Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаСемен
1206 Oracle

Семен: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Семен за походженням давньоєврейське. Трактується як «слухає» або за іншою версією «почутий Богом». Утворитися могло від іудейського імені Симеон. Хоча існує і кілька інших, але не особливо популярних версій трактування значення і походження цього імені.

Ім'я Семен сьогодні не користується великою популярністю, але за часів існування Радянського Союзу було одним з найбільш відомих. Але зате це ім'я має хороше значення, сильну енергетику і відмінну сумісність з більшістю українських жіночих імен.

Ім'я Семен: Значення і характеристика
Походження імені Семендавньоєврейське
В коренііудейське ім'я Симеон
Буквальна трактування«слухає»
За другою версією«почутий Богом»
Ангел хранитель і покровитель імені:Апостол Симеон

Популярність:Семен сьогодні знаходиться на 32 позиції в рейтингу чоловічих українських імен і доводиться за статистикою на 8-10 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Сема, Семка, Семенчик

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Семен:Ім'я Семен може бути спорідненим Самуїла, у якого схожа трактування – «Бог почув».

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Семен обіцяє носіям багато хороших якостей і унікальну за своєю суттю натуру, мінливу по ходу дорослішання. Так, з сором'язливого і нерішучого малюка в кінці кінців може вирости самовпевнений, рішучий, розвинений у всіх напрямках і цілеспрямованих чоловік. Більш того, з носіїв цього імені нерідко виходять хороші начальники і дуже успішні бізнесмени.

У той же час не можна не сказати і про те, що в більшості випадків Семени потребують підтримки і підстрахування з боку близьких.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені без винятку полягає в здатності знаходити рішення проблем там, де, здавалося б, ситуація вже може вважати патовою. А ще це дуже товариські, напористі і сміливі чоловіки в своїй більшості.

Семен погано відноситься долюдям, які всім навколо намагаються нав'язувати свої думки. А ще носії цього імені намагаються уникати спілкування з дуже наполегливими і настирливими людьми.

Характер імені Семен

Важко сказати точно, яким буде носій імені Семен, адже енергетика і значення одного і того ж імені може по-різному впливати на різних людей. Але одне можна точно сказати – Семен, це завжди людина з величезною кількістю друзів і товаришів. Може серед них буде і не так вже й багато однодумців, але всі вони однаково підтримати Семена в будь-яких його починаннях і справах. Інших носій цього імені ніколи не буде тримати поруч з собою.

Крім усього іншого можна помітити і той факт, що більшість Семенов, це дуже талановиті і творчо розвинені чоловіки. І саме ці риси їм і допомагають досягти дуже багато, як в особистому житті, так і в професійній діяльності. А ще допомагають у всьому їм і такі властиві всім Насінням риси як вміння знайти вихід із самої патової ситуації, здатність придумати оригінальне вирішення тієї чи іншої проблеми, оптимістичність навіть в самі негативні моменти, і здатність зберігати спокій навіть тоді, коли це здається нереальним.

А ще варто відзначити і те, що характер носія імені Семен ніколи не дозволить цій людині зрадити близької або обдурити рідного заради користі чи вигоди. Це в своїй більшості віддані, вірні, принципово правильні і безкорисливі люди.

Раннє дитинство

З дитинства це спокійний і слабкий духом хлопчисько, який не вміє спілкуватися з однолітками і часто стає особистістю, над якою сміються друзі. Він нерішучий і не впевнений в собі, але зате відповідальний і старанний, намагається у всьому допомагати батькам, прислухатися до батьківських настанов і виховує в собі важливі чоловічі риси.

З іншого боку, маленький хлопчик на ім'я Семен, це зазвичай творчо розвинений малюк, який намагається ні хвилини не втрачати і приносити якомога більше користі оточуючим його людям, особливо батькам.

Підліток

Підліток з чоловічим ім'ям Сема, це вже більш серйозний, рішучий і вольовий хлопець. З таким вже набагато менше проблем. І взагалі, які досягли підліткового віку Семени в своїй більшості є хлопцями розумними і інтелектуально розвиненими, що вже само по собі просто не може не приносити користі.

Семен підліток, це зразковий учень і гордість класу, допитливий і активний. Він намагається побільше дізнатися і харчується новими враженнями. Йому важливо не сидіти на місці в плані розумового розвитку. Веселощі і галасливі бійки в компанії однокласників – не для нього. Його мета – довести, що сам він не гірше кого-то, що вартий уваги і може бути лідером.

Правда, є і одне «але» — при всьому бажанні бути лідером, підліток на ім'я Семен навряд чи впорається з обов'язками, які зазвичай покладаються на всіх лідерів.

