Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЄсенія
1590 Oracle

Єсенія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Єсенія за походженням слов'янське. Буквальне трактування може означати «народженого восени». Могло статися від чоловічого імені Єсенія (Есень в сучасності), що в свою чергу означає від мирське слово «есень». Переклад же звучить як «осінь».

Ім'я Єсенія сьогодні є одним з рідкісних українських імен. Але зате це ім'я має дуже сильну енергетику, обіцяє носительку багато хорошого, має непогану сумісність і вважається одним з найбільш старих українських імен сучасності …

Ім'я Єсенія: Значення і характеристика
Походження імені Єсеніяслов'янське
В коренічоловіче ім'я Есень
Буквальна трактування«народилася восени»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Сьогодні ім'я Єсенія займає з 65 по 67 позиції в рейтингу українських жіночих імен і доводиться за статистикою на 2-4 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Еня, еся, -есеньк-

Сучасні англійські аналоги:Хесенія, Ессен, Хессенія

Цікаве про ім'я Єсенія:насправді існує досить багато версій походження жіночого імені Єсенія. Існує навіть думка, ніби це ім'я прийшло до нас із Древньої Греції.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Єсенія обіцяє носительці багато хороших якостей і вкрай незвичайний характер. За головною версією, володарка цього імені буде доброю і врівноваженою представницею ніжною половини людства. Вона буде мати дивовижної краси характером, стане стійкою, спокійною, мудрою і надійної жінкою, і буде наділена величезним кількістю достоїнств.

Незалежно від того, до якого сезону належить, вона буде товариською, а тому не буде відчувати брак в плані спілкування або друзів. Буде оточена турботою оточуючих.

Переваги та позитивні риси:головне достоїнство всіх дівчат, названих жіночим ім'ям Єсенія, це їх товариськість, красномовність, здатність заводити друзів навіть там, це, здавалося б, неможливе. Плюс, ці дівчата завжди випромінюють позитив і душевне тепло ...

Єсенія погано відноситься долюдям із завищеною самооцінкою, до тих, хто використовує власну силу заради домінування над слабкими, і до тих людей, що не поважають чужі думки.

Характер імені Єсенія

Характер імені – один з найзагадковіших факторів з існуючих. Але характер імені Єсенія і зовсім складний, бо як параметр, він досліджувався занадто малою кількістю фахівців. Тим не менш, є все ж кілька моментів, відомих всім, і один з них свідчить про те, що характер Єсенія завжди відрізняється терпимістю, доброзичливістю, товариськістю, безпринципністю, безконфліктністю, життєрадісністю, добротою, оптимистичностью, позитивному настроєм і наполегливістю. Характер названої так дівчата дозволяє їй не тільки бути популярною, але також і досягати неймовірних вершин у кар'єрі. Так, звичайно, начальником такої не бути, але лідером, як мінімум негласним, вона цілком може стати. Втім, все це лише теорія ...

Характер іменоформи сам по собі є теоретичним чинників, а у іменованої варіацією Єсенія дівчата він і зовсім залежить від безлічі різних чинників, серед яких і знак зодіаку, і початкове виховання, і вплив різних астрологічних символів, і навіть час року народження.

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчинки з ім'ям Єсенія, це той самий період, коли у батьків виникає реально багато приводів для гордості. У дівчинки, над якою протегує значення імені Єсенія, цілком терпима натура, особливо в ранньому дитинстві – вона добра, доброзичлива, уважна, красномовна, вміє спілкуватися і розташовувати людей до себе, легко йде на контакт і з задоволенням урізноманітнює своє життя різними іграми і витівками .

Єдине, чого не вистачає названої так малятку, це почуття відповідальності і розважливості – нерідко, навіть в такому малому віці, вона робить необдумані вчинки, не вміє вона бути відповідальною, вічно робить те, чого не було б . При цьому, слід зазначити, що всі її необдумані вчинки по своїй суті не приносять нікому бід – вона не здатна на щось погане. Ще значення обдаровує її неймовірною допитливістю – така не може сидіти на місці, все навколо їй потрібно, все цікаво, не буває і хвилини. Щоб в її голову не прийшла чергова ідея.

