Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаМілана
4480 Oracle

Мілана: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Мілана за походженням давньослов'янське. Утворено від слова, що означає «турботливу», за першою версією, або «помилувати» по другій. Вважається родинним ім'ям таким варіацій як Міла, Мілан, Мілена, адже теж походить від слова «милий», що міститься в корені.

українське жіноче ім'я Мілана сьогодні не так популярно, як 10 років тому, але заслуговує на увагу. Це ім'я має дуже сильну енергетику, здатне наділити носительку купою хороших якостей, і при цьому сумісно з більшістю українських чоловічих імен, що теж не менш важливо …

Ім'я Мілана: значення і характеристика
Походження імені Міланадавньослов'янське
В кореніслово «милий»
Буквальна трактування«мила» або «помилувана»
Споріднені іменаМіла, Мілена
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:У рейтингу популярних імен Мілана займає 18 позицію разом з ім'ям Мілена. Доводиться ж на 13-15 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Міланка, Міла, Лана, Миля, Мілка, Мілянка

Сучасні англійські аналоги:Мілена

Цікаве про ім'я Мілана:ім'я Мілана ніколи не було занадто популярним в Україні або Україні, але при цьому вже багато років не покидає сотню найпопулярніших імен.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Мілана може належати лише розумною, красивою душею і зовнішністю, сильною в моральному плані жінці. Мілани в своїй більшості мовчазні, сором'язливі, трохи потайливі, але при цьому дуже чутливі і емоційні. Ці дівчата ніколи не перестають дивувати, вони непередбачувані, їх важко передбачити.

Характер Мілани – імпульсивний, обіцяє часту зміну настроїв, легкість в спілкуванні і рішучість. Плюс, дівчата, які є носіями цього імені, це зазвичай дуже цілеспрямовані жінки, що стають, якщо не лідерами, то просто шанованими людьми в суспільстві.

Переваги та позитивні риси:носії цього імені цілеспрямовані і працелюбні, завжди домагаються свого, ніколи не здаються, бачачи перепони на шляху до мети, і що не менш важливо, вони чесні і справедливі по відношенню до інших людей.

Мілана погано відноситься донерішучим і боязким чоловікам, хто боїться робити перші кроки. А ще вона може уникати спілкування з людьми, які намагаються домінувати над іншими.

Характер імені Мілана

Характер імені Мілана такий, що обіцяє носительці цього іменоформи характеристики, які не лідерські – у дівчинки, названої таким чином, нет не впевненості в собі, не лідерських задатків, що не організаторського дару. Зате її характер простий і терпимо, і практично не має вад. Спокій, вміння йти на компроміс, безпринципність, життєрадісність, щедрість, доброзичливість і добропорядність, терплячість, життєрадісність, безконфліктність – ось ті риси, якими обдаровуваного характер названої ім'ям Мілана дівчинки. Хоча, по ходу дорослішання він зазвичай змінюється. Проте, як би характер не змінився, поганого в Мілані все одно буде мінімум, і це добре.

Втім, це параметр теоретичний, і передбачити те, яким буде характер носії найменування Мілана досить складно. Багато що тут залежить від додаткових параметрів, серед яких знак зодіаку, рік за китайським календарем, і навіть час року народження.

Раннє дитинство

Раннє дитинство, для якої батьки вибрали ім'я Мілана, це період оптимізму і нескінченного веселощів, але не нестримного, а цілком пристойного, рівномірного. Мілана по натурі дуже добра дитина, значимість обдаровує її величезною кількістю хороших характеристик, кожна з яких може бути оцінена оточуючими гідно. Доброта, чесність, слухняність, дбайливість, уважність, спокій, поміркованість, оптимістичність, позитивний настрій – ось головні риси, що дарується таким фактором як значення, але ними сутність дівчини з ім'ям Мілана не обмежується. Значення обдаровує таку ще й іншими рисами, серед яких тяга до пізнання нового, дружелюбність, відданість, і рухливість.

З такою зазвичай у батьків не виникає проблем, вона за всіма параметрами хороша – ладить із однолітками, відмінно справляється зі своїми справами, ніколи не кидає справ на півдорозі і завжди виконує доручення. Єдине, чим велике значення не обдаровує названу так дівчину, це цілеспрямованість і впевненість у собі – через це можуть виникати проблеми в спілкуванні з однолітками. Та й взагалі, у нареченої іменний варіацією Мілана малятка зазвичай мало друзів – вона намагається проводити час не в компанії великої кількості дітей, а лише в компанії одну дитину, того, який став їй другом. Хоча, в майбутньому ця риса згасне ...

