Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЛеся
5352 Oracle

Леся: значення імені, характер і доля

Значення імені Леся

Жіноче ім'я Леся за походженням слов'янське. Швидше за все було утворено від старослов'янського імені Лесана, що пішло від слова «ліс». Буквальне трактування значення звучить як «лісова», хоча по найвідомішою і найпоширенішою версією прийнято вважати буквальним перекладом фразу «людина, що живе в лісі».

Українське ім'я Леся сьогодні продовжує досить часто зустрічатися на території не тільки України, але також і в багатьох європейських державах, в Латвії, Литві, Польщі. Воно має гарну значимістю і обіцяє багато хорошого своїй власниці ...

Ім'я Леся: Значення і характеристика
Походження імені Лесяслов'янське
В кореністарослов'янське ім'я Лесана
Буквальна трактування«лісова»
Трактування за другою версією«людина, що живе в лісі»
Ангел хранитель і покровитель імені:
Невідомо

Популярність: Наразі ім'я Леся не числиться окремим ім'ям в рейтингу. Воно приписується до такого імені як Олеся, і вважається його короткою формою. У рейтингу ці два імені займають 42 позицію, і припадають всі разом на 5-10 дівчаток з тисячі новонароджених.

Розмовні варіанти: Леся

Сучасні англійські аналоги: Лесана

Цікаве про ім'я Леся: ім'я Леся не було ніколи особливо популярним, але після прославлення Лесі Українки воно поширилося по території всієї України, а також по території Прибалтики ...

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Леся в парі з походженням і притаманними їй якостями утворює тандем, яким реально варто пишатися. Зазвичай цей союз обіцяє власниці імені Леся такі риси характеру як доброта, весела вдача, щирість і доброзичливість, оптимістичність, позитивність, товариськість, скромність, сором'язливість, красномовність і добродушність.

У той же час варто відзначити і те, що більшості носіїв цього імені сулітся величезний творчий потенціал і чудова фантазія, завдяки якій Леся може знайти себе в майбутньому в самих різних творчих професіях.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх Лесь без винятку, це фантазія, що дозволяє знаходити виходи в безвихідних ситуаціях, придумувати різні незвичайні рішення тих чи інших завдань, і мислити креативно, а не стандартно.

Леся погано відноситься дочоловікам, які поводяться дуже нахабно і агресивно по відношенню до жінок. А ще носії жіночого імені Леся ненавидять жінок, які не цінують і не поважають себе, як індивідуумів.

Характер імені Леся

Характер імені Леся

Важко сказати, яким точно буде характер дівчини, названої ім'ям Леся, тим більше що кожна людина унікальна, а її характер залежить не тільки від енергетики імені, але також і від виховання, і від багато чого іншого. Але якщо орієнтуватися саме на енергетику імені, то в даному конкретному випадку варто було б в першу чергу сказати про те, що Леся, це завжди людина добрий за вдачею, ніжний. Дбайливий і уважний, але тільки до тих пір, поки не буде зачеплено самолюбство.

Характер Лесі ніколи не дозволить їй пройти повз потребує допомоги людини, і ніколи не дозволить їй зрадити когось, обдурити, або і зовсім підставити. Лесі, все без винятку, завжди тримають своє слово і намагаються стримувати всі обіцянки. Якщо носій цього імені не стримає даного обіцянки, то просто перестане поважати себе і впаде в депресію.

А ще варто було б сказати про те, що носительку цього імені властиво вдосконалюватися і змінюватися в кращий бік. Це дівчата, здатні бачити в собі недоліки і боротися з ними, в той час як інші, навпаки, намагаються просто ігнорувати свої недоліки. Загалом, судячи з енергетики імені Леся і селищах рисам характеру, це в своїй більшості унікальні в усіх напрямках особистості.

Раннє дитинство

Зазвичай з ранніх років це нешкідлива, весела, оптимістична, безтурботна, злегка балувана і неслухняна особа, з якою батькам не так вже й просто впоратися. З нею важко ужитися, вона просто не залишає часу на спокій – нескінченно веселиться, кричить, верещить і грається, але це не впадає в очі на тлі балующихся діточок.