Взагалі, значення плюс до всього в дитинстві обдаровує характер дівчинки, названої ім'ям Єсенія і купою інших важливих достоїнств, але що важливіше, так це те, що всі вони відмінно поєднуються один з одним в її непростій натурі. Батькам доведеться постійно бути насторожі – кожен новий день перед ними буде поставати нова Єсенія, і кожен раз в новому образі, така ось вона непередбачувана, непостійна ...

Підліток

У дівчинки підлітка, якій батьки при народженні вирішили вибрати жіноче ім'я Єсенія, натура ще більш непередбачувана і непостійні. Це мінлива натура, дівчина з відмінним почуттям гумору, оптимістична і доброзичлива, життєрадісна і позитивна, смілива і рішуча, але надто непланомерная. Вгадати, яким буде її наступний крок, практично нереально, бо у неї постійно в голові купу ідей, і яку з них вона в черговий раз захоче втілити в реальність, неможливо вгадати. Дієва, активна, енергійна, непосидюча, затейная, ідейна, весела – ось ті риси, за які вона буде шанованою і бажаною людиною в суспільстві, але вони ж зіграють і негативну роль, зокрема, в навчанні. Справа в тому, що всі ці риси породжують повна відсутність концентрації, що вкрай негативно впливає на навчання і як такі відносини з викладачами.

Зате значення може плюс до всього обдарувати і відмінним організаторським потенціалом – Єсенія шанована в суспільстві, бажана, і до її думки люди прислухаються, а це обов'язково зіграє на руку. Успіхів у навчанні це звичайно не принесе, але поваги однолітків, впевненості в собі, і рішучості, точно додасть. Правда, в майбутньому все може змінитися, зокрема, після досягнення зрілості ...

Доросла жінка

якщо у дівчинки з таким ім'ям відмінний, веселий і оптимістичний, але дуже непередбачуваний характер, то у досягла зрілості дівчини, жінки, він може бути наділений ще і розсудливістю, і відповідальністю, чого в малому віці явно не вистачало. Доросла Єсенія, над якою протегує значення цього найменування, це вже більш відповідальний, виконавчий, обов'язковий і постійний чоловік.

До того ж, ще така може стати володаркою і таких якостей як доброта, щирість, честолюбство, волелюбність, дружелюбність, доброзичливість, добропорядність, свавілля, чесність, красномовність і привабливість – все це в сукупності перетворює носительку імечко Єсенія в унікальну за всіма параметрами жінку. Що стосується відносин з людьми – така легко йде на контакт, завжди готова до нових знайомств, ніколи не відкине увагу і турботу людини, навіть якщо той їй не подобається або чимось відштовхує її. Іншими словами, це товариська і доброзичлива жінка, завжди оточена увагою і друзями. Правда, серед них напевно буде мало однодумців.

Професійна діяльність – тут все куди складніше. Значення обдаровує доросле Єсенія усіма даними для успішного і стрімкого кар'єрного зростання, але не обдаровує найголовнішим – лідерськими якостями, без яких піднятися на вершину «Олімпу» практично нереально.

Доля імені Єсенія

Доля імені Єсенія в стосунках з представниками протилежної статі така. Що передбачає пізніше вступ іменованої таким чином жінки в шлюб. Доля в даному випадку, якщо вірити фактам, наданим дослідниками, така, що не дозволить іменованої даної формою імені дівчині рано побудувати особисте життя, і на це є безліч причин.

