Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаНаталія
2264 Oracle

Наталія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Наталія за походженням латинське. Було утворено від латинського слова «natalis». Значення звучить як «рідна». Протягом багатьох років це ім'я користується популярністю в багатьох країнах світу, але при цьому має багато різних варіацій вимови і в різних країнах звучить по-різному.

На даний момент ім'я Наталія продовжує залишатися популярним, але у всіх рейтингах воно прирівнюється до імені-близнюка з таким же вимовою, але іншим правописом – Наталя. Втім, це не так вже й важливо, враховуючи той факт, що обидві варіації на сьогоднішній день вважаються одними з найбільш популярних у всьому світі.

Ім'я Наталія: Значення і характеристика
Походження імені Наталіялатинське
В коренілатинське слово «Natalis»
Переклад«рідна»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята Мучениця Наталія Нікомидійського

Популярність:Ім'я Наталія в рейтингу українських жіночих імен займає загальну позицію з ім'ям Наталя і числиться на 43 місці. На нього припадає приблизно близько 5 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Наташа, Натік, Натаха

Сучасні англійські аналоги:Наталі

Цікаве про ім'я Наталія:Дуже цікавий той факт, що імена Наталя і Наталія мають одну спільну історію походження, але при цьому вважаються різними іменами. Хоча, в Україні, Україні та інших російськомовних країнах перша варіація все ж більш популярна і відома.

Як впливає значення імені на долю: карма

Існує серед фахівців думку, що значення імені Наталія обов'язково має обіцяти носительку такі риси, як добродушність, доброзичливість, цілеспрямованість, чутливість, чуттєвість, скромність, красномовність, добропорядність, гумористичність і комунікабельність. Але при цьому далеко не всі дівчата, названі цим ім'ям, можуть проявляти саме ці риси.

Всіх Наталій умовно можна розділити на дві категорії. В одну категорію входять дівчата більш суворого характеру, які ненавидять марне проведення часу, спраглі свободи і незалежності, і живуть лише однією єдиною метою – добитися самостійності. незалежності і хорошого матеріального добробуту. Інша ж категорія Наталій, це вже більш правильні, прості і товариські дівчата. м'які по своїй натурі, і здатні на багато хорошого. Таким не потрібні гроші для щастя, їм більше потрібна підтримка і любов.

Переваги та позитивні риси:товариськість, комунікабельність, красномовність, здатність зачаровувати співрозмовників і дарувати їм відчуття потрібності. А ще всі носії цього імені обдаровані хорошою фантазією і відмінною уявою.

Наталія погано відноситься долюдям, які намагаються наживатися на недоліки або слабкості інших людей. А ще заступництво цим ім'ям дівчини занадто різко реагують на людей, які не намагаються нічого добитися в житті самостійно, своїми силами.

Характер імені Наталія

Носійка імені Наталія має досить своєрідним і дуже цікавим характером. Астрологи схиляються до думки, що характер цього імені досить суперечливий. З одного боку, Наталія відрізняється співчутливістю, готовністю прийти на допомогу і добротою. З іншого боку, їй притаманні впертість, упевненість у власних силах, рішучість. Її прямолінійність іноді навіть здається грубою, адже вона говорить відкрито те, що думає, навіть якщо це може зачепити співрозмовника. Однак її життєрадісність і відкритість допомагають Наталії легко сходитися з людьми. При цьому її доброзичливість, скромність і відкритість не заважають їй відчувати власну перевагу.

Цікаво, що володарка цього імені може бути досить образливій і навіть злопам'ятною, однак мстити вона навряд чи стане. Для неї важливо, щоб люди прислухалися до її особисту думку, а ось сама поради інших не любить. Зате в дружбі Наталії немає рівних. Вона досить-таки товариська людина, але другом або подругою може назвати лише деяких. Друзі для неї дуже важливі, тому будь-які їхні проблеми і біди вона приймає як свої власні.

Спектр професійної діяльності у характеру імені Наталія дуже великий. Їй без особливих зусиль вдається досягти успіхів не тільки в творчих професіях, але і в так званих соціальних професіях. Допитливість, старанність, цілеспрямованість і відповідальність, властиві характеру Наталії, дозволяють реалізувати себе в різних напрямках.

