Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЄсенія
4335 Oracle

Єсенія: значення імені, характер і доля

Значення імені Єсенія

Жіноче ім'я Єсенія за походженням слов'янське. Буквальне трактування може означати «народжена восени». Могло походити від чоловічого імені Єсеня (Єсеній у сучасності), що своєю чергою означає від мирського слова «есень». Переклад же звучить як «осінь».

Ім'я Єсенія сьогодні є одним із найрідкісніших слов'янських імен. Але проте це ім'я має дуже сильну енергетику, обіцяє носіям багато хорошого, має непогану сумісність і вважається одним із найстаріших імен сучасності...

Ім'я Єсенія: Значення і характеристика
Походження імені Єсеніяслов'янське
В коренічоловіче ім'я Есень
Буквальна трактування«народилася восени»
Ангел хранитель і покровитель імені:невідомо

Популярність: Сьогодні ім'я Єсенія займає з 65 по 67 позиції в рейтингу слов'янських жіночих імен і припадає за статистикою на 2-4 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти: Еня, еся, -есеньк-

Сучасні англійські аналоги: Хесенія, Ессен, Хессенія

Цікаве про ім'я Єсенія: насправді існує досить багато версій походження жіночого імені Єсенія. Існує навіть думка, ніби це ім'я прийшло до нас із Стародавньої Греції.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Єсенія обіцяє носійці багато хороших якостей і вкрай незвичайний характер. За головною версією, носійка цього імені буде доброю і врівноваженою представницею ніжної половини людства. Вона матиме дивовижний характер, стане стійкою, спокійною, мудрою і надійною жінкою, і буде наділена величезною кількістю переваг.

Незалежно від того, до якого сезону належить, вона буде товариською, а тому не відчуватиме нестачі в плані спілкування або друзів. Буде оточена турботою оточуючих.

Переваги та позитивні риси: головна перевага всіх дівчат, названих жіночим ім'ям Єсенія, це їхня товариськість, красномовність, здатність заводити друзів навіть там, де це, здавалося б, неможливо. Плюс, ці дівчата завжди випромінюють позитив і душевне тепло...

Єсенія погано відноситься до людей із завищеною самооцінкою, до тих, хто використовує власну силу заради домінування над слабкими, і до тих людей, які не поважають чужі думки.

Характер імені Єсенія

Характер імені – один із найзагадковіших чинників з існуючих. Але характер імені Єсенія і зовсім складний, бо як параметр, він досліджувався занадто малою кількістю фахівців. Проте є все ж таки кілька моментів, відомих усім, і один із них свідчить про те, що характер Єсенії завжди вирізняється терпимістю, доброзичливістю, товариськістю, безпринципністю, безконфліктністю, життєрадісністю, добротою, оптимістичністю, позитивним настроєм і наполегливістю. Характер названої так дівчини дає їй змогу не тільки бути популярною, а й досягати неймовірних вершин у кар'єрі. Так, звісно, начальником такій не бути, але лідером, як мінімум негласним, вона цілком може стати. Утім, усе це лише теорія...

Характер іменоформи сам по собі є теоретичним чинником, а в іменованої варіації він і зовсім залежить від безлічі найрізноманітніших чинників, серед яких і знак зодіаку, і початкове виховання, і вплив різних астрологічних символів, і навіть пори року народження.

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчинки з ім'ям Єсенія, це той самий період, коли у батьків виникає реально багато приводів для гордості. У дівчинки, над якою опікується значення імені Єсенія, цілком терпима натура, особливо в ранньому дитинстві – вона добра, доброзичлива, уважна, красномовна, вміє спілкуватися і привертати увагу людей до себе, легко йде на контакт та із задоволенням урізноманітнює своє життя різними іграми і витівками.

Єдине, чого не вистачає названій так малечі, це почуття відповідальності та розважливості – нерідко, навіть у такому малому віці, вона робить необдумані вчинки, не вміє вона бути відповідальною, вічно робить те, чого не варто було б. При цьому, не можна не відзначити, що всі її необдумані вчинки за своєю суттю не приносять нікому лиха – вона не здатна на щось погане. Ще ім'я обдаровує її неймовірною допитливістю – така не може сидіти на місці, все навколо їй потрібне, все цікаво, не буває й хвилини, щоб у її голову не прийшла чергова ідея.

Взагалі, значення плюс до всього в дитинстві обдаровує характер дівчинки, названої ім'ям Єсенія, багатьма важливими чеснотами, але що важливіше, то це те, що всі вони чудово поєднуються одне з одним у її непростій натурі. Батькам доведеться постійно бути напоготові – кожен новий день перед ними буде поставати нова Єсенія, і кожен раз в новому образі, така ось вона непередбачувана, непостійна...