Одна з причин полягає в її бажанні спочатку стати на ноги, обзавестися улюбленою роботою, забезпечити себе всім необхідним і домогтися матеріального благополуччя, щоб уже ні від кого, і тим більше від чоловіка, ні в якому разі не залежати. Тільки ставши повноцінною людиною, успішною леді, вона зможе присвятити себе відносинам, і то, тільки в тому випадку, якщо доля її схлестнется з чоловіком, готовим зробити перший крок і таким, що відповідає всім її вимогам, яких теж, до речі, чимало.

Зате доля також передбачає і становлення цієї жінки справжньою, істинної, ідеальною матір'ю, турботливою, відповідальної, уважною. Та й дружина з такою вийде хороша, але тільки оцінити це зможе той чоловік, що готовий йти на зустріч, поступатися, і всіляко показувати, як цінувати Єсенія. В іншому випадку Єсенія швидко розірве відносини навіть з тим. Кого по-справжньому любить.

Любов і шлюб для імені Єсенія

Єсенія не розмінюватися на швидкоплинні стосунки і почуття, вона живе очікуванням великої і світлої любові. Вона любить по-справжньому, щиро, трепетно, ніжно, до болю в грудях. Відшукавши свою другу половинку, вона не роздумуючи створить з коханим щасливу сім'ю. Однак далеко не кожен чоловік зможе отримати її любов. Обранцем Єсенія стане вихований, розумний, надійний, чесний і щирий юнак з не менш сильними почуттями по відношенню до неї. Через тривале очікування свого ідеалу вона досить пізно виходить заміж.

Однак чоловіка можуть відлякати такі особливості її характеру, як її бажання бути лідером у відносинах або невміння жінки правильно показати силу своїх почуттів. Тільки самий чуйний чоловік зрозуміє, що скромність Єсенія зовсім не ознака холодності і байдужості. Тільки з таким чоловіком вона зможе побудувати справді гармонійні відносини. Для Єсенія вкрай важливо духовна спорідненість з чоловіком, а от його фінансове становище, рівень його доходів для неї не важливі. Вона свято вірить, що в родині головне — ЛЮБОВ, а всього іншого можна домогтися і разом. Однак, навіть при забезпеченому дружині, вона не захоче залежати від фінансів чоловіка, для неї вкрай важливі її особистісна свобода і незалежність.

Ніжна, вірна, турботлива і любляча Єсенія буде не тільки чудовою дружиною, але ще і розуміючим, відданим другом. Для неї також важливі і цінні вірність, повагу, відданість, увагу і терпіння самого чоловіка. Єсенія завжди впевнена в правильності свого вибору при пошуках чоловіка, тому розлучення малоймовірний.

Єсенія як Мати

Ім'я людини має великий вплив на його долю, проте його характер, життєві принципи і позиції залежать від різних чинників. Не можна гарантувати, що люди з однаковими іменами в усіх важливих моментах будуть вести себе однаково. Однак загальні риси характеру жінки на ім'я Єсенія і її відповідальний підхід до життя дозволяють зробити припущення, що недолугої або погано матір'ю їй точно не бути.

В душі Єсенія стільки ласки і тепла, що діти будуть просто купатися в її любові. Як добра господиня і охайна жінка вона буде ретельно стежити за тим, щоб її діти завжди виглядали доглянуто і акуратно, їли тільки домашню і свіжу їжу. Ксюша стежить за порядком і чистотою в будинку, але у неї є слабкість, яка в наслідок дуже сподобається дітям. Як правило, вона зберігає власні дитячі іграшки та ляльки, так що у дітей буде шанс пограти раритетними іграшками і більше дізнатися про дитинство їх мами.

Вона легко знаходить індивідуальний підхід до виховання своїх дітей. Але у неї вже є чітко встановлені моральні і моральні принципи, за якими виховували її саму. Для неї дуже важливо, щоб діти були чемними, інтелігентними, високоморальними, добрими, чесними і відповідальними людьми. У виховних цілях вона часто використовує строгість і мотивацію, як головні зброї в боротьбі за отримання знань.

