Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАнгеліна
376 Oracle

Ангеліна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Ангеліна (від « angelos ») за походженням давньогрецьке. У перекладі означає «ангельську» або «вісницю». До слова, від цього ж кореня відбулися й інші схожі жіночі імена, такі як Анжела, Ангела, Анжеліка. Значення у всіх схоже.

Жіноче ім'я Ангеліна не є чисто українським православним, але при цьому користується популярністю в нашій країні. Воно має сильну енергетику, сумісно з багатьма чоловічими іменами і наділяє носій цілою купою хороших якостей …

Ім'я Ангеліна: Значення і характеристика
Походження імені Ангелінавід грецького слова «angelos»
У перекладі з давньогрецької«вісниця» або «ангельська»
У другій версії«подібна до ангела»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята Ангеліна королева Сербська

Популярність:У рейтингу популярних жіночих імен Ангеліна займає стабільні 22-25 позиції. При цьому на 1000 новонароджених дівчаток припадає лише 80-100 Ангелін.

Розмовні варіанти:Ангелінка, Гелин, Геля

Сучасні англійські аналоги:Анжеліна, Анджеліна, Анджоліні

Цікаве про ім'я Ангеліна:В сучасності ім'я Ангеліна НЕ так вже й популярно, хоча все ще зустрічається. Замість нього нерідко використовуються такі варіації як Анжела та Анжеліка.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Ангеліна обіцяє чимало хороших, але і щодо негативних якостей характеру. Наприклад, вважається, що дівчинка Ангеліна буде володіти такими рисами як поступливість, норовливість, дратівливість, упертість, енергійність, доброта і душевна гармонія. Але не варто думати, що все Ангеліни вперті і одночасно дратівливі. Насправді все дівчинки, названі цим ім'ям, по-своєму унікальні і діляться на дві категорії. Одні примхливі і образливі, інші навпаки, настирливий і наполегливі.

Крім того, більшість Ангелін, це дівчатка цілеспрямовані і працелюбні, які намагаються за все в житті добиватися виключно своїми силами.

переваги і позитивні риси:дружелюбність і товариськість, красномовність, енергійність і активність, вміння знаходити спільну мову навіть з людьми, які явно не припадають до душі, тактовність, цілеспрямованість.

Ангеліни погано відносяться дозрадникам, людям постійним і надто потрібним, одноманітності, нудьгу, користі і брехні, зарозумілості і лицемірства.

Характер імені Ангеліна

Характер імені Ангеліна такий, що дарує названої цієї формою імені дівчині непросту натуру. Характер іменованої варіацією Ангеліна зазвичай наділяється такими рисами як доброта, уважність, дбайливість, енергійність і активність, але разом з цим є і такі як примхливість, образливість, принциповість і наполегливість. З такою важко порозумітися в моменти, коли їй щось не подобається, характер її в моменти образи відштовхує від неї оточуючих людей і перетворює її саму у вибухонебезпечну бомбу, від якої краще відійти на далеку відстань. Зате в інші моменти вона ідеальна як жінка, як людина, як друг, бо ніколи не зрадить, ні в якому разі не піде на обман заради досягнення своєї мети, і не дозволить собі користуватися чиїмись слабкостями заради власної користі. А ще, характер її багато в чому здатний і вразити людей з оточення – ніколи не очікуєш від неї, що їй прийде в голову і як вона поведе себе в тій чи іншій ситуації ...

З іншого боку, характер найменування, особливо такого як Ангеліна, дуже непередбачуваний і здебільшого залежить від безлічі додаткових чинників. так, характер іменованої може залежати від виховання, від знака зодіаку, і навіть від сезону народження.

Раннє дитинство

раннє дитинство дівчинки, над якою протегує значення красивого імені Ангеліна, переповнене емоціями, різкими перепадами в настрої, емоційними сплесками і непередбачуваністю в поведінці. Ангеліна, ще не досягла підліткового етапу, це непередбачувана особистість, у цієї дівчинки немає постійних цілей, як немає і бажання довго домагатися чого-небудь – вона дієва і ніколи не сидить на місці, весь час в русі, вічно щось шукає, що -то придумує, про щось мріє. Передбачити її практично нереально. Значимість обіцяє їй непередбачуваність, активність, енергійність, доброту, непосидючість, вигадливість, мінливість, нестабільність, непослух і образливість з примхливістю. Але разом з там значення імені цього дівчинки може обдарувати і дружелюбністю, і доброзичливістю, і життєрадісністю, і красномовністю, і цілеспрямованістю, і оптимистичностью, і добрим настроєм. По суті, з такою легко порозумітися і знайти спільну мову, вона легко йде на контакт і обожнює знаходити нових друзів, і без різниці, хто її оточує, однолітки, або дорослі діти. Але є в ній і багато мінусів – один з таких мінусів полягає в бажанні бути завжди в центрі уваги, що теж сулітся таким фактором як значення, і що в свою чергу може привести до зухвалої поведінки, капризам і багато чому іншому. Зате у неї багато друзів і все намагаються триматися поруч з нею, бо знають, що вона ніколи не піде на зраду і не стане грати з чиїмись слабкостями ...

