Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЛілія
3325 Oracle

Лілія: значення імені, характер і доля

Зміст:

Значення імені Лілія

Жіноче ім'я Лілія за походженням пізньолатинське. Походить за головною версією від назви квітки, що звучить латинською мовою як «Lilium». Перекладається ж ця назва як «чистий», «невинний» або «симпатичний». До слова, це ім'я особливо популярне саме у тюркських народів, але у видозміненій формі.

Ім'я Лілія сьогодні зустрічається рідко, але ще числиться в рейтингу найпопулярніших, як і багато сучасних імен. Воно має чудову значущість і обіцяє чудову сумісність із більшістю знаків зодіаку...

Ім'я Лілія: Значення та характеристика
Походження імені Ліліяпізньолатинське
Від латинського слова«Ліліум»
Значення«чиста і непорочна квітка»
Буквальне трактування«чиста», «невинна»
Ангел хранитель і покровитель імені: Немає

Популярність: У рейтингу популярних жіночих імен ім'я Лілія значиться на 45-47 позиціях і припадає не більше ніж на 4-7 дівчаток із 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти: Ліля, Ліла

Сучасні англійські аналоги: Ліліана, Ліліт

Цікаве про ім'я Лілія: У татар ім'я Лілія теж популярне, але використовується лише його укорочена форма – Ліля.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Лілія вельми часто обговорюється астрологами, але більшість сходиться на тому, що дарує воно новонародженій та іменованій так дівчині простецький, життєрадісний і добрий характер. Лілія, це завжди оптимістично налаштована, доброзичлива леді з відмінним почуттям гумору. Непосидюча, галаслива і пустотлива, не вміє концентруватися на чомусь одному і прагне тільки веселощів, але мінлива і легко перевчити.

Чутлива, емоційна, не прощає брехню і зраду, може почати мститися, злопам'ятна, і особливо мстивою стає тоді, коли зачеплено її самолюбство. Вірна своїм принципам і закономірна, мріє про чисте кохання і чоловіка-захисника. Своєму обранцеві напевно стане дружиною, про яку він мріяв.

Переваги та позитивні риси: весела й оптимістична, з нею комфортно спілкуватися і дружити, вона завжди в гарному настрої і підтримає людину, якщо побачить, що вона в зневірі. А найголовніше, Ліля ніколи не кине друга в біді й обов'язково йому допоможе.

Лілія погано ставиться до зрадників і людей корисливих, які наживаються на чужих бідах і довірі. Вона ніколи не буде спілкуватися з тим, хто зачепив її самолюбство, не пробачить обману, помститься за образу.

Характер імені Лілія

Характер імені Лілія такий, що обіцяє дівчині, яка отримала це ім'я, багато хороших якостей. У цієї дівчинки характер наділений зазвичай такими рисами, як доброта, сумлінність, відповідальність, старанність, обов'язковість, безпринципність, планомірність, чесність, красномовність і комунікабельність, дружелюбність і легкість у спілкуванні. Характер цієї дівчинки дає їй змогу легко заводити нові знайомства і так само легко йти на контакт із мало знайомими людьми, але водночас вона ще й надто довірлива, що іноді може призвести до нехороших наслідків. Будучи ідеалісткою за вдачею, Лілія часто ідеалізує людей, приписуючи їм ті риси, якими ті не володіють, але зате у дівчинки з ім'ям Ліля є така риса, як самозбереження, завдяки якій вона швидко й різко ухвалює рішення і слідує їм, заради власної безпеки і спокою. Характер Лілії такий, що вона ніколи не зрадить близьку людину, завжди прийде на допомогу і обов'язково допоможе порадою або справою, але при цьому вона сама нікого не підпускає близько до своїх особистих проблем. Її характер не дозволяє їй ділитися з будь-ким власними проблемами, все вона вирішує самостійно, навіть тоді, коли самостійність може зашкодити їй.

