Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаБроніслав
650 Oracle

Броніслав: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Броніслав за походженням слов'янське. Буквальне трактування звучить як «захист слави» чи «боронити славу», за іншою не менш популярною версією — «Славний в захисті». Утворено від двох слів, а саме, від «боронити» і «слава».

українське чоловіче ім'я Броніслав два десятиліття тому користувалося досить великий популярністю, особливо в північній і центральній частині сучасної Російської Федерації. Тепер же практично не зустрічається. Має сильну енергетику, що передається у вигляді удачі ...

Ім'я Броніслав: Значення і характеристика
Походження імені Броніславслов'янське
Від слів«боронити» і слава »
Буквальна трактування«боронити славу»
За другою версією«захисник слави»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:У сотню популярних чоловічих імен ім'я Броніслав не входить, і доводиться за статистикою не більше, ніж на 1 хлопчика з 10,000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Броня, Броники, Слава

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Броніслав:ім'я Броніслав сьогодні не дуже популярно, але, як і багато російські імена, було популярним за радянських часів.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Броніслав здатне наділити хлопчика, названого таким чином, величезним переліком реально гідних майбутнього чоловіка характеристик. Але є і одне невелике «але» — серед їх величезної кількості в основному ті, що будуть виявлятися не все разом, а поступово, у міру дорослішання, названого цим ім'ям хлопчика. За доданню, серед достоїнств виявляються такі як незалежність, самостійність, рішучість і активність, рухливість і ініціативність.

Зазвичай Броніслав, це чуйний, але трохи черствий чоловік. З боку може здатися, ніби йому чужі такі поняття як співчуття, любов, ніжність і турбота, але насправді це помилкова думка. Цьому чоловікові навпаки, дуже легко піддатися емоціям, він дуже чуйний і ніжний, просто боїться показати це, думаючи, що таким чином покаже свою слабкість.

Переваги та позитивні риси:рішучий, активний, чесний, справедливий, вміє добиватися поставлених цілей, може подолати будь-яку перешкоду і ніколи не відступить, ніколи не надходить проти совісті і намагається жити правильно, не шкодячи і не доставляючи дискомфорту оточуючим людям.

Броніслав погано відноситься дозрадникам і людям, які наживаються на чужих слабкостях, до хитрунам, врущій і брехуна всім навколо, і до людей, які люблять демонструвати свою силу на слабких.

Характер імені Броніслав

Характер імені – один з найскладніших і загадкових параметрів, але тим не менш, і один з найцікавіших. Що ж стосується іменоформи Броніслав, так це і зовсім окрема тема. Зазвичай характер цього ймення обіцяє названому так хлопчику непросту, але терпиму натуру, купу лідерських задатків і організаторський дар, планомірність і розважливість, успішність і талановитість. З одного боку, характер в даному випадку явно лідерський, але з іншого, він може припускати і наявність купи недоліків, здатних ускладнити життя не тільки хлопцю, іменованого варіацією Броніслав, але і всім оточуючим його людям. Добродушність, доброзичливість, доброта, безпринципність, безконфліктність – все це перелік тих якостей, якими повинен бути наділений характер такого хлопця, і про це ми вже писали раніше. Але не можна не відзначити і те, що характер такого представника чоловічої половини населення нашої планети може бути вкрай складним і важким для людей зі слабкою силою волі, поступливих, недовірливих і боязких – причина в тому, що Броніслав просто не любить таких людей.

з іншого боку, не можна не помітити той факт, що характер імечко і носія цього найменування важко описати з точністю на сто відсотків, і причина тут криється всього лише в одному просто факторі. Справа в тому, що характер багато в чому залежить від купи додаткових факторів, серед яких і знак зодіаку, і батьківське виховання, і навіть час року народження ....

Раннє дитинство

У хлопчаки, яким батьки при народженні вирішили вибрати чоловіче ім'я Броніслав, зазвичай непростий, але дуже яскраве раннє дитинство. По-перше, він веселий і оптимістичний і практично ніколи не сумує, що само собою грає на руку і йому самому, і всім навколо, по-друге, він дієвий і активний, енергійний, і завжди готовий до руху, ну а по-третє, значення цього ймення обдаровує названого таким чином хлопчиська терпимим і досить позитивним характером, що є рідкістю для дітей з чисто слов'янськими найменуваннями. Ще один важливий момент – значення зазвичай обдаровує хлопчика з ім'ям Броніслав розважливістю, притому, рідкісної для дітей настільки малого віку, і вона проявляється у всіх його діях без винятку. Будь-яка дія з його боку спочатку багаторазово планується і прораховується, і будь-яке його рішення спочатку продумується, як справжнісінький «план Барбаросси». Плюс до всього, вже в такому ранньому віці в цьому хлопчиську починають проявлятися й інші не менш важливі, але рідкісні для дитини якості, це і доброта, і планомірність, і терплячість, і цілеспрямованість, і надійність, і обов'язковість, і прагматичність, і самостійність . До речі, остання якість особливо швидко посилюється в Броніславом в підлітковому віці ...