Дорослий чоловік

Дорослий Семен стане не тільки рішучим, але і впевненим у собі, самостійним і самодостатнім, товариським. У досяг зрілості Семена може бути багато талантів, і він напевно буде ними користуватися по повній програмі.

Друзів у Семена мало, але оточити він намагається себе тільки перевіреними і сильними особистостями. Своїх друзів і тих людей, які захочуть бути поруч з ним, він буде всіляко перевіряти на предмет відданості і вірності. Але і натомість вірному другові стане таким же вірним і відданим.

Семен готовий до самопожертви, допоможе який потребує матеріальної допомоги, стане на бік справедливості і ніколи не обдурить заради користі. Це людина з великої літери, який намагається приносити всім користь і чинити тільки так, як велить совість. А ще він чутливий – будь чуже горе сприймає як власну.

Доля імені Семен

як складеться доля носія імені Семен в стосунках з представницями протилежної статі, в любові і особистому житті в цілому? Що ж, відповідь на це питання дати досить-таки складно, особливо, якщо орієнтуватися виключно на енергетику імені. І тим не менше, дещо все ж можна сказати. Наприклад, можна зі стовідсотковою впевненістю заявити про те, що Семен буде користуватися популярністю у дівчат починаючи зі шкільних років.

Правда, є тут і одне невелике «але». Воно полягає в тому, що зустрічатися Семен буде далеко не з усіма дівчатами, які будуть виявляти до нього інтерес. Нехай інтерес навіть проявляє справжня красуня, популярна дівчина або отлічніца- не важливо. Для Семена завжди на першому місці буде коштувати душевна спорідненість, спільні цілі та звички, захоплення і не тільки. Ніколи він не зустрічатиметься з дівчиною, якій потрібна лише любов і тепло. Йому потрібна та, яку він буде відчувати душею, любов якої не буде зводитися лише до фізичної близькості.

До речі, дружин собі носії цього імені звичайно шукають дуже довго, до самої зрілості. Хоча трапляються й винятки, коли Семени одружуються в молодості – але зазвичай в таких випадках шлюб розпадається дуже і дуже швидко, до того ж, по самих незвичайних і дурним причин. Вина зазвичай же лежить на характерах обох половинок.

Любов і шлюб для імені Семен

Семен — ; це чарівний, ерудований, галантний і веселий чоловік, який користується величезним попитом у жінок. Зазвичай у нього досить бурхлива молодість, з численною кількістю романів. Він вміє зачаровувати жінок і навіть при розставанні з ними він настільки ввічливий і люб'язний, що колишні дами серця приймають це з легкістю. Однак, після численних пригод, Сема нарешті зустрічає свою справжню любов і різко змінює свою манеру поведінки. Він стає відданим і вірним супутником життя, надійним і сильним.

Зустрівши свою другу половинку Семен дуже ретельно до неї придивляється, перевіряє силу почуттів і інші якості дами. При виборі дружини Сема керується не тільки почуттям любові і пристрасті, але і заглядає в недалеке майбутнє. Він спробує припустити, як буде складатися їх сімейне життя, коли сила почуттів трохи ослабне. Він усвідомлює, що щасливу сім'ю на одній пристрасті не побудувати. Насіння залучають вольові, сильні, наполегливі й стратегічно важливі дами, в яких є вогник. Такий шлюб навряд чи буде спокійним, адже двом людям з настільки сильними характерами жахливо важко ужитися, що призводить до вічних сварок, конфліктів і непорозумінь.

Сема — це чоловік з великої літери « М », адже оп намагається стати дуже хорошим сім'янином і чоловіком. Він завжди готовий і дружині по господарству допомогти, і з дітьми час провести і навіть з родичами поспілкуватися. Однак наявність у нього підвищеного інтересу до всіх домашніх справах або ж до спроб контролю кожного кроку подружжя може привести до сварок і конфліктів. Семен по-справжньому сильно дорожить своєю сім'єю, тому збереження сім'ї він ставить вище, ніж власну гордість і самолюбство. Він готовий навчитися адекватно реагувати на критику на свою адресу, не роздуваючи з цього скандал.

Семен як Батько

Материнство, батьківство і взагалі батьківський обов'язок — це настільки важливо і відповідально, що вкрай важко припустити, як з цим впорається кожна окрема людина або ж люди з однаковими іменами. Однак з огляду на безліч позитивних якостей характеру імені Семен, його почуття відповідальності, хазяйновитість, вміння піклуватися, можна припустити, що поганим батьком він точно не стане.

