Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаПлатон
1938 Oracle

Платон: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Платон за походженням давньогрецьке. Утворено від грецького «Πλάτων від πλᾰτύς». У перекладі означає «широкоплечого». Спочатку це ім'я давалося саме людям з певними зовнішніми рисами, але тепер же воно стало цілком звичайним чоловічим ім'ям ...

Ім'я Платон вже давно не користується популярністю, зокрема, в міській місцевості, хоча в сільській все ще зустрічається. Вважається, що воно, як і багато російські імена, сумісно з основною частиною жіночих українських найменувань, і більш того, навіть з деякими зарубіжними ...

Ім'я Платон: Значення і характеристика
Походження імені Платондавньогрецьке
Буквальна трактування«широкоплечий »
В корені« Πλάτων від πλᾰτύς »
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик єпископ Ревельский

Популярність:У рейтингу українських чоловічих імен числиться на 60-62 позиціях і доводиться за статистикою на 2-4 хлопчика з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Платоша, Платонка, Платон, Платоха

Сучасні англійські аналоги:Платона, Платонас

Цікаве про ім'я Платон:ім'я Платон було особливо популярним за часів СРСР, але сьогодні зустрічається досить рідко.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Платон здатне найсильнішим чином впливати на майбутнє і натуру носія. Є думка, ніби воно особливо сильно впливає на будову характеру в ранньому дитинстві, а в більш пізніх життєвих етапах його вплив замінюється впливом планети-покровителя імені, які сприяють стихії, і каменю-талісмана.

Вважається, що зазвичай всі носії цього ймення наділяються такими рисами як добродушність, доброзичливість, щедрість, оптимістичність і чесність, красномовність, напористість і цілеспрямованість.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені без виключення полягає в тому, що вони люди позитивні і оптимістичні за своєю суттю, здатні знайти щось хороше навіть там, де його просто немає. Саме тому-то носії цього чоловічого імені і користуються популярністю в суспільстві.

Платон погано відноситься долюдям негативним і нудним, уникає спілкування з песимістами і намагається не надто сильно зближуватися з людьми, схильними до корисливості.

Характер імені Платон

характер імені – один з найскладніших чинників, але в той же час, один і з найцікавіших. Що ж стосується нашого конкретного випадку, то тут все дуже заплутано і складно. З переходом на кожен новий життєвий етап, Платон змінюється, і характер його змінюється разом з ним. У такого хлопчика в ранньому дитинстві дуже приємний характер – він має багато друзів і однодумців, відіграє, веселиться, як тільки дозволено, і при цьому не слухається батьків. Але вже в підлітковому віці все може змінитися – тут вже може проявитися сильний, але одночасно і непередбачуваний і трохи складний характер. Характер хлопця з ім'ям Платон може постійно змінюватися, і залежить це не тільки від впливу характеристики самої назви, але також і від купи додаткових факторів, в основному, від астрологічних. Чесність, справедливість, гордовитість, принциповість і безкомпромісність, красномовність і комунікабельність, готовність прийти на допомогу навіть до незнайомої людини, якщо той потребує допомоги, планомірність в діях і одночасна скритність – ось те, чим виділяється характер хлопця, над яким протегує енергетика іменоформи Платон .

З іншого боку, характер багато в чому залежить і від купи інших, не тільки астрологічних чинників. найбільший вплив робить дитяче батьківське виховання, і не менш важливу роль відіграє оточення, в якому росте Платон.

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, який отримав при народженні ім'я Платон, звичайно переповнене виключно хорошим. Значення імені Платон зазвичай обіцяє добру натуру і позитивний характер. Носії цього найменування, це оптимісти, комунікабельні, чесні, справедливі, добродушні, але самолюбні і надто егоїстичні – при цьому найчастіше такі приховують своє справжнє обличчя і насправді всередині представляють собою слабких і невпевнених у собі, боязких і сором'язливих людей. Таких важко передбачити в діях, їх важко «розкусити», вони завжди приховують від друзів і оточуючих їх людей свою справжню особистість.

