Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАнгеліна
1960 Oracle

Ангеліна: значення імені, характер і доля

Зміст:

Значення імені Ангеліна

Жіноче ім'я Ангеліна (від «angelos») за походженням давньогрецьке. У перекладі означає «ангельську» або «вісницю». До слова, від цього ж кореня походять й інші схожі жіночі імена, такі як Анжела, Ангела, Анжеліка. Значення у всіх схоже.

Жіноче ім'я Ангеліна не є суто православним, але при цьому користується популярністю в нашій країні. Воно має сильну енергетику, сумісне з багатьма чоловічими іменами і наділяє носіїв цілою купою хороших якостей...

Ім'я Ангеліна: Значення та характеристика
Походження імені Ангелінавід грецького слова «angelos»
У перекладі з давньогрецької«вісниця» або «ангельська»
У другій версії«подібна до ангела»
Ангел хранитель і покровитель імені: Свята Ангеліна королева Сербська

Популярність: У рейтингу популярних жіночих імен Ангеліна займає стабільні 22-25 позиції. При цьому на 1000 новонароджених дівчаток припадає всього 80-100 Ангелін.

Розмовні варіанти: Ангелінка, Геліна, Геля

Сучасні англійські аналоги: Анжеліна, Анджеліна, Анджоліна

Цікаве про ім'я Ангеліна: У сучасності ім'я Ангеліна не таке вже й популярне, хоча все ще зустрічається. Замість нього нерідко використовуються такі варіації як Анжела та Анжеліка.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Ангеліна обіцяє чимало хороших, але й відносно негативних якостей характеру. Приміром, вважається, що дівчинка Ангеліна матиме такі риси, як поступливість, норовливість, дратівливість, упертість, енергійність, доброта і душевна гармонія. Але не варто думати, що всі Ангеліни вперті й одночасно дратівливі. Насправді всі дівчатка, названі цим ім'ям, по-своєму унікальні і діляться на дві категорії. Одні примхливі й образливі, інші навпаки, настирливі й наполегливі.

Крім того, більшість Ангелін – це дівчатка цілеспрямовані та працьовиті, які намагаються всього в житті домагатися винятково своїми силами.

Переваги та позитивні риси: дружелюбність і товариськість, красномовність, енергійність і активність, уміння знаходити спільну мову навіть із людьми, які явно не припадають до душі, тактовність, цілеспрямованість.

Ангеліни погано ставляться до зрадників, людей постійних і надто потрібних, одноманітності, нудьги, корисливості та брехні, зарозумілості й лицемірства.

Характер імені Ангеліна

Характер імені Ангеліна такий, що дарує названій цією іменоформою дівчині непросту натуру. Характер іменованої варіацією Ангеліна зазвичай наділяється такими рисами, як доброта, уважність, турботливість, енергійність і активність, але разом із цим є й такі, як вередливість, вразливість, принциповість і настирливість. З такою важко порозумітися в моменти, коли їй щось не подобається, характер її в моменти образи відштовхує від неї оточуючих людей і перетворює її саму на вибухонебезпечну бомбу, від якої краще відійти на далеку відстань. Зате в інші моменти вона ідеальна як жінка, як людина, як друг, бо ніколи не зрадить, у жодному разі не піде на обман заради досягнення власної мети, і не дозволить собі користуватися чиїмись слабкостями заради власної користі. А ще, характер її багато в чому здатний і вразити людей з оточення – ніколи не очікуєш від неї, що їй спаде на думку і як вона поведеться в тій чи іншій ситуації...

З іншого боку, характер найменування, особливо такого як Ангеліна, дуже непередбачуваний і здебільшого залежить від безлічі додаткових чинників. так, характер іменованої може залежати від виховання, від знака зодіаку, і навіть від сезону народження.

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчинки, над якою опікується значення красивого імені Ангеліна, переповнене емоціями, різкими перепадами в настрої, емоційними сплесками і непередбачуваністю в поведінці. Ангеліна, яка ще не досягла підліткового етапу, – це непередбачувана особистість, у цієї дівчинки немає постійних цілей, як немає і бажання довго домагатися чого-небудь – вона дієва і ніколи не сидить на місці, весь час у русі, вічно щось шукає, щось придумує, про щось мріє. Передбачити її практично нереально. Значимість обіцяє їй непередбачуваність, активність, енергійність, доброту, непосидючість, вигадливість, мінливість, нестабільність, неслухняність і вразливість із примхливістю. Але разом із тим значення імені цієї дівчинки може обдарувати і дружелюбністю, і доброзичливістю, і життєрадісністю, і красномовністю, і цілеспрямованістю, і оптимістичністю, і добрим настроєм. По суті, з такою легко порозумітися і знайти спільну мову, вона легко йде на контакт і обожнює знаходити нових друзів, і байдуже, хто її оточує, однолітки чи дорослі діти. Але є в ній і багато мінусів – один із таких мінусів полягає в бажанні бути завжди в центрі уваги, що теж обіцяє бути таким чинником, як значення, і що, своєю чергою, може призвести до зухвалої поведінки, примх і багато чого іншого. Зате в неї багато друзів, і всі намагаються триматися поруч із нею, бо знають, що вона ніколи не піде на зраду і не гратиметься з чиїмись слабкостями...