Підліток

Вже на підлітковому етапі почнуть проявлятися риси, зворотні наявним в дитинстві. У тій, над якою протегує значення імені Мілана, з'являється багато друзів, хоча вона як і раніше намагається проводити час лише з одним, з тим, хто зміг дістати її довіру. Взагалі, Мілана сама по собі недовірлива – їй важко догодити, в кожному вона зауважує підступ, не любить зрадників і корисливих, намагається уникати конфліктних дітей. Що стосується її довіри, то дістати його досить важко – можливо вона навіть сама захоче його випробувати, і тільки після того, як людина пройде випробування на міцність і вірність, Мілана зможе йому довіритися.

Поступово вже на цьому етапі вплив такого фактора як значення іменоформи почне згасати – з цього часу починає проявлятися заступництво додаткових чинників, серед яких планета-покровитель найменування, покровительствующая стихія і навіть камінь-талісман. До речі, що стосується навчання – у цієї дівчинки є дар швидко адаптуватися до всього того, що відбувається і з легкістю вивчати все невідоме, але сама по собі Мілана намагається не виділятися з натовпу, а тому її успіхи в навчанні можуть залишатися непоміченими учителем. З іншого боку, Мілана може сильно ображатися, якщо її починають критикувати.

Доросла жінка

Мілана, досягла зрілості, позбавляється характеру тієї дівчинки, що описана вище – дорослішаючи, вона стає більш впевненою в собі, планомірної, обов'язковою, виконавчої, і цілеспрямованою. Єдине, що не може змінити навіть значення цього найменування, це її недовірливість – Мілана, навіть будучи досвідченою і дорослою жінкою, ніколи не зможе довіряти людям, а це проблема, до того ж, що відбивається на всьому, і на професійній діяльності, і на навчанні, і само собою на особистому житті.

Ще один недолік носії найменування Мілана – у цієї дівчинки, і навіть у дорослому іменованої так жінки, немає бажання бути лідером, і більш того, вона боїться лідерства, бо не вміє приймати особисті самостійні рішення і боїться відповідальності. Навіть маючи всі шанси на становлення лідером, Мілана відмовиться від лідерства. З іншого боку, вона може стати негласним лідером, людиною, чия думка завжди будуть поважати, в будь-якому суспільстві ...

доля імені Мілана

доля дівчинки на ім'я Мілана в любові, відносинах з представниками протилежної статі, і шлюб, така, що передбачає безліч різних негараздів в особистому житті названої таким чином дівчата. У Мілани з підліткового віку багато шанувальників, вже в школі її будуть обходити хлопці, але сама вона погодиться на відносини тільки з тим хлопцем, якому зможе довіритися, та й трапиться це не раніше переходу з підліткового етапу на дорослий. Та й взагалі, доля передбачає, що до самої зрілості названої ім'ям Мілана дівчині просто не потрібні будуть відносини з потенційними кавалерами ...

Втім, навіть досягнувши зрілості, вона не стане міняти партнерів як рукавички, навіть незважаючи на неймовірну кількість шанувальників. Доля може нагородити її безліччю романів. Але всі вони будуть закінчуватися занадто швидко для того, щоб називати їх «відносинами». Мілана буде шукати собі такого кавалера, з яким зможе побудувати реально серйозні відносини – швидкоплинні романи і ні до чого не призводять залицяння, це не для неї.

Ну а ще доля передбачає становлення названої так дівчата в результаті хорошою матір'ю і відмінною дружиною. Вона вірна, віддана принципам, турботлива і уважна – за своєю суттю, мрія кожного чоловіка. Єдине що може розчарувати її обранця, це її неготовність сидіти в чотирьох стінах і бути домогосподаркою – побут, це не те, що може залучати Мілану.

Любов і шлюб для імені Мілана

Мілана — це дуже цікава, приваблива і ефектна жінка, яка знає собі ціну і вміє правильно подати себе. Вона ніколи не кинеться вподобаному чоловікові на шию, поки як слід не перевірить його почуття. До того ж, їй просто дуже подобається сам процес тривалих і красивих залицянь. При цьому молода людина не може до кінця бути впевнений в тому, що у Міли також є до нього почуття. Ця вкрай ревнива пані сама любить змушувати улюбленого ревнувати, кокетуючи з іншими чоловіками.

Мілана любить бути в центрі уваги, відвідувати світські раути, тусовки і вечірки, тому щасливий шлюб у неї може тільки з тим, хто розділяє такої спосіб життя. Для неї ідеальний варіант, якщо вона разом з чоловіком зможе вести яскраву, барвисту життя.

До речі, незважаючи на настільки бурхливе життя, Міла справляється з роллю вмілої господині. В її сімейному гніздечку завжди буде чисто, комфортно і затишно. Вона не любить багато часу проводити біля плити, але голодними її домочадці ніколи не бувають. Приділяючи дружину масу уваги, даруючи йому ніжність і ласку, у відповідь вона чекає того ж.

