Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаКароліна
1438 Oracle

Кароліна: значення імені, характер і доля

Ім'я Кароліна древнегерманского походження. У перекладі з давньогерманської мови означає «королева». За головною версією, воно походить від чоловічого імені Карл, що в свою чергу трактувалося як «людина». Нинішню трактування це ім'я отримало лише за часів правління Карла Великого ...

Жіноче ім'я Кароліна насправді має далеко не російське коріння, хоча і користується сьогодні популярністю більше в Україні, ніж в країнах Заходу. Хоча і там зустрічається досить часто. А ще воно має дуже сильну енергетику і відмінну сумісність …

Ім'я Кароліна: Значення і характеристика
Походження імені Каролінадревньогерманська
В коренічоловіче ім'я Карл
буквальне трактування«королева»
За другою версією«людина»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:У рейтингу популярних жіночих українських імен Кароліна займає лише 62-64 позиції і доводиться не більше, ніж на 2-4 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Кара, Ліна

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Кароліна:У жіночого імені Кароліна досить багато імен-синонімів в різних культурах. Більш того, це ім'я набуло широкого поширення саме в сучасній Англії ...

Як впливає значення імені на долю : карма

значення жіночого імені Кароліна обіцяє непростий, але жіночний характер. Кароліна, це зазвичай дівчина, що завжди демонструє плаксивість і схильність до істерик. Вона часто впадає в депресію, багато ображається і нерідко плаче, і взагалі, це в своїй більшості дуже плаксиві дівчата.

Примхливість, самолюбство, вразливість і сприйнятливість до всього того, що відбувається навколо – це головні недоліки всіх Каролін без винятку. Ні, вони не власниці сильного духу і волі, але зате привабливі, з легкістю викликають прихильність до себе, легко завойовують популярність і найчастіше роблять прекрасне враження.

Переваги та позитивні риси:саме головне достоїнство всіх Каролін без винятку полягає в тому, що ці дівчата здатні з легкістю зачарувати будь-якого навіть найбільш негативно налаштованого спочатку людини. Вони чарівні і чарівні, милі і дуже привабливі.

Кароліна погано відноситься долюдям, які намагаються користуватися її популярністю заради досягнення будь-яких власних корисливих цілей. Плюс, носії цього імені ненавидять укритті і замкнутих людей.

Характер імені Кароліна

Важко сказати, яким саме має бути характер того чи іншої людини, орієнтуючись виключно на його ім'я. Але що стосується Каролін, так тут все набагато простіше, адже всім Кароліна без винятку пророкує позитивність, оптимістичність, доброта, щедрість, чесність, комунікабельність і дружелюбність. А адже це фактори, риси, на яких може бути побудована вдало все життя цілком і повністю.

Звичайно, не обходиться з без мінусів. Наприклад, всім Кароліна притаманна така риса як сприйнятливість, а ще чутливість, чуттєвість, образливість і примхливість. Так, це в своїй більшості жінки примхливі і образливі – такий вже їх характер. Але хіба ці риси роблять жінку менш жіночною? Навпаки, саме ці риси і підкреслюють жіночність, так що, можна з точністю на сто відсотків сказати – Кароліни, все без винятку, дуже жіночні.

Ну а на додаток до всього іншого можна підкреслити ще й здатність всіх носіїв цього імені домагатися своїх цілей. Можливо працьовитості цим дамам і не вистачає, але зате у них є інша зброя – привабливість, чарівність, овечих. Цим дівчатам все навколо вічно у всьому допомагають, і самим Кароліна про це просити не треба ...

Раннє дитинство

Першим насамперед варто сказати про те, що в ранньому дитинстві Кароліни в своїй більшості дуже примхливі дівчинки. З дитинства Кароліна демонструє плаксивість, вона дуже істерична, не витримує, коли на неї кричать або в чомусь їй відмовляють, часто впадає в депресії, ображається і плаче без будь-якої чіткої причини.

Головна відмінність від інших діточок – примхливість, самолюбство, вразливість і сприйнятливість до всього того, що відбувається навколо. Кароліна не має володарка сильного духу і волі, і навпаки, занадто слабка в моральному плані, але чарівна, легко викликає прихильність до себе і завойовує, і взагалі, її обожнюють в суспільстві. Вона унікальний за своєю натурою дитина.

Підліток

В підлітковому віці Кароліна буде популярною у представників протилежної статі, і все завдяки вмінню красиво розмовляти і бути сором'язливою. Кароліни в своїй більшості красномовні, чарівні і говіркі. З ними цікаво і вони завжди привертають до себе увагу. Особливо в підлітковому віці, коли починають проявлятися особистісні якості.

Кароліна грайлива, красива душею, приємна, але не самостійна, інфантильна і залежна від оточення. Їй краще не довіряти важливих справ, і не вимагати від неї відповідальності. В усьому вона покладається на допомогу друзів і думка батьків. А ще вона залежить від настрою і керується емоціями. У школі вона може і популярна, але не успішна – непосидючість і відсутність відповідальності не дозволяють їй стати зразковою ученицею.

Втім, з гуманітарними предметами у Каролін зазвичай не виникає проблем. Проблеми можуть виникати з точними науками.