Ще це ім'я новонародженій дівчинці обіцяє і прихильність до батьків – вже будучи дитиною знає, як налагодити спільну мову з татом і мамою, як знайти підхід, і як «підлизатися», якщо «предки» зляться.

А з рештою вибіркова – відповідально підходить до вирішення про те, з ким варто спілкуватися, а з ким не бажано. І взагалі, з друзями зазвичай у маленьких Лесь все дуже непросто. Вони насилу довіряються іншим діткам, і зазвичай не поспішають називати друзями кого-небудь з оточення.

Підліток

У Лесі-підлітка головною перевагою є чесність і щирість. Вона не бреше, навіть де потрібно, не обманює і не підтасовує фактів, не намагається піднятися в чиїхось очах за рахунок брехні.

Поривчастість і напористість – особливість, що виявляється за допомогою розважливості. Але це не холодний розрахунок. А ще Леся вміє дивитися далеко в майбутнє, не користується недоліками або слабкостями близьких, і розраховує тільки на власні сили.

В навчанні реально сильна – домагається поставленої мети в ста відсотках випадків, працьовита, не гребує перешкодами і долає будь-які перешкоди на шляху до перемоги. Викладачі нею пишаються, але вона не звертає на них уваги, їй важлива самореалізація, а не похвала і повагу.

А ще Леся може бути дуже доброю за вдачею дівчиною-підлітком. Така і завдання дасть списати, і рішення підкаже, і в особистому житті порадить, і допоможе в важливій справі. Але при цьому сама допомоги ні від кого не приймає, та й переживаннями і проблемами ні з ким не ділиться.

Доросла жінка

Доросла Леся, це і зовсім дуже незвичайна людина. З одного боку, вона може здатися занадто самотньою, недовірливою і замкнутою. Але з іншого боку, в найнесподіваніший момент вона може перетворитися в дуже товариську, веселу, непередбачену і рухливу дівчину, у якої енергія ніби через край ллється. Правда, такі періоди рідкісні і проходять дуже швидко.

В цілому, це добра і уважна людина, чудовий друг. Вона не зрадить близького або просто знайомого, обов'язково допоможе, чим зможе. Справедливість – важлива її характеристика. Ввічлива і ніжна тільки до пори до часу, побачивши несправедливості або обману може перетворитися в злюку, жорстоку і грубу. Правда, відхідливі і швидко остигає.

А ще доросла Леся може ненавидіти чоловіків. Помилки молодості і історії подруг про зради можуть змусити її ненавидіти всіх чоловіків без винятку.

Надто вже дорослі Лесі сприйнятливі і чутливі. І тільки чоловік, який зможе завоювати її довіру і довести на ділі свою вірність, зможе змінити її таке ставлення до представників чоловічої статі. І то, не факт, що вона буде добре ставитися до кого-небудь крім свого судженого.

Доля імені Леся

Куди важче сказати точно, як складеться доля дівчини на ім'я Леся в любові, в особистому житті в цілому, і в стосунках з представниками протилежної статі в зрілості. Втім, навіть тут є що сказати. Наприклад, можна точно сказати про те, що занадто насиченою особисте життя підлітка Лесі точно не буде, адже до самої зрілості вона буде уникати сильного зближення з хлопцями.

Розповіді подруг про невірних чоловіків та зрадах, зради і підступності чоловіків, можуть і зовсім перетворити Лесю з її чутливим характером в чоловіконенависниць, і тоді навіть в глибокій молодості вона буде уникати серйозних відносин. Змінити ж такий стан справ зможе тільки терплячий і наполегливий чоловік, який зуміє довести їй, що далеко не всі чоловіки такі, якими вона їх рахує. Йому доведеться довести свою вірність і відданість, запевнити в своїй чесності і пройти масу її особистих випробувань.

Але зате пройшов цей шлях чоловікові Леся зможе стати справжньою другою половинкою, зразковою дружиною і просто чудовою дружиною. Її доля така. Що передбачає зрештою становлення вірною, відданою, турботливою, ніжною і уважною дружиною.