Підліток

Хлопчика підлітка, який отримав таке ймення, значення імені Броніслав обдаровує ще більшою кількістю важливих і потрібних, але не підходять такого віку характеристик. Ну а першою ж є та, про яку ми говорили раніше – самостійність. Броніслав настільки самостійний, що може це може почати лякати батьків. Матері й батькові варто проявити уважність в даному питанні – найчастіше, впевненість в собі і рішучість, принаймні в підлітковому віці, призводять хлопчика до купи неправильних вчинків, що в майбутньому може позначитися на всій його життя в цілому. Самостійне прийняття рішень, впевненість в своїх діяннях, гордовитість, рішучість і самодостатність, це звичайно хороші риси. Але хлопчика, іменованого формою імені Броніслав варто батькам навчити ними користуватися так, щоб вони приносили позитивний результат у всьому без винятку. І ще не менш важливий момент – Броніслав, це володар неймовірної сили волі та жаги першості в усіх справах, що може перетворити його в зарозумілого, зарозумілого, гордого, але успішного хлопчика, а одночасно породити і купу недоброзичливців і заздрісників. Що ж стосується навчання, так тут все просто – Броніслав, це обов'язковий і виконавчий учень, здатний і талановитий, а значить і з навчанням у нього має бути все відмінно, як то кажуть, без нарікань.

Дорослий чоловік

досягли зрілості чоловіка, якого нарекли іменний варіацією Броніслав, значення може нагородити купою додаткових, неймовірно важливих характеристик. Серед них цілеспрямованість, наполегливість, впертість, принциповість, самодостатність, самовпевненість, добродушність, доброзичливість, життєрадісність, і планомірність. Всі ці якості можуть зіграти йому на руку і в професійній діяльності, і в особистому житті. Але є поряд з усім вищезгаданим і безліч недоліків, серед яких є і такий як довірливість. Вся справа в тому, що Броніслав, будучи самовпевненою людиною, може допускати помилки в оцінці людей і в підсумку довірятися тим, кому не варто було б. Але ж у такого успішного лідера завжди буде досить велика кількість заздрісників і недоброзичливців. Ще важливий момент, який обіцяє таким фактором як значення – Броніслав обожнює бути на очах у інших, любить перебувати в центрі загальної уваги, і ненавидить, коли чия-небудь тінь затьмарює його. Такий розклад може привести до того, що Броніслав почне вести себе дуже зухвало. Але в цілому ж це хороша людина, чудовий чоловік, ідеальний джентльмен, популярний, між іншим, у представниць слабкої половини людства ...

Доля імені Броніслав

Доля імені Броніслав у відносинах з представницями жіночої половини, в любові і в шлюбі, являє собою досить складну тему, яка вивчалася в свою чергу десятками різних дослідників. Їм то власне і вдалося з'ясувати кілька цікавих моментів. Один з таких моментів як раз-таки і стосується відносин Броніслава з жінками.

Доля хлопчаки, названого найменуванням Броніслав, така, що обіцяє йому двоїсту натуру. З одного боку, доля передбачає любов до романтики і пристрасті, бажання довговічних відносин і спрагу любові. З іншого, доля може перетворити його в бабія, людини, що змінює партнерок як рукавички – правда, робити він буде це не від того, що ласий до жінок, а від бажання знайти свій ідеал.

З іншого боку, доля Броні обов'язково рано чи пізно зіштовхне його з тієї, ким він буде задоволений на всі сто. Загадка тільки в тому, що це за дівчина буде. З одного боку, це любитель лідерства і домінування, але з іншого, йому нудно з поступливими і спокійними жінками. Яку вибере – загадка, як власне і вся його доля в цілому.

Любов і шлюб для імені Броніслав

Чоловіки на ім'я Броніслав користуються величезним попитом серед представниць слабкої половини людства. У них безліч любовних пригод, які найчастіше закінчуються черговою зміною партнерки.

З часом Броніслав таки наважується завести сім'ю, стає турботливим і надійним чоловіком. Він ніжно любить свою дружину і не соромиться допомагати їй у домашніх справах. Йому зовсім не важко помити посуд, пропилососити або приготувати що-небудь смачненьке. Броніслав намагається, щоб в його будинку панував комфорт і затишок.

Не завжди його надійність поширюється і на поняття подружньої вірності. Він вважає фізичну зраду незначною похибкою, компенсуючи це проявом глибоких почуттів до дружини і відданості сім'ї. Дуже часто дружини таких чоловіків щасливі і навіть не підозрюють про сексуальні пригоди чоловіка.