Доросла жінка

Пройшовши підлітковий період вона стане більш стриманою. Так, може бути дівчинка на ім'я Кароліна так і залишиться плаксивою, образливою і надто чутливої ​​особливої, і так і залишиться такою ж вразливою і сприйнятливою, але навчиться приховувати образу. Її легко образити, але вона цього не покаже – їй важливо залишатися в очах близьких сильної і твердої.

Доросла Кароліна всі переживання, страхи, емоційні вибухи переносить тихо і мовчазно. Вона не вміє правильно реагувати на критику, не вважає підлабузників. Пізніше, неспроможність і відсутність незалежності можуть принести їй чимало страждань, але якщо її спрямувати у правильне русло, то все зміниться.

Зате Кароліна, це відмінна мати і дружина, вірний і відданий чоловік, веселий і оптимістичний за характером, з яким не може бути нудно. І взагалі, про такий дружині можна лише мріяти, адже як не крути, а на відміну від більшості жінок, Кароліна, це людина позитиву і добра.

доля імені Кароліна

Досить складно сказати точно, як повинна скластися доля жінки в особистому житті, любові і відносинах з представниками протилежної статі, орієнтуючись тільки на енергетику і значення імені. Але що до імені Кароліна, так тут все трохи простіше. Наприклад, тут можна з упевненістю на сто відсотків сказати про те, що Кароліна обов'язково буде користуватися популярністю у представників чоловічої половини людства. Та це й не дивно, адже така дівчина просто не може не бути популярною.

Також, можна припустити ще й те, що Кароліна обов'язково повинна мати дуже насичене особисте життя. І причина не в тому, що їй самій такого захочеться, а в тому, що вона напевно буде шукати собі принца НЕ білому коні, перебирати партнерів, помилятися, кидати їх і шукати нових. Напевно, розбитих нею чоловічих сердець на рахунку у неї буде більше, ніж достатньо.

Але зате точно можна сказати і про те, що Кароліни, це жінки, дуже вірні й віддані своїм чоловікам. Ніколи носій цього імені не піде на свідоме зрада або зраду, навіть якщо партнер чимось її не влаштовує. Така дівчина спочатку поставить крапку в стосунках, і тільки потім погляне на кого-то другого. Хоча, знову ж таки, не всі однакові, та й багато в цьому плані залежить від виховання ...

Любов і шлюб для імені Кароліна

Кароліна — самодостатня і впевнена в собі жінка. Вона не вішається на шию першому вподобаному чоловікові, а дуже прискіпливо і ретельно вибирає собі супутника життя. Її обранець повинен бути привабливим, сміливим, щедрим і рішучим чоловіком. Вона потребує постійного доказі його почуттів, чекає красивих залицянь, сюрпризів і подарунків. Крім того, вона повинна бути впевнена в тому, що він буде цінувати і розуміти її. Також для неї важливі надійність і готовність чоловіки прийти їй на допомогу в будь-яку хвилину дня або ночі. Кароліна довго боїться повністю віддаватися своїм почуттям, оскільки дуже цінує свою незалежність і особистісну свободу. Ранній шлюб для неї не характерний.

Вийшовши заміж по великій любові, Кароліна відчуває справжнє задоволення від щасливого сімейного життя. Вона робить все для того, щоб її союз був вдалим і довготривалим, можливо аж до старості. Їй дивним чином вдається зберігати ніжність і любов у відносинах з чоловіком багато-багато років. Він цінує Кароліну за те, що вона — чудова дружина, яка стала для нього найкращим порадником і другом. Також вона — відмінна господиня, у якої завжди виходить вчасно впоратися з домашніми справами, попрацювати і приділити достатньо часу своїм близьким.

Кароліна дуже дорожить сімейними стосунками і ніколи не зрадить чоловіка. Вірність для неї — це святе, тому і чоловіка в разі зради вона ніколи не пробачить. Для неї дуже важливі довіру і щирість у подружніх стосунках, вона не терпить будь-яких недомовок або таємниць. Вона чудово ладнає зі свекрухою і свекром, а також сильно прив'язана до своїх батьків. Вона щаслива бачити рідних в своєму сімейному гніздечку, як можна частіше. Та й сама Кароліна просто обожнює різні поїздки і подорожі всією родиною.

Кароліна як Мати

Бажання стати батьками має бути добре обдуманим і зваженим рішенням в наш непростий час. Діти повинні народжуватися в любові, бути бажаними і довгоочікуваними подарунками долі. Перш ніж стати матір'ю або батьком, далеко не кожна людина усвідомлює всю відповідальність цього моменту. Не всі дбають про умови життя майбутніх дітей, інші просто не бажають брати на себе таку відповідальність. Гарантувати, що жінка з тим чи іншим ім'ям 100% стане кращою матір'ю в світі не можна. Однак, знаючи, що жінка на ім'я Кароліна має масу позитивних якостей і відрізняється відповідальним підходом до життя, можна припустити, що вона стане скоріше доброю, ніж поганою мамою.