Любов і шлюб для імені Леся

Леся – приємна, врівноважена і спокійна жінка. Вона не стане нав'язуватися вподобаному чоловікові і буде чекати, поки той сам не почне за нею бігати. У Лесі прекрасна пам'ять саме на урочисті події її рідних і друзів, також вона просто обожнює дарує подарунки, що свідчить про її уважному ставленні до близьких людей. Для неї важливо, щоб її майбутній чоловік був обов'язковим, пунктуальним і добропорядним чоловіком. На її думку, тільки люди з розвиненим почуттям обов'язку здатні мати відповідальне і серйозне ставлення до створення сім'ї.

Леся досить активно проявляє себе в боротьбі за лідерство в сім'ї. Іноді її нав'язливе бажання підпорядкувати чоловіка власної волі призводить до розлучення. В такому випадку другий шлюб у Лесі буде вже пізно. Однак в цілому вона стає прекрасною дружиною, відповідальної і вмілої господинею. Як правило, в її родині фінансовими питаннями вона завідує самостійно. Леся розумно і дуже економно розпоряджається сімейним бюджетом, а будь-які спроби чоловіка проконтролювати її сприймає як образу.

Леся просто чудово готує, кулінарія її коник, однак вона швидко втомлюється від процесу готування. По можливості вона з превеликим задоволенням довірить дружину приготувати якусь страву. Охайність і прагнення до ідеального порядку не дозволять Лесі скинути інші клопоти по господарству на чоловіка. Адже вона знає, що так як їй потрібно, він все одно зробити не зможе. До речі, Леся досить ревнива жінка, тому краще її не провокувати. Сама вона ніколи не змінить коханому чоловікові.

Леся як Мати

Леся з юності мріє про дітей, тому, коли вони з'являються, вона стає дійсно дуже люблячою, турботливою ​​і лагідною матір'ю. Заради того, щоб проводити з ними якомога більше часу, вона готова пожертвувати успішною кар'єрою і стати простою домогосподаркою.

Під час виховного процесу Леся особливо сувора з дітьми, але вона завжди дуже уважно стежить за тим як вони справляються з поставленими завданнями. Якщо вона бачить, що її чадо дійсно щось не розуміє, то неодмінно ще раз йому все пояснить. На виховання і освіту дітей вона не шкодує ні сил, ні часу. Довірчі і міцні відносини зі своїми нащадками для Лесі вкрай важливі. Вона досить часто може їх балувати.

Як правило, Леся найчастіше стає щасливою мамою кількох синів. Леся звикла вести здоровий і активні спосіб життя, так що і своїх хлопчаків вона прагне навчити підтримувати свою фізичну і спортивну форму. Крім того, вона ретельно стежить за правильністю раціону харчування своїх дітей.

Сумісність Леся з чоловічими іменами

В плані почуттів, любові, щирості і пристрасті, ідеальними варіантами чоловічих імен будуть такі як Ігор, Вікентій, Олег, Юрій, Юлій і Сава.

Денис, Юхим, Костянтин, Максим, Терентій, Фрол, Леонід – з хлопцями, що мають одне з таких імен, у імені Леся найкраща сумісність в плані серйозності стосунків. Тут є просто величезні шанси на створення пари з майбутнім, на по-справжньому щасливий шлюб.

А з Аристархом, Яковом та Русланом відносин краще не будувати, бо тут в майбутньому чекатимуть тільки негатив, скандали, і нескінченні сварки на грунті ревнощів.

Цій нешкідливій і життєрадісній леді потрібен в кавалери ідеаліст, чоловік серйозний і цілеспрямований …

А в особистому житті складніше – не дивлячись на наявність величезної кількості шанувальників, знайти другу половинку їй складно, бо мало хто згоден терпіти її витівки, і зокрема, самовпевненість і бажання, щоб все танцювали під її дудку. Ще й нав'язлива, що може заздалегідь відлякувати потенційних кавалерів.

Вибір професії для Олесі

Олеся обирає професії, де може задовольнити потяг до зміни місць та яскравих вражень. Власниця імені має всі шанси стати гарною:

 • журналісткою;
 • телеведучою;
 • актрисою;
 • бортпровідницею;
 • геологом;
 • спортсменкою;
 • перекладачкою;
 • екскурсоводом;
 • археологом;
 • фотографом;
 • продюсеркою.