Підліток

Ангеліна підліток, це вже дитина з іншим характером, але загалом зберігає в собі всі ті риси, що суляться таким параметром, як значущість іменоформи в ранньому дитинстві. У цієї дівчинки цілком непоганий характер, вона з легкістю заводить нових друзів, завжди готова йти на контакт із новими людьми, ніколи не нехтує дружбою і друзями, намагається оточувати себе якомога більшою кількістю людей. Але зберігаються в ній і мінуси, що теж обіцяє значущість – серед їхньої величезної кількості особливо яскраво виділяється примхливість і вразливість, що проявляються в сльозах, істериках, образах і замкнутості. Ще один настільки ж дратівливий для багатьох мінус, це свавілля, яке проявляється багато в чому – але тут вже нічого не поробиш, такий вже вплив має значення іменоформи Ангеліна. Ну і на додачу ще один величезний недолік – бажання бути лідером при небажанні брати на себе відповідальність за що-небудь. Вона в усьому намагається продемонструвати свою перевагу, намагається в будь-якій компанії заявити про себе з лідерського боку, але водночас всіляко уникає відповідальності за власні рішення і в жодному разі не бере на себе роль людини, яка відповідає за кого-небудь. Ось таку ось двоїсту натуру дівчинки, обіцяє названій найменуванням Ангеліна значення. Але зате Ангеліна справедлива і ніколи не допустить несправедливості по відношенню до людей, які на неї не заслуговують, ніколи не залишить у біді близьку людину і намагається завжди діяти відповідно до загальноприйнятих моральних принципів...

Доросла жінка

Дорослу жінку, якій батьки в дитинстві вирішили обрати жіноче ім'я Ангеліна, можна охарактеризувати як «вибухонебезпечну». Чому? Пояснення досить просте – вона дуже емоційна, значення обдаровує її харизмою і таким складним характером, що вона може розлютитися без особливої причини в найневідповідніший час, Ангеліна надто сприйнятлива і може багато чого, зокрема й незначного, сприймати в багнети. З цією її якістю боротися вкрай складно – енергетика цього іменника не дозволяє, але зате Ангеліна з іншого боку представляє собою зразкову дівчину, жінку, від якої не можна чекати чогось поганого, жінку, з якою можна легко налагодити стосунки навіть після бурхливої сварки. До того ж Ангеліна швидко відходить від емоційних сплесків, і якщо виявляється неправою, то зрештою вибачається перед людиною, яку образила не у справі. Не можна не відзначити і ще один цікавий фактор – іменоформа Ангеліна дарує їй таке самолюбство, яким реально можна навіть захоплюватися, вона ніколи не дасть себе скривдити, не обмежить себе в тому, в чому не бажає, і не дозволить нікому вплинути на її свободу або незалежність. Це явно гідно поваги.

Доля імені Ангеліна

Доля імені – найскладніший, найнепередбачуваніший і найзагадковіший параметр з усіх існуючих. Доля не може бути передбаченою з точністю на сто відсотків, бо залежить від цілої купи найрізноманітніших чинників, і варто зазначити, що випадок з ім'ям Ангеліна не виняток, бо це ім'я навіть саме по собі загадкове, не кажучи вже про такий параметр як його доля...

Проте можна відзначити, що в більшості випадків доля названої ім'ям Ангеліна дівчини зводиться до того, що в її житті довго буде багато розставань і багато сварок. Причина в її непростому характері – незважаючи на те, що вона шукає собі в пару сильного чоловіка, лідера, сама вона ледве уживається з таким, бо любить командувати і нав'язувати свою точку зору, що навряд чи буде терпіти справжній лідер за натурою. А ще її доля передбачає нелегке становлення дружиною і матір'ю – Ангеліна не створена для того, щоб присвячувати своє життя комусь крім себе.

З іншого боку, багато що з перерахованого вище залежить від купи додаткових астрологічних чинників. Доля кожної окремої дівчини з ім'ям Ангеліна може бути унікальною навіть у загальних рисах, тож передбачити те, якою вона буде у вашому конкретному випадку, не те що б важко, а й зовсім нереально.

Любов і шлюб для імені Ангеліна

Серед Ангелін багато хороших дружин. От тільки є одна проблема – більшість Ангелін виходять перший раз заміж невдало. Причина полягає в бажанні якомога швидше вибратися з-під батьківської опіки. У підсумку найчастіше першим чоловіком стає чоловік, який не відповідає бажаним критеріям. Зате вдруге Ангеліна буде вже більш відповідально ставитися до вибору партнера.

