Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаВалерія
1529 Oracle

Валерія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Валерія за походженням латинське. Значення — «Сильна» або «міцна здоров'ям». Утворено від латинського слова «valere», як і його чоловіча варіація. Вважається православним. При цьому часто під час хрестин замість нього використовують ім'я-синонім Калерія, яке теж міцно увійшло в наш побут ...

Ім'я Валерія вважається і католицьким, і православним. Воно користується великою популярністю в країнах з російськомовним населенням, зустрічається в різних формах в країнах Заходу, обіцяє багато хороших якостей званої їм дівчинці. Сьогодні це ім'я вважається одним з найпопулярніших жіночих імен …

Ім'я Валерія: Значення і характеристика
Походження імені Валеріялатинське
Корінь іменілатинське слово «valere»
Переклад«сильна» або «міцна здоров'ям»
Синонімім'я Калерія
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Валерія Міланська

Популярність:Ім'я Валерія в рейтингу популярних жіночих імен щороку займає аж 10-12 позиції. За статистикою доводиться мінімум на 25 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Валера, Лера, Леруня, Леруся

Сучасні англійські аналоги:Валері, Велері

Цікаве про ім'я Валерія:ім'я Валерія сьогодні вважається одним з найпопулярніших в нашій країні і більш того, зустрічається і в країнах Заходу і навіть в Центральній Європі, але в видозмінених формах.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення жіночого імені Валерія обіцяє багато важливих якостей носительку. Серед їх великої кількості авторитетність, самодостатність, уміння адаптуватися, впевненість в собі, вміння відстоювати точку зору, творчий потенціал і уяву, спрага наживи, невміння контролювати власні емоції, примхливість і образливість, красномовність і балакучість. З носії цього імені, як правило виходять відмінні гуманітарії: філологи, адвокати, юристи, і не тільки. Також, у Валерій зазвичай є прихований творчий потенціал, що підтверджується наявністю у сьогоднішній естраді величезної кількості відомих особистостей з цим ім'ям.

А взагалі, досить важко сказати, якою має бути та чи інша Валерія, адже, по- перше, це ім'я має дуже нестабільну енергетику, на думку фахівців, а по-друге, на нього занадто сильно впливає астрологічна символіка: знак Зодіаку, рік за східним календарем і не тільки.

Переваги та позитивні риси: товариськість і комунікабельність, справедливість і чесність, красномовство, уяву і творчий потенціал, ініціативність, працьовитість, вміння помічати те, що інші не помічають, бажання розвиватися і вдосконалюватися.

Валерія погано відноситься долюдям з поганою фантазією, наданими, нудним і невеселим. А ще Юлія Тимошенко уникає спілкування з людьми із заплямованою одного разу репутацією. Якщо людина вже одного разу був помічений у брехні або користі, то з такою людиною вона вже точно не буде спілкуватися.

Характер імені Валерія

Характер імені Валерія такий, що дарує протягом усього життя носительці цього ймення непередбачуваність в діях, непосидючість, вчинення безлічі необдуманих вчинків і купу помилок в оцінці людей. Характер названої так дамочки складний за всіма параметрами без винятку – може здатися, що за її добротою і порядністю ховається ранима і добродушна натура, але насправді це не так. Вона примхлива, не любить, коли щось не виходить, любить нав'язувати свою думку іншим, і не терпить, коли з нею сперечаються, такий вже її характер.

А ще характер цього найменування обіцяє і безліч інших якостей, серед яких значиться невміння пристосовуватися до подій навколо, небажання прислухатися до чужих бажань і ідей, надмірна активність і неможливість переконати її в чому-небудь. Хоча, знову ж таки, це лише теорія, і вона може видозмінюватися, в залежності, наприклад, від сезону народження названої формою імені Валерія дівчата.

Раннє дитинство

Валерія в ранньому дитинстві представляє собою пустунки, непосиду, неслухняну і дуже балували особу. У цієї дівчинки, за рахунок вплив, який чинить значення ймення, не вистачає терпіння, вона весь час в русі, балується, бігати, рухається, не сидить на місці, вічно придумує собі справи, пустує і при цьому нав'язує таку ж поведінку всім навколо. Найчастіше, у дівчинки, названої ім'ям Валерія, багато друзів, а сама вона, хоч і не є явним лідером, стає заводієм, організатором, людиною, у якого завжди є купу ідей. Тож не дивно, що на багатьох діток у неї такий же вплив, який чинить значення її ймення, і точно так само не дивно, що батьки всіх її однолітків скаржаться на її поведінку. Зате з іншого боку Валерія володіє такими рисами як винахідливість, мрійливість, розвинена фантазія, уява, якому можна лише позаздрити, дієвість, рухливість, енергійність, активність і занепокоєння. Батькам зазвичай дуже важко справлятися з такою дитиною – у дівчати з ім'ям Валерія геть відсутнє почуття відповідальності, та й взагалі, її життя, принаймні на початковому етапі, переповнена необдуманими вчинками, поганою поведінкою, витівками і батьківськими покараннями. Зате вона добра, справедлива, завжди готова прийти на допомогу нужденному в ній людині – за все це, до речі, теж варто дякувати значимість самої назви ...