підліток

Ангеліна підліток, це вже дитина з іншим характером, але в цілому зберігає в собі всі ті риси, що сулятся таким параметром як значимість іменоформи в ранньому дитинстві. У цієї дівчинки цілком непоганий характер, вона з легкістю заводить нових друзів, завжди готова йти на контакт з новими людьми, ніколи не нехтує дружбою і друзями, намагається оточувати себе якомога більшою кількістю людей. Але зберігаються в ній і мінуси, що теж обіцяє значимість – серед їх величезної кількості особливо яскраво виділяється примхливість і образливість, які проявляються в якості сліз, істерик, образ, і замкнутості. Ще один такий же дратівливий багатьох мінус, це свавілля, що виявляється багато в чому – але тут вже нічого не поробиш, така вже впливає значення іменоформи Ангеліна. Ну і на додачу ще один величезний недолік – бажання бути лідером при небажанні брати на себе відповідальність за що-небудь. Вона в усьому намагається продемонструвати свою перевагу, намагається в будь-якій компанії заявити себе з лідерської боку, але при цьому всіляко уникає відповідальності за власні рішення і ні в якому разі не бере на себе роль людини, що відповідає за кого-небудь. Ось таку от двоїсту натуру дівчинки, обіцяє названої найменуванням Ангеліна значення. Але зате Ангеліна справедлива і ніколи не допустить несправедливості по відношенню до людей, які її не заслуговують, ніколи не залишить в біді близького, і намагається завжди діяти відповідно до загальноприйнятих моральними принципами ...

Доросла жінка

Доросла жінка, якій батьки в дитинстві вирішили вибрати жіноче ім'я Ангеліна, може бути охарактеризована як« вибухонебезпечна ». Чому? Пояснення досить просте – вона дуже емоційна, значення обдаровує її харизмою і таким складним характером, що вона може спалахнути без особливої ​​причини в самий невідповідний час, Ангеліна дуже сприйнятлива і може багато чого, в тому числі і незначно, сприймати в штики. З цим її якістю боротися вкрай складно – енергетика цього ймення не дозволяє, але зате Ангеліна з іншого боку являє собою приблизну дівчину, жінку, від якої не можна чекати чогось поганого, даму, з якою можна з легкістю налагодити відносини навіть після бурхливої ​​сварки. До того ж, Ангеліна швидко відходить від емоційних сплесків, і якщо виявляється неправий, то в підсумку вибачається перед людиною, якого образила не по справі. Не можна не відзначити і ще один цікавий фактор – іменоформа Ангеліна дарує їй таке самолюбство, яким реально можна навіть захоплюватися, він ніколи не дасть себе в образу, що не обмежить себе в тому, в чому не бажає, і не дозволить нікому вплинути на її свободу або незалежність. Це явно гідно поваги.

Доля імені Ангеліна

Доля імені – найскладніший, самий непередбачуваний, і найзагадковіший параметр з усіх існуючих. Доля не може бути передбачити з точністю на сто відсотків, бо залежить від цілої купи різних чинників, і варто зазначити, що випадок з ім'ям Ангеліна не виняток, бо це ім'я навіть саме по собі загадково, не кажучи вже про такий параметр як його доля ...

Проте, можна відзначити, що в більшості випадків доля названої ім'ям Ангеліна дівчата зводиться до того, що в її житті довго бути присутнім багато розставань і багато сварок. Причина в її непростий характер – не дивлячись на те, що вона шукає собі в пару сильного чоловіка, лідера, сама вона з працею уживається з таким, бо любить командувати і нав'язувати свою точку зору, що навряд чи буде терпіти справжній лідер по натурі. А ще її доля передбачає нелегке становлення дружиною і матір'ю – Ангеліна не створена для того, щоб присвячувати своє життя комусь крім себе.

З іншого боку, багато з перерахованого вище залежить від купи додаткових астрологічних чинників. Доля кожної окремої дівчини з ім'ям Ангеліна може бути унікальною навіть у загальних рисах, так що вгадати те, якою вона буде в вашому конкретному випадку, не те що б важко, а й зовсім нереально.

Любов і шлюб для імені Ангеліна

Серед Ангелін багато хороших дружин. Ось тільки є одна проблема – більшість Ангелін виходять перший раз заміж невдало. Причина полягає в бажанні якомога швидше вибратися з-під батьківської опіки. У результаті часто першим чоловіком стає чоловік, який не відповідає бажаним критеріям. Зате вдруге Ангеліна буде вже більш відповідально ставитися до вибору партнера.