Раннє дитинство

дівчинка, яка отримала при народженні таке красиве ім'я як Наталія, може бути в ранньому дитинстві дуже рухомий, активною, дієвою і непосидючою – принаймні, так говорить велика частина астрологічних прогнозів. Але це ще далеко не всі риси, що зазвичай сулятся носительку цього імені. Крім них, значення імені Наталія може обіцяти в ранньому дитинстві і такі риси характеру як доброзичливість, свавілля, самостійність, наполегливість, стрімкість, рухливість, оптимістичність, комунікабельність, і старанність.

Крім усього вищесказаного варто було б сказати і про таких трьох недоліки дівчаток, заступництво цим ім'ям, як сором'язливість, недовірливість, і сором'язливість. особливо сильно проявляється перша якість. Плюс, до нього додається нездатність нормально витримувати і переносити критику. Навіть критика, висловлена ​​в її адресу мамою, татом або іншими найближчими родичами, може сильно зачепити самолюбство і самовпевненість цієї дівчинки. Це в підсумку може призвести до того, що вона замкнеться на деякий час в собі, почне відмовлятися від суспільства і зануриться в депресію. Але як би там не було, а діти адже швидко забувають про всі образи, і випадок з Наталією не буде винятком.

Ну а ще варто було б сказати про те, що значення такого імені як Наталія може обіцяти не тільки все вищесказане, але ще і такі важливі риси як уява і фантазія. Зазвичай ці дівчатка, це фантазерки з хорошим уявою, мають просто неймовірний творчий потенціал.

Підліток

Наталія-підліток, це вже зовсім інша людина, хоча риси і характеристики у неї залишаться ті ж, що і були в ранньому дитинстві. Вона залишиться все такою ж дієвою, активною, непосидючою, невгамовної і рухомий дівчинкою, яка жадає пригод, дій. такі дівчата не вміють сидіти на місці. вони постійно в дії, весь час щось придумують, роблять, чогось добиваються, намагаються зробити якомога більше справ.

Найголовнішою особливістю всіх Наталь від інших підлітків є те, що вони ніколи не досягають поставлених цілей. але при цьому завжди ставлять перед собою якомога більше таких цілей. Вона може захотіти чогось досягти, почати домагатися цього, почати будувати плани на майбутнє і намагатися щось робити, а потім різко переключиться на нову мету і забуде про стару, охолоне, і закине розпочату справу. Такі вже ви Наталії без винятку.

Чи будуть проблеми в школі у дівчини на ім'я Наталія? Будуть, безумовно! але не варто думати, що вони з'являться через дурість, наприклад! Навпаки, здебільшого це дівчата розумні, талановиті, та ще й природжені гуманітарії. Проблема їх лише в ліні і в тому, що вони далеко не завжди здатні наздогнати іншими.

Зате в плані друзів у підлітка на ім'я Наталія точно не буде проблем. Вона ніколи не буде на самоті. завжди буде мати біля себе пару, а то і трійку друзів, та таких, які не будуть і на крок від неї відходити. Вона красномовна, легко домагається довіри співрозмовника, здатна підтримати будь-яку тему і взагалі, різнобічно розвинена за своєю суттю. Єдина проблема всіх Наталь полягає в тому, що вони швидко прив'язуються до людей, і потім, в разі вимушеного розставання, страждають від цього.

А ось з викладачами у Наталій зазвичай складаються і зовсім досить непогані стосунки. Правда, велика ймовірність, що довірливість і поступливість Наталії будуть використовувати собі на благо викладачі.

Доросла жінка

Досягнувши періоду зрілості Наталія може перетворитися в унікальну за своєю суттю даму, жінку, у якої буде багато друзів, і у якій з усіма без винятку будуть хороші відносини. Доросла володарка цього імені, це людина з великої літери. жінка, з якою приємно спілкуватися, на яку можна покластися, з якої можна поділитися секретом або таємницею, і до якої можна прийти, коли потрібно з кимось поспілкуватися.

Головне ж достоїнство дорослої Наталії полягає в тому, що вона ніколи не кине розпочату справу на півдорозі і обов'язково доробить його, доб'ється поставленої мети, вирішить поставлену задачу, чого б їй це не коштувало. Інша справа, що є інша проблема, яка полягає в повільності – велика частина носіїв цього імені, це дуже повільні дами, довго обмірковував кожен свій крок. Хоча серед них зустрічаються і легковажні особи.

