Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаМарина
724 Oracle

Марина: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Марина за походженням латинське (давньоримське). Утворено за головною версією від латинського слова «marinus». Значення звучить як «морська». Воно не має попиту на Заході, але зате популярно в країнах з російськомовним населенням. А що не менш важливо, відзначається у православних людей.

українське жіноче ім'я Марина користується неймовірною популярністю в нашій країні. Але найцікавіше полягає не в цьому, а в тому, що це ім'я має дуже сильну енергетику і може наділити носительку цілим переліком оптимальних параметрів. А ще воно має непогану сумісність …

Ім'я Марина: Значення і характеристика
Походження імені Мариналатинське (давньоримське)
В кореніслово «marinus»
буквальне трактування«морська»
Родинне ім'яМаргарита
ангел хранитель і покровитель імені:Свята великомучениця Марина

Популярність:У рейтингу популярних жіночих імен Марина займає 36-38 позиції і доводиться на 6-8 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Маринка, Маришка, Маша, Маринушка

Сучасні англійські аналоги:Марен, Марині, Маріне

Цікаве про ім'я Марина:Спорідненим ім'ям Марини вважається ім'я Маргарита. Ці імена заступництвом однієї Святий, але при цьому, одне популярне у православних людей, а інше у католиків.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Марина обіцяє за головною версією носительку такі риси характеру як чарівність, таємничість, любов до свободи і незалежності, норовливість і емоційність. А його енергетика обіцяє такі риси як егоїстичність, марнославство, розсудливість. У своєму ж більшості Марини, це дівчата з розвиненим інтелектом, відмінною фантазією і хорошим уявою, комунікабельні і товариські, але часто дуже потайливі.

Дівчина з таким ім'ям може вирости кар'єристкою, не створеної для вищих почуттів і сімейних відносин . Але якщо Марини одружуються або створюють відносини, то своїм хлопцям вони залишаються відданими до останнього дня, поки відношення не зруйнуються.

Переваги та позитивні риси:Марини ніколи не йдуть на поводу у інших людей і на все мають свою думку, від якої не відмовляються навіть в патових ситуаціях. Це дівчата принципові і одночасно добрі, веселі й оптимістичні, щедрі і розумні.

Марина погано відноситься долюдям неординарним, незвичайним і виділяється з натовпу поведінкою. Вона може уникати спілкування з тими, у кого занадто завищена самооцінка, і ненавидіти корисливих людей.

Характер імені Марина

Характер імені Марина такий, що більшості носіїв цієї іменоформи дарує цілу купу гарних характеристик, серед яких основна частина спрямована на підвищення репутації в суспільстві. Так, завдяки йому, характер іменованої таким чином дівчинки має на увазі веселу вдачу, цілеспрямованість, організаторський дар, і наявність таких якостей як оптимістичність і позитивність. Але разом з цим характер може бути наділений і купою недоліків, частина з яких вже була названа вище – це довірливість, безпринципність, ідеалістичність, невміння розпізнавати поганих і хороших людей, і невміння вибирати друзів. Втім, все це лише поверхневий опис, та ще й не стовідсотково точне, бо багато в даному випадку залежить від додаткових чинників ...

Так, серед додатково впливають на характер власниці іменоформи Марина чинників, є такі як виховання, знак зодіаку, рік за китайським календарем, і навіть час року народження ...

Раннє дитинство

Марина – це ім'я знайоме кожному російськомовному людині без винятку, і це вже стовідсотковий факт. Але таким же фактом є і те, що значення цього найменування може обдарувати названу так малятко цілою купою важливих і потрібних характеристик. Так, в ранньому дитинстві, у дівчинки, для якої батьки вирішили вибрати ім'я Марина, можуть проявитися такі якості як непосидючість, активність, енергійність, непослух, баловство, гучність, незібраність, балакучість, красномовність, товариськість і дружелюбність.

Енергетика цього дівчачому імені здатна обдарувати названу ім'ям Марина ще й купою інших характеристик, але їх основна частина проявляється не в дитинстві, а вже на більш пізніх етапах дорослішання. Проте, дитинство іменованої таким чином теж не можна залишати без уваги. Зазвичай це надто рухлива, балувана, непосидюча пустунка, вічно перебуває в русі і придумують собі справи, від яких всім навколо стає весело. Натура переповнена оптимізмом і гумористично, і саме завдяки цьому-то, та, над якою протегує значимість іменоформи Марина, завжди і оточена увагою.

Марина оточена друзями і однодумцями, увагою і турботою, але при цьому навіть будучи іноді на самоті вона ніколи не страждає від нього, бо переповнена емоціями, радістю, і здатністю бути оптимістом навіть на самоті і в найскладніших ситуаціях ...

