Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаФелікс
878 Oracle

Фелікс: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Фелікс за походженням латинське або давньоримське. Утворено від латинського слова «felix». Значення трактують як «благополучний», «сприятливий», «вдалий», «щасливий», і не тільки ...

Ім'я Фелікс сьогодні вкрай рідко зустрічається, як в Європейських державах, так і в Україні, але зате має значимість, здатну на думку фахівців наділити названого їм дитини величезним і дуже цікавим переліком характеристик.

Ім'я Фелікс: значення і характеристика
Походження імені Феліксдавньоримське / латинське
В коренілатинське слово «felix»
Буквальна трактування«щасливий» або «щасливий»
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Фелікс

Популярність:Ім'я Фелікс зараз не дуже поширене і давно випало із сотні. Зараз доводиться за статистикою не більше, ніж на 5 хлопчиків з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Філя

Сучасні англійські аналоги:Felix

Цікаве про ім'я Фелікс:ім'я Фелікс відноситься до категорії тих імен, трактування яких до сих пір не з'ясована напевно. Існує безліч версій його перекладу, хоча всі версії частково схожі між собою.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Фелікс може обіцяти носію цілий «букет» унікальних характеристик і дуже незвичайний характер. Але є і думка, що гарантовано носіям цього імені властиві такі риси характеру як самодостатність, самовпевненість, наполегливість, нав'язливість, егоїстичність і волелюбність, рішучість, наполегливість і напористість.

У той же час варто відзначити і те, що Фелікси в своїй більшості є дуже незвичайними людьми. З одного боку, у них всіх без винятку є лідерські задатки, але з іншого, вони не бажають бути істинними лідерами.

Переваги та позитивні риси:сама позитивна риса всіх носіїв імені Фелікс полягає в їх здатності приймати нальоту рішення, на які не наважується ніхто інший. Плюс, це в своїй більшості люди слова, завжди тримають свої обіцянки.

Фелікс погано відноситься долюдям без власної думки, до недовірливим, сором'язливим, нерішучим і невпевненим в собі. А ще носії чоловічого імені Фелікс все до одного ненавидять брехунів і слабаків ...

характер імені Фелікс

Важко точно сказати, яким буде характер Фелікса, тим більше, орієнтуючись лише на енергетику і значення імені . Але частково передбачити все ж можна. Наприклад, можна точно сказати, що у нього буде характер заводили і негласного лідера, оптиміста, загадкової і трохи прихованої особистості, розгадати яку зможе далеко не кожен. А ще можна відзначити той факт, що це в своїй більшості чоловіки активні і дуже рухливі, такі собі шукачі пригод.

Різноманітність все всім без винятку – це те, чим живе кожен Фелікс без винятку. Носії цього імені просто не можуть прожити без пригод, нових емоцій і вражень, досягнень і цілей. Вони весь час чогось хочуть, весь час до чогось прагнуть, кудись біжать і чогось досягають. Притому, варто Феліксу досягти однієї мети, як у нього вже перед очима стоїть ще кілька. Настільки ось носії цього імені активні та енергійні.

Ну а на додаток до всього іншого можна відзначити і те, що селищах Фелікс характер ніколи не дозволяє їм здійснювати погані вчинки відносно інших людей. Це віддані і вірні в своїй більшості чоловіки, ніколи не надходять погано, нікому не заподіюють шкоди або болю. І більш того, це чоловіки, які прагнуть весь час всім навколо допомагати. Правда, зазвичай не безоплатно.

Раннє дитинство

З ранніх років це рідкісне ім'я хлопчикові обіцяє риси, з якими непросто ужитися. Фелікс постійно приносить чимало проблем батькам. У ньому бушує активність, енергійність, упередженість, безкомпромісність і самолюбство – не приймає чужих думок, ігнорує батьківські настанови, сперечається при найменшій можливості, намагаючись у всьому довести власну правоту. Навіть коли явно не правий, все одно, намагається нав'язати своє. Результат такої діяльності позначається на відносинах з батьком і матір'ю, і з однолітками, і всіма тими, що оточують його людьми.

Діти уникають спілкування з ним лише з тієї причини, що він не залишає спроб стати лідером, що призводить і до грубості, і до образ. А дорослі ігнорують його, бо сперечатися з дитиною ніхто не хоче.

Підліток

Фелікс підліток, це дуже емоційний і нестриманий дитина. З таким важко спілкуватися на серйозні теми, та й критикувати його не варто, адже він на все реагує дуже бурхливо й емоційно.

Підлітковий вік стане причиною ще багатьох батьківських розчарувань, що не дивно, і в цьому вина впливу не тільки ймення, але і планети-покровителя. В цілому, в ньому є здатність вчитися і вникати в усі, чого стосується навчання, але немає терплячості – будь-яка справа робить занадто швидко, в поспіху, бажаючи максимально швидко досягти позитивного для себе результату, і в цьому поспіху і робить багато помилок. Ще й поверховість заважає досягати успіху.

