Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАльберт
605 Oracle

Альберт: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Альберт за походженням древньогерманська. Утворилося від древнегерманского особистого імені «Adalbert», яке складається з двох слів – «adal» (благородний) і «beraht» (яскравий).

До речі, чоловіче ім'я Альберт сьогодні зустрічається не часто, але все ж користується попитом, і не тільки в російськомовних країнах. Має хорошу значимістю, відмінною зв'язком з більшістю знаків зодіаку, і скасуванням символікою, як астрологічної, так і планетарної ...

Ім'я Альберт: Значення і характеристика
Походження імені Альбертвід німецького імені Адальберт
Складається з двох слів«adal» і «beraht»
У перекладі«благородний» і «яскравий»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Альберт є рідкісним і не числиться в рейтингу популярних чоловічих українських імен. Воно припадає лише на 5 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Ал, Ел, Алік, Альбі

Сучасні англійські аналоги:Адальберт, Обер, Альбер, Альберто

Цікаве про ім'я Альберт:В сучасному світі ім'я Альберт поширене по всьому світу, але у всіх культурах і країнах звучить по-різному. В Європі його найвідомішими варіаціями є такі як Адальберт, Альберто, Альбер і Альбрехт.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Альберт може в ранньому дитинстві обдарувати хлопчика веселою вдачею, товариськістю, комунікабельністю і позитивним настроєм. Це балуваних і заводила, який проводить час в галасливих компаніях однолітків. Він бешкетник і пустун, вічно звеселяючий всіх навколо, невгамовний, дієвий, активний. Плюс, звичайно це загальний улюбленець, відмінно ладнає з людьми.

Найголовніше ж полягає в тому, що це в своїй більшості люди публічні, які намагаються якомога довше перебувати в центрі уваги. Це актори, люди театральні, публічні, готові на все заради того, щоб на них звертали увагу.

Переваги та позитивні риси:комунікабельність, товариськість, красномовність, балакучість, вміння викликати прихильність до собі людей, позитивний настрій, оптимістичність, працьовитість і цілеспрямованість.

Альберти погано ставляться дозрадникам, брехунам і брехунам, невірним своїм дружинам чоловікам, людям, що не відповідає за свої слова і не які виконують обіцянки, і до тих, хто не поділяє загальноприйнятих моральних норм.

Характер імені Альберт

Характер імені Альберт такий, що наділяє носіїв цієї назви простим, але в той же час дуже непередбачуваним внутрішнім світом. Характер Альберта завжди має в своєму розпорядженні такими рисами як добродушність, добропорядність, життєрадісність і оптимізм, позитивність і чесність, справедливість і комунікабельність, красномовність і товариськість, але разом з усіма цими якостями характер може бути наділений і декількома поганими рисами. Серед них найбільш яскраво виражена безкомпромісність, починаюча в основному проявлятися на дорослому життєвому етапі – Альберт безкомпромісний і рідко йде на поступки, що призводить до конфліктних ситуацій у відносинах з друзями і представницями слабкої статі. Зате з іншого боку характер наділяється і такою якістю як цілеспрямованість, що в союзі з безкомпромісністю може приносити досить непогані результати, зокрема, в просуванні по службі, в кар'єрі, і багато в чому іншому. А ще Альберт, це завжди впевнена в собі людина, працьовитий, трохи егоїстичний, в міру наполегливий і упертий – з таким можна вести будь-які справи. Він ніколи не здасться і не стане уникати труднощів.

З іншого боку, не можна не сказати і про те, що на характер впливає не тільки характеристика найменування, але також і багато інших чинників. Наприклад, характер може видозмінюватися залежно від батьківського виховання, від оточення, і навіть від впливу безлічі астрологічних чинників.

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, якому батьки вирішили при народженні вибрати рідкісне ім'я Альберт, переповнене позитивом і хорошим настроєм. Значення цього найменування зазвичай обдаровує носія іменоформи Альберт цілою купою хороших якостей, але головне серед них, це відсутність негативу – Альберт позитивний хлопчисько, від нього не дочекаєшся негативу, він завжди в гарному настрої і в доброму настрої. Весела вдача, оптимістичність, позитивність, дружелюбність і красномовність, щедрість і справедливість, доброта і веселощі – ось те, чим Альберт спочатку з самого раннього віку починає привертати до себе увагу.

Значимість здатна перетворити його в хлопчини, оточеного увагою і друзями, він дуже комунікабельний і легко йде на контакт, і тим самим привертає ще більше уваги до власної персони, він ніколи не відмовляється від спілкування, в деякому роді навіть заводила, але помірний. Батькам Альберт може здатися проблемним, але це не так – так, значення обдарувати може і рисами заводили і дебошира, але все це тимчасово, бо здебільшого навіть сам Альберт воліє вести себе так, щоб його ставили в приклад. Він не егоїст, і не самозакоханий, але обожнює, коли його ставлять в приклад, хвалять, і коли визнають його унікальність. А ще Альберт дуже цілеспрямований – у нього така цілеспрямованість, якої можна лише позаздрити, він ніколи не зупиняється і завжди досягає поставленої мети.