З іншого боку, характер залежить від купи додаткових чинників, а не тільки від характеристики іменної форми. Характер може видозмінюватися залежно від виховання, знака зодіаку, і навіть сезону народження...

Раннє дитинство

Натура маленької дівчинки, яка отримала при народженні від батьків жіноче ім'я Лілія, зазвичай наділяється такими рисами, як доброта, оптимістичність, позитивність, гумористичність і добропорядність. Значення імені Лілія вкрай сильно впливає на натуру носійки, але при цьому, виключно позитивно. Так, зазвичай у такої дівчинки чудове почуття гумору і завжди гарний настрій, вона легко йде на контакт, рідко з ким-небудь свариться, ніколи не сперечається з людьми з дріб'язкових причин, і взагалі, у неї настільки яскрава позитивна аура, що навколо неї просто не може бути ворогів і недоброзичливців. Вона настільки добра і позитивна, що навіть наймстивіша і найзлопам'ятніша людина здатна пробачити її за будь-яку провину, хоча, як таких, проступків за нею спостерігається зазвичай дуже мало.

Значення може подарувати характеру цієї дівчинки уважність, турботливість, добродушність, життєрадісність, енергійність і рухливість, а плюс до всього й таку рису, як планомірність, – Лілія рідко ухвалює необдумані й спонтанні рішення, і так само дуже рідко необдумано діє, хоча іноді її дії й можуть видатися спонтанними.

А енергетика цього імені вже в ранньому дитинстві перетворює Лілю на особу, якою неможливо не захоплюватися. Батькам же Лілії вкрай пощастить – вони навряд чи матимуть багато приводів для засмучення, плюс до всього, батьки є чи не єдиними людьми, до думки яких Лілія прислухається і завжди прислухатиметься...

Підліток

Що ж стосується підліткового етапу дівчини, якій батьки під час народження вирішили вибрати рідкісне жіноче ім'я Лілія, то тут і зовсім все просто. Зазвичай у підлітковому віці мало що змінюється – її внутрішній світ так само яскравий, а риси залишаються переважно тими самими. Серед основних характеристик можна відзначити такі як добропорядність, чесність, справедливість, безкорисливість, оптимістичність і продуманість. Плюс до всього в цьому віці енергетика цього імені може подарувати й таку якість, як цілеспрямованість, у супроводі працьовитості та відповідальності.

Уже в школі Лілія може перетворитися з пустунки на відповідальну, цілеспрямовану, старанну й обов'язкову дівчину. Така ніколи не прийде до школи непідготовленою, не дозволить собі не послухатися батьків, до всіх доручень ставиться відповідально, і що не менш важливо, вона не любить не виправдовувати будь-чиїх очікувань. Самолюбство не дозволяє їй допускати того, щоб хтось був нею незадоволений, і саме тому-то вона і ставиться до всіх доручень з такою відповідальністю. Але, крім усього іншого, значення іменника Лілія може обдарувати і егоїзмом, до того ж, якщо він буде зароджений в її натурі, то в процесі дорослішання буде ставати лише сильнішим, а його прояв може ставати інтенсивнішим.

Доросла жінка

Доросла дівчина, над якою опікується значення найменування Лілія, це добра, лагідна, уважна, турботлива, відповідальна, старанна, доброзичлива, товариська, товариська, красномовна, комунікабельна, позитивна дама, з якою просто не можна не дружити. Єдиний недолік, який може обіцяти значущість, це надмірна довірливість, що виявляється до всіх людей без винятку – така вже Лілія, що не бажає ні в кому бачити ворогів, усім довіряє без винятку, ідеалістична і приписує кожній людині в оточенні ті риси, яких та може навіть і не мати. Зате Лілія є безвідмовною людиною – вона в жодному разі не залишить друга або навіть просто знайому людину в біді, у будь-який момент готова пожертвувати власними справами й цілями заради допомоги будь-кому, а плюс, із неї може вийти ще й чудовий слухач-порадник, якого багатьом із нас у дорослому житті якраз-таки й не вистачає.

