно. Зате значення іменоформи Леонід здатне зробити з нього відповідального, виконавчого, обов'язкового, який тримає своє слово людини, того, на кого можна покластися в будь-якій ситуації, незалежно від її природи походження ...

Доля імені Леонід

Доля імені Леонід в стосунках з представницями протилежної статі, в шлюбі і як такої любові, дуже непроста, і причина криється в першу чергу в ті риси характеру, що сулятся характеристикою цього ймення. Його доля багато в чому дуже складна і передбачає купу труднощів, що виникають на його життєвому шляху, але всі вони будуть їм пережиті як годиться.

Його доля передбачає йому довгий пошук істинної другої половинки. Леонід з за час підліткового і зрілого віку може поміняти не один десяток пасій, але серед них може так і не виявитися тієї. З якої він захоче провести всю свою життя. Леонід вимогливий, і що не менш важливо, ідеалістичний в плані оцінки жінок, він усім їм приписує гідності, яких може і зовсім не бути, і це може призводити до розчарувань і розлук. Але трапляється це лише від того, що доля Леоніда бути ідеалістом, а не від того, що йому попадаються зрадниці.

У той же час, доля Леоніда передбачає і підсумкове його становлення хорошим чоловіком і ідеальним батьком, якщо він знайде «ту саму» другу половинку. Він відданий сім'ї, готовий всім пожертвувати заради щастя близьких, з нього може вийти зразковий батько і чоловік, такий, яких зазвичай і ставлять в приклад.

Любов і шлюб для імені Леонід

Леонід – це досить цікавий чоловік, прихильник консервативних поглядів. Для нього важливо, щоб його майбутня дружина була прикладом ідеальної господині і геніального кулінара. Шлях до серця цього чоловіка лежить саме через його шлунок, адже він любить смачно поїсти, не виходячи з дому. Гарні очі і коротка спідниця в поєднанні з постійними бутербродами, яєчнею або макаронами навряд чи втримають надовго такого гурмана як Льоня.

Безперечно, головним критерієм при виборі супутниці життя для нього буде вміння жінки божественно смачно готувати. Леонід – справжній гурман і цінитель смачної їжі. Крім того, він не зв'яже свою долю з тієї, що веде себе, як базарна баба, розпускаючи плітки і критикуючи оточуючих або обговорює їх сімейні негаразди.

Леонід – турботливий і відповідальний чоловік, що вміє успішно поєднувати і активне проведення часу, і виконання прямих обов'язків глави сімейства. Керувати ним краще не намагатися, однак мудра і розумна жінка зможе делікатно схилити його в необхідному їй напрямку. Для Льоні дуже важлива підтримка домочадців у всіх його починаннях, так він буде відчувати себе впевненіше.

Леонід як Батько

Відповідальність і надійність Леоніда припускають, що він стане досить хорошим і турботливим батьком. Він любить активно проводити свій вільний час, а як він буде надходити після появи дітей не знає навіть сам Леонід. Коли вони трохи підростуть, то він всюди буде тягати їх з собою: на природу, на риболовлю. Особливу прихильність, звичайно, він відчуває до сина. З ним йому цікавіше. Він вважає, що батько повинен навчити сина, яким повинен бути чоловік і поділитися своїм досвідом.

Не можна сказати, що Леонід готовий допомагати дружині виконувати її обов'язки, але справи, що вимагають чоловічої сили, він неодмінно виконає в кращому вигляді . Він любить проводити час в колі сім'ї, цікавиться у дітей, як пройшов їх день. Однак питаннями освіти займається зазвичай більше чоловіка.

Леонід дуже педантично ставиться до власного здоров'я, не дивно, що і здоров'я дітей для нього не менш важливо. Він прихильник регулярних оглядів не тільки педіатра, але і вузьких фахівців. Також він влаштовує дітей в різні спортивні секції, слідуючи приказці «в здоровому тілі — здоровий дух ».

