Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаФедір
946 Oracle

Федір: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Федір за походженням давньогрецьке. У корені може лежати ім'я Теодорос, що було утворено від двох слів. Перше – «теос», що перекладається як «Бог» або «Божество». Друге – «дорон», що перекладається як «дар» або «подарунок». Буквальне трактування значення звучить як «дарований Богом».

Ім'я Федір користувалося колись неймовірною популярністю, і сьогодні все ще числиться в числі рейтингових імен. А все лише тому, що має гарну значимістю і обіцяє новонародженому багато хороших якостей, а також, непогану сумісність …

Ім'я Федір: Значення і характеристика
Походження імені Федірдавньогрецьке
Від слів«теос» і «дорон »
Переклад« Бог »і« дар »
Буквальна трактування«дарований Богом»
Ангел хранитель і покровитель імені:Великомученик Феодор Стратилат

Популярність:У рейтингу популярних імен ім'я Федір займає стабільно 33 -35 позиції і доводиться за статистикою на 7-10 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Федя, Феденька, Федюня

Сучасні англійські аналоги:Федір, Феодор, Теодор

Цікаве про ім'я Федір:Цікавим є той факт, що імені Федір в його нинішньому вигляді немає в іменослове по Святців, проте є ім'я Феодор, яким воно замінюється при хрещенні.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Федір спочатку обіцяє хлопчикові особливу долю. Зазвичай це обдарований, але занадто самостійна людина, що віддає перевагу самотність галасливим проведення часу в колі друзів. Він намагається усамітнюватися і жити своїм життям, а не компанійський. Не любить спілкуватися, акуратний і відповідальний, порядний, охайний і уважний.

Це слухач і помічник, готовий прийти на допомогу. Він вміє красиво розмовляти, але не товариський і не намагається користуватися своїм даром, даром слова. Недовірливий, недовірливий, підозрілий.

Але зате в патових ситуаціях Федір може стати авторитетом. Саме тому-то до нього завжди і приходять за порадою. Правда, дає він поради без завзяття і бажання, адже не поважає тих, хто сумнівається в собі і слабких людей.

Переваги та позитивні риси:щедрий і добрий, завжди готовий підтримати потребують допомоги людей, але не любить давати поради. Федір ніколи не надходить погано по відношенню до інших людей, завжди надходить по совісті і ніколи не дозволить нікому зганьбити його ім'я.

Федір погано відноситься долюдям невпевненим в собі, недовірливим, замкнутим і замкнутим. Навіть зрадники і корисливі люди не дратують його так сильно, як слабкі в моральному плані люди.

Характер імені Федір

Характер імені – один з найскладніших параметрів, але тільки він може допомогти в з'ясуванні того, яким може бути характер носія того чи іншого імені. Що ж стосується нашого конкретного випадку, так тут все просто – характер найменування Федір такий, що обіцяє носію чимало хороших якостей і досить терпимий характер. Зазвичай характер в даному випадку наділяється такими рисами як обов'язковість, відповідальність, чесність, доброта і відданість, надійність і праведність, працьовитість і старанність, комунікабельність і дружелюбність, красномовність і балакучість. Федір дуже добрий і ніколи не дозволяє собі наживатися на будь-чиєї слабкості, він комунікабельний і легко вписується в будь-яку компанію, йому не складає труднощів обзаводитися друзями навіть там, де їх важко завести. Взагалі, характер Федора по своїй суті є якраз тим фактором, через якого люди з оточення і тягнутися до нього. Але і це ще не все – чоловік, іменованих Федором, це романтик, щирий і чесний чоловік, з хорошим уявою і відмінною фантазією, він не заводила, але людям з ним завжди добре, він бажаний гість і відмінний співрозмовник, таких ще пошукати.

У той же час не можна не відзначити і те, що характер багато в чому залежить не тільки від іменоформи носія. Наприклад, характер залежить ще і від впливу аури знака зодіаку, від символу року за китайським гороскопом, від батьківського виховання, і навіть від пори року народження ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, якому батьки вирішили при народженні вибрати рідкісне чоловіче ім'я Федір, переповнене пустощами, непосидючістю і шумом. Значення цього імені наділяє носіїв в ранньому дитинстві такими рисами як непосидючість, енергійність, активність, неслухняність, баловство, балакучість, і принциповість. Правда, попутно даруються і інші риси – серед їх величезного списку значиться дружелюбність, красномовність, чесність, справедливість, доброта, щирість, комунікабельність, відкритість.