Астрологія імені Олеся

Ім'я накладає свого носія особливий емоційний відбиток. Але крім загальних рис, властивих людям з тим самим ім'ям, впливом геть характер людини надає і знак зодіаку, під яким народився. Ось чим відрізняються носії імені Олеся, народжені під різними знаками зодіаку:

Олеся-Овен: Смілива та рішуча – ніколи не відступиться перед труднощами.Олеся-Телець: Захоплена та творча – завжди шукає нові способи самовираження.

Олеся-Телець: Захоплена та творча – завжди шукає нові способи самовираження.

Олеся-Близнюки: Розумна та освічена – постійно розширює свій кругозір.

Олеся-Рак: Щедра та великодушна – готова допомогти всім, хто у скрутній ситуації.

Олеся-Лев: Справедлива і чесна – завжди готова заступитися за правду та справедливість.

Олеся-Діва: Оптимістична та життєрадісна – не дозволяє негативним емоціям захопити її.

Олеся-Терези: Дисциплінована та посидюча - завжди досягає своїх цілей завдяки наполегливості.

Олеся-Скорпіон: Лідерська та приваблива - легко керує людьми та завойовує їхню довіру.

Олеся-Стрілець: Уважна та дбайлива – не забуває про близьких і завжди готова бути поряд.

Олеся-Козеріг: Терпляча та витривала - не здається навіть перед найважчими випробуваннями.

Олеся-Водолій: Амбітна та наполеглива - завжди прагне на краще і не зупиняється на досягнутому.

Олеся-Риби: Добросердечна та милосердна – вірить у доброту людей і готова її поширювати.

Число імені Леся

Число імені Леся по нумерології – 8. Підопічні числа 8 – сильні, навіть могутні особистості. Вони дуже щасливі і розумні, тому, як правило, домагаються і багатства, і слави, і визнання. Серед вісімок чимало відомих людей, з найбільшими накопиченнями в світі. Здається, що вони просто створені для того, щоб заробляти гроші. Деякі люди жартома називають цифру 8 числом бізнесмена.

Вісімки мають залізну волю, цілеспрямованістю, працьовитістю, наполегливістю, упевненістю своїх в силах і прагматичністю. Крім того, вони завжди готові використовувати свою проникливість і розважливість у справі, а ще нерідко підопічні числа 8 володіють, так званими, екстрасенсорними здібностями. З них виходять надмірно суворі, вимогливі, категоричні, навіть жорстокі начальники, які не бажають входити в положення своїх підлеглих. Така жорстокість може бути продиктована їх нестримно жагою наживи.

Вісімки часто страждають від свого фінансового благополуччя, вони стають залежними від грошей і починають бачити світ у вигляді грошових купюр. Дружбу, любов, красу вони знецінюють. Крім того, вісімки схильні до частої зміни настрою, непередбачуваності, цинізму і егоїстичності.

Формула обчислення числа імені Леся: Л (4) + Е (6) + С (1) + Я (6) = 17 = 1 + 7 = 8

Астрологічна символіка імені Леся

 • Камінь-талісман – Лазурит.
 • Планета-покровитель – Меркурій і Венера.
 • Стихія – Повітря.
 • Тваринний символ носія імені Леся – Слон.
 • Рослинний символ – Півонія.
 • Кращий зодіак – Терези.
 • Число Леся – 8.
 • Щасливий день – середа.
 • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Леся

 • Леся Цуренко – українська тенісистка
 • Леся Українка – українська поетеса і письменниця
 • Леся Самаєва – українська актриса і телеведуча
 • Леся Козак – українська журналістка та телеведуча
 • Леся Горова – українська хореографка і режисер
 • Леся Кириченко – українська художниця
 • Леся Оробець – український політик, депутат
 • Леся Ждан – українська актриса театру і кіно
Іменини і святі покровителі імені Леся

Ім'я Леся відсутнє в православному і католицькому іменослові, тому ним при хрещенні нікого НЕ нарікають й іменини не справляється. При хрещенні дівчинку з таким ім'ям зазвичай нарікають Олександрою. Свята Олександра і стає святою покровителькою Лесі, відзначає іменини в день її пам'яті.