Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаКароліна
3471 Oracle

Кароліна: значення імені, характер і доля

Зміст:

Значення імені Кароліна

Ім'я Кароліна давньогерманського походження. У перекладі з давньогерманської мови означає «королева». За головною версією, воно походить від чоловічого імені Карл, що своєю чергою трактувалося як «людина». Нинішнє трактування це ім'я отримало лише за часів правління Карла Великого...

Жіноче ім'я Кароліна насправді має далеко не слов'янське коріння, хоча й користується сьогодні популярністю більше в Україні, ніж у країнах Заходу. Хоча й там зустрічається досить часто. А ще воно має дуже сильну енергетику і відмінну сумісність...

Ім'я Кароліна: Значення та характеристика
Походження імені Каролінадавньогерманське
У коренічоловіче ім'я Карл
Буквальне трактування«королева»
За другою версією«людина»
Ангел охоронець і покровитель імені:Немає

Популярність: У рейтингу популярних жіночих слов'янських імен Кароліна посідає лише 62-64 позиції і припадає не більше, ніж на 2-4 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти: Кара, Ліна

Сучасні англійські аналоги: Немає

Цікаве про ім'я Кароліна: У жіночого імені Кароліна досить багато імен-синонімів у різних культурах. Ба більше, це ім'я набуло широкого поширення саме в сучасній Англії...

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення жіночого імені Кароліна обіцяє непростий, але жіночний характер. Кароліна, це зазвичай дівчина, що завжди демонструє плаксивість і схильність до істерик. Вона часто впадає в депресії, багато ображається і нерідко плаче, та й узагалі, це у своїй більшості дуже плаксиві дівчата.

Примхливість, самолюбство, вразливість і сприйнятливість до всього, що відбувається навколо – це головні недоліки всіх Каролін без винятку. Ні, вони не володарки сильного духу і волі, але зате чарівні, з легкістю викликають прихильність до себе, легко завойовують популярність і найчастіше справляють прекрасне враження.

Переваги та позитивні риси: найголовніша перевага всіх Каролін без винятку полягає в тому, що ці дівчата здатні з легкістю зачарувати будь-яку навіть найнегативніше налаштовану спочатку людину. Вони чарівні, милі й дуже привабливі.

Кароліна погано ставиться до людей, які намагаються користуватися її популярністю заради досягнення будь-яких власних корисливих цілей. Плюс, носії цього імені ненавидять потайливих і замкнутих людей.

Характер імені Кароліна

Важко сказати, яким саме має бути характер тієї чи іншої людини, орієнтуючись виключно на її ім'я. Але що стосується Каролін, то тут усе набагато простіше, адже всім Каролінам без винятку пророкується позитивність, оптимістичність, доброта, щедрість, чесність, комунікабельність і дружелюбність. Але ж це фактори, риси, на яких може бути побудоване вдало все життя цілком і повністю.

Звісно, не обходиться без мінусів. Наприклад, усім Каролінам притаманна така риса, як сприйнятливість, а ще чутливість, чуттєвість, вразливість і примхливість. Так, це у своїй більшості жінки примхливі й образливі – такий уже їхній характер. Але хіба ці риси роблять жінку менш жіночною? Навпаки, саме ці риси і підкреслюють жіночність, тож можна з точністю на сто відсотків сказати – Кароліни, всі без винятку, дуже жіночні.

Ну а на додаток до всього іншого можна підкреслити ще й здатність усіх носіїв цього імені досягати своїх цілей. Можливо працьовитості цим дамам і не вистачає, але зате у них є інша зброя – чарівність, милість. Цим дівчатам усі навколо вічно в усьому допомагають, і самим Каролінам про це просити не потрібно...

Раннє дитинство

Насамперед варто сказати про те, що в ранньому дитинстві Кароліни у своїй більшості дуже примхливі дівчатка. З дитинства Кароліна демонструє плаксивість, вона дуже істерична, не витримує, коли на неї кричать або в чомусь їй відмовляють, часто впадає в депресії, ображається і плаче без будь-якої чіткої причини.