Мілана як Мати

З огляду на неоднозначний характер Мілани, складно припустити, який матір'ю вона стане. З точністю можна сказати лише те, що навіть поява в родині дітей навряд чи змусить її повністю відмовитися від виходів у світ.

Маючи вкрай імпульсивний характер, Мілана може кардинально міняти свою поведінку в стосунках з дітьми. Якийсь час вона починає приділяти їм максимум уваги, а потім може відправити їх до бабусі на тиждень, дві, а то і більше, не дуже-то турбуючись через їх відсутність поруч з нею.

З часом до Мілані все ж приходить усвідомлення всієї важливості і відповідальності материнства. Зазвичай це трапляється, коли діти вже відвідують школу. Вона впритул береться за їхнє виховання і освіту. Більше часу вона, звичайно, проводить з дочкою, навчаючи її жіночих хитрощів і ведення господарства. Але і сина не залишить без уваги.

Сумісність Мілана c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у ім'я Мілана з Петром, Леонідом, Давидом, Єлисеєм, Тимуром і Глібом.

Міцний і довговічний шлюб вийде побудувати тільки з Артемієм, Ярославом, Львом, Джеймсом, Стефаном, Максиміліаном.

Протиріччя будуть в парі з Дем'яном, Лукою, Артуром, Альфредом, Сергієм.

Що ж стосується взаємин із протилежною статтю, з чоловіками, то тут все просто – у неї характер такої собі слухняною дівчата, ніколи не сперечається з чоловіком, завжди надходить по совісті і старається догоджати другій половинці. Значення, в сукупності з іншими факторами, може обдарувати її ангельським терпінням, безліч жіночих справжніх характеристик, і добротою, і жіночністю, перед якими не встоїть жоден представник чоловічої половини людства. До речі, на особисте життя носії іменний варіації Мілана впливає вже не значення ймення, а вся астрологія іменоформи в цілому – це і знак зодіаку, і місяць народження, і тваринний символ, і навіть стихія ...

Число імені Мілана

Число імені Мілана — 9. Підопічним числа 9 крупно повезло, адже вони — справжні щасливчики з сильним і везучим числом імені. Високий статус в суспільстві, фінансове благополуччя, щаслива родина, улюблена робота, — все це 9-кам найчастіше вдається досягти досить-таки просто. Дев'ятки по натурі максималісти з дуже високими вимогами і цілеспрямованістю. Відмінно розвинена уява, дивовижна інтуїція і вміння фантазувати в доповненні з їх блискучим розумом і широким кругозором допомагають дев'яткам реалізувати свої цілі. Серед дев'яток чимало цікавих і видатних особистостей. До речі, творча жилка у 9-ок взагалі дуже яскраво проглядається.

Романтичні і замріяні дев'ятки — вельми палкі і влюбливі натури. Кожному сильному почуттю вони віддаються з головою, дуже щирі і чесні в стосунках. Однак не подпітанная емоціями і новизною закоханість може швидко пройти, так і не ставши сильним і глибоким почуттям.

Багато поважаю 9-ок і вважають їх дуже авторитетними людьми, які вміють співпереживати, підтримувати інших людей. Завдяки своїй проникливості і інтуїції вони бачать проблему людини наскрізь і можуть дати йому правильну пораду. Нерідко 9-ки захоплені містикою або релігією, часом поринаючи в свій світ фантазій. Тут важливо вчасно повернути їх до реальності, відвернути, розвеселити. Головними мінусами підопічних 9-ки є такі риси як марнотратство, егоїзм і цинізм.

Формула обчислення числа імені Марина:М (5) + І (1) + Л (4) + А (1) + Н (6) + А (1) = 18 = 1 + 8 = 9

Астрологічна символіка імені Мілана

  • Камінь-талісман – Аквамарин і Топаз.
  • Планета- покровитель – Нептун.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Мілана – Дельфін.
  • Рослинний символ – Виноград.
  • кращий зодіак – Риби.
  • Число Мілани – 9.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Зима.
  • Рік — Кролик.

Відомі люди з іменем Мілана

Мілана Сіверська (танцівниця)

Мілана Терлоєва (чеченська журналістка)

Мілана Вукотич (італійська актриса)

Мілана Летиція Ручка (професійний рестлер)

Мілана Канонеро (художниця по костюмах)

Міла (Мілана) Йовович (актриса)

іменини дні і святі покровителі імені Мілана

Мілана вважається однією з форм церковного імені Меланія.

Преподобна Меланія Старша

червень 21

преподобної Меланії Римлянки

січень 13