Що ж стосується професійної діяльності, то тут усе просто – з одного боку, вона має явні лідерські задатки, такі як відповідальність, комунікабельність, працьовитість і цілеспрямованість, але з іншого, їй бракує твердості та принциповості, без яких людина просто не може стати справді хорошим начальником. Значення цього найменування зазвичай передбачає названій так дівчині становлення якимось громадським діячем, або ж психологом, або ж викладачем.

Доля імені Лілія

Доля імені Лілія у стосунках із представниками протилежної статі, в коханні та в шлюбі дуже непроста. Доля передбачає їй багато випробувань, і зокрема, саме у стосунках із чоловіками. Зрада, брехня, відсутність взаємного кохання – ось із чим у підлітковому віці може зіштовхнути доля дівчину, іменовану батьками ім'ям Лілія...

Уже в зрілості Лілія може почати більш вибірково ставитися до вибору другої половинки, і саме тоді-то вона, швидше за все, і знайде собі того чоловіка, що зможе задовольнити всі її потреби. Але доля її не передбачає їй становлення домогосподаркою або відмінною дружиною, готовою жертвувати собою заради обранця, ні. Звісно, вона може бути хорошою матір'ю і чудовою дружиною, у цьому теж її доля, але найбільше Лілія завжди хотітиме самореалізації.

А ще Лілія ніколи і за жодних обставин не зрадить сім'ю і зокрема свого чоловіка. І сама вона цінує в чоловікові насамперед вірність і чесність. Доля Лілії обов'язково приведе її до багатодітності – найчастіше, Лілі стають багатодітними матерями...

Любов і шлюб для імені Лілія

Лілія дуже серйозно ставиться до понять кохання і шлюбу. Вона вважає, що кохання є чарівним почуттям, здатним змусити людину гори перевернути. З коханим чоловіком не може бути нудно, а від нудних і одноманітних стосунків вона просто йде. Саме так, найчастіше, відбувається в Лілії в першому шлюбі, коли вона, не намагаючись змінити себе, вкрай вимогливо ставиться до чоловіка.

Вдруге в чоловіки вона обирає серйозного, надійного, терплячого і забезпеченого чоловіка. Дуже часто він може бути старшим за саму Лілі. Саме такий чоловік у змозі виховати в ній умілу господиню і люблячу дружину. Він повинен знайти правильний важіль, натиснувши на який, навчить Лілю бути справжньою господинею з чистим і затишним будинком, зі смачними обідами і зі щасливими дітьми.

В іншому ж Лілія нічим не виділяється на тлі більшості інших жінок. Те, якою вона буде господинею, дружиною, супутницею життя і матір'ю, насамперед залежить від того, як до неї ставитимуться члени сім'ї.

Лілія як Мати

Непостійність і норовистість, властиві Лілії, впливають не тільки на її сімейне життя, а й на материнство. Вона наважується завести дітей тоді, коли з упевненістю може розраховувати на підтримку і допомогу чоловіка. Не секрет, що Лілю хорошою господинею і турботливою мамою може зробити тільки її чоловік.

Її спроби перекласти основні турботи по догляду за дітьми і будинком на чоловіка не можна заохочувати. Її чоловік повинен знайти таке рішення, щоб, не зачепивши самолюбство Лілії, дати їй зрозуміти, що жінка не повинна перекладати свої материнські обов'язки на плечі батька.

Безумовно, Ліля любить своїх малюків і дуже трепетно до них ставиться, але їй потрібно краще прислухатися до чоловіка, щоб навчитися бути хазяйновитою і турботливою матір'ю. Їй потрібно навчиться правильно планувати свій час і встигати займатися і вихованням діток, і їхньою освітою, і їхнім здоров'ям, і розвитком.

У Лілії є задатки ідеальної мами, їх потрібно лише розкрити. Тоді вона зможе присвятити себе не тільки роботі, а й улюбленим дітям. Але ж діти так потребують її підтримки, любові, ніжності, материнського розуміння, і без цього неможливе щасливе дитинство.

