Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаМілена
2562 Oracle

Мілена: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Мілена за походженням слов'янське. Утворено по ідеї від слова «мила» і трактується ідентично. Проте, є і схоже по звучанню закордонне ім'я, яке користується популярністю в Європі і країнах Заходу.

Ім'я Мілена користується попитом у багатьох країнах Європи і Заходу, а не тільки в Україні. Але причина попиту не настільки в красі звучання, як в хорошій значущості, унікальною символіці, і відмінною сумісності з більшістю знаків зодіаку. І ми як раз-таки і розберемося з усіма цими аспектами нижче ...

Ім'я Мілена: Значення і характеристика
походження імені Міленаслов'янське
В кореніслово «мила»
Буквальна трактування«мила дівчина»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Мілена разом з ім'ям Мілана значаться на 18 місці в рейтингу популярних українських жіночих імен. На ім'я Мілена припадає приблизно 5-6 дівчаток з 1000 новонароджених. На ім'я Мілана трохи більше ...

Розмовні варіанти:Чи не є

Сучасні англійські аналоги:Міленко, Міла, Мілка

Цікаве про ім'я Мілена:У слов'ян ім'я Мілена вважається однокорінним з такими іменами як Мілана, Мілада, і Міліца. У всіх однакове значення.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Мілена обіцяє жіночні якості, і величезна кількість додаткових, нестандартних. Жінки, які отримують при народженні це ім'я, стають володарками суперечливого характеру, який поєднує в собі непоєднувані риси.

Це емоційні, пихаті, інфантильні, самозакохані і самодостатні егоїстки, що живуть виключно для власного блага. Але є в них і добродушність, чуйність, відкритість, чарівність і надійність, які проявляються правда, не дуже сильно.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх Мілен без винятку полягає в загадковості, якою вони притягують до себе людей. Ну а на чоловіків ця риса і зовсім діє, як магніт. Хоча є й інші не менш важливі переваги.

Мілена погано відноситься дочоловікам, які нав'язують себе і намагаються закручувати відносини навіть тоді, коли їм вже дана відсіч. А ще носії цього жіночого імені не люблять занадто яскравих і егоїстичних чоловіків.

характер імені Мілена

характер імені – один з найскладніших параметрів, але в той же час і один з найцікавіших. Що ж стосується нашого конкретного випадку, так тут все складно – з одного боку, характер цієї іменоформи обіцяє всякої Милене добропорядність, доброту, терпимість, чесність, безкорисливість, м'якість, уважність і дбайливість, але з іншого, може нагородити і такими рисами як запальність, емоційність, принциповість і наполегливість. Всі ці характеристики разом можуть створити досить складний характер. Тим не менш, це не завадить Милене стати популярною в суспільстві і набути впевненості в собі, такі оточені увагою і повагою, що безсумнівно не може чинити додатковий позитивний вплив на характер. На додаток до всього вищесказаного, характер може бути наділений і іншими не менш важливими якостями, серед їх величезного списку можуть проявитися такі як волелюбність, працьовитість, відповідальність і старанність, допитливість, доброзичливість, готовність допомагати всім навколо і жага справедливості. Характер Мілени багатогранний і не дозволяє носительці цього іменоформи стати тихою і непомітною особою.

З іншого боку, характер в результаті може і в край відрізнятися від того, що описаний вище, бо залежить від безлічі додаткових чинників. Так, він може залежати не тільки від характеристики самої назви, але також і від знака зодіаку, і від року за китайським календарем, і від пори року народження ...

Раннє дитинство

У дівчинки, якій батьки при народженні вирішили дати жіноче ім'я Мілена, досить позитивна натура. Вона активна, діяльна, дієва, добра і вигадлива, завжди готова йти вперед і ніколи не сидить на місці, у неї завжди багато витівок і ідей, і все вона обов'язково рано чи пізно втілює в реальність. По суті, це пустунка, погано слухають батьків і постійно надходить так, як хочеться їй самій – батькам складно з нею впоратися, це факт, але і сильно переживати теж не доводиться, бо значення обдаровує іменовану ім'ям Мілена відповідальністю, з якою вона підходить до будь-якого справі.

