Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЛіна
2658 Oracle

Ліна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Ліна за походженням давньогрецьке. Швидше за все утворено від грецького слова «Λῖνος», що звучить як Линос, і перекладається як «льон». Хоча є й інша версія трактування – за цією версією ім'я Ліна може трактуватися як «сумна звістка». А ще це ім'я згадується в Старому завіті.

українське ім'я Ліна сьогодні зустрічається не так часто, як зустрічалося в 90-ті роки в центральній Європі, наприклад. Але зате це жіноче ім'я має гарну значимістю і символікою, і наділяє носій цілою купою важливих і досить непоганих характеристик, які ми як раз-таки і розглянемо нижче …

Ім'я Ліна: значення і характеристика
Походження імені Лінадавньогрецьке
В кореніім'я сина Аполлона – Лін
Буквальна трактування за цією версією«льон»
Трактування в другій версії«сумна звістка»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята мучениця Ліна

Популярність:Ім'я Ліна віднесено вже років як десять до категорії найбільш рідкісних жіночих імен. За статистикою припадає не більше, ніж на 5-6 дівчаток з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Линочка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Ліна:Цікаво, що ім'я Ліна не раз згадується в давньогрецької міфології, але тільки в чоловічій варіації – так звали сина Аполлона.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Ліна може обіцяти носительці цілу купу унікальних характеристик, які спільно можуть утворити справді унікальний характер. Та й енергетика у цього імені дуже сильна і незвичайна за своєю суттю. Зазвичай же дівчаткам, що отримали це ім'я, належать такі риси характеру як спокій, товариськість, дружелюбність, комунікабельність, красномовність, весела вдача, доброзичливість, щедрість, оптимістичність, активність і енергійність.

Плюс, названі цим ім'ям дівчини, це в своїй більшості дуже здібні представниці жіночої статі, які мають неймовірний творчий потенціал.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в тому, що вони завжди і з усіма знаходять спільну мову. Це комунікабельні в своїй більшості дівчата здатні ладити навіть з самими нетовариськими людьми.

Ліна погано відноситься долюдям, які ведуть себе занадто таємно і замкнуто. А ще носії цього імені ненавидять чоловіків, які весь час затикають рот жінкам і намагаються домінувати над ними.

Характер імені Ліна

важко сказати точно, яким буде характер тієї чи іншої людини, тим більше, орієнтуючись лише на енергетику його імені. Багато адже залежить ще і від виховання, і від купи астрологічних символів, які протегують над людиною і впливають на нього своєю енергетикою. Але в разі Ліни дещо все-таки можна сказати. Наприклад, можна точно сказати, що носій цього імені повинна мати характер лідера, істинного керівника, заводили і просто людини, якого всі навколо будуть поважати, і до думки якого всі будуть прислухатися.

Ще можна сказати точно і про тому, що Ліни в своїй більшості є дівчатами дуже безкорисливими і щирими. Від такої не доведеться чекати підступу, адже вона в спілкуванні не буде переслідувати ніяких корисливих цілей. Ліна, це завжди людина з душею нарозхрист, готовий в будь-який момент прийти на допомогу, допомогти, порадити, заспокоїти і просто підтримати.

А на додаток до всього іншого варто було б сказати також і про те, що Ліни, це зазвичай дуже розвинені в творчому плані дівчата. У таких завжди є план на майбутнє, є щось, до чого вони прагнуть, є цілі і завдання. І найголовніше, на будь-який випадок у таких дівчат завжди приготовлено рішення ...

Раннє дитинство

Ліна, це звичайно з ранніх років прекрасна співрозмовниця, яка вміє на рівних спілкуватися з тими, хто знаходиться в її оточенні. Відмінна подруга і просто хороший і відданий товариш.

Вона не любить шуму і вважає за краще перебування в колі кількох, але вірних і цікавих друзів. Потребує постійного підживлення настрою, не вміє жити монотонно і має розвинену фантазію. А ще у неї з дитинства проявляється схильність до творчості і мистецтва – особливо сильно може стати залежною від літератури і поезії.

Батьків Ліна слухається беззастережно, і взагалі, слухняна і правильна, що не пустунка, але злегка замкнута в собі – боїться всього нового, не дуже радісно йде на знайомства і щосили намагається триматися в тіні лідерів. Життя її повна емоцій і вражень, але сама вона прагне не до цього, а до найпростішої стабільності ...