Значення імечко Платон нагороджує носіїв цієї іменоформи важким характером – у названого так хлопчаки зазвичай звиваються в одне ціле такі риси як працелюбність і лінощі, прямолінійність і боязнь критики, передбачуваність і бажання бути непередбачуваним. Іншими словами, це по своїй суті самі подвійні натури – ось такі ось носії найменування Платон. Такого хлопчика завжди буде дратувати чужа критика, і винна в цьому значення, обдаровуваного самолюбством, яке може бути зачеплено критикою і навіть звичайними повчаннями.

А ще є проблема у вигляді боязкості перед новими знайомствами – з одного боку, Платон, це хлопчаки, що бажають обзавестися якомога більшою кількістю друзів, але з іншого, всі вони бояться привести погане або неправильне враження про себе, що і відштовхує їх від думки йти на контакт. Хоча, за великим рахунком, у хлопчиська з ім'ям Платон навіть незважаючи на це має бути багато друзів і однодумців.

Підліток

Хлопчика, якому батьки вирішили вибрати рідкісне ім'я Платон, значення цієї іменоформи в підлітковому віці зазвичай обдаровує вже цілою купою нових характеристик, і що не менш важливо, зазвичай вже в підлітковому віці у цього хлопчика починають проявлятися справжні чоловічі риси, серед яких прямолінійність, рішучість, вміння тримати своє слово і стримувати обіцянки, справедливість і готовність пожертвувати собою заради захисту потребує допомоги людини.

Енергетика цього імені хлопчини також може обдарувати і такими якостями як оптимістичність, гумористичність, комунікабельність, старанність, обов'язковість, старанність – завдяки цим контурах він може стати лідером в школі, людиною, до думки якого прислу Шива і якого поважають. При цьому відмінно можуть скластися взаємини і з учителями – у цього хлопчини немає як таких завидних «геніїв», але тим не менш, Платон ніколи не прийде в школу з невиконаним домашнім завданням, і ні в якому разі не дозволить собі сперечатися зі старшим, тим більше з викладачем.

Що стосується вивчення предметів, то тут все просто – у хлопця з ім'ям Платон може спостерігатися схильність до вивчення гуманітарних наук, таких як історія, література, філософія та психологія. І ще один важливий момент – значення може обдарувати ще і красномовністю, та такий, що Платон, опинившись в колі близьких, не дасть нікому навіть і рота розкрити ...

Дорослий чоловік

У дорослому чоловікові, який отримав в дитинстві ім'я Платон, можуть проявитися такі якості як емоційність, скритність, недовірливість, принциповість, безкомпромісність, гордовитість, безкорисливість, приязність та комунікабельність, працьовитість і відповідальність.

значення на дорослого Платошо надає вже мінімальний вплив, і все ж – значення може перетворити цього чоловіка в емоційного, але відповідального і завжди виконує свої обіцянки чоловіка, в людини слова, але ж це велика рідкість . З нього може вийти чудовий лідер і начальник, але ось друзів, на жаль, у більшості Платонов прикро мало. Причина ж таїться в його ідеалістично, в бажанні всіх бачити такими, якими він хоче їх бачити, і в розчаруваннях, що надходять за цим. Друзями він називає тільки тих, хто розділяє його думки і погляди на життя – в іншому випадку діє принцип «не довіряти тим, хто не згоден з ним». Свої почуття і переживання Платон вважає за краще приховувати від оточуючих його людей, навіть родичам він навряд чи буде довіряти в дорослому житті – винувато в цьому значення найменування, що обіцяє скритність і боязкість.

Але зате дорослий Платон вже менш самокритичний і легше сприймає критику, що само по собі вже є великим плюсом. Зовні. Це чоловік і богатир, але всередині це емоційний і вразливий представник сильної половини людства.