Сумісність Єсенія c чоловічими іменами

Вважається, що найкраща пара в плані почуттів може бути створена з ДІНАС, Сергієм, Георгієм, Максиміліаном, Михайлом.

Міцний і щасливий шлюб вийде побудувати тільки з такими як Тимур, Дем'ян, Данила, Ярослав, Тимофій.

А відсутній поєднання і взагалі будь-який зв'язок, з такими як Лука, Святослав, Денис, Арсен, Марк.

Взаємовідносини дівчата, над якою протегує значення іменоформи Єсенія, з представниками протилежної статі, складні, і причина, природно, в самій Єсенія. Незважаючи на її ідеальний внутрішній світ і готовність йти на контакт, відносин вона уникає, принаймні, в молодості. Справа в тому, що більшість Єсенія по натурі кар'єристи, а кар'єризм ніяк не сумісний з бажанням вибудовувати особисте життя. Втім, це тільки теорія, в той час як на практиці кожна Єсенія унікальна по натурі і може відрізнятися від попередньої ...

Число імені Єсенія

Число імені Єсенія по нумерології — 8. Це число прийнято вважати символом матеріального благополуччя і успіху. Люди-вісімки відрізняються високим рівнем відповідальності, цілеспрямованості і працьовитості. Вони завжди вправно володіють ситуацією і своїм чесним і наполегливою працею досягають просто неймовірних висот. Підопічні числа 8 зневажають такі якості, як лестощі, лінь і запобігливість. За вдачею вони трудяги, свій високий матеріальний достаток заробляють чесною працею. Однак з часом ними може опанувати жадоба влади або прагнення до ще більшого збагачення.

вісімки не чужі такі людські якості, як взаємодопомога і жертовність. Вони здатні займатися благодійністю, бажаючи поділиться шматочком свого благополуччя і щастя. Однак 8-ки досить легко піддаються своїм негативним якостям, серед яких: нещадність, жорстокість, корисливість і егоїзм, а також жадоба наживи. Особливо яскраво ці якості проявляються в роботі. Вони — начальники, які тримають свій колектив в їжакових рукавицях. Часом вони навіть можуть надходити жорстоко і нещадно зі своїми підлеглими.

Для вісімок головним критерієм оцінки оточуючих стає їхнє матеріальне становище і соціальний статус. Вони знецінюють прості людські якості. Вісімки можуть стати тими, для кого важливіше за все будуть гроші. Близьким цих людей важливо вчасно нагадати їм про те, що в житті є речі і важливіші незліченних багатств, наприклад, сім'я. Тільки рідні і близькі здатні показати їм красу життя, не залежну від фінансового становища людини.

Формула обчислення числа імені Єсенія:Е (6) + С (1) + Е (6 ) + Н (6) + І (1) + Я (6) = 26 = 2 + 6 = 8

Астрологічна символіка імені Єсенія

  • Камінь-талісман – Смарагд.
  • Планета-покровитель – Сатурн і Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носії імені Єсенія – Жайворонок.
  • Рослинний символ – Селера.
  • Кращий зодіак – Діва і Близнюки.
  • Число Єсенія – 8.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Єсенія

Єсенія Буторіна (юна гімнастка)

Єсенія (циганка, головна героїня однойменної мексиканської мелодрами)

Єсенія Волжанкіна (латвійська легкоатлетка)

іменини дні і святі покровителі імені Єсенія

ім'я Єсенія не церковна ім'я і не зустрічається в православних святцях. Дівчаток з цим ім'ям при хрещенні нарікають, або Ксенією, або Євсевій. Відповідно і іменини святкуються в залежності від обраної покровительки.

Преподобна Євсевія, в черниця Ксенія Римлянині

січень 24, лютий 6

Блаженна Ксенія Петербурзька

січень 24, лютий 6

Мучениця Ксенія

січень 18, січень 31

Преподобна Ксенія в Хрещенні (цариця Ірина)

серпень 13, серпень 26