Зате викладачам буде подобатися його напористість. Сміливість, ще одна перевага якого нарекли цим імечко хлопця. Він не боїться приймати серйозні рішення, готовий в будь-який момент взяти на себе відповідальність за що-небудь важливе, і не боїться перешкод, що дозволяє йому досягати поставленої мети. Та й ліні в ньому немає – праця і рух, це те, заради чого він живе, чим харчується.

Дорослий чоловік

Дорослий Фелікс ненавидить самотність, і більш того, обожнює гучні веселощів. Його важко змусити зайнятися якоюсь справою і довести його до кінця. Він весь час кудись поспішає, кудись поспішає, щось намічає.

Що до жінок, так тут багато що залежить від знака Зодіаку і виховання. Один знак його може зробити романтиком і спраглим чистої любові, а інший, велелюбним ловеласом. Зате одне незмінне – як би там не було, а з названого таким чином чоловіки вийде в підсумку ідеальний батько, зразковий батько.

Працьовитість і бажання розвиватися грають, навпаки, йому на руку – в більшості випадків досягає мети, із задоволенням вчиться всьому новому і готовий нескінченно осягати щось невідоме йому – ці якості здатні привернути увагу будь-кого. Але є і ще один мінус – робить багато проступків, адже керується виключно інтуїцією і емоціями.

Доля імені Фелікс

Точно сказати, як складеться доля носія імені Фелікс в плані відносин з представницями жіночої статі, любові і особистому житті, і зовсім досить складно. І причина не в енергетиці імені або сумісності, а в тому, що це в своїй більшості бабії, спраглі різноманітності в особистому житті, перемикаються весь час з однієї пасії на іншу. Принаймні, саме такими є Фелікси в підлітковому віці і ранньої молодості.

З віком, звичайно, багато чого має змінитися. Зазвичай досягли зрілості Фелікси стають вірними і відданими однолюбами. Зрілий Фелікс якщо і буде будувати відносини з жінкою, то тільки так, щоб вони тривали якомога довше, а краще, щоб і зовсім привели до створення повноцінної сім'ї. Правда, наштовхнути Фелікса на думку про одруження зможе далеко не кожна жінка – це зможе зробити тільки та, що буде весь час залишатися для нього загадкою.

Але зате можна точно сказати, що доля Фелікса передбачає становлення відмінним чоловіком, вірним чоловіком, і відмінним партнером по особистому житті. І взагалі, носії цього імені якщо і одружуються, то в більшості випадків раз і назавжди. Про свої дружин вони дбають, як про зіниці ока, плекають їх, пестять, тішать сюрпризами та подарунками. Поруч з таким чоловіком будь-яка відчує себе королевою.

Любов і шлюб для імені Фелікс

Фелікс — ; чарівний і привабливий чоловік, в молодості він досить легковажно ставиться до прекрасної статі, часто міняючи пасій. Він вибирає яскравих і ефектних дівчат з прекрасним почуттям гумору, але тривалими такі романи неї назвеш. Однак це триває лише до того чарівного моменту, коли він зустріне свою справжню любов. Тільки тоді він зрозуміє, що любов — це прекрасне, а не смішне почуття. Феля навчиться бути сентиментальним, романтичним і навіть послужливим.

Одружується Фелікс в уже досить зрілому віці і тільки по справжньої, щирої і великої любові. Його шлюб — пізній, але щасливий і міцний. У подружжя Фелі повинні бути красива зовнішність і легкий характер. Для Фелікса одруження — дуже важливе і непросте рішення, тому його пропозиція руки і серця — це найголовніший доказ його вірності і серйозності намірів по відношенню до дівчини.

Дружина для Фелікса повинна бути ще й подругою, помічницею і соратницею в його справі. Чудово, якщо вона буде розділяти інтереси чоловіка і захоплюватися його достоїнствами. Дуже важливу роль в сімейних відносинах з Феліксом буде грати секс. Дуже важливо, щоб дружина могла забезпечити йому повне задоволення. Також для Фелі важливо, щоб обраниця вміла смачно готувати. У сімейних відносинах Фелікс вважає себе лідером, але з думкою дружини все ж вважається.

Фелікс як Батько

передбачити, яким батьком стане чоловік з тим чи іншим ім'ям неможливо, адже всі люди абсолютно різні, але можна спробувати припустити, яким батьком стане Фелікс. У Фелікса дуже цікавий і неоднозначний характер. Згадавши про його дитячі проблеми з батьками, можна припустити, що у виховному процесі своїх дітей він постарається виправити батьківські і власні помилки в поведінці. Він не стане йти на конфлікти з дітьми, а постарається їх зрозуміти і допомогти вчинити правильно. Для нього вкрай важлива тема батьків і дітей, адже і зі своїми батьками він продовжує підтримувати теплі відносини і у всьому їм допомагає.