Доля імені Платон

Доля імені – неймовірно загадковий фактор, але в той же час, це і один з найбільш важливих і цікавих. Що стосується конкретно питання про те, якою буде доля імені Платон, так тут все складно, бо не обійшлося без теорій і загадок. За однією з теорій доля названого Платоном хлопця у відносинах з представницями протилежної статі така, що передбачає довгу біганину від відповідальності і по-справжньому серйозних відносин ...

Доля основної частини чоловіків, іменованих іменний варіацією Платон, така, що передбачає боязнь як такої серйозності і звичайно ж відповідальності у відносинах. Платон, це представник чоловічої половини, який не хоче розлучатися зі свободою, егоїстичністю, і незалежністю до самої зрілості, його доля і щастя не в побутових питаннях і нескінченних сімейних проблемах, а в свободі, і так триватиме до досягнення зрілого віку. Потім вона може повернутися якраз-таки в сторону серйозних відносин, зовсім в інше русло, але це буде пізніше. Саме тоді-то Платон і може стати чудовим батьком, хоча і не без вад.

А ще життя Платона передбачає йому становлення не тільки чудовим батьком, але і турботливим чоловіком. Правда, так трапиться тільки в разі, якщо його оточує позитивна обстановка. Платон, це чоловік добрий, чуттєвий, чуйний, і йому потрібно, щоб у відносинах був оптимізм, рівність, позитив і одночасний штиль. Така доля чоловіки, названого іменем Платон. Хоча знову ж таки, це всього лише теорія ...

Любов і шлюб для імені Платон

Платон — ; кілька норовливий, але цікавий чоловік, він не схильний до романтичності або красивим залицянням. Він напористий і прямолінійний, тому зустрівши жінку, яка йому сподобалася, він просто прямо їй про це скаже. Квіти і цікаві сюрпризи не характерні для нього, зате він вважає за краще різні практичні та корисні подарунки. Платон трохи егоїстичний, оскільки перш за все він піклується про власний комфорт і виконанні своїх бажань. Така поведінка не тільки заподіює обраниці дискомфорт, але і ображає дівчину. Досить часто дівчата не витримують такого ставлення до себе і просто розривають з ним стосунки.

Платон дуже прискіпливо і насторожено підходить до вибору своєї майбутньої дружини. Зазвичай на це йде багато часу, тому ранні шлюби для не характерні. Він шукає розумну, красиву і прекрасну господиню, а в наслідку і турботливу матір їх дітям. Дуже важливо, щоб у нього з дамою серця була ще й духовна близькість. Його дружина повинна бути мудрою і вольовою жінкою, оскільки дуже чутливою і м'яко характерною дівчині буде складно побудувати з ним стосунки. Взаємоповага з дружиною для Платошо — це головна запорука щасливих відносин. Так що, якщо в сімейних відносинах пануватимуть взаєморозуміння і взаємоповага, то їхній шлюб буде щасливим і міцним.

Зазвичай Платон бере на себе роль добувача і намагається забезпечити сім'ю належним чином. Однак формальним главою сім'ї він бути не хоче. Всі питання і важливі рішення він надає вирішувати дружині. Часто він настільки занурений в роботу або власні думки, що зовсім мало часу починає приділяти дружині, але це трапляється лише в разі недостатньо сильних почуттів подружжя. Платоша може допомогти дружині гостинно зустріти гостей, а ось піти до когось в гості він навряд чи захоче.

Платон як Батько

Дуже складно передбачити, як різні люди поведуться в той важливий момент, коли у них з'являються діти. Особливо ця непередбачуваність проявляється у чоловіків, багато з яких не відразу усвідомлюють всю важливість покладених на них зобов'язань і відповідальності. Дивлячись на багатогранний характер Платона не можна з упевненістю говорити про те, що він обов'язково стане хорошим батьком, але вже й поганим він точно не стане.

Для Платона діти — це найважливіше і найцінніше в житті. Нерідко саме діти є сполучною ланкою в його сімейних відносинах. Він їх просто обожнює і не розуміє свого життя без них. Його батьківські почуття настільки сильні, що він навіть на руках готовий їх носити. Платоша намагається проводити якомога більше вільного часу проводити саме з дітьми, балуючи їх і роблячи їм сюрпризи.