Таким чином, Мілена, хоч і балувана, але зате відповідальна – плюс до всього, значення може обдарувати її і працьовитістю, що в свою чергу теж може сказати на її поведінці. Мілена може бавитися, бігати і стрибати, може бешкетувати і доводити батьків навіть до істерики, але при цьому вона відповідальна і будь-яку справу, за яку береться, доводить до кінця. А ще значення обдаровує допитливістю, яка проявляється в освоєнні всього нового – вона із задоволенням вчиться писати і малювати, з інтересом може почати вчитися читати, і взагалі, будь-яку справу, з яким потрібно навчитися, вона сприймає як роботу. Що ж стосується друзів, так їх значення в такому малому віці обіцяє не так вже й багато, і причина в її характері – хоча Мілена і не потребує їх, їй се одно не буває нудно і завжди є чим зайняти себе.

Підліток

У дівчинки підлітка, над якою протегує значення імені Мілена, і зовсім практично немає недоліків. Значення в даному випадку обдаровує дружелюбністю, відповідальністю, чесністю, працьовитістю, добродушністю, доброзичливістю, красномовністю, справедливістю, романтичністю, упевненістю в собі і найсильнішим самолюбством. Мілена легко заводить друзів і без проблем йде на контакт, але при цьому не намагається триматися довго поруч з одними і тими ж людьми, сильне зближення не для неї, вона вважає за краще мати багато товаришів і однодумців, і постійно змінювати їх між собою.

Іншими словами, значимість цього ймення обдаровує непостійністю, і при цьому, не тільки в спілкуванні. Мілена непостійна і в своїх цілях і в їх досягненні – вона працьовита. Має унікальний склад розуму, може впоратися з будь-якою справою, але нерідко кидає справи тільки через те, що сама не помічає, коли переключається на щось інше. У цьому причина і неуспішності в школі – з одного боку, розумна, ніж та заслуговує повагу вчителів, але з іншого, занадто непередбачувана і непостійна, неуважна, ніж та відштовхує від себе їх же. Зате багато важить і багато сперечається, завжди до останнього відстоює свою точку зору, ніколи і нікому не дозволяє нав'язувати ту точку зору, яка їй не симпатизує, і що не менш важливо, сперечається завжди так, щоб ні в якому разі не образити співрозмовника ...

Доросла жінка

Доросла Мілена, над якою протегує значення цього найменування, це зазвичай і зовсім досить складна людина . Якщо у дівчинки практично немає недоліків, то у дорослому дамочки вони є. Наприклад, це стосується довірливості і друзів. У дівчинки довірливість помірна, в той час як у дорослої вона не знає кордонів. Мілена занадто довірлива і поверхнево оцінює людей, які не ділить співрозмовником на поганих і хороших і більш того, прощає людям будь-які їхні провини, крім одного – зради.

Зрадників Мілена на дух не переносить – значення наділяє її в цьому питанні неймовірною принциповістю, вона вважає, що зрада не може бути виправдано, навіть якщо воно виявилося неспеціальних. В цілому ж Мілена товариська, весела, оптимістична, спритна, позитивна, доброзичлива, легко йде на контакт жінка, таку неможливо невзлюбить, навпаки, вона як магніт, притягує до себе людей всіх мастей і типажів.

Плюс до всьому, що у маленької дівчинки, що у дорослої Мілени, є така риса як правдолюбство – вона не дозволяє собі брехати навіть у моменти, коли з цього можна отримати вигоду, безкорислива і надходить тільки по совісті, ніж власне і приваблює потенційних друзів і товаришів. Але буває у дівчини з ім'ям Мілена і ще один недолік – значення цього ймення може породити з віком в носительці таку рису як запальність, що може привести до несвідомим проявам агресії та брутальності.