Підліток

У дівчинки підлітка, якій батьки під час народження вирішили вибрати жіноче ім'я Єсенія, натура ще більш непередбачувана і непостійна. Це мінлива натура, дівчина з чудовим почуттям гумору, оптимістична і доброзичлива, життєрадісна і позитивна, смілива і рішуча, але надто непланомірна. Вгадати, яким буде її наступний крок, практично нереально, бо в неї постійно в голові багато ідей, і яку з них вона вкотре захоче втілити в реальність, неможливо вгадати. Дієва, активна, енергійна, непосидюча, вигадлива, ідейна, весела – ось ті риси, за які вона буде поважною і бажаною людиною в суспільстві, але вони ж зіграють і негативну роль, зокрема, в навчанні. Річ у тім, що всі ці риси породжують повну відсутність концентрації, що вкрай негативно впливає на навчання і як такі стосунки з викладачами.

Зате значення може плюс до всього обдарувати і чудовим організаторським потенціалом – Єсенію поважають у суспільстві, вона бажана, і до її думки люди прислухаються, а це обов'язково зіграє на руку. Успіхів у навчанні це, звісно, не принесе, але поваги однолітків, упевненості в собі та рішучості точно додасть. Щоправда, у майбутньому все може змінитися, зокрема, після досягнення зрілості...

Доросла жінка

Якщо дівчинка з таким ім'ям має чудовий, веселий та оптимістичний, але дуже непередбачуваний характер, то у дівчини, жінки, яка досягла зрілості, він може бути наділений ще й розважливістю, і відповідальністю, чого в малому віці явно не вистачало. Доросла Єсенія, над якою опікується значення цього найменування, це вже більш відповідальна, старанна, обов'язкова і постійна людина.

До того ж, ще така може стати володаркою і таких якостей, як доброта, щирість, честолюбство, волелюбність, дружелюбність, доброзичливість, доброчесність, свавілля, чесність, красномовність і чарівність, – усе це в сукупності перетворює носія імені Єсенія на унікальну за всіма параметрами жінку. Що стосується стосунків із людьми – така легко йде на контакт, завжди готова до нових знайомств, ніколи не відкине увагу й турботу людини, навіть якщо та їй не подобається або чимось відштовхує її. Іншими словами, це товариська і доброзичлива жінка, завжди оточена увагою і друзями. Щоправда, серед них напевно буде мало однодумців.

Професійна діяльність – тут все куди складніше. Ім'я обдаровує дорослу Єсенію всіма даними для успішного і стрімкого кар'єрного зростання, але не обдаровує найголовнішим – лідерськими якостями, без яких піднятися на вершину «Олімпу» практично нереально.

Доля імені Єсенія

Доля імені Єсенія у стосунках із представниками протилежної статі така, що передбачає пізній вступ іменованої таким чином жінки в шлюб. Доля в цьому випадку, якщо вірити фактам, наданим дослідниками, така, що не дозволить іменованій цією іменоформою дівчині рано побудувати особисте життя, і на це є безліч причин.

Одна з причин полягає в її бажанні спочатку стати на ноги, обзавестися улюбленою роботою, забезпечити себе всім необхідним і домогтися матеріального благополуччя, щоб уже ні від кого, і тим паче від чоловіка, ні в якому разі не залежати. Тільки ставши повноцінною людиною, успішною леді, вона зможе присвятити себе стосункам, та й то, тільки в тому разі, якщо доля її зіштовхне з чоловіком, готовим зробити перший крок, який відповідатиме всім її вимогам, яких теж, до речі, чимало.

Зате доля також передбачає і становлення цієї жінки справжньою, істинною, ідеальною матір'ю, турботливою, відповідальною, уважною. Та й дружина з такої вийде хороша, але тільки оцінити це зможе той чоловік, що готовий іти на зустріч, поступатися, і всіляко показувати, як цінувати Єсенію. В іншому разі Єсенія швидко розірве стосунки навіть із тим, кого по-справжньому любить.

Любов та шлюб для імені Єсенія

Єсенія не розмінюється на швидкоплинні стосунки і почуття, вона живе очікуванням великого і світлого кохання. Вона кохає по-справжньому, щиро, трепетно, ніжно, до болю в грудях. Відшукавши свою другу половинку, вона не роздумуючи створить із коханим щасливу сім'ю. Однак далеко не кожен чоловік зможе отримати її любов. Обранцем Єсенії стане вихована, розумна, надійна, чесна і щира молода людина з не менш сильними почуттями щодо неї. Через тривале очікування свого ідеалу вона досить пізно виходить заміж.

Однак чоловіка можуть відлякати такі особливості її характеру, як її бажання бути лідером у стосунках або невміння жінки правильно показати силу своїх почуттів. Тільки найчуйніший чоловік зрозуміє, що скромність Єсенії зовсім не ознака холодності та байдужості. Тільки з таким чоловіком вона зможе побудувати дійсно гармонійні стосунки. Для Єсенії вкрай важлива духовна спорідненість із чоловіком або дружиною, а ось його фінансове становище, рівень його доходів для неї не важливі. Вона свято вірить, що в сім'ї головне – КОХАННЯ, а всього іншого можна домогтися і разом. Однак вона не захоче залежати від фінансів чоловіка, для неї вкрай важливі її особистісна свобода і незалежність.