Кароліна усвідомлює всю важливість і відповідальність материнства. Вона трепетно ​​і ніжно ставиться до своїх дітей. Вона шалено любить своїх чад і з радістю приймає такі глобальні зміни в житті. Як правило, вона вправно справляється з роллю ніжною подружжя, турботливою матусі дому та виконавчого співробітника на роботі. Для неї вкрай важливо реалізувати себе у всіх сферах життєдіяльності, через що материнство для неї — не привід кидати професійну діяльність.

Зазвичай вихованням дітей Кароліна починає займатися з пелюшок. Покладаючись на свою чуйну інтуїцію, вона вміло підбирає найбільш підходящі методи виховання. Як справжня жінка, вона буде намагатися виховати в дочки якості справжньої леді: акуратність, жіночність, хазяйновитість, поступливість. А сина їй хочеться бачити справжнім чоловіком: сильним, турботливим, самостійним і надійним. Вона вважає за краще, щоб чоловік подавав йому правильний приклад, а вона бажає бути прикладом для доньки. Духовного багатства Кароліни і її любові вистачить на всіх. До речі, вона цілком може стати багатодітною мамою, здатної гідно виховати і підняти на ноги і трьох або навіть чотирьох дітей.

Сумісність Кароліна c чоловічими іменами

Іменини Кароліна з чоловічими іменоформамі, являє собою досить серйозну і складну тему, але вже має багато корисних відповідей. Так, тепер стало відомо, що ...

Найкраща зв'язок в плані любові, почуттів і пристрасті у розглянутого нами імечко з такими жіночими варіаціями: Гліб, Дмитро, Панкрат, Остап, Єрмолай, Віссаріон, Лазар, Казимир, Ростислав, Севастян.

Якщо мета відносин полягає в міцному і міцному шлюбі і створенні сімейства, то тут підійде: Василь, Веніамін, Мирон, Микола, Віталій, Руслан, Тихон, Устин, Фрол, Ернест.

Не рекомендується обзаводитися зв'язком з чоловіками, названими такими українськими іменами: Іраклій, Лука, Наум, Сава, Фелікс.

Що до взаємин з представниками протилежної статі, так тут все досить складно. З одного боку, носії цього імені не дуже перебірливі, але з іншого боку, вони і будувати відносини з тим, хто в чимось не влаштовує, теж не стануть. В результаті можуть бути проблеми з пошуком постійного партнера. Хоча, знову ж таки, в нашій сучасності в цьому немає нічого такого ...

Число імені Кароліна

Число імені Кароліна по нумерології — 5. П'ятірок часто називають щасливчиками або улюбленцями долі. Вся справа в тому, що нумерологія вважає число 5 символом щастя і успіху. Підопічні цього числа стають успішними, впливовими і поважними людьми. Найбільше вони цінують власну свободу і незалежність в судженнях і вчинках. У пошуках свого покликання п'ятірки здатні кардинально змінювати рід діяльності, бажаючи спробувати все.

Підопічні числа просто обожнюють пригоди, нові знайомства, поїздки. Утримати їх на одному місці практично неможливо. Розмірене і усталене життя для них не цікава і нудна. Їм ідеально підійде робота, яка передбачає часті поїздки, пересування, відрядження. Вони успішно і легко освоюють іноземні мови, тому запросто можуть представляти інтереси начальства під час відрядження за кордон. Крім того, п'ятірки не страждають через незручностей, що виникають під час тривалих поїздок, завдяки вмінню пристосовуватися до всього швидко і легко.

Підопічні числа 5 ніколи не зупиняються, вони весь час в русі. Вони прагнуть до нових знань, емоцій, вражень та знайомств. Їм не завжди вдається оцінити те, що у них вже є. В особисті відносини вони також прагнуть постійно додавати яскраві фарби, відчуття і емоції. Недоліками п'ятірок можна вважати: імпульсивність, непередбачуваність, нетерплячість і схильність до надмірної критики. Крім того, користуючись авторитетом у інших людей, самі 5-ки нічиє чужу думку авторитетним не вважають. Підопічним числа 5 слід навчиться цінувати сьогодення, а також враховувати думки інших людей.

Формула обчислення числа імені Кароліна:К (3) + А (1) + Р (9) + О (7) + Л (4) + І (1) + Н (6) + А (1) = 32 = 3 + 2 = 5

Астрологічна символіка імені Кароліна

  • Камінь-талісман – Смарагд і Яшма.
  • Планета-покровитель – Місяць і Венера.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Кароліна – Голуб.
  • Рослинний символ – Барвінок.
  • Кращий зодіак – Діва і Лев.
  • Число Кароліни – 5.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Кароліна

Кароліна Еррера – венесуельсько-американський дизайнер

Кароліна Світла – відома чеська письменниця

Каролі н Возняцкі – данська тенісистка польського походження

Кароліна Коронадо – іспанська поетеса

іменини дні і святі покровителі імені Кароліна

У імені Кароліна є тільки католицькі іменини, які святкуються в пам'ять блаженної Кароліни Кузко

20 травня. Однак в православна церква їх не визнає, тому дівчинку будуть хрестити під іншим православним ім'ям, яке оберуть батьки або церква.