Підліток

У хлопчика, який досяг підліткового вікового етапу, і зовсім унікальна натура. Він не має комплексів, позитивний і оптимістичний, легко йде на контакт і має багато друзів – такі зазвичай користуються неймовірною популярністю в суспільстві. Позитивний настрій, доброта і жага миру в усьому світі не дозволяють йому знаходити недоліки в людях, він у всіх бачить тільки хороше і ідеалізує всіх без винятку, будь то близька людина, друг, або просто товариш. Все це добре, але є і один величезний мінус – справа в тому, що Альберт легко піддається психологічним маніпуляціям, його легко обдурити, легко переконати навіть там, де він дійсно має рацію, і легко змусити зробити те, чого він не хоче, переконавши його в потреби таких дій, а ще він безвідмовний, що теж може ускладнити йому життя. Зате у нього багато друзів і практично немає ворогів, так, є недоброзичливці, які бажають отримати вигоду зі спілкування з ним, але ворогів, спраглих помститися йому за що-небудь, немає. У школі у цього хлопчиська можуть бути неприємності зі спілкуванням з викладачами, і все через його непосидючість, але з іншого боку, значимість цього ймення здатне зробити з цього хлопчиська розумного і здібного учня, ніж викладачі не зможуть не захоплюватися. А ще значення може обдарувати унікальний складом розуму – у хлопчика з ім'ям Альберт є і схильності до гуманітарних наук, і здатності в напрямку точних наук. Але знову ж таки, все це неточно – значення може цього хлопчика нагородити всіх вищеописаних, але також може наділити і недоліками. Самі можливі з них, це егоїстичність і безкомпромісність, які можуть проявитися вже в підлітковому віці.

Дорослий чоловік

Дорослий Альберт, це і зовсім інша людина. Якщо у хлопчика Альберта терпимий і досить весела вдача, то у дорослого чоловіка, названого таким чином, він вже зовсім не такий. Значення імені Альберт дорослого чоловіка може обдарувати купою якостей, до того ж не тільки хороших. Доброта, справедливість, безпринципність і готовність йти на компроміс, любвеобильность і чесність, приязність та комунікабельність, цілеспрямованість і працелюбність, ініціативність і красномовність, привабливість і добродушність – ось його головні риси, але є і погані. Так, однією з них є неготовність допомагати іншим людям – він не любить допомагати і вважає, що кожен повинен самостійно добиватися бажаного. Більш того, він ще й гордий, і самолюбство, і ніколи не визнає своїх помилок, і що не менш важливо, робить їх дуже багато, бо в більшості випадків керується не логікою і здоровим глуздом, а інтуїцією, яка у нього, на жаль, не дуже то і добре розвинена. Зате в будь-якій справі, яке він вибере, він зможе добитися добрих результатів – значення обдаровує цілеспрямованістю, та такий, з якої Альберт просто не зможе не добитися того, чого хоче. А ще значення може обдарувати наполегливістю, завзятістю, які також допоможуть йому добитися того, чого він хоче. Що ж стосується взаємовідносин з оточуючими його людьми, так тут все просто – Альберт легко йде на контакт, але приймає в коло свого спілкування лише тих, що змогли заслужити його довіру.

Доля імені Альберт

Доля імені – один з найскладніших аспектів астрології, і тим не менш, один і з найцікавіших. Але відразу ж варто відзначити і те, що сама по собі доля імені являє собою більше теорію, а тому далеко не все може втілитися в реальність. Що ж стосується нашого конкретного випадку, а саме іменоформи Альберт, так тут і зовсім все дуже непросто і загадково ...

Доля Альберта передбачає довгий пошук як такої другої половинки. Підлітковий вік може стати самим «прибутковим» в плані відносин з дівчатами, але в той же час доля може припускати Альберту багато безглуздих і важких розставань. У більшості випадків, якщо вірить дослідникам, винен буде він сам, а точніше його натура, його принциповість, доросла безкомпромісність, небажання поступатися жінці і егоїстичність. При цьому сам Альберт шукати швидше за все буде поступливу і поступливий дівчину.

В кінцевому підсумку доля може розташувати Альберта до спокійного сімейного життя. Він може стати чудовим батьком і зразковим сім'янином, але йому потрібен контроль, людина, яка зможе його догоджати, і при цьому контролювати в фатальні моменти, оберігати від дурниць і необдуманих рішень.

Любов і шлюб для імені Альберт

Спочатку шлюб для Альберта може бути чимось з розряду« ніколи і ні за що », але пізніше, подорослішавши, він все ж одружується. А найголовніше полягає в тому, що, одружившись, Альберт цілком і повністю змінюється, змінює свої погляди, звички, уподобання і захоплення. Він на сто відсотків відмовиться від «флірту на стороні» і стане відданим своїй дружині чоловіком. Але ось до потенційної дружині у нього можуть бути завищені вимоги ...