Значення і енергетика імені Федір хлопчика можуть зробити балуваних і непосидою, але з доброю душею – тобто, не дивлячись на його непростий характер, він ніколи не зробить поганого вчинку, ніколи нікого не обдурить, і завжди буде надходити виключно по совісті.

Що ж стосується взаємовідносин з батьками, так тут і зовсім все дуже непросто – по-перше, він ніколи не слухається, ні маму, ні тата, по-друге, він може часто перечити батькам в їх повчаннях, сперечатися з ними, виступати в усьому проти них, а по-третє, Федір занадто непередбачуваний, за що природно і буде отримувати «люлей» від батьків.

Зате з однолітками у нього хороші відносини. У нього може бути багато друзів, з усіма він може спілкуватися на рівних, не прагне в лідери, але при цьому до його думки все прислухаються. Іншими словами, в суспільстві, принаймні в дитячому, він може виявитися цілком шанованою людиною.

Підліток

значення імені для хлопчика Федір, названого таким чином, практично нічим новим не обдаровує. Непосидючість, балакучість і балакучість, активність і енергійність, бажання весь час рухатися і йти вперед, невміння бути уважним і серйозним, непослух і баловство – все це присутнє в рівній мірі в Федора, і все це заважає йому стати хорошим учнем або зразковим сином.

Він занадто непосидючий, вічно шукає щось нове, страждає від самотності, якщо виявляється в ньому, і вкрай важко переживає критику від людей з оточення. З іншого боку, не рідко хлопчика з ім'ям Федір значення обдаровує і такими якостями як старанність, обов'язковість, настирливість і напористість, що в свою чергу допомагає впоратися з будь-якими труднощами, як життєвими, так і в навчанні.

Федір може легко вивчати, як гуманітарні, так і точні науки, у нього унікальний склад розуму і логіка, який можна тільки позаздрити, але немає в ньому головного – посидючості. Ще один не менш поганий момент, це небажання підкорятися, що дарується таким фактором як значення – він у всьому і всім суперечить, нікого не слухається, все його рухів і дії спрямовані на протистояння указам вчителів і батьків.

До речі, що до відносин з батьками на підлітковому етапі – зазвичай хлопчика, названого іменем Федір, не цікавить материно думку, але ось що стосується батька, так його він у всьому слухається. Федір, це особистість, яку можна назвати «батечка синочком», і з цим не посперечаєшся ...

Дорослий чоловік

Дорослий Федір має натуру вже не того розпещеного хлопчика, про який йшла мова вище – немає, це вже серйозний, добрий, справедливий, планомірний і працьовитий чоловік, в дев'яноста відсотках випадків добивається поставленої мети і весь час йде напролом до результату, якого жадає. Комунікабельність, красномовність, вміння підтримати розмову і будь-яку його тему, бажання допомагати всім навколо, доброта і щедрість, доброзичливість і чесність – ось ті риси, якими може похвалитися чоловік, названий формою імені Федір.

Але є у нього і недоліки. Одним з таких недоліків стає зазвичай надмірна довірливість – значення зазвичай обдаровує його доброю душею і довірливістю, якої не повинно бути у чоловіка, він довіряє всім і завжди, і це часто приносить плоди, на які сам він не розраховує. А ще значення може перетворити Федора в дорослому житті в романтика і витонченого залицяльника, в такого, яким жінки просто не зможуть не захоплюватися. Роботяга, трудоголік, кар'єрист – все це одночасно і про нього, і не про нього. Федір може домогтися неймовірного в кар'єрному зростанні. Він може стати відмінним начальником і хорошим фахівцем в будь-якому вибраному ним справі, значення має, але сам Федір такий, що не бажає бути вище будь-кого з оточення, а тому буде всіма силами намагатися залишатися на позиції суспільства, з усіма на рівних.