Як правило, любов до дітей закладена в Фелікса спочатку, тому він буде щасливий виховувати не одного дитини, а двох або навіть трьох дітей. Поява в будинку малюка робить його ще щасливішим, він просто обожнює дзвінкий дитячий сміх. Феля готовий старанно працювати і працювати заради добробуту сім'ї, щоб його діти і улюблена дружина були всім забезпечені. Він намагається зробити так, щоб його діти жили в великому і красивому будинку, а не в тісній квартирці.

Навіть шалено сильна любов Фелікса до дітей не заважає йому проявляти достатню строгість у вихованні дітей. Він прекрасно розуміє, що якщо дітей розбалувати, дозволити їм сісти на голову, то нічого доброго з цього не вийде. У них не тільки зіпсується характер, але ще вони виростуть непристосованими до самостійного життя. Він виховує в них не тільки самостійність, але і твердість характеру, цілеспрямованість, любов до навчання, спорту. Навчити своїх чад взаємодопомоги та поваги один до одного для Фелі також дуже важливо.

Сумісність Фелікс c жіночими іменами

Олександра, Лоліта, Любов, Сарра, Парасковія, Валентина, Белла – з дівчатами, які мають такі іменоформи, у імені Фелікс найкраща сумісність за всіма параметрами. У парі з однією з таких буде і взаєморозуміння, і особисте щастя, і вірність, і шлюб, і всі звідси випливають наслідки.

З такими як Ада, Броніслава, Стелла, Емма, Дора і Лариса, теж можуть бути налагоджені реально хороші стосунки, напхані і пристрастю, і любов'ю, і щирістю, але ось такий параметр як вірність тут вгадати складно. Найчастіше такі союзи виявляються недовговічними.

А роман з Алісою, Світланою, Серафімою або Станіславою, і зовсім, швидше за все закінчиться не простим розставанням, а ревнощами, зрадою, і великим скандалом.

Що до взаємин з представницями протилежної статі, так тут все дуже непросто. З одного боку, він є привабливим хлопцем і його люблять жінки. Але з іншого боку, він занадто необов'язковий і дуже любить різноманітність, ніж та відлякує потенційних других половинок. Не кожна захоче будувати відносини з тим, хто бігає від однієї спідниці, до іншої ...

Число імені Фелікс

Число імені Фелікс по нумерології — 1. Підопічні числа 1, це справжні лідери, першопрохідці і переможці. Вони здатні домогтися успіху навіть у тих областях, де багато людей боятися пробувати свої сили. Їх сміливості, рішучості і геніальних розумових здібностей буде досить, щоб пройти цей тернистий шлях. Серед одиниць було багато винахідників і вчених, адже у них унікальний склад розуму і оригінальний тип мислення. В екстрених і складних ситуаціях саме вони швидше всіх реагують і знаходять єдино вірне рішення.

Підопічні одиниці мають напрочуд проникливістю і можуть бачити справжню сутність людей. Їх дуже складно обдурити, вони завжди відчувають підступність. Одиниці — це цілеспрямовані, вольові та працьовиті люди, вони йдуть до чітко поставленої мети, не зупиняючись перед труднощами, що виникають, а спритно долаючи їх. Підопічні числа 1 — справжні трудоголіки, здатні проводити на роботі більшу частину свого часу. Вони дуже виконавчі і обов'язкові. Однак працювати одинички воліють самостійно, а не в команді. Вони можуть бути успішними керівниками, а ось дозволяти комусь собою командувати для них складно.

Одиниці — веселі та життєрадісні люди, у них багато друзів і хороших знайомих. Люди цінують їх за доброту, і готовність прийти на виручку в складний момент. Однак, варто підопічним числа 1 розслабитися, піддатися ліні і назовні можуть вилізти їх приховані негативні якості: егоїзм, зверхність і самозакоханість. Вони повинні боротися з цими рисами характеру і використовувати свою індивідуальність і унікальність собі і іншим на благо.

Формула обчислення числа імені Фелікс:Ф (4) + Е (6) + Л (4) + І (1) + К (3) + С (1) = 19 = 1 + 9 = 10 = 1 + 0 = 1

Астрологічна символіка імені Фелікс

  • Камінь-талісман – Алмаз.
  • Планета-покровитель – Уран.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Фелікс – Осетер.
  • Рослинний символ – Кипарис.
  • Кращий зодіак – Водолій.
  • Число Фелікса – 1.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Фелікс

Фелікс Ро – французький флейтист і композитор

Фелікс Розумовський – російський історик, письменник, телеведучий

Фелікс Світел – російський радянський письменник

Фелікс – священномученик Севільський

іменини дні і святі покровителі імені Фелікс

Мученик Фелікс

січень 25, лютий 7

Преподобний Фелікс Карельський

квітень 18, травень 1

Мученик Фелікс трибун

травень 24, червень 6

Священномученик Фелікс, пресвітер

жовтень 19, листопад 1