Доля імені Мілена

Доля імені Мілена в стосунках з протилежною статтю, в любові і в узагалі шлюбі, дуже непроста, і причина криється не тільки в характеристиці цієї іменоформи, але також і в купі інших додаткових факторах. Проте, доля цього ймення в цілому залежить і від характеристики.

Вважається, що доля Мілени, бути холодною і неемоційною дамою. З такими чоловіки рідко затримуються надовго, на жаль, і це одночасно і доля, і прокляття названих так дамочок. З іншого боку, не можна не відзначити і те, що річні дівчата, іменовані таким чином, навпаки, дбайливі, уважні, м'які і теплі – в даному ж випадку доля може припускати довге і щасливе сімейне життя носительці. Хоча, навіть у літніх є недоліки, через які доля може підносити небажані сюрпризи. Наприклад, серед них такі як недобросовісність у виконанні обов'язків, і безвідповідальність.

Але як би там не було, а доля кожної Мілени все одно передбачає становлення відмінною матір'ю і гарною господинею будинку. З такою обранцеві буде комфортно, як і дітям, це факт.

Любов і шлюб для імені Мілена

Мілена — вельми волелюбна жінка, тому не дивлячись на величезну популярність у представників протилежної статі, вона довгий час просто уникає серйозних відносин з чоловіками, зберігаючи власну незалежність. Вона — досить влюблива натура, але поводиться стримано в прояві почуттів, тільки по-справжньому сильна, чиста і взаємна любов може змусити Мілу проявити їх. Тільки ближче до 30 років вона починає замислюватися про створення сім'ї, оскільки їй дуже зручно жити з батьками.

Вибираючи майбутнього чоловіка Мілена орієнтується, перш за все, на його риси характеру, а не на його зовнішність. Для неї важливо, щоб чоловік був амбітним, цілеспрямованим, з сильним і вольовим характером. Їй необхідно, щоб в сімейному житті її обранець зміг забезпечити їй стабільність, спокій, стабільність, надійність і впевненість у завтрашньому дні. Крім того, чоловік Міли повинен бути досвідченим, що відбувся в життя людиною, тільки так вона зможе отримати відчуття надійності і безпеки. Він повинен бути терплячим до її спалахів прояви лідерства та проявити розуміння, навіть якщо вона у чомусь неправа.

Мілена прагне до створення затишної, а головне, мирної і спокійної атмосфери в своєму сімейному гніздечку. Перший час вона може прагне до лідерства в сім'ї, але поруч сильним і надійним чоловіком, вона відступить від цієї боротьби, щоб уникнути небажаних конфліктів. Вона досить спритно справляється з власними завданнями по господарству, хоча робить це без особливого ентузіазму. Вона прагне з усіх боків обходити і балувати чоловіка, намагається завжди виглядати привабливо і спокусливо. До речі, Міла зовсім не проти пожити з сім'єю у своїх батьків, щоб завжди отримувати допомогу у веденні господарства.

Мілена як Мати

Міла любить своїх дітей, а й мамою вона стає не так вже рано, проте наука материнства дається їй непросто. Мілена із задоволенням прийме допомогу своїй матері, як в господарюванні, так і в забезпеченні власних дітей різнобічним розвитком і смачними обідами. Так, не кожна жінка здатна відмовитися від особистих інтересів навіть заради дітей, а можливо, іноді цього і не потрібно робити, щоб не звинувачувати потім дітей в особистісної неспроможності. Досить багато часу вона присвячує роботі, хоча кар'єристкою її назвеш.

Однак, незважаючи на свою зайнятість Мілена завжди намагається оточити дітей величезною кількістю уваги і турботи. Вона завжди рада бачити в гостях друзів своїх чад, спостерігаючи за тим, що її діти дуже популярні в колі однолітків. До їх приходу вона, як правило, готує що-небудь смачненьке і потім пригощає їх.

Для неї вкрай важливі допомога і підтримка батьків, на яких вона часто залишає своїх чад. Мабуть, Міла — сама недостатньо самостійна людина, тому їй і важко з усім справлятися самостійно.

