Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЮліан
1363 Oracle

Юліан: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Юліан за походженням латинське, давньоримське. Є родинним іменах Юліан і Джуліан. Буквально трактується як «з роду Юліїв» або «юліанец». Вийшло від давньоримського родового імені, щоб було популярним в епоху Цезаря.

українське чоловіче ім'я Юліан не дуже популярно в Україні та країнах з російськомовним населенням, але закордоном користується неймовірним попитом і зустрічається в більшості країн Європи. Має впливову значимість і здатне наділити названого їм хлопця хорошою сумісністю з більшістю українських жіночих імен.

Ім'я Юліан: Значення і характеристика
Походження імені Юліандавньоримське
В коренідавньоримське родове ім'я
Буквальна трактування«з роду Юліїв»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Юліан гостинний для

Популярність:У рейтинг найпопулярніших українських імен Юліан не потрапляє, і числиться в категорії найбільш рідкісних імен сучасності.

Розмовні варіанти:Юлі, Юлик, Юл

Сучасні англійські аналоги:Юліан, Улян, Джуліан

Цікаве про ім'я Юліан:ім'я Юліан має багато імен -БЛИЗНЕЦ в різних культурах, але найвідомішим його родинним ім'ям вважається Юлій.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Юліан може надати сильний вплив на долю і натуру названого цим ім'ям хлопчаки. Сулятся ж носіям зазвичай такі риси характеру як врівноваженість, стрімкість, самолюбство, бажання бути першим, егоїстичність, слухняність і виваженість всіх діянь.

Юліан хоче вічно перебувати в центрі уваги, демонструє перевагу над іншими, уникає компаній не виявляють належної поваги, оточує себе готовими слухатися і коритися людьми. Задиристість і агресивна реакція на будь-яку критику – це головні недоліки носіїв імені Юліан.

Переваги та позитивні риси:найголовніші достоїнства носіїв імені Юліан, це цілеспрямованість, і готовність долати будь-які перешкоди на шляху до особистісного становлення, удачі і успіху. Ніякі перешкоди такому чоловікові не завадять досягти успіху.

Юліан погано відноситься долюдям, які не мають власної думки. Але куди більше носії імені Юліан ненавидять людей, що намагаються всім навколо нав'язати свою думку, навіть якщо його хтось не бажає приймати.

Характер імені Юліан

Характер названого іменем Юліан хлопця такий, що передбачає дуже яскраве життя. Доброзичливий, комунікабельний, привітний, чуйний, відкритий, чистий, чесний, позитивний, доброзичливий, життєрадісний, добродушний, гостинний, відповідальний, обов'язковий, фантазер і гуморист – все це ще далеко не повний перелік переваг, якими може виділятися характер названого іменем Юліан хлопця.

Характер Юліана передбачає і розважливість, поряд з усім раніше названим, і розважливість, і обов'язковість, він може стати відмінним працівником, хорошим учнем і просто відмінним сином. З таким легко порозумітися, подружитися, поспілкуватися на будь-які теми. Але в той же час характер йому не дозволить і терпіти неповагу або образи – він ніколи не прощає своїх кривдників і іноді може навіть почати мстити кривдникам. Що не менш важливо, образити його можна чим завгодно, все, що стосується його самодостатності та почуття гідності, навіть звичайними повчаннями.

Характер Юліана такий, що може перетворити носія цього ймення в унікальну особистість, з лідерськими задатками. Але батькам з дитинства потрібно в ньому виховувати такі риси як почуття обов'язку, принциповість, і серйозність, інакше, навіть до її задатків, він може в дорослому житті впасти на саме соціальне дно.