Підліток

Ліна підліток, це і зовсім дівчина, якій просто не можна не захоплюватися. Одна з основних переваг, це цілеспрямованість – вона обов'язково добивається того, чого хоче, поставлених цілей досягає в найкоротші терміни, і ніколи не здається, навіть бачачи, що дорога до наміченого передбачає зустріч з величезною кількістю перешкод. В майбутньому, ця риса допоможе їй досягти неймовірних висот у навчанні і кар'єрі, але правда, для початку, їй потрібно навчитися бути лідером.

Йдучи стежкою освіти, вона перетвориться в обов'язкову, виховану, виконавчу і відповідальну ученицю, здатну на багато що. Їй будь-який предмет дається легко, та й вчиться вона приблизно. Викладачі її хвалять, що викликає обурення у однолітків і однокласників. Але вона намагається бути зразковою не заради поваги кого-небудь з оточення, не заради переваги, а тільки заради себе.

Єдиний, кому Ліна довіряє і кого хоче радувати своїми успіхами, це мати, в той час як батько для неї більше звичайний родич, ніж батько.

Доросла жінка

У дорослому житті їй нелегко. Але почасти нелегко носительці цього імені може бути тільки через її характеру, через неготовність приймати той факт, що світ усіяний не тільки пелюстками троянд, образно кажучи ...

Її не цікавить фінансова стабільність або влада, ні прагнення до лідерства, як немає і жадібності – вона вибирає таку професію, завдяки якій зможе реалізувати себе як жінку. Цікавиться багатьом і різнобічно розвинена, обожнює все, що пов'язано з фантазією і творчістю. Уникає черствих і жадібних людей, намагаючись оточувати себе тільки перевіреними особистостями. Уникає підлабузників, підлабузників і обманщиків.

Особистого щастя доб'ється насилу – їй не потрібні швидкоплинні романи і нестримна пристрасть, вона мріє тільки про любов до труни і щасливому шлюбі. За ідеєю, стане зразковою дружиною і матір'ю ...

Доля імені Ліна

Важко передбачити, як повинна скластися доля дівчини Ліни, тим більше, якщо орієнтуватися лише на енергетику імені. Але якщо все ж спробувати, то перш за все варто сказати про те, що доля всіх Лін без винятку полягає в становленні популярними в підлітковому віці дівчатами. У таких завжди багато шанувальників, залицяльників і кавалерів.

Інша справа, що сама Ліна навряд чи захоче в підлітковому віці будувати відносини, нехай навіть і з самого початку недовговічні. Та й взагалі, безперспективність в чому-небудь не для дівчат, названих цим ім'ям – вони все намагаються оцінити здалеку, все намагаються передбачити і оцінити, і якщо відносини з хлопцем, нехай навіть і улюбленим, здатні пошкодити цілям або планам Ліни, то будувати з ним стосунки вона точно не буде.

А ще варто відзначити той факт, що рано чи пізно, якщо вірити статистиці, все Ліни стають щасливими матерями і дружинами. Важко сказати, коли саме це станеться, в зрілості, або в молодості, але факт залишається фактом – доля точно рано чи пізно зробить носительку цього імені по-справжньому щасливою.

Любов і шлюб для імені Ліна

Ліна — це цікава і позитивна жінка, яка відрізняє азартністю і імпульсивністю в молодості. Тоді вона звертає увагу на привабливих і брутальних ловеласів, проте після низки розчарувань вона переосмислює свої смаки. Її чоловіком зазвичай стає сильний, розумний, дбайливий і надійний чоловік, який зуміє забезпечити їй захист від будь-яких негараздів.

Ліна, як правило, створює міцну і по-справжньому щасливу сім'ю. Багато подруги їй навіть заздрять, адже її цінує та любить чоловік, слухаються діти і взагалі, як то кажуть, будинок — сповнений як чаша. Вона старанно стежить за тим, щоб кожен член сім'ї підтримував порядок і чистоту. Вона завжди з задоволенням приймає гостей в своєму затишному і гостинному домі.

Однак таке щастя в шлюбі — не подарунок долі, а результат старань Ліни. Для того, щоб стати щасливою, вона повинна вгамувати своє бажання командувати і упокорити свій запал. Вона вчиться уникати скандалів, сварок і порожніх образ. Для свого чоловіка вона намагається бути еталоном жіночності, вона завжди виглядає доглянуто, привабливо і сексуально. Вона поводиться як чуттєва і пристрасна коханка, а в потрібний момент, як кращий друг.

Ліна як Мати

Ліна — світлий, добрий і разом з тим сильна людина. Як жінка і дружина, вона — просто приклад для наслідування. До материнства вона відноситься серйозно і зазвичай стає дбайливою і вимогливою мамою. Діти просто обожнюють маму і підтримують з нею тісний зв'язок навіть в дорослому житті.