Відповідний її критеріям чоловік, це людина цілеспрямована, чесна, амбітний, наполегливий, стабільний і незалежний. Її чоловіком зможе стати лише той чоловік, якому вистачить сил і терпіння домагатися її. Але ж Ангеліни в своїй більшості дуже неприступні. І взагалі, домогтися розташування такої незалежної і волелюбної жінки вкрай складно.

Зате в заміжжі Ангеліна напевно стане гарною, турботливою, відданою і вірною, працьовитої і уважною дружиною. Вона ніколи не дозволить членам сім'ї ходити в брудному одязі або на голодний шлунок, вона за всіма простежить, кожного нагодує, кожному приділить належну увагу.

Ангеліна як Мати

Уважна, турботлива, терпляча, відповідальна і обов'язкова, але не занадто м'яка – ось яка вона, мама на ім'я Ангеліна. Будь то син або дочка, не має значення, вона любити буде обох однаково, і обом буде приділяти однаково уваги. Єдина проблема в тому, що Ангеліни в своїй більшості дуже вимогливі до своїх дітей.

Виховання такої мамі можна довірити цілком і повністю. Вона ніколи не стане вчити дитину поганому або подавати погані приклади, ні в якому разі не кине дитину, навчить його всьому, чому має навчити, і постарається по максимум підготувати дитину до самостійного життя. До слова, є і тут одне «але» — свою дитину Ангеліна постарається якомога швидше відправити у самостійне доросле життя, а це не завжди позитивно позначається на відносини дітей і мам ...

Зате, поки дитина буде перебувати під її крилом, йому нема про що турбуватися, адже вона зробить все для того, щоб чадо було щасливим. Ця жінка навіть пожертвує власними цілями заради щастя своєї дитини.

Сумісність Ангеліна c чоловічими іменами

Питання сумісності імені Ангеліна з чоловічими найменуваннями складний, але був частково розкритий дослідниками минулого століття. Ними було з'ясовано, що найкраще поєднання в плані почуттів у такий Єлисей, Євгеном, Марком, Григорієм, Матвієм.

Ідеальний, міцний, щасливий шлюб вийде побудувати з Михайлом, Данилом, Ярославом, Арсенієм і Анаром.

А з такими як Дем'ян, Лука, Фрол, Лук'ян, Митрофан, на хороші відносини краще навіть і не розраховувати.

Взаємовідносини дівчинки, іменованої варіацією Ангеліна, з представниками протилежної статі, дуже непрості. Справа в тому, що з одного боку вона реально привертає до себе увагу чоловічої статі і популярна у чоловіків, але з іншого, нерідко не може знайти з про всіма ними спільної мови з причини власної самодостатньо і надмірної впевненості в собі. Чоловіки, як правило, не люблять настільки емоційних, настирливих, безкомпромісних і принципових жінок. Хоча, хто знає, можливо значення цього ймення нагородить чимось і на противагу.

Число імені Ангеліна

Число імені Ангеліна по нумерології – 2. Двійка в нумерології є символом дуалізму. Подвійності, жіночого начала і контрасту, рівноваги і балансу. Людям, які перебувають під заступництвом цього числа, зазвичай сулятся такі риси як розсудливість, чутливість, миролюбність, безконфліктність, врівноваженість, стрімкість, настирливість і впевненість в собі.

Люди «двійки», це в своїй більшості жінки і чоловіки, які прагнуть до діалогу, які обожнюють спілкуватися і намагаються оточувати себе якомога більшою кількістю довірених осіб. Дипломатичність і красномовність допомагає людям-двійкам знаходити спільну мову навіть з тими людьми, з якими іншим спілкуватися складно.

А найголовніше полягає в тому, що сама енергетика «двійок» всюди розпорошує гармонію, баланс, рівновагу і позитив .

Формула обчислення числа імені Ангеліна:А (1) + Н (6) + Г (4) + Е (6) + Л (4) + І (1) + Н (6) + А (1) = 29 = 2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2

Астрологічна символіка імені Ангеліна

  • Камінь-талісман – Лазурит і Бірюза.
  • Планета -покровітель – Венера.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Ангеліна – Жаба.
  • Рослинний символ – Латаття.
  • Кращий зодіак – Лев і Рак.
  • Число Ангеліни – 2.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Ангеліна

Ангеліна Сербська або мати Ангеліна (дочка князя Георгія Албанської)

Ангеліна Вовк (радянський диктор)

Ангеліна Варганова (російська актриса)

Ангеліна Ілієва (болгарська письменниця-фантаст)

Анджоліні Квінтерно (італійська кіноактриса)

Анхеліна Пагано (аргентинська актриса)

Анжеліна Муніс (бразильська кіноактриса)

Ангеліна Чернова (російська працівниця в кіно)

Ангеліна Гуськова (російський лікар-радіолог)

іменини дні і святі покровителі імені Ангеліна

Свята праведна Ангеліна

1 липня, 14 липня, 10 грудня, 23 грудня