Доля імені Федір

Доля імені теж сама по собі є дуже непростим фактором. Та й взагалі, передбачити те, якою буде доля тієї чи іншої людини, орієнтуючись виключно на характеристику імені, практично нереально. І тим не менше, в разі іменоформи Федір дослідники постаралися на славу. Їм вдалося все ж з'ясувати кілька цікавих факторів, що стосуються того, як повинна скластися доля Федора в любові, відносинах з жінками, і особистого життя в цілому.

Так, на думку більшості дослідників, доля іменоформи Федір передбачає йому раннє прагнення до серйозних стосунків і таке ж раніше поява думок про сім'ю та дітей. Федір, це зазвичай чоловік, що відноситься до категорії серйозно налаштованих чоловіків. Такі не мріють про насиченою статевої і особистому житті, і не будують відносин без серйозності. Але доля може не раз зіграти з Федьком злий жарт – більшість партнерок швидше за все будуть надаватися корисливими і несерйозними, що в свою чергу відштовхне Федора.

З іншого боку, доля цього ймення передбачає підсумкове становлення так званої так чоловіки хорошим батьком, зразковим чоловіком, відмінним захисником сім'ї. Доля і характер не дозволять Федору зрадити родину або дружину, та й дітей своїх він ніколи не дасть в образу, це для нього справа принципу.

Любов і шлюб для імені Федір

Найчастіше Федір ще з юності починає користуватися шаленим попитом у представниць прекрасної статі. Ще б пак – романтичний, галантний, красиво доглядає, а ще добрий, щедрий і мужній, ніхто не відмовиться від такого чоловіка як він.

Федя вражає вмінням зачаровувати жінок. Для нього зачарувати чергову пасію, легше простого. Але більш за все для нього важливо, щоб його обраниця була близька йому по духу, тоді з одруженням він затягувати не стане.

Зазвичай Федір стає просто чудовим сім'янином. Він прив'язаний до сім'ї, дружині, малюкам. Для нього важливо, щоб дружина була ще і його другом, партнером, однодумцем. Його дружиною стає, як правило, роботяща, спокійна дівчина, готова підтримувати чоловіка як морально, так і фізично. Вона ніколи не пошкодує, що стала дружиною Феді.

Своїй дружині Федір відкриє всі свої таємниці і секрети, і всією душею і серцем буде їй відданий і вірний. Крім того, він буде намагатися бути ідеальним чоловіком. Він успішно виконуватиме свої обов'язки на роботі, і при цьому завжди допоможе дружині по господарству. Він багато часу приділятиме діткам і продовжить навіть в старості бути тим же романтиком, що і був.

Федір як Батько

Федір – це один з яскравих прикладів по-справжньому турботливого і люблячого тата, який не тільки говорить про те, як він любить своє потомство, а й своєю поведінкою показує це щодня. Він з пелюшок піклується про своїх крихтах і приділяє їм максимум часу. Він з трепетом і захопленням дивиться на маленькі створіння, які прийшли в цей світ. Памперси, пляшечки, прогулянки, приготування суміші і навіть купання — все це не становить для нього ніяких труднощів, і він справляється з цими завданнями не гірше за них мами.

Федя з радістю проводить свій вільний час у колі сім'ї з дітьми і дружиною. Він усвідомлює, наскільки дітям важливо, щоб батько не тільки заробляв гроші, а й брав активну участь в їхньому щоденному житті, ділився з ними своїм досвідом і знаннями. Для нього ніяка робота не може бути важливіше спільного відпочинку з дітьми. Риболовля, походи в ліс, збір грибів, поїздка на море, часті походи в парк атракціонів або в зоопарк – це лише деякі заплановані заходи з дітьми з його щоденника.

А ще, до речі, Федір глибоко поважає дружину, тому питаннями освіти і різнобічного розвитку дітей він довіряє займатися їй.

Сумісність Федір c жіночими іменами

Найкраща сумісність в плані любові, пристрасті, почуттів і взаєморозуміння у чоловіка з ім'ям Федір з жінками, яким належать такі імена як серпня, Антоніна, Катерина, Клавдія або Людмила.