Головна відмінність від інших діточок – примхливість, самолюбство, вразливість і сприйнятливість до всього, що відбувається навколо. Кароліна не володарка сильного духу і волі, і навпаки, занадто слабка в моральному плані, але чарівна, легко викликає прихильність до себе і завойовує, і взагалі, її обожнюють у суспільстві. Вона унікальна за своєю натурою дитина.

Підліток

У підлітковому віці Кароліна буде популярною у представників протилежної статі, і все завдяки вмінню гарно розмовляти і бути сором'язливою. Кароліни у своїй більшості красномовні, чарівні та балакучі. З ними цікаво і вони завжди привертають до себе увагу. Особливо в підлітковому віці, коли починають проявлятися особистісні якості.

Кароліна грайлива, красива душею, приємна, але не самостійна, інфантильна і залежна від оточення. Їй краще не довіряти важливих справ, і не вимагати від неї відповідальності. У всьому вона покладається на допомогу друзів і думку батьків. А ще вона залежить від настрою і керується емоціями. У школі вона може й популярна, але не успішна – непосидючість і відсутність відповідальності не дають їй змоги стати зразковою ученицею.

Утім, із гуманітарними предметами в Каролін зазвичай не виникає проблем. Проблеми можуть виникати з точними науками.

Доросла жінка

Пройшовши підлітковий період вона стане більш стриманою. Так, можливо, дівчинка на ім'я Кароліна так і залишиться плаксивою, образливою і надто чутливою особою, і так і залишиться такою ж вразливою і сприйнятливою, але навчиться приховувати образу. Її легко образити, але вона цього не покаже – їй важливо залишатися в очах близьких сильною і твердою.

Доросла Кароліна всі переживання, страхи, емоційні вибухи переносить тихо й мовчазно. Вона не вміє правильно реагувати на критику, не шанує підлесників. Пізніше, неспроможність і відсутність незалежності можуть принести їй чимало страждань, але якщо її спрямувати у вірне русло, то все зміниться.

Зате Кароліна, це відмінна мати і дружина, вірна і віддана людина, весела та оптимістична за характером, з якою не може бути нудно. І взагалі, про таку дружину можна лише мріяти, адже як не крути, а на відміну від більшості жінок, Кароліна, це людина позитиву і добра.

Доля імені Кароліна

Досить складно сказати точно, як має скластися доля жінки в особистому житті, коханні та стосунках із представниками протилежної статі, орієнтуючись тільки на енергетику і значення імені. Але що до імені Кароліна, то тут усе трохи простіше. Наприклад, тут можна з упевненістю на сто відсотків сказати про те, що Кароліна обов'язково користуватиметься популярністю у представників чоловічої половини людства. Та це й не дивно, адже така дівчина просто не може не бути популярною.

Також, можна припустити ще й те, що Кароліна обов'язково повинна мати дуже насичене особисте життя. І причина не в тому, що їй самій такого захочеться, а в тому, що вона, напевно, шукатиме собі принца на білому коні, перебиратиме партнерів, помилятиметься, кидатиме їх і шукатиме нових. Напевно, розбитих нею чоловічих сердець на рахунку у неї буде більш ніж достатньо.

Але зате точно можна сказати і про те, що Кароліни, це жінки, дуже вірні та віддані своїм чоловікам. Ніколи носійка цього імені не піде на свідому зраду, навіть якщо партнер чимось її не влаштовує. Така дівчина спершу поставить крапку у стосунках, і тільки потім погляне на когось іншого. Хоча, знову ж таки, не всі однакові, та й багато чого в цьому плані залежить від виховання...