Взагалі, Альберту знайти другу половинку важче, ніж будь-кому, адже знайти жінку, яка буде відповідати його критеріям, практично нереально. Він жадає вірною, відданою, чесної, одночасно загадкової і непередбачуваною жінки. Йому потрібна така, яка б підпорядковувалася йому, поступалася б у всьому, і в той же час вміла їм наказувати, якщо доведеться. Йому потрібна одночасно і слуга-рабиня, і жінка-лідер.

Але зате опинившись одруженим на жінці своєї мрії, цей чоловік перетвориться, стане більш відповідальним, педантичним, пунктуальним і обов'язковим. Весь побут, весь будинок і вся сім'я будуть триматися виключно на ньому. Він візьме на себе все і навіть більше: виховання дітей, побутові турботи, заробіток грошей і все інше.

Альберт як Батько

Альберт-батько, це зразковий тато. Такому татові дружина зможе довірити дитину, такого вона зможе довіряти і на такого зможе звалити навіть виховання, якщо буде потрібно. Тим більше, що швидше за все сам Альберт і буде жадати усього вищезгаданого.

Виховання дитини, особливо хлопчика, для Альберта значить більше, ніж є насправді. Хлопчику він подарує всього себе цілком і повністю, навчить його всьому необхідному, виховає за своєю подобою, виключивши при цьому власні недоліки. Але бажання виростити із сина ідеального чоловіка, може перетворити його в занадто вимогливого батька ...

З дочкою буде трохи інакше. Їй він теж приділить належну увагу і буде готовий взяти за її виховання, але при цьому буде не проти подарувати можливість виховувати дочку і мамі.

Сумісність Альберт c жіночими іменами

Фахівці галузі вивчення сумісності імені Альберт з жіночими іменами все ще працюють над даними питань. Але деякі результати їх праць вже є ...

Найкращими варіантами для любові і пристрасті є: Анфіса, Галина, Катерина, Флора, Яна, Елеонора, Людмила, Клара, Клавдія, Ія, Діна.

Ідеальними в шлюбі і сімейного життя будуть пари з дамами, іменованими Галиною, Кларою, Ларисою, Ренатою, Тамілою і Любов'ю .

Найгірші варіанти: Антоніна, Нінель, Ельза, Таїсія .

Хлопець, названий цим ім'ям, досить цілеспрямований і працьовитий. ще й оптимістичний, і потребує жінці, риси якої будуть доповнювати його натуру …

Що ж до взаємин з представницями протилежної статі, так тут все куди складніше. Так, значення нагороджує ще в дитинстві цього хлопчика хорошим характером, добротою і товариськістю, але не обдаровує його найголовнішим у взаєминах з жінками – умінням догоджати, поступатися, прощати. Будь-яку провину з боку обраної ним жінки може привести до розриву, розлучення, розставання. При цьому від жінки він чекає як то, чого дати не може – обожнює саме поступливих, поступливих, готових йти на компроміс жінок, слабких і які потребують опіки.

Число імені Альберт

Число імені Альберт по нумерології – 9. Дев'ятка ж в свою чергу в нумерології вважається символом успіху і досконалості, удачі, матеріального достатку і благородства. Саме тому-то «дев'яткам» в більшості випадків і супроводжує удача й успіх в усіх напрямках без винятку. Вони талановиті, успішні, завжди досягають поставлених цілей, і часто матеріально незалежні, завдяки чому відчувають себе впевнено в суспільстві.

Люди числа «9», це впевнені в собі. Товариські і комунікабельні особистості. А чоловіки цього числа, це ще й дуже популярні люди, що користуються попитом в суспільстві. Їхні думки поважають, їх цінують і шанують, з ними радяться, їм скаржаться. Це люди, які не здатні відмовити в допомозі, якщо вона дійсно потрібна людині.

Але є у всіх людей, заступництвом числом «9» і мінус – вони занадто мрійливі, вразливі і сприйнятливі.

Формула обчислення числа імені Альберт:А (1) + Л (4) + Ь (3) + Б (2) + Е (6) + Р (9) + Т (2) = 27 = 2 + 7 = 9

Астрологічна символіка імені Альберт

  • Камінь-талісман – Яшма і Порфир.
  • Планета-покровитель – Сатурн.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Альберт – Слон.
  • Рослинний символ – Базилік.
  • Кращий зодіак – Скорпіон і Діва.
  • Число Альберта – 9.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Альберт

Альбер II, Альбер Грімальді ( монакський правлячий князь)

Альберт Бенуа (російський архітектор)

Альберт Філозов (радянський актор)

Альбер Камю (французький письменник, філософ)

Альберт Цессарскій (радянський лікар санітарно-епідеміологічної служби)

Альберт Гжанянц (російський тромбоніст)

Альберт Асадуллин (татарський співак)

Альберт Хачатуров (радянський і узбецький кінорежисер)

іменини дні і святі покровителі імені Альберт

ім'я Альберт не числиться в православному іменослове по Святців і не справляє іменин.