Шлюб або просто відносини з дамою, названої таким ім'ям як Нонна, Раїса, Регіна, Тетяна або Уляна, Федір може побудувати, але самі відносини в даному випадку не будуть надто пристрасними.

Ну а з такими як Роза, Стефанія, Фаїна, і зовсім відносин краще не вибудовувати Феде, бо тут повна несумісність.

Що ж стосується взаємовідносин чоловіки, над яким протегує значення красивого імені Федір, з представницями протилежної статі, так тут і зовсім все дуже і дуже просто . Федір по своїй натурі романтик, душевний співрозмовник, а ще, умілий залицяльник, легко домагається розташування жінки. З такими вміннями він зможе спокусити будь-яку жінку, але головне навіть не в цьому, а в тому, що робити він це буде тільки в тому випадку, коли захоче серйозних стосунків з нею. Федір з ранніх років може почати мріяти від сім'ї, дружину, дітей і власному будинку, і коли прийде момент, він дійсно стане хорошим батьком і чоловіком, трохи слабохарактерною, але вірним, чесним, відданим, відповідальним і надійним.

Число імені Федір

Число імені Федір по нумерології — 5. Багато людей мріють про те, щоб покровителем їх імені в нумерології була саме цифра 5. П'ятірка — це число щасливчиків. Підопічні 5-ки найчастіше стають успішними і впливовими людьми. Навколишні їх поважають, довіряють їм і прислухаються до їхньої думки. Передбачається, що п'ятірки не піддаються чужому впливу, вони завжди незалежні в своїх вчинках і судженнях. Для них дуже важливі особистісна свобода і незалежність.

Підопічні числа 5 воліють яскраву і активне життя з постійними пересуваннями, поїздками, пригодами і заморськими подорожами. Їх темперамент не дає їм довго сидіти на одному місці. Робота в офісі або в цеху для них гірше випробування в житті. Вони прагнуть працювати на посаді, що має на увазі постійні поїздки і відрядження, бажано за кордон. До речі, десь за океаном професіоналізм 5-ок розкриється повною мірою, адже вони з легкістю освоюють іноземні мови і можуть успішно представляти інтереси вітчизняної компанії за кордоном.

П'ятірки потребують постійно зміні обстановки, вони відкриті для нових знань, цікавляться як новинками техніки і моди, так і науковими відкриттями. Нові подорожі і враження, дружні знайомства, фонтан емоції ось що потрібно п'ятіркам для щастя. Однак у своїй гонитві за пригодами і новими відчуттями, підопічні числа 5 не цінують те, що у них є, тому створити міцну сім'ю їм дуже складно. Крім того, вони досить суперечливі і норовливі, часто нетерплячі, а також критичні. П'ятіркам потрібно навчиться сприймати думки інших людей, а не нав'язувати всім свій авторитет.

Формула обчислення числа імені Федір:Ф (4) + Е (7) + Д (5) + О (7) + Р (9) = 32 = 3 + 2 = 5

Астрологічна символіка імені Федір

  • Камінь-талісман – Вогненний Опал.
  • Планета-покровитель – Юпітер.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Федір – Хрущ.
  • Рослинний символ – Горіх.
  • Кращий зодіак – Стрілець.
  • Число Федора – 5.
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Федір

Федір Біберштейна (німецький ботанік, шовківника)

Феодор Киренский (давньогрецький математик)

Федір Конюхов (російський мандрівник)

Федір (Тудор) Касапа (молдавський важкоатлет)

Федір Лук'янов (російський журналіст-міжнародник, політолог)

Федір Бакунін (радянський воєначальник, командир 61-го стрілецького корпусу )

Федір Анчутін (російський журналіст, телеведучий)

іменини дні і святі покровителі імені Федір

В православних церковних Святцях ім'я Федір трактується, як Феодор.

Rev. Feodor Confessor

27 грудня, 9 січня

благословенний feodor novgorod

19 січня, 1 лютого

Мученик Федор Чернігів

14 лютого, 27 лютого

Реовари Феудор Печерський

17 лютого, 2 березня

predit prince feodor muromsky

21 травня, 3 червня

Rev. feodor wonderworker

5 червня, 18 червня

predit prince feodor yaroslaski

19 вересня, 2 жовтня