Любов і шлюб для імені Кароліна

Кароліна – самодостатня і впевнена в собі жінка. Вона не вішається на шию першому вподобаному чоловікові, а дуже прискіпливо й ретельно обирає собі супутника життя. Її обранець має бути привабливим, сміливим, щедрим і рішучим чоловіком. Вона потребує постійного доказу його почуттів, чекає на красиві залицяння, сюрпризи та подарунки. Крім того, вона має бути впевнена в тому, що він цінуватиме і розумітиме її. Також для неї важливі надійність і готовність чоловіка прийти їй на допомогу в будь-яку хвилину дня чи ночі. Кароліна довго боїться повністю віддаватися своїм почуттям, оскільки дуже цінує свою незалежність і особистісну свободу. Ранній шлюб для неї не характерний.

Вийшовши заміж за великим коханням, Кароліна відчуває справжнє задоволення від щасливого сімейного життя. Вона робить все для того, щоб її союз був вдалим і довготривалим, можливо аж до старості. Їй дивовижним чином вдається зберігати ніжність і любов у стосунках з чоловіком багато-багато років. Він цінує Кароліну за те, що вона – чудова дружина, яка стала для нього найкращим порадником і другом. Також вона – чудова господиня, у якої завжди виходить вчасно впоратися з домашніми справами, попрацювати і приділити достатньо часу своїм близьким.

Кароліна дуже цінує сімейні стосунки і ніколи не зрадить чоловіка. Вірність для неї – це святе, тому й чоловіка в разі зради вона ніколи не пробачить. Для неї дуже важливими є довіра і щирість у подружніх стосунках, вона не терпить будь-яких недомовленостей або таємниць. Вона прекрасно ладнає зі свекрухою і свекром, а також сильно прив'язана до своїх батьків. Вона щаслива бачити рідних у своєму сімейному гніздечку якомога частіше. Та й сама Кароліна просто обожнює різні поїздки і подорожі всією сім'єю.

Кароліна як Мати

Бажання стати батьками має бути добре обдуманим і виваженим рішенням у наш непростий час. Діти повинні народжуватися в любові, бути бажаними і довгоочікуваними подарунками долі. Перш ніж стати матір'ю чи батьком, далеко не кожна людина усвідомлює всю відповідальність цього моменту. Не всі дбають про умови життя майбутніх дітей, інші просто не бажають брати на себе таку відповідальність. Гарантувати, що жінка з тим чи іншим ім'ям 100% стане найкращою матір'ю у світі не можна. Однак, знаючи, що жінка на ім'я Кароліна має масу позитивних якостей і вирізняється відповідальним підходом до життя, можна припустити, що вона стане радше хорошою, ніж поганою мамою.

Кароліна усвідомлює всю важливість і відповідальність материнства. Вона трепетно і ніжно ставиться до своїх дітей. Вона шалено любить своїх чад і з радістю приймає такі глобальні зміни в житті. Як правило, вона вправно справляється з роллю ніжної дружини, турботливої матусі вдома і виконавчого співробітника на роботі. Для неї вкрай важливо реалізувати себе у всіх сферах життєдіяльності, через що материнство для неї – не привід кидати професійну діяльність.

Зазвичай вихованням дітей Кароліна починає займатися з пелюшок. Покладаючись на свою чуйну інтуїцію, вона вміло підбирає найбільш підходящі методи виховання. Як справжня жінка, вона намагатиметься виховати в доньці якості справжньої леді: акуратність, жіночність, хазяйновитість, поступливість. А сина їй хочеться бачити справжнім чоловіком: сильним, турботливим, самостійним і надійним. Вона вважає за краще, щоб чоловік подавав йому правильний приклад, а вона бажає бути прикладом для дочки. Духовного багатства Кароліни та її любові вистачить на всіх. До речі, вона цілком може стати багатодітною мамою, здатною гідно виховати й підняти на ноги і трьох або навіть чотирьох дітей.

Сумісність Кароліна з чоловічими іменами

Сумісність імені Кароліна з чоловічими іменоформами – досить серйозна і складна тема, але вже має багато корисних відповідей. Так, тепер стало відомо, що...