Раннє дитинство

Маленького хлопчика, який отримав від батьків рідкісне українське ім'я Юліан, значення і енергетика цієї іменної форми можуть нагородити такими рисами як спокій і стриманість, які власне і будуть в ньому домінуватиме навіть в підлітковому віці. Це унікальна особистість, дитина спокійний, добрий, стриманий, завжди намагається з усіма підтримувати теплі відносини. У такого рідко виникають проблеми зі спілкуванням, хоча він, втім, в ньому і не потребує. Йому не потрібно спілкування з однолітками, щоб відчувати себе задоволеним і впевненим у собі – навпаки, йому потрібен спокій, іноді навіть самотність, адже тільки тоді він може зібратися з думками і зробити щось, ніж будуть пишатися його батьки. А адже батьківська гордість, це якраз те, від чого він може сильно залежати – для хлопчика Юліана важливо, що про нього думають його батьки, важливо усвідомлювати, що їм є, чим пишатися, що вони поважають його, його дії, вчинки і думки . Хоча важливо для хлопчика, над яким протегує значення ймення Юліан, не тільки це ...

Ще такого може бути важливо відчувати себе шановним і потрібним суспільству. Він не прагне весь свій час проводити з однолітками і бути в центрі уваги, але йому важливо, щоб оточуючі діти завжди прислухалися до його думки.

А ще значення може нагородити названого таким чином хлопчика і непередбачуваністю в поведінці. Уявний з боку спокійним і умиротвореним, він насправді схильний до пустощі і непослуху. Але виявляється це вкрай рідко. Іноді натура цього хлопчика може стати вибуховою, переповненій емоціями, але це трапляється рідко, та й короткостроково.

Підліток

У хлопчика підлітка, над яким протегує значення і енергія іменний форми Юліан, характер залишається колишнім, за винятком лише того, що деякі негативні риси можуть трохи підсилитися. Так, посилюється домінування таких якостей як баловство, непослух, незалежність, самовпевненість і самодостатність, хитрість, наполегливість, завзятість, волелюбність і пихатість. По суті, в підлітку Юліані можуть почати прокидатися його лідерські задатки. Особливо сильно це помітно по народженим в зимовий період Юліану – такі стають в школі повноцінними лідерами, вони не терплять суперечок і закидів, намагаються бути сухими і жорсткими в очах оточення. Хоча в домашній обстановці поведінка таких хлопчаків зазвичай змінюється. У домашній обстановці, в спілкуванні з матір'ю і батьком, у хлопчика Юліана можуть прокидатися такі риси як красномовність, уважність, дбайливість і поступливість, які теж сулятся таким параметром як значення, і які ніколи не виявляться на публіці, в оточенні друзів.

значення цього ймення може обдарувати хлопчика Юліана в підлітковому віці ще і старанністю, обов'язковістю, відповідальністю, і старанністю. Завдяки цим рисам він може багато чого досягти в житті, і головне, добре закінчити школу. Правда. Не варто від хлопчика Юліана чекати занадто великих успіхів в навчанні – як би там не було, а йому, з його буйною вдачею і непосидючістю, дуже важко дається концентрація. Значення імечко Юліан може обдарувати занадто сильною імпульсивністю, допитливістю, і непосидючістю. Підліток, названий таким чином, потребує нескінченному контролі.

Дорослий чоловік

Дорослий чоловік, над яким протегує значення іменний форми Юліан, це товариський, відкритий, чуйний, добрий, щедрий, допитливий, цікавий, красномовний, чарівний, щирий, комунікабельний і привітна людина, легко йде на контакт і ніколи не уникає нових знайомств. Він легко спілкується на різні теми, з легкістю знайомиться з новими людьми і завжди вписується в будь-яке оточення. З таким весело і цікаво, нудно з ним не буває. Але не варто думати, що у нього натура балуваних і пустуна – навпаки, значення може обдарувати його розсудливість і планомірність, яким можна позаздрити. Просто Юліан, це оптиміст і дуже позитивна людина, особистість, від якої просто не можна не бути без розуму.

А ось Юліан, над яким протегує значення весняного пори року (народився навесні), це ще й артистична особистість, людина, з натурою гумориста і артиста одночасно. Такий з легкістю підлаштовується під настрій оточення, завжди з усіма спілкується на рівних і в позитивному тоні, і ніколи не сумує. Схильний до пригод, подорожей і веселощів, але знає міру і знає, коли потрібно зупинитися.

Відчуває заступництво значущості імені Юліан, може стати повноцінним лідером і відмінним начальником. Значення цього ймення може нагородити його лідерськими задатками і організаторськими талантами. В результаті з нього може вийти відмінний керівник, не позбавлений звичайний людських чинників, почуттів, дружелюбності. У такого рідко з'являються недоброзичливці, надто вже він позитивний, що у нього з'являлися вороги.