Сумісність Лілія з чоловічими іменами

Найкраща сумісність у Лілії в плані любові, пристрасті і щирості почуттів з такими чоловічими іменами як Август, Владлен, Федір, Юлій і Юліан, Остап і Панкрат, Лавр і Кирило, Єрмолай.

Міцний шлюб Лілія зможе вибудувати з Валентином, Віктором, Митрофаном, Євдокимом, Євгеном, Броніславом або Русланом.

Не рекомендується зв'язуватися Лілії з хлопцями, іменованими такими іменами як Альберт, Аполлон, Наум, Слава, Платон, Фелікс, Ян і Герман.

Що ж стосується взаємовідносин із протилежною статтю, то тут і зовсім усе досить просто. Річ у тім, що Лілія вкрай вимогливо й обережно ставиться до стосунків із представниками чоловічої статі, вона обережна і потребує відповідального хлопця, навіть у підлітковому віці. А ще, Лілія до досягнення зрілості не ризикує на тісне зближення, вона прагне домогтися чогось, і тільки потім вже будувати особисте життя – хоча, знову ж таки, значення може обіцяти й інше...

Число імені Лілія

Число імені Лілія за нумерологією – 7. Сімки відрізняються від оточуючих людей своїм волелюбністю, незалежністю, оригінальністю та неординарністю. Мудрість до 7-кам приходить не з віком, адже ще в молодості їх вважають розумними і мудрими людьми. Вони готові щодня дізнаватися що-небудь нове і цікаве, такі люди готові вчиться все життя. Тож не дивно, що сімки вирізняються неординарними аналітичними здібностями, високим інтелектом і науковим мисленням.

Незважаючи на свою проникливість і вміння бачити оточуючих зсередини, 7-ки – досить замкнуті й не товариські особистості. Вони не можуть працювати в команді, їм не комфортно, тому їхні блискучі ідеї та задуми найчастіше реалізує команда колег, але без їхньої участі. При цьому їх не можна назвати ледарями, адже вони справді дуже працьовиті та цілеспрямовані люди.

Часто сімки максимально відгороджуються від оточуючих, як відлюдники. Їм подобається самотність, їм зовсім не хочеться шукати спільну мову з іншими людьми. Однак часом через свою темну сторону особистості ці люди можуть не тільки хитрувати, а й чинити нечесно або навіть підступно. На це їх штовхає не що інше, як марнославство, гордість і надмірна критика оточуючих і самих себе. Підопічні числа 7 повинні навчитися розважатися, відпочивати і спілкуватися з людьми.

Формула обчислення числа імені Лілія: Л (4) + І (1) + Л (4) + І (1) + Я (6) = 16 = 1 + 6 = 7

Астрологічна символіка імені Лілія

 • Камінь-талісман – Смарагд.
 • Планета-покровитель – Венера і Прозерпіна.
 • Стихія, що протегує, – Вогонь.
 • Тваринний символ носія імені Лілія – Муха.
 • Найкращий зодіак – Овен і Скорпіон.
 • Число Лілії – 7.
 • Щасливий день – Вівторок.
 • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди імені Лілія

 • Лілія Вайгіна-Єфремова (українська біатлоністка)
 • Лілія Павлова Ігнатова-Дойчинова (болгарська спортсменка)
 • Лілія Толмачова (народна артистка РРФСР)
 • Лілія Скала (австро-американська актриса)
 • Лілія Лобанова (українська оперна та камерна співачка)
 • Лілія Кабрал (бразильська актриса)
Іменинні дні та святі покровителі імені Лілія
Свята праматір Лія (Лілія) – за тиждень до Різдва Христового в неділю (грудень 24 30)
У православних церквах Лілію хрестять іншими православними співзвучними іменами або нарікають ім'ям святої, день пам'яті якої ближче за всіх до дати народження дівчинки.