У Ліни зазвичай народжуються син і дочка. Вона досить сувора з ними, не бажаючи миритися з їх впертим і безглуздим характером. Однак вона любить їх так сильно і трепетно, що вона просто не може їх не балувати. Іноді якийсь новий подарунок вона мотивує заробити гарною поведінкою або старанною навчанням.

Ліна досить вимогливо ставиться до освіти своїх чад. Вона старанно стежить за їх успішністю, завжди готова їм підказати і допомогти, а потім перевірити цей матеріал ще раз. Вона прищеплює дітям любов до спорту і різних видів мистецтва. Її діти часто захоплюються музикою і танцями.

Сумісність Ліна c чоловічими іменами

Яким, Олександр, Ігор, Казимир, Лавр, Остап, Микита, Юлій – з хлопцями, які отримали при народженні одне з перерахованих імен, у Ліни найкраща сумісність в плані почуттів, пристрасті, розуміння і в общем-то, як таких відносин.

А ось з такими як Андрій, Гаврило, Панкрат, Тарас, Кирило, Єрмолай, Анар і Альберт, і зовсім вона зможе побудувати по-справжньому щасливий шлюб. Союз з одним з перерахованих принесе чимало позитивного в її життя.

Але зате з Антоном, Платоном і Віленом, на жаль, відносин будувати не рекомендується і зовсім, тому як в даному випадку присутні тільки негативні фактори впливу на долю.

Що до взаємин з представниками протилежної статі, так тут все просто. З одного боку, така дівчина як Ліна, просто не може не користуватися популярністю, але з іншого, їй не потрібні ранні романи, і про шлюб в студентські роки, як багато інших дівчат, вона мріяти не стане. Зблизитися з нею вийде тільки у чоловіка, який зможе дістати її довіру, і довести свою відданість. Хоча бувають і винятки – серцю ж не накажеш.

Число імені Ліна

Число імені Ліна по нумерології -3. Трійку можна назвати символом різнобічної і багатогранною розвиненості особистості людини. Підопічні числа 3 — артистичні, веселі, життєрадісні люди. Вони володіють прекрасним почуттям гумору, творчим потенціалом, а також теплою і позитивною енергією.

Підопічні трійки часто пов'язують своє життя з творчими професіями, можуть реалізувати себе і в сфері туризму. З трійок виходять успішні і талановиті письменники, гіди, співаки, оратори, актори, журналісти та вчителі. Вони домагаються успіхів у професіях, в яких потрібен гарний, добре поставлений, чарівний голос. Трійки можуть будь-яку історію розповісти так красномовно, що ніхто навіть не засумнівається в її правдоподібності.

Підопічні числа 3 зазвичай живуть одним днем, не думаючи про майбутнє. Вони легко пристосовуються до ситуації, що склалася, з максимальною вигодою для себе. Також у трійок є і їх прихована негативна сторона характеру. Вони здатні бути запальними, різкими, марнотратними, нетерплячими і інфальтівнимі. Для того, щоб побудувати особисте щастя підопічним числа 3 варто постаратися попрацювати над своїм характером, допомогти в цьому їм можуть їх численні друзі.

Формула обчислення числа імені Ліна:Л (4) + І (1) + Н (6) + А (1) = 12 = 1 + 2 = 3

Астрологічна символіка імені Ліна

  • Камінь-талісман – Онікс.
  • Планета-покровитель – Сатурн.
  • стихією – Земля.
  • Тваринний символ носія імені Ліна – Удод.
  • Рослинний символ – Кмин.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Водолій.
  • Число Ліни – 3.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Ліна

Ліна Костенко – українська письменниця, поетеса

Ліна Медіна – наймолодша матір у медичній історії

Ліна По робьyoва – виконавиця пісень у жанрі бард-фолку, менестрель, лідер групи «Rosa Alba»

Ліна бракне – актриса радянського кіно

іменини дні і святі покровителі імені Ліна

Ім'я Ліна – поширене у мусульман і в Західній Європі. Це ім'я входить в список католицьких імен по Святців.

Свята мучениця Ліна

червень 26

Однак в церковному календарі Православної церкви такого імені немає. У православ'ї іменини ім'я Ліна не зазначає. Зазвичай дівчаток на ім'я Ліна нарікають під час хрещення співзвучним православним ім'ям Олена.

Мучениця Олена

січень 15, січень 28

Рівноапостольна цариця Олена

травня 21, червень 3