Підліток

У дівчинки підлітка, названої ім'ям Марина, підлітковий період буде протікати извилисто – їй не уникнути розчарувань, бід, негараздів, а й успіхів. Її життя розписане білими і чорними смугами, це факт, але є й інший факт – він говорить, що значення може обдарувати її реально хорошими характеристиками на цьому життєвому етапі. Серед величезного переліку наявних на увазі характеристик, такі як активність, рухливість, дієвість, безпринципність, безконфліктність, красномовність, товариськість, дружелюбність, добродушність, життєрадісність, оптимістичність, і веселу вдачу.

У цієї дівчинки є всі дані для того, щоб стати лідером серед однолітків і однокласників, але немає даних для становлення зразковою ученицею – викладачі швидше за все буду на таку часто скаржитися. А причина в одному – у цієї дівчинки немає таких важливих якостей як посидючість і уважність. Значимість обдаровує носительку імечко Марина хорошою пам'яттю, відмінним логічним мисленням і непростим складом розуму, але не обдаровує її старанністю, зосередженістю і уважністю – Марина може часто кидати справи на півдорозі, а старанності і обов'язковості від неї і зовсім не варто чекати. А є і ще один великий недолік – значення імені Марина не наділяє її такою важливою властивістю як розпізнавання поганого і хорошого, тобто, вона погано розбирається в людях і зазвичай за своє життя дуже багато помиляється.

Доросла жінка

Доросла Марина, над якою протегує значення цього іменоформи, це вже інша людина – зрілість може породити в ній обов'язковість, старанність і купу лідерських задатків. Така здатна стати лідером і відмінним керівником. Особливо вражає її цілеспрямованість – при цьому саму її цікавить не настільки сама мета, як метод її досягнення.

Привітність, доброзичливість, готовність допомагати слабким і захищати невинних, бажання бути першою у всьому без винятку – це її головні достоїнств, але є і мінуси. По-перше, у неї може проявитися корисливість, що далеко не завжди грає на руку, по-друге, вона розважлива і хитра, що може не всім сподобатися, а по-третє, Марина, це людина, що погано розбирається в людях. До того ж, заступництво такого фактора як значення імені Марина, іноді може обдарувати ще й ідеалістичними поглядами – це призводить в основному до того, що у всіх людей вона намагається бачити тільки хороше, не бачачи яскраво виражених недоліків.

Доля імені Марина

Доля імені, незалежно від того, про який найменуванні йдеться, завжди є самим непередбачуваним і теоретичним параметром. І тим не менше, йому дослідники, навіть сучасні сучасні, теж приділяють належну увагу. Саме завдяки цьому-то і було з'ясовано кілька цікавих моментів ...

Так, один з таких моментів говорить, що доля Марини передбачає самотність, по крайней мере, до самої зрілості. Але причина не в недоліках самої дівчинки і не в іменний варіації Марина, а в тому, що іменована так дівчина занадто серйозно ставиться до створення пари і пошуку як такого партнера. Вона надто вимоглива до потенційних партнерів, і довгий час не може знайти того, хто буде відповідати всім її вимогам – ось така в неї доля.

З іншого боку, доля є дуже примарним і неточним фактором, і може в підсумку призвести до зовсім іншого результату. Зате одне відомо точно – доля передбачає підсумкове становлення названої формою імені Марина дівчата хорошою, вірною, турботливою дружиною. Може ідеальною матір'ю вона і не стане, але берегинею домашнього вогнища точно буде відмінною ...

Любов і шлюб для імені Марина

Марина — жінка з дуже сильним і прагматичним характером, проте її серце теж хоче жіночого щастя і міцної родини. Від чоловіка вона чекає ніжності, турботи, любові, а також матеріальної стабільності і відчуття нескінченного свята. З такими запитами вона може не раз обпектися, тому з першого шлюбу у неї навряд чи вийде щось хороше. Тільки з другої спроби їй вдасться створити досить міцну сім'ю. Її другим чоловіком стане досить урівноважена і спокійна чоловік, який приділяє родині максимальну кількість уваги. До речі, не варто забувати, що Марина надає величезного значення матеріального забезпечення сім'ї.

Цікаво, що іноді невиправдані очікування, покладені їй на чоловіка, можуть штовхнути її в обійми іншого чоловіка, а ось зраду чоловіка Марина в житті не пробачить. Для неї важливо, щоб чоловік не переставав красиво залицятися протягом всього сімейного життя, обсипав її компліментами, а ось хамство або приниження з його боку може стати приводом для розриву відносин.

Упертість і незалежність Марини не дає їй вибудувати дружні відносини зі свекрухою, тому вона вибере самодостатнього чоловіка, а не мамочкіной синка. Марина не любить витрачати багато часу на сімейну рутину, але при цьому в її домі панує чистота і порядок, а всі домочадці завжди нагодовані. Також Марина завжди з радістю приймає гостей.