підліток

Дівчинка підліток на ім'я Валерія, це все той же балувана дитина, вічно шукає пригоди, яка не вміє жити спокійно, вигадує собі справи і вічно йде наперекір долі. Зжитися з такою в одному колективі досить просто, бо вона весела і оптимістично, і ніколи не падає духом, навіть в найскладніших ситуаціях. Але значимість тут може надати і негативний вплив, що помітно по декільком факторам – по-перше, Валерія ненадійна, по-друге, у цієї дівчинки явно не вистачає важливих якостей, таких як відповідальність, ретельність, і обов'язковість, а по-третє, вона занадто непосидючий і рухлива, що вкрай негативно позначається на навчанні. Взагалі, в навчанні дівчинки з ім'ям Валерія досить рідко досягають реального успіху – ну не здатна названа так особа жити за правилами, вчитися, концентруватися в важливі моменти і беззаперечно слухатися вчителів. Батькам доведеться з нею дуже і дуже непросто. Правда, вже на цьому етапі вплив на її натуру такого фактора як значення ймення почне вщухати – все більше буде проявлятися вплив планети-покровителя, каменю-талісмана і інших чинників ...

Доросла жінка

В майбутньому, вже на дорослому етапі, ближче до зрілості, Валерія може стати трохи іншою людиною – значення їй подарує в майбутньому такі риси як умиротворення, доброта, справедливість, добродушність, добропорядність, доброзичливість, принциповість, дружелюбність, красномовність, уважність і планомірність. Втім, значення тут відіграє вже не настільки важливу роль, як наприклад знак зодіаку, під заступництвом якого народжена Валерія, або ж знак по китайським календарем . Що стосується професійної діяльності, так тут Лерамі зазвичай вибираються шляхи, що переплітаються з вихованням дітей, з множинними контактами з людьми, зі спілкуванням і рухом. Така ніколи не зможе жити без руху, це любителька пригод, людина «без гальм», як то кажуть, але планомірний і наступний тільки по шляху складеного особисто плану.

доля імені Валерія

Що ж стосується такого параметра як доля імені Валерія у взаєминах з чоловіками, в любові, в шлюбі, і в особистих відносинах, так тут все складно. Мало того, що доля в даному випадку непередбачувана, як і характер носії цього іменоформи, так ще плюс до всього Лера не терпить, коли нею намагаються маніпулювати, що власне і обожнює робити більшість чоловіків.

Ще один великий мінус, що обіцяє доля – Валерія не вміє довіряти чоловікам, вона їх не слухається, навіть будучи в шлюбі з улюбленим, потайлива, надто недовірлива, і це може дратувати представників протилежної статі. Хоча, зате, якщо хтось і зможе потрапити до неї в довіру, то тому вона відкриє себе цілком і повністю, присвятить себе тій людині, і більш того, зробить все для того, щоб її друга половинка була щасливою.

І останній момент – доля така в даному випадку, що передбачає подвійне ставлення до сімейного побуту. Наприклад, Валерія може стати чудовою, відповідальної, серйозної, надійної матір'ю і вірною дружиною, але ніколи не дозволить чоловікові, щоб той взяв на неї всі сімейні та побутові турботи. Чотири стіни і побут, це не для неї – їй потрібні пригоди, нові враження, інакше вона почне затухати і в кінці кінців задумається про зраду. Ось така доля ...

Любов і шлюб для імені Валерія

Як правило, Валерії не поспішають вийти заміж і намагаються якомога довше залишатися незалежними і вільними. Але влюбчивость носії цього імені рано чи пізно все-таки дає про себе знати. Правда, і тут є одне «але» — за статистикою, Валерії виходять заміж за два-три рази ...

Руйнуються шлюби Валерій зазвичай по їх же вини. Причина криється в таких рисах як образливість, примхливість, ревнивість і прискіпливість. Валерія просто не може не звернути увагу на косий погляд свого чоловіка на іншу жінку. Вона відразу ж починає ревнувати, докопуватися до свого чоловіка, шукати підступ. Природно, це призводить до сварок, скандалів і сцен ревнощів, які може стерпіти далеко не кожен чоловік.

Зате Валерія напевно в майбутньому, наступного шлюбі, врахує всі свої помилки і промахи. Вона на дозволить собі допустити такого ж і постарається тримати себе в руках. А якщо ще й чоловік попадеться їй уважний, розуміє, розумний і тактовний, то тоді шлюб і зовсім буде стовідсотково вдалим. Всі. що потрібно носительці цього імені для щастя, це розуміє, добрий і вірний чоловік, в якому вона могла б бути впевненою, якщо не на сто, то хоча б на дев'яносто відсотків.