Броніслав як Батько

Діти у чоловіків на ім'я Броніслав з'являються вже в зрілому віці. Вони щиро люблять своїх малюків і з задоволенням про них піклуються, допомагаючи дружинам. Вони абсолютно адекватно реагують на всі тонкощі догляду за новонародженими. Змінити памперс, поносити малюка «солдатиком» після годування, укласти його спати, прогулятися з коляскою в парку – це чи не найулюбленіші заняття молодого тата на ім'я Броніслав.

Він приділяє особливу увагу різнобічного розвитку дитини, активно бере участь в дискусії щодо вибору секції для малюка. Діти з таким батьком обійдуть всі зоопарки, луна-парки, картинні галереї, а також театральні вистави.

Фізичній здоров'ю своїх крихіток Броніслав також приділяє досить багато часу. Він разом з ними ходить на спортивні майданчики, вчить їх виконувати різні фізичні вправи, а також допомагає їм справлятися з навантаженням, яку вони отримують в спортивних секціях.

Сумісність Броніслав c жіночими іменами

На думку більшості фахівців, найкращою у імені Броніслав є сумісність з такими жіночими іменоформамі як Агата, Лоліта, Людмила, Наталя і Надія. У разі союзу з названої однієї з цих варіацій жінкою, у Броніслава будуть всі шанси на побудову реально міцного і щасливого шлюбу.

З такими як Анастасія, Варвара, Маріанна і Карина, шансів на міцний шлюб поменше, але вони все ж є. Тут просто треба остерігатися породження такого поганого почуття як ревнощі – в разі прояву ревнощів союз швидко зруйнується і розпадеться.

Анфіса, Вікторія, Ірина та Клавдія – дівчата, іменовані при народженні такими варіаціями, ніколи не складуть пару Броніславу, якщо вірити твердженням дослідникам, бо тут спочатку є повна несумісність. Хоча знову ж таки, все це лише теорія, що має лише п'ятдесят відсотків шансів на підтвердження на практиці.

Що ж стосується взаємовідносин чоловіки з ім'ям Броніслав з представницями жіночої половини, так тут все просто – Броніслав цінує романтику і непередбачуваність, обожнює, коли їм захоплюється його друга половинка, бажає чути компліменти і відчувати захоплення, але при цьому перевагу віддає бурхливим, але швидкоплинним і нетривалих стосунків. Багато хто може почати сприймати його як бабія, хоча насправді він не такий – просто занадто вимогливо ставиться до дівчат і довгий час не може знайти ту, що буде відповідати всім його потребам. Така вже значення, і таке майбутнє воно обіцяє …

Число імені Броніслав

число імені Броніслав по нумерології — 7. «Сімки» — це оригінальні, незвичайні, незалежні і волелюбні люди. У них зазвичай простежується невгамовна жага до пізнання всього нового, вони дуже розумні і мудрі. Підопічним числа 7 притаманні наукове мислення, високий інтелектуальний потенціал і аналітичні здібності. Вони дуже спостережливі і моментально роблять висновки в тій чи іншій ситуації.

Звичайно, не всі «7-ки» є замкнутими і не товариськими людьми, наприклад, чоловіки на ім'я Броніслав, навпаки, дуже навіть товариські люди. Крім того, підопічні числа 7 дуже працелюбні і цілеспрямовані, завжди прагнуть до самовдосконалення. У них нерідко виникають якісь цікаві думки та ідеї.

Іноді «сімки» можуть надходити некрасиво, нечесно, і навіть підступно. Це викликано їх небажанням знаходити спільну мову з людьми. Більшості підопічних числа 7 просто потрібно стати трішки щире, більше часу відпочивати і розважатися, а не займатися самокопанням і критикою оточуючих.

Формула обчислення числа імені Броніслав:Б (2) + Р (9) + О (7) + Н (6) + І (1) + С (1) + Л (4) + А (1) + В (3) = 34 = 3 + 4 = 7

Астрологічна символіка імені Броніслав

  • Камінь-талісман – Смарагд.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Броніслав – лисиця.
  • Рослинний символ – Базилік.
  • Кращий зодіак – Діва і Близнюки.
  • Число Броніслава – 7.
  • Щасливий день – Середовище.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Броніслав

Броніслав Павлик (польський актор)

Броніслав Радий зішевскій (польський хімік)

Броніслав Рогуйскій (відомий архітектор)

Броніслав Залеський (Залеський) (білоруський політичний діяч)

Броніслав Яронь (палеоботанік, доктор наук)

Броніслав Бернацький (єпископ католицької Одесько-Сімферопольської єпархії)

Броніслав Домбровський (зоолог, морфолог)

Броніслав Тарашкевич (суспільно-політичний діяч)

Броніслав Віногродскій (китаєзнавець)

Броніслав Камінський (колабораціоніст)

іменини дні і святі покровителі імені Броніслав

в православної церкви святого з ім'ям Броніслав немає, тому іменини цього імені в православ'ї не святкують, а при хрещенні цим ім'ям не нарікають.