Доля імені Юліан

Доля чоловічого імені Юліан у відносинах з представницями протилежної статі, в шлюбі і любові така, що передбачає дуже насичене особисте життя. Так, доля Юліана передбачає в підлітковому віці становлення бабієм, хлопцем, який почне користуватися своєю популярністю і міняти дівчат, як рукавички. При цьому він буде максимально довго уникати серйозних відносин. Його доля не передбачає ранню одруження і створення сім'ї.

До вибору супутниці життя Юліан може підійти з особливою відповідальністю. Одружується, швидше за все, тільки в зрілості. Його доля може провести його через цілий ряд розчарувань і зрад, розставань і відмов, але в остаточному підсумку, коли він змужніє і стане серйозним, доля його зіштовхне з тієї, в якій він буде повністю впевнений. Вибере собі в дружини тільки ту, що зможе довести свою вірність, завоювати його довіру, і при цьому змиритися з усіма його недоліками.

А ще доля названого іменем Юліан хлопця передбачає його становлення ідеальним батьком, чи не взірцевим чоловіком, але зате відмінним батьком. Такий ніколи не залишить своїх дітей і всього себе присвятить тільки їм.

Любов і шлюб для імені Юліан

Юліан не скаржиться на брак жіночої уваги, оскільки викликає інтерес у досить великого числа дам. Однак він вкрай перебірливий у виборі супутниці життя. Звичайно, ставлення до жінок у володарів імені Юліан може бути різним, але, як правило, вони – не прихильники швидкоплинних захоплень або інтрижок. Для себе вони створюють в уяві власні ідеали майбутніх других половинок і приступають до їх пошуку. Ранні шлюби для них не характерні, оскільки пошуки ідеальних дружин займають зазвичай досить багато часу.

Однак в іншому випадку вплив астрологічних символів може зробити Юліана справжнім дамським угодником. Ще зі школи він почне пудрити мізки юним красуням, переконуючись все більше в своїй неперевершеності. Він може уславитися бабієм і дуже хтивим чоловіком, у якого дуже активна і насичене інтимне життя. Тривалий час він відмовляється від серйозних відносин, тому і тут раннє одруження також виключена.

Юліан одружується досить пізно на жінці, в надійності, любові і вірності якій він буде впевнений на тисячу відсотків. Крім того, майбутня дружина повинна зуміти прийняти його з усіма мінусами в характері. Відшукавши свою улюблену жінку, Юліан стає просто чудовим чоловіком і чудовим господарем. Він – досить гостинна людина, завжди радий бачити друзів у себе в будинку, може вміло підтримати будь-яку розмову і з задоволенням зіграє пару партій в якусь азартну гру. Споважнілий Юліан, одружившись буде вірним чоловіком, але може дозволити собі легкий флірт, щоб переконатися у своїй неперевершеності.

Юліан як Батько

Юліан просто створений для батьківства, свої найкращі людські якості він виявляє ще більше саме по відношенню до дітей. За статистикою, Юліан частіше стає батьком дочок, а не синів. Він трепетно ​​любить своїх маляток, ставиться до них з любов'ю, ніжністю і турботою, приділяючи їм достатньо багато часу.

Юліан щиро відданий своїм дітям і ніколи не дозволить собі їх кинути і чи зрадити. Навіть якщо його шлюб з якихось причин розвалиться, він зробить все для того, щоб діти отримували ще більше його уваги і любові. Велике значення він надає організації дозвілля своїх чад. Юліан ретельно стежить за тим, щоб вони мали достатньо можливостей для різнобічного розвитку. Він допомагає дружині вибрати гуртки та секції для дітей.

Юліан також бере активну участь у виховному процесі своїх діточок. Він здатний і строгість проявити, і вимоги виставити, але ось кричати або карати їх він не стане. Для нього важливо, щоб діти вчилися не тому, що їх змушують, а за власним бажанням. Юліан, перш за все, прагне виховати в своїх дітях самостійність, терпіння, відповідальність, наполегливість і старанність.