Семен, сильний і вольовий чоловік зовні, всередині виявляється м'яким і ніжним людиною . Свою ніжність, доброту, ласку і любов в силу свого характеру, він не завжди здатний повністю показати дружині. Зате діти з перших хвилин життя купаються в його батьківській любові, ласці, ніжності і турботи. Такий чоловік, як Сема — справжня знахідка для зайнятих матусь. Він настільки прив'язаний до дітей, що сам пропонує дружині свою допомогу. Він обожнює проводити з дітьми весь свій вільний час, при чому він не просто катає коляску туди-сюди, а повноцінно піклуватися про них.

Семен трудиться на благо сім'ї та дітей, не покладаючи рук. Його головне завдання — комфорт і безпеку його чад. До речі, якщо шлюб Сьоми розпадеться, то він не розчиниться в тумані з щомісячною виплатою аліментів, як багато. Навпаки, він постарається максимально згладити всі неприємні моменти. Для нього важливо, щоб розлучення батьків не позначилася на його малюків дуже сильно. Після розриву з дружиною він ще більше часу присвячує спілкуванню з дітьми і х вихованню. Семен неодмінно подбає про те, щоб його діти виросли самостійними, успішними і освіченими людьми.

Сумісність Семен c жіночими іменами

Найкраща сумісність у який отримав ім'я Семен хлопчика з жінками, названими такими іменами як Агата, Алевтина, Зінаїда, Зоя, Белла, Сусанна, Тетяна, Броніслава, Тамара . Тут є всі шанси на побудову реально міцного і довговічного шлюбу, міцної сім'ї …

Євдокія, Маріанна, Марія, Мірра, Роза, Стелла, Фаїна, Фріда — з названими цими іменоформамі жінками теж може бути створена міцна пара, Правда, до шлюбу тут навряд чи дійде, бо цього сумісністю не передбачено.

Ну а з такими як Агнія, Аліса, Анфіса, Валерія, Вікторія, Владислава і Катерина, і зовсім пару краще не створювати, бо нічого доброго з цього все одно не вийде.

значення цього імені обіцяє хороше ставлення з протилежною статтю. Семен подобається жінкам, але сам відкидає більшість їх, тому як бажає не бурхливого роману і швидкоплинність відчуттів, а серйозних відносин. Такому потрібно не розвага, а справжня друга половинка, на все життя.

Число імені Семен

Число імені Семен по нумерології — 7. Цифра 7 — це дивно загадкове і цікаве число в нумерології. Воно наділяє своїх підопічних цілим букетом якостей, на перший погляд, абсолютно несумісних між собою. Найважливіше для сімок зберегти свою унікальність, незалежність і свободу. У них багата уява, здатності до глибокого аналізу і творче натхнення. Таке дивне поєднання призводить сімок до усамітнення і самопізнання. Вони прагнуть досягти досконалого саморозвитку. Люди з таким характером захоплюються філософією, психологією, історією і релігією. Вони і самі можуть досягти в цих сферах неймовірних успіхів.

Підопічні числа 7 також дуже цілеспрямовані, працелюбні і дуже талановиті люди. Їх унікальний спосіб мислення нерідко допомагає їм стати генераторами якихось цікавих ідей і проектів. Однак займатися їх реалізацією вони не стануть, оскільки вважають за краще працювати тільки на самоті. Їх наукове мислення, високий інтелектуальний потенціал не допомагають їм знайти спільну мову з оточуючими, та їм це і не треба.

Сімки по натурі — одинаки. Однак у них також є свої негативні якості: підступність, хитрість, марнославство, гордість, надмірна критичність і схильність до самокопання. Знайти особисте щастя в житті підопічні сімки зможуть тільки тоді, коли виберуться зі своїх раковин і навчаться спілкуватися з людьми, розважатися і відпочивати.

Формула обчислення числа імені Семен:С (1) + Е (6) + М (5) + Е (7) + Н (6) = 25 = 2 + 5 = 7

Астрологічна символіка імені Семен

  • Камінь-талісман – Смарагд.
  • Планета-покровитель – Сатурн і Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Семен – Сорока.
  • Рослинний символ – Ясень.
  • Кращий зодіак – Водолій.
  • Число Семена – 7.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.
  • Рік – Свиня.

Відомі люди з іменем Семен

Семен Наришкін – один з видних політичних діячів епохи Катерини II

Семен Щедрін – російський художник

Семен Гудзенко – радянський поет-фронтовик

Семен Тимошенко -советскій військовий діяч

іменини дні і святі покровителі імені Семен

Апостол Симеон

січень 4, січень 17

Святитель Симеон Тверський

лютий 3, лютий 16

Святитель Симеон Новгородський

лютий 10, лютий 23

Преподобний Симеон Стовпник

вересень 1, вересень 14

Преподобний Симеон Метафраст

листопад 9, листопад 22

Праведний Симеон Верхотурський

грудень 18, грудень 31