Що стосується професійної діяльності, так тут все досить-таки просто. Наталії вибирають в своїй більшості професії, пов'язані з гуманітарними напрямами, з чим-небудь, що не пов'язане з математикою, точними підрахунками, цифрами і грошима. З них виходять відмінні викладачі історії та іноземних мов, хороші перукарі і стилісти, дизайнери, або громадські діячі.

Доля імені Наталія

Доля імені Наталія в любовних відносинах з протилежною статтю складається досить цікаво і захоплююче. Так, вона виглядає м'якою і жіночною, сором'язливою і таємничої, але під цим всім ховається сильна, пристрасна і таємнича натура. Для власниці імені Наталія важливо не тільки любити, але і відчувати себе коханою. Їй підійде впевнений, турботливий, надійний і сильний чоловік з хорошим достатком.

Однак такий принц зустрічається далеко не кожній Наталії. Часто трапляється так, що, знявши рожеві окуляри закоханості, вона носій цього імені бачить, що обранець вже не здається таким ідеальним. Але як би там не було, а вона готова постійно склеювати шлюб, як дала тріщину чашку. Вона старанно бореться за збереження сім'ї, нехай і не дуже щасливою, особливо, заради діток. Однак, нерідко Наталія все ж стає щасливою в шлюбі і будує по-справжньому міцну сім'ю.

Вона стає не тільки турботливою і ніжною дружиною, гостинною господинею, але і опорою своєму чоловікові. У сім'ях у Наталій нерідко панує негласний матріархат, оскільки у них вистачає мудрості вміло і вправно справлятися не тільки з власними обов'язками, але і акуратно направляти подружжя в потрібному їм напрямку. При цьому чоловіки практично завжди впевнені в своєму верховенстві в сімейних відносинах.

Любов і шлюб для імені Наталія

Наталія, це дуже романтична і жіночна натура, любов для неї завжди грає дуже важливу роль, тому ця жінка не схильна до короткочасних романів або флірту. Вона дуже відповідально підходить до питання пошуку другої половинки, бажаючи створити серйозні і міцні відносини. Однак разом з тим вона дуже пристрасна особистість, тому сильні почуття можуть на деякий час засліпити її, а пізніше вона швидше за все зазнає страшне розчарування, усвідомивши, що вибрала не того чоловіка. Поруч з собою вона бажає бачити сильного, турботливого і надійного молодої людини, здатного просто забезпечити її всім необхідним.

Наталія дуже дбайливо ставиться до такого поняття, як сім'я. Вийшовши заміж в юному віці, вона майже відразу розуміє, що поруч з нею не та людина, проте вона жертвує собою і своїм щастям заради сім'ї. А наявність в шлюбі дітей взагалі виключає ймовірність розлучення. Зате більш пізній шлюб власниці імені Наталія з досить серйозним і відповідальним чоловіком найімовірніше буде дуже вдалим, завдяки її відповідальності, хазяйновитість і турботу. Вона

Вірність, відданість, підтримка, уважність, дбайливість – це для неї не пустий дзвін, а обов'язкові умови сімейного життя. Наталія має більш жорсткий характер, ніж Наталія, тому не дивно, що їй вдається бути лідером в сім'ї, нехай і не гласним. Чоловік завжди рахується з її думкою, любить і цінує дружину за все її старання. Вона прекрасно справляється з обов'язками господині будинку, у неї завжди прибрано і пахне свіжою домашньою їжею, вона завжди рада гостям. Крім того, в такій сім'ї прийнято всі проблеми залишати за порогом будинку, щоб не зруйнувати атмосферу гармонії, затишку і благополуччя.

Наталія як мати

Сімейні цінності і батьківський обов'язок для носії імені Наталія скоріше не обов'язок, а покликання і сенс життя, сім'я – це найкращий спосіб самореалізації для неї. Сміливо можна припустити, що з неї вийде самовіддана, обов'язкова, любляча і турботлива мати, а не зозуля.

Наталія з величезним хвилюванням і захопленням ставиться до появи дитини в сім'ї. Її любові, сил і турботи цілком вистачить і на двох або навіть трьох малюків. Вона просто обожнює своїх діточок. Вона вкрай відповідально підходить до питання їх виховання і намагається не надто сильно балувати і догоджати дітей, привчаючи їх до дисципліни і правил з пелюшок. Безумовно, своєю строгістю Наталя не затьмарює свою любов і материнську ласку, тому її діти завжди відчувають її турботу і ніжність.