Сумісність Юліан c жіночими іменами

Сама краща сумісність у імені Юліан з жіночими варіаціями найменувань з наступного переліку: Вероніка, Зінаїда, Ізабелла, Лада, Тетяна і Нонна. У разі союзу з однією з таких, може виникнути справжня любов, за якою підуть міцні відносини і навіть щасливий шлюб.

Ліна, Нора, Таміла, Флора, Серафима, Клара, Кіра, Вікторія — тут, на жаль, зв'язок не така, і на зміну любові і почуттів може прийти нестримна ревнощі, скандали і розбіжності, що призведе до розставання. Зате сам процес відносин буде просто чарівним.

А ось з Фаїною, Розою, Ганною і Катериною, пару краще не створювати, бо суперечать один одному якості в результаті принесуть чимало проблем і негараздів.

Що до взаємин з представницями прекрасної жіночої статі, так тут все простіше нікуди. Лідерство і популярність в суспільстві Юліана можуть стати причинами того, що сам він сильно зазнається і почне користуватися своїми перевагами над іншими людьми. Це може привести і до того, що в підлітковому віці він стане справжнісіньким бабієм, непостійним, нестабільним, непередбачуваним. Далеко не одне серце може бути розбите цим ловеласом. Але врешті-решт, з нього може вийти відмінний залицяльник, приблизний і ввічливий чоловік, кавалер, про яке мріють багато жінок. Але ось з його недоліками його супутниць доведеться миритися – він ніколи не зміниться, навіть заради тієї, в кого по вуха закоханий.

Число імені Юліан

Число імені Юліан по нумерології — 8. Вісімка дарує своїм підопічним такі якості як практичність, матеріалістичність, непохитна впевненість у своїх силах, прагнення до перемоги і влади. У підопічних числа 8 дуже яскраво виражені такі якості: сміливість, завзятість, а також ділова хватка. Вони прагнуть до лідерства і влади і завжди йдуть до своєї мети напролом. Крім того, вони вміють наперед прораховувати власні дії і кроки.

Вісімки – це надійні і досить неупереджені люди. Вони відрізняються сильним, навіть жорстким характером, що наділяє їх такими якостями, як: владність, прагматичність, розсудливість, жорстокість, нещадність. Вони вмілі, але дуже вимогливі і безжальні керівники.

Вісімки бажають, як можна більше збагатитися. Маючи і без того великий матеріальний достаток, вони прагнуть заробити ще більше грошей. Вісімки егоїстичні, честолюбні і амбітні. Їх пристрасть до збагачення позбавляє їх простих людських якостей, з-за чого їм складно вибудувати своє особисте життя.

Формула обчислення числа імені Юліан:Ю (5) ​​+ Л (4) + І (1) + А (1) + Н (6) = 17 = 1 + 7 = 8

Астрологічна символіка імені Юліан

  • Камінь-талісман – Агат.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Юліан – Чапля.
  • Рослинний символ – Евкаліпт.
  • Кращий зодіак – Скорпіон.
  • Число Юліана – 8.
  • Метал – Ртуть.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Юліан

Флавій Клавдій Юліан (римський імператор в 361-363 роках)

святої Юліан гостинний для (католицький святий, покровитель подорожніх)

Джуліан, "Коламбус Сходу" (угорський монах-Домінікан)

Джуліан Сьябін (суддя Син Олександр Скрібін)

Джуліан Капацин (Російський актор, телевізійний ведучий)

Didi Julian (римський імператор у 193 році)

Джуліан Семенов (російський письменник, сценарист)

Джуліан Васин (заслужений артист України)

Джуліан Стриковський (польський єврейський письменник)

Джуліан Новак (Прем'єр-міністр Польської Республіки (1922))

День імені та Святих покровителів імені Джуліана

Церковна форма названа julian – iulian.

Мученик Иулиан

январь 8, январь 21, февраль 6, февраль 19, март 6, март 19

Мученик Иулиан Аназаврский

март 16, март 29

Преподобный Иулиан Константинопольский

июнь 12, июнь 25

Священномученик Иулиан, пресвитер

октябрь 7, октябрь 20