Сумісність Леонід c жіночими іменами

Астрологи стверджують, що в ідеалі хлопець на ім'я Леонід в кінцевому підсумку повинен намагатися будувати союз з жінками, які отримали при народженні такі імена як Агата, Алевтина, Альбіна, Анна, Василиса, і Віра. На їхню думку, в разі одного з таких союзів, шансів на довговічний і міцний шлюб буде в рази більше, ніж в союзі з однією з нижче названих жінок …

Стефанія, Уляна, Флора, Елеонора, Яна — ось з такими іменами сумісність мінімальна, хоча відносини самі по собі можуть бути і пристрасними, і чутливими, і дуже навіть романтичними.

А ось з такими як Серафима, Станіслава і Стелла, і зовсім пару краще Льоні не створювати, бо нічого доброго тут все одно не вийде.

Що ж стосується взаємини чоловіка, який називає ім'ям Леонід, з представницями протилежної статі, так тут все дуже непросто, і причина саме в характері. Справа в тому, що Леонід насилу йде на контакт з жінками лише з тієї причини, що боїться, що доведеться розкрити дамі свою душу, він боїться довіритися жінці, боїться в підсумку виявитися відданим. Саме тому-то в більшості випадків Леоніди і залишаються до самої зрілості самотніми, погрузнувшімі в короткострокових, нехай і бурхливих, романах з представницями жіночої половини. Хоча, це тільки теорія, а на практиці, як то кажуть, випадок нагоди ворожнечу ...

Число імені Леонід

Число імені Леонід по нумерології — 2. Двійка вважається символом подвійності і контрасту, але в той же час рівноваги. Підопічні числа 2 у всьому намагаються знайти і досягти гармонії. У них дуже гостра інтуїція. Крім того, 2-ки — дуже чуйні і добрі люди, вони завжди готові вислухати, підтримати і допомогти іншим людям. Крім того, вони — порядні і чесні, спокійні, миролюбні і врівноважені люди з хорошим вихованням і почуттям такту.

Головною рисою підопічних 2-ки вважається їх дипломатичність, уміння вивести на діалог навіть самого грізного опонента, прагнення до співпраці. Інтуїція і проникливість двійок робить їх відмінними психологами. Ця здатність може допомогти їм не тільки в повсякденному житті, але і в професійній діяльності. З них вийдуть відмінні юристи, адвокати або навіть судді. Двійками керує почуття справедливості. Вони ніколи не зроблять висновки, поки не розглянуть конфлікт з різних сторін.

Товариськість і комунікабельність допомагає їм прекрасно ладити з людьми і працювати в команді. В особистому житті двійки — однолюби, дорожать стабільністю, визначеністю і уникають ризику. Дуже часто підопічні числа 2 поводяться надто м'яко і поступливо, в своїх спробах уникнути конфліктів. Через свою невпевненість вони побоюються йти на ризик, навіть якщо він виправданий. 2-кам важливо навчиться бути більш рішучими і наполегливими.

Формула обчислення числа імені Леонід:Л (4) + Е (6) + О (7) + Н (6) + І (1) + Д (5) = 29 = 2 + 9 = 11 = 2

Астрологічна символіка імені Леонід

  • Камінь-талісман – Яшма і Алмаз.
  • Планета-покровитель – Меркурій і Сонце.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Леонід – Слон.
  • Рослинний символ – Базилік.
  • Кращий зодіак – Терези і Лев.
  • Число Леоніда – 2.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Леонід

Леонід Трауберг (кінорежисер і сценарист)

Леонід Брежнєв (перший і Генеральний секретар ЦК КПРС)

Леонід Агутін (заслужений артист РФ)

Леонід Ан Дрєєв (письменник «Срібного століття»)

Леонід Бронєвой (народний артист СРСР)

Леонід Філатов (актор, режисер, поет, публіцист)

Леонід Леонов (класик радянської літератури)

Леонід Бронєвой (актор театру і кіно)

Леонід Гайдай (радянський кінорежисер, сценарист)

іменини дні і святі покровителі імені Леонід

Мученик Леонід

березень 10, березень 23

Священномученик Леонід Афінський

квітень 15, апрель28

Мученик Леонід

червень 5, червень 18

Преподобний Леонід Устьнедумскій

липень 17, липень 30

Мученик Леонід

серпень 8, серпень 21