Чоловік, який відповідає її критеріям, – це людина цілеспрямована, чесна, амбітна, наполеглива, стабільна і незалежна. Її чоловіком зможе стати лише той чоловік, якому вистачить сил і терпіння домагатися її. Але ж Ангеліни у своїй більшості занадто неприступні. І взагалі, домогтися прихильності такої незалежної і волелюбної жінки вкрай складно.

Зате в заміжжі Ангеліна напевно стане хорошою, турботливою, відданою і вірною, працьовитою і уважною дружиною. Вона ніколи не дозволить членам сім'ї ходити в брудному одязі або на голодний шлунок, вона за всіма простежить, кожного нагодує, кожному приділить належну увагу.

Ангеліна як Мати

Уважна, турботлива, терпляча, відповідальна і обов'язкова, але не надто м'яка – ось яка вона, мама на ім'я Ангеліна. Чи то син, чи то донька, не важливо, вона любитиме обох однаково, і обом приділятиме однаково уваги. Єдина проблема в тому, що Ангеліни у своїй більшості дуже вимогливі до своїх дітей.

Виховання такій мамі можна довірити цілком і повністю. Вона ніколи не стане вчити дитину поганого або подавати нехороші приклади, в жодному разі не покине дитину, навчить її всього, чого повинна навчити, і постарається по максимуму підготувати дитину до самостійного життя. До речі, є і тут одне «але» – свою дитину Ангеліна постарається якомога швидше відправити в самостійне доросле життя, а це не завжди позитивно позначається на стосунках дітей і мам...

Натомість, поки дитина перебуватиме під її крилом, їй нема про що буде турбуватися, адже вона зробить усе для того, щоб чадо було щасливим. Ця жінка навіть пожертвує власними цілями заради щастя своєї дитини.

Сумісність Ангеліна з чоловічими іменами

Питання сумісності імені Ангеліна з чоловічими найменуваннями складне, але було частково розкрите дослідниками минулого століття. Ними було з'ясовано, що найкраще поєднання в плані почуттів у такої з Єлисеєм, Євгеном, Марком, Григорієм, Матвієм.

Ідеальний, міцний, щасливий шлюб вийде побудувати з Михайлом, Данилом, Ярославом, Арсенієм і Анаром.

А з такими як Дем'ян, Лука, Фрол, Лук'ян, Митрофан, на хороші стосунки краще навіть і не розраховувати.

Взаємовідносини дівчинки, іменованої варіацією Ангеліна, з представниками протилежної статі, дуже непрості. Річ у тім, що, з одного боку, вона реально привертає до себе увагу чоловічої статі й популярна в чоловіків, але з іншого, нерідко не може знайти з усіма ними спільної мови через власну самодостатність і надмірну впевненість у собі. Чоловіки, як правило, не люблять настільки емоційних, настирливих, безкомпромісних і принципових жінок. Хоча, хто знає, можливо, значення цього іменника нагородить чимось і на противагу.

Число імені Ангеліна

Число імені Ангеліна за нумерологією – 2. Двійка в нумерології є символом дуалізму. Двоїстості, жіночого начала і контрасту, рівноваги і балансу. Людям, які перебувають під заступництвом цього числа, зазвичай обіцяють такі риси, як розважливість, чутливість, миролюбність, безконфліктність, врівноваженість, стрімкість, настирливість і впевненість у собі.

Люди «двійки», це у своїй більшості жінки і чоловіки, які прагнуть до діалогу, обожнюють спілкуватися і намагаються оточувати себе якомога більшою кількістю довірених осіб. Дипломатичність і красномовність допомагає людям-двійкам знаходити спільну мову навіть із тими людьми, з якими іншим спілкуватися складно.

А найголовніше полягає в тому, що сама енергетика «двійок» всюди розпилює гармонію, баланс, рівновагу і позитив.

Формула обчислення числа імені Ангеліна: А (1) + Н (6) + Г (4) + Е (6) + Л (4) + И (1) + Н (6) + А (1) = 29 = 29 = 2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2

Астрологічна символіка імені Ангеліна

 • Камінь-талісман – Лазурит і Бірюза.
 • Планета-покровитель – Венера.
 • Стихія, що протегує, – Вогонь.
 • Тваринний символ носія імені Ангеліна – Жаба.
 • Рослинний символ – Латаття.
 • Найкращий зодіак – Лев і Рак.
 • Число Ангеліни – 2.
 • Щасливий день – понеділок.
 • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди імені Ангеліна

 • Ангеліна Сербська або мати Ангеліна (дочка князя Георгія Албанського)
 • Ангеліна Вовк (радянська дикторка)
 • Ангеліна Ілієва (болгарська письменниця-фантаст)
 • Анджоліна Квінтерно (італійська кіноактриса)
 • Анхеліна Пагано (аргентинська актриса)
 • Анжеліна Муніс (бразильська кіноактриса)
Іменинні дні та святі покровителі імені Ангеліна
Свята праведна Ангеліна 1 липня, 14 липня, 10 грудня, 23 грудня