У вихованні дітей вона грає найважливішу роль і навіть має вирішальний голос. Вона ретельно підбирає не тільки методи виховання, а й намагається реалізувати їх максимально самостійно. У своїх дітях вона прагне виховати якості сильних, вольових, цілеспрямованих та відповідальних людей, не позбавлених при цьому почуття гумору. Протягом усього навчального процесу вона займає активну позицію, однак визначатися з, наприклад, майбутньою професією, вона дозволяє їм самостійно.

Сумісність Наталія c чоловічими іменами

Найкраща сумісність по одній з головних версій у імені Наталія з такими чоловічими іменами як Олександр, Андрій, Борис, Олег, Володимир, і Юрій. З носіями цих імен можуть бути побудовані дійсно хороші відносини.

Трохи менше сумісність з Максимом, Глібом, Вадимом і Веніаміном – з носіями цих імен може бути створена сім'я, але фортеці цієї сім'ї явно буде сильно не вистачати. ​​

Ну а з носіями таких імен як Степан, Микита, Захар, Григорій та Владислав, Наталії і зовсім не варто навіть і намагатися будувати відносини, тому як тут спочатку повна несумісність.

Що до взаємин з представниками протилежної статі, так тут справи ще складніші. З одного боку, може здатися, що Наталія потребує сильного і мужню людину, яка могла б її контролювати, направляти, повчати і підтримувати. Але з іншого боку, вона може насправді потребувати зовсім в протилежному.

А взагалі, досить складно вгадати, в якому саме чоловікові потребуватиме носій цього популярного імені. Адже все залежить не тільки від енергетики імені і його астрологічних покровителів, але також і від виховання, характеру в цілому, цілей і натури.

Число імені Наталія

Число імені Наталія по нумерології — 3. Трійки, це просто дивовижні люди, адже їх нумерологическим покровителем є священне або навіть магічне число 3, це творчі особистості з дивовижним уявою і фантазією. Такі люди, як правило, дуже компанійські і веселі. Вони з дивовижною легкістю знаходять спільну мову з людьми, мають почуття гумору і вражають своєю життєрадісністю. Підопічні числа 3 обожнюють розваги і активний відпочинок, мають вишуканим смаком і цінують красу у всьому.

Оптимістичні і діяльні трійки мають багатий творчий потенціал, а також прекрасними здібностями до аналізу, нерідко у них відкривається дар передбачення. Вони вміють надихати і переконувати, та й самі можуть досягти успіхів у різних спеціальностях. Однак їх буйна активність не дозволяє їм довго займатися чимось одним вони часто пробують себе відразу в декількох напрямках, розсіюючи свою увагу. Тож не дивно, що більше їм до душі все ж творчі професії.

Час від часу показується і темна сторона трійок, адже ніхто, як відомо, не є ідеальним. До недоліків підопічних числа 3 можна віднести їх зайву емоційність та імпульсивність. Кроме того, тройки привыкли, что им в жизни все, как правило, дается достаточно легко, без невероятных усилий и стараний, поэтому они могут становиться эгоцентричными и ленивыми людьми, также порой они могут быть, наоборот, пассивными и безынициативными. Доверчивость, чрезмерная болтливость и склонность к расточительству также можно отнести к порокам троек.

Формула вычисления числа имени Наталия:Н (6) + А (1) + Т (2) + А (1) + Л (4) + И (1) + Я (6) = 21 = 2 + 1 = 3

Астрологическая символика имени Наталия

  • Камень-талисман – Кровавик.
  • Планета-покровитель – Меркурий.
  • Покровительствующая стихия – Вода.
  • Животный символ носителя имени Наталия – жук-плавунец.
  • Растительный символ – Азалия и Валерьянка.
  • Год — Бык.
  • Лучший зодиак – Дева.
  • Число Натальи – 3.
  • Счастливый день – Среда.
  • Идеальный сезон – Лето.

Известные люди имени Наталия

Наталия Крандиевская-Толстая (русская поэтесса)

Наталия Забилова (украинская писательница)

Наталия Рязанцева (советский сценарист, кинодраматург)

Наталия Макарова (американская балерина)

Наталия Бессмертнова (российская балерина, народная артистка СССР)

Наталия Богунова (актриса театра и кино)

Наталия Орейро (испанское Natalia Oreiro) (уругвайская певица)

Именинные дни и святые покровители имени Наталия

Святая Мученица Наталия Никомидийская

август 26, сентябрь 8