Валерія як Мати

Важко сказати, якою має бути мамою жінка, що отримала при народженні ім'я Валерія, адже в даному випадку все в першу чергу залежить від виховання і від того, які взаємини були у самій Валерії з її рідною матір'ю. Але одне можна сказати точно – поганою матір'ю вона просто не може бути. Ну як може бути поганою мамою настільки товариська, добра, позитивна і оптимістична жінка? Та ніяк!

Що до виховання дітей, так до нього вона докладе всіх зусиль. Вона завжди допоможе своїм дітям домогтися бажаного результату, завжди вислухає і постарається зрозуміти, поспівчуває і підкаже, ніколи не кине в складній ситуації. Але ось вихованням в дітях якостей, які знадобляться їм у дорослому житті, краще вже зайнятися батьки, бо Валерія і само-то не дуже пристосована до зрілого життя ...

Відповідальність, рішучість, надійність, настирливість і наполегливість – все ці риси в дітях виховувати краще батькові. Решті ж вона займеться сама. Життя своїх дітей вона постарається зробити максимально щасливою, і однаково при цьому буде ставитися, як до сина, так і до дочки.

Сумісність Валерія c чоловічими іменами

Питання сумісності імені Валерія з чоловічими іменоформамі вельми складний і таїть в собі чимало цікавих факторів, частина яких вже давно розгадана дослідниками даної області ...

З'ясувалося, що найкраща зв'язок в почуттях утворюється в парі з такими як Аким, Остап, Тарас, Федір, Андрій, Казимир, Єрмолай, Панкрат, Пантелей.

Міцність шлюбу гарантується з такими як Авраам, Давид, Клим, Максим, Прохор.

І не варто зв'язуватися з Германом, Савою, Феліксом, Яном і Юлієм.

А ось у взаєминах з представниками протилежної статі можуть спостерігатися проблеми, навіть всупереч всім достоїнств названої іменний формою Валерія дівчинки. Вона романтична натура, у неї багато шанувальників, але її головна помилка в Ідеалізування потенційних партнерів, що в підсумку призводить зазвичай до несподіваних розчарувань, страждань, і зрад.

Число імені Валерія

Число імені Валерія по нумерології – 3. Кількість 3 в свою чергу вважається священним, числом інтуїції, творчості, фантазії та уяви. А в союзі з ім'ям Валерія, яке обіцяє якраз ті ж риси, це число може і зовсім посилити всі вищеназвані якості і таким чином перетворити носительку цього імені в людини з дуже розвиненою уявою, творчу особистість з неймовірним потенціалом.

Як і всі «трійки», Валерії теж по-своєму гумористично, товариські, комунікабельні і красномовні. З ними завжди хочеться дружити, з ними приємно спілкуватися і просто знаходитися поруч. Тож не дивно, що у Лер зазвичай багато друзів і товаришів. Інша справа, чи назве когось із них носій цього імені справжнім другом.

Люди-трійки успішні, працьовиті, знають, чого хочуть і завжди домагаються хороших результатів у плані просування по кар'єрних сходах.

А на додаток до всього іншого можна сказати і про те, що енергетика імені Валерія разом з числом «3» обдаровує носії цього імені ще й активністю, рухливістю і дієвістю, що в свою чергу теж може якнайкраще сказати на долю. Іншими словами, люди «трійки», а тим більше Лери, це унікальні особистості в своїй більшості. Ті, хто має просто неймовірні шанси на щастя в особистому житті і професійному становленні.

Формула обчислення числа імені Валерія:У (3) + А (1) + Л (4) + Е ( 6) + Р (9) + І (1) + Я (6) = 30 = 3 + 0 = 3

Астрологічна символіка імені Валерія

 • Камінь-талісман – Смарагд і Гранат.
 • Планета-покровитель – Меркурій.
 • стихією – Вода.
 • Тваринний символ носія імені Валерія – Кінь.
 • Рослинний символ – Каштан та Черешня.
 • Кращий зодіак – Лев.
 • Число Валерії – 3.
 • Символічні метали – Срібло, Алюміній.
 • Щасливий день – вівторок.
 • Ідеальний сезон – Весна.
 • Рік — Змія.

Відомі люди з іменем Валерія

Валерія Мессаліна (третя дружина римського імператора Клавдія )

Валерія Гай Германіка (кінорежисер)

Валерія Міланська (Свята Католицької церкви)

Валерія Новодворська (суспільно-політичний діяч)

Валерія Перфілова (російська співачка)

Валерія Ланська (російська актриса театру і кіно)

Валерія Борц ( учасниця антифашистської організації «Молода Гвардія»)

Валерія Ларіна (художник, живописець)

Валерія Варченко (актриса театру і кіно)

Валерія Бруні-Тедескі (італо-французька актриса)

Валерія Цвєтаєва (сестра поетеси Марини Цвєтаєвої)

іменини дні і святі покровителі імені Валерія

Свята мучениця Валерія Кесарійський

і юнь 7, червень 20