Найкращий зв'язок у плані любові, почуттів і пристрасті з такими чоловіками: Гліб, Дмитро, Панкрат, Остап, Єрмолай, Віссаріон, Лазар, Казимир, Ростислав, Севастіан.

Якщо мета стосунків полягає в міцному і міцному шлюбі та створенні сімейства, то тут підійде: Василь, Веніамін, Мирон, Микола, Віталій, Руслан, Тихон, Устин, Фрол, Ернест.

Не рекомендується обзаводитися зв'язком із чоловіками, названими такими іменами: Іраклій, Лука, Наум, Сава, Фелікс.

Щодо взаємин із представниками протилежної статі, то тут усе досить складно. З одного боку, носії цього імені не надто перебірливі, але з іншого боку, вони і будувати стосунки з тим, хто в чомусь не влаштовує, теж не стануть. У підсумку можуть бути проблеми з пошуком постійного партнера. Хоча, знову ж таки, в нашій сучасності в цьому немає нічого такого...

Число імені Кароліна

Число імені Кароліна за нумерологією – 5. П'ятірок часто називають щасливчиками або улюбленцями долі. Річ у тім, що нумерологія вважає число 5 символом щастя й успіху. Підопічні цього числа стають успішними, впливовими і шанованими людьми. Найбільше вони цінують власну свободу і незалежність у судженнях і вчинках. У пошуках свого покликання п'ятірки здатні кардинально змінювати рід діяльності, бажаючи випробувати все.

Підопічні числа просто обожнюють пригоди, нові знайомства, поїздки. Утримати їх на одному місці практично неможливо. Розмірене й усталене життя для них не цікаве й нудне. Їм ідеально підійде робота, що передбачає часті поїздки, пересування, відрядження. Вони успішно і легко опановують іноземні мови, тому запросто можуть представляти інтереси начальства під час відрядження закордон. Крім того, п'ятірки не страждають від незручностей, що виникають під час тривалих поїздок, завдяки вмінню пристосовуватися до всього швидко й легко.

Підопічні числа 5 ніколи не зупиняються, вони весь час у русі. Вони прагнуть нових знань, емоцій, вражень і знайомств. Їм не завжди вдається оцінити те, що в них уже є. В особисті стосунки вони також прагнуть постійно додавати яскраві фарби, відчуття та емоції. Недоліками п'ятірок можна вважати: імпульсивність, непередбачуваність, нетерплячість і схильність до надмірної критики. Крім того, користуючись авторитетом у інших людей, самі 5-ки нічию чужу думку авторитетною не вважають. Підопічним числа 5 слід навчитися цінувати сьогодення, а також враховувати думки інших людей.

Формула обчислення числа імені Кароліна: К (3) + А (1) + Р (9) + О (7) + Л (4) + И (1) + Н (6) + А (1) = 32 = 32 = 3 + 2 = 5

Астрологічна символіка імені Кароліна

 • Камінь-талісман – Смарагд та Яшма.
 • Планета-покровитель – Місяць і Венера.
 • Стихія – Повітря.
 • Тваринний символ носія імені Кароліна – Голуб.
 • Рослинний символ – Барвінок.
 • Найкращий зодіак – Діва і Лев.
 • Число Кароліни – 5.
 • Щасливий день – П'ятниця.
 • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди імені Кароліна

 • Кароліна Еррера – венесуельсько-американська дизайнерка
 • Кароліна Свєтла – відома чеська письменниця
 • Каролін Возняцкі – данська тенісистка польського походження
 • Кароліна Коронадо – іспанська поетеса
Іменинні дні та святі покровителі імені Кароліна
У імені Кароліна є тільки католицькі іменини, які святкуються в пам'ять блаженної Кароліни Кузко – 20 травня. Однак православна церква їх не визнає, тому дівчинку хреститимуть під іншим православним ім'ям, яке виберуть батьки або церква.