Марина як Мати

Життя Марини повинна бути схожа на свято, у неї завжди буря емоцій і вони постійно змінюються. Вона не звикла бути домашньої квочкою і навіть з народженням дітей, вона навряд чи стане домогосподаркою. Однак поганою матір'ю назвати її неможливо. Її діти завжди нагодовані, доглянуті і одягнені по погоді, а ось чи вистачає їм материнської уваги це вже питання.

Безумовно, Марина просто обожнює своїх крихіток, але їй не вистачає послідовності в процесі їх виховання. Наприклад, в один день вона може покарати їх за прості витівки, а в інший день залишить без уваги досить проступки дітей. Це може привести до того, що діти не будуть знати, як краще підступитися до мами і можуть від неї віддалитися.

Марина намагається і життя дітей перетворити на свято. Вона дарує їм максимальну кількість вражень, возить їх в подорожі, водить їх в цирк, парк атракціонів, на танці, в театр і зоопарк. Освітнім процесом вона займається досить поверхово, час про час, переглядаючи щоденники і відвідуючи батьківські збори. Вона вважає, що так діти ростуть більш самостійними і відповідальними людьми.

Сумісність Марина c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Марина з такими іменами як Борис, Гліб, Гордій, Єгор і Макар.

Щасливий і довговічний шлюб вийде створити з Прохором, Семеном, Соломоном, Ремом, Мойсеєм, Модестом, Архипом і Марком, Максимом і Давидом.

А з Ярославом, Антоном, Віленом, Дем'яном, Максиміліаном і Платоном, не варто навіть і намагатися будувати сім'ю, тому що нічого доброго з цього сто відсотків вийде.

Що ж стосується взаємовідносин названої ім'ям Марина дівчинки з представниками протилежної статі, так тут все просто. Іменована таким чином дівчина зазвичай дуже серйозно ставиться до вибору другої половинки і потенційного партнера, догодити їй зможе не кожен, занадто вимоглива. З одного боку, це позитивно позначається на підсумковому виборі партнера, але з іншого, може призвести до самотності, принаймні. До досягнення як такої зрілості.

Число імені Марина

Число імені Марина по нумерології — 5. У підопічних цього числа в житті все на п'ятірочку, а значить, дуже добре. Не дарма ж 5-ку вважають щасливим числом. Успіх, авторитет, повагу і довіру оточуючих, впливовість – це лише деякі особливості, характерні для п'ятірок. Найбільше вони цінують свою особистісну свободу і незалежність. Крім того, вони не терплять повсякденного і нудною рутини, їм важливо, щоб життя вирувало і приносила масу нових емоцій і відчуттів.

П'ятірки справжні мандрівники і першовідкривачі. Вони б із задоволенням вирушили туди, де не ступала нога людини і без праці змогли б пристосуватися до будь-яких обставин і умов. Їм ідеально підійде робота, що вимагає постійних поїздок, пересувань, відряджень. Поїздки, довга дорога не приносить їм ніякого дискомфорту, у них унікальна здатність пристосовуватися до будь-яких умов. Крім того, 5-ки захоплюються іноземними мовами і можуть спілкуватися з іноземними акулами бізнесу без перекладача, виконуючи різні доручення начальства.

Оптимізм, життєрадісність, веселощі підопічних числа 5 може затьмарити їх несерйозне ставлення до того, що у них вже є. Також 5-ки — це суперечливі, досить імпульсивні і непередбачувані особистості, що відрізняються особливою критичністю до себе і до оточуючих, а також які не беруть нічиї поради і чужий авторитет.

Формула обчислення числа імені Марина:М ( 5) + А (1) + Р (9) + І (1) + Н (6) + А (1) = 23 = 2 + 3 = 5

Астрологічна символіка імені Марина

  • Камінь-талісман – Чорний опал і Перламутр.
  • Планета-покровитель – Венера і Місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Марина – Морський коник і Форель.
  • Рослинний символ – Лілія.
  • Кращий зодіак – Овен і Риби.
  • Число Марини – 5.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Марина

Марина Цвєтаєва (російська поетеса)

Марина Мнішек (цариця, дружина Лжедмитрія I і Лжедмитрія II)

Марина Раскова (радянська льотчиця-штурман)

Марина Восканьянц (радянський художник-мультиплікатор)

Марина Нейолова (актриса театру і кіно)

Марина Владі (французька співачка)

Марина Левтова (кіноактриса)

Марина Хлєбнікова (естрадна співачка)

Марина Семенова (радянська балерина)

Марина Зудіна (заслужена артистка України)

іменини дні і святі покровителі імені Марина

Преподобна Марина Берійская

лютий 28, березень 13

Великомучениця Марина Антіохійська

липень 17, липень 30