Мілена разом з дітьми вчиться самостійності, але дуже повільно. Зате її вміння тримати емоції при собі дозволяє їй бути досить суворої, а також вимогливою до своїх дітей в процесі навчання. Вихованням її чад довгий час більше займається бабуся, а їх фізичним розвитком — чоловік.

Сумісність Мілена c чоловічими іменами

взагалі, тим сумісності імені Мілена з іменами для хлопчиків дуже непроста і викликає чимало суперечок. Та й взагалі, дослідники і астрологи не добилися великого успіху у вивченні цього чинника, але кілька цікавих моментів все ж примудрилися довести.

Так, з'ясувалося, що найкраща зв'язок утворюється у такий малятка з отримали при народженні такі імена як Назар, Ратибор, В'ячеслав, Станіслав, Кирило, Роберт, Арсеній і Джеймс.

Що ж стосується взаємовідносин дівчата, що отримала ім'я Мілена, з представниками протилежної статі, так тут все просто. Як і багато інших імена, ця іменоформа теж обіцяє величезні шанси на вдалу особисте життя, але в даному конкретному випадку важливий такий момент як особисте бажання Мілени. Справа в тому, що Мілена занадто волелюбна і самостійна, і може до пори до часу просто нехтувати хорошими відносинами, нехай навіть і серйозними. Мілена боїться втратити свою свободу і стати залежною від кого-небудь, її життєва позиція полягає в первинному особистісному становленні, після якого вже можна приступити до вибудовування особистого життя ...

Число імені Мілена

Число імені Мілена по нумерології — 5. Для більшості п'ятірок головною метою в житті стає збереження власної незалежності і, звичайно, духовної свободи. П'ятірки ніколи не стануть вчитися на чужих помилках, а віддадуть перевагу наробити свої власні. Крім того, вони ніколи не прислухаються до порад оточуючих, а надходять тільки на свій розсуд. Як правило, ці волелюбні особистості не створені для тривалого сидіння на одному і тому ж місці, жага пригод так і манить їх.

Підопічні числа 5 — активні і життєрадісні люди з буйною фантазією і величезним потенціалом. Вони навдивовижу швидко сходяться з людьми і можуть мати купу приятелів з усього світу. П'ятірки — знавці іноземних мов, які обожнюють подорожувати і пізнавати різні таємниці незвіданого. Вони зможуть затриматися тільки на тій роботі, що буде пов'язана з нескінченними поїздками і відрядженнями, проте в окремих випадках вони можуть реалізувати себе в професії, пов'язані з творчістю і красою слова.

Як більшість творчих особистостей, п'ятірки постійно піддаються сумнівам, втрачають свої життєві орієнтири і людські цінності. У гонитві за новими відчуттями і емоціями, п'ятірки забувають про важливість того, що вже у них є. Крім того, п'ятіркам слід вчитися частіше прислухатися до думки близьких людей, які їм поганого вже точно не порадять.

Формула обчислення числа імені Мілена:М (5) + І (1) + Л (4) + Е (6) + Н (6) + А (1) = 23 = 2 + 3 = 5

Астрологічна символіка імені Мілена

  • Камінь-талісман – Авантюрин.
  • Планета-покровитель – Юпітер.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носії імені Мілена – Ластівка.
  • Рослинний символ – Ясень.
  • Кращий зодіак – Риби і Стрілець.
  • Число Мілени – 5.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Весна.
  • Рік — Бик

Відомі люди з іменем Мілена

Мілена Хюбшманнова (чеський лінгвіст, фахівець з індійської філології)

Мілена Вукотич (актриса кіно і театру)

Мілена Летиція Ручка (професійний рестлер)

Мілена Канонеро ( італійська художниця по костюмах)

іменини дні і святі покровителі імені Мілена

Ім'я Мілена відсутня в іменослове православної і католицької церкви. Іменини воно не святкує, а при хрещенні дівчаток з ім'ям Мілена нарікають, як правило, співзвучними однокореневі церковними іменами – Меланія або Міліца.

Праведна Міліца

липень 19, серпень 1

Преподобна Меланія Римляніна

грудень 31, січень 13