Ніжна, вірна, турботлива та любляча Єсенія буде не тільки чудовою дружиною, але ще й розуміючим, відданим другом. Для неї також важливі й цінні вірність, повага, відданість, увага й терпіння самого чоловіка. Єсенія завжди впевнена в правильності свого вибору під час пошуків чоловіка, тому розлучення малоймовірне.

Єсенія як Мати

Ім'я людини має величезний вплив на її долю, проте її характер, життєві принципи та позиції залежать від найрізноманітніших чинників. Не можна гарантувати, що люди з однаковими іменами у всіх важливих моментах поводитимуться однаково. Однак загальні риси характеру жінки на ім'я Єсенія та її відповідальний підхід до життя дають підстави припустити, що недолугою або погано матір'ю їй точно не бути.

У душі Єсенії стільки ласки й тепла, що діти просто купатимуться в її любові. Як хороша господиня та охайна жінка вона буде ретельно стежити за тим, щоб її діти завжди виглядали доглянуто й акуратно, їли тільки домашню і свіжу їжу. Єсенія стежить за порядком і чистотою в домі, але у неї є слабкість, яка надалі дуже сподобається дітям. Як правило, вона зберігає власні дитячі іграшки та ляльки, тож у дітей буде шанс погратися раритетними іграшками і більше дізнатися про дитинство їхньої мами.

Вона легко знаходить індивідуальний підхід до виховання своїх дітей. Але у неї вже є чітко встановлені моральні принципи, за якими виховували її саму. Для неї дуже важливо, щоб діти були ввічливими, інтелігентними, високоморальними, добрими, чесними і відповідальними людьми. У виховних цілях вона часто використовує суворість і мотивацію, як головну зброю в боротьбі за отримання знань.

Сумісність Єсенія з чоловічими іменами

Вважається, що найкраща пара в плані почуттів може бути створена з Динасієм, Сергієм, Георгієм, Максиміліаном, Михайлом.

Міцний та щасливий шлюб вийде побудувати тільки з такими як Тимур, Дем'ян, Данило, Ярослав, Тимофій.

А відсутнє поєднання і взагалі будь-який зв'язок, з такими як Лука, Святослав, Денис, Арсен, Марк.

Взаємовідносини дівчини Єсенії з представниками протилежної статі, складні, і причина, природно, в самій Єсенії. Незважаючи на її ідеальний внутрішній світ і готовність іти на контакт, стосунків вона уникає, принаймні в молодості. Річ у тім, що більшість Єсеній за натурою кар'єристи, а кар'єризм ніяк не сумісний із бажанням вибудовувати особисте життя. Утім, це тільки теорія, тоді як на практиці кожна Єсенія унікальна за натурою і може відрізнятися від попередньої...

Число імені Єсенія

Число імені Єсенія за нумерологією – 8. Це число заведено вважати символом матеріального благополуччя й успіху. Люди-вісімки вирізняються високим рівнем відповідальності, цілеспрямованості та працьовитості. Вони завжди вміло володіють ситуацією і своєю чесною і наполегливою працею досягають просто неймовірних висот. Підопічні числа 8 зневажають такі якості, як лестощі, лінь і запобігливість. За натурою вони трудяги, свій високий матеріальний достаток заробляють чесною працею. Однак із часом ними може оволодіти жага влади або прагнення до ще більшого збагачення.

Вісімкам не чужі такі людські якості, як взаємодопомога і жертовність. Вони здатні займатися благодійністю, бажаючи поділитися шматочком свого благополуччя і щастя. Однак 8-ки досить легко піддаються своїм негативним якостям, серед яких: нещадність, жорстокість, корисливість та егоїзм, а також жага наживи. Особливо яскраво ці якості проявляються в роботі. Вони – начальники, які тримають свій колектив у жорсткій дисципліні. Часом вони навіть можуть чинити жорстоко і нещадно зі своїми підлеглими.

Для вісімок головним критерієм оцінки оточуючих стає їхнє матеріальне становище і соціальний статус. Вони знецінюють прості людські якості. Вісімки можуть стати тими, для кого найважливішими будуть гроші. Близьким цих людей важливо вчасно нагадати їм про те, що в житті є речі й важливіші за незліченні багатства, наприклад, сім'я. Тільки рідні та близькі здатні показати їм красу життя, що не залежить від фінансового становища людини.

Формула обчислення числа імені Єсенія: Е (6) + С (1) + Е (6 ) + Н (6) + І (1) + Я (6) = 26 = 2 + 6 = 8

Астрологічна символіка імені Єсенія

  • Камінь-талісман – Смарагд.
  • Планета-покровитель – Сатурн і Меркурій.
  • Стихія – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Єсенія – Жайворонок.
  • Рослинний символ – Селера.
  • Кращий зодіак – Діва і Близнюки.
  • Число Єсенія – 8.
  • Щасливий день – Вівторок.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Єсенія

  • Єсенія Волжанкіна – латвійська легкоатлетка
Іменини та святі покровителі імені Єсенія

Ім'я Єсенія не церковне ім'я і не зустрічається в православних святцях. Дівчаток із цим ім'ям під час хрещення нарікають або Ксенією, або Євсевією. Відповідно й іменини святкують залежно від обраної покровительки.