Заради щастя своїх чад Платон готовий на все, навіть на якийсь божевільний вчинок. Придивившись до його відносин з дітьми, можна переконається в тому, що він все-таки вміє по-справжньому любити когось, крім себе. Це дозволяє припустити, що насправді Платоша тільки зовні черствий і раціональний людина, а всередині він добрий і чуттєвий. Освітою і вихованням дітей буде займатися його дружина, а він побажає подарувати дітям щасливе дитинство і заробити їм на успішне майбутнє.

Сумісність Платон c жіночими іменами

На думку більшості дослідників, ідеальною є сумісність імені Платон з такими жіночими назвами як Галина, Клара, Лариса і Яна. У такої пари дійсно є майбутнє – може бути побудований міцний шлюб і по-справжньому хороші взаємини, довговічні і вдалі.

З такими як Анфіса, Вікторія та Ірина, на думку фахівців, Платон теж зможе збудувати довірчі, міцні відносини, але тут доведеться постійно побоюватися невірність і зради. Більш того, зруйнувати такі відносини може і ревнощі, яка швидше за все виникне саме у Платона.

А ось з Оленою, Таїсією і Антоніною ( Тоня), і зовсім не рекомендується вибудовувати союз, бо тут спочатку мова йде про повну несумісність характерів і значень імен. Хоча це тільки теорія. На ділі все може виявитися інакше.

Що ж стосується взаємовідносин хлопчика, який отримав іменоформу Платон, з представницями протилежної статі, так тут все досить просто. Для Платона все дівчата, дівчатка і жінки рівні, і шукати він швидше за все стане собі в пару виключно ту, що зможе розділити з ним його погляди на життя. Йому важливо, щоб друга половинка підтримувала його, любила, поважала, і найбільше він в жінках цінує чесність, вірність, відданість, і вміння тримати своє слово. Правда, все це лише теорія, і насправді все може виявитися трохи іншим ...

Число імені Платон

Число імені Платон по нумерології — 1. Одиниці — це переможці і лідери по натурі, їм притаманні хоробрість, мужність і власні принципи і переконання. Також в них яскраво виражені ініціативність, рішучість, самостійність і енергійність. Це головні риси характеру, що дозволяють одиницям багато чого досягти в житті. Серед підопічних числа 1 чимало винахідників і першопрохідців, адже крім вольового характеру для них характерні також оригінальний спосіб мислення, творчий потенціал і винахідливість.

Число 1 — це символ чогось незвіданого і абсолютно нового, початок всіх початків. Підопічні числа 1 здатні прокласти тернистий шлях в якийсь дослідницької діяльності в області науки або іншій сфері. Їм в голову часто приходять геніальні думки, ідеї та задуми. Однак реалізувати і самостійно вони не можуть, тому доручають це комусь іншому. Вони не виносять чийогось керівництва над собою, а ось самі управляти колегами одиниці не проти.

Підопічні числа 1 — це ще і творчі люди, оскільки у них багата уява і прекрасно розвинена фантазія, тому вони цілком можуть знайти себе в професії композитора або письменника, наприклад. Однак не всі у одиниць так ідеально, як здається. По-перше, таким самодостатнім людям складно знайти особисте щастя. По-друге, чудові риси їхнього характеру псують їх схильність до самолюбства, егоїзму, імпульсивності і марнославству. Підрозділи одиниць повинні боротися зі своїми мінусами та використовувати свої таланти кожному за користь.

Формула для розрахунку кількості плату:p (8) + л (4) + a (1) + t (2) + o (7) + h (6) = 28 = 2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1

Астрологічна символіка Назва Платон

  • Камінь-талісман – Heliotrop.
  • planet patron – sun.
  • patronizing element – повітря.
  • Назва символів тварин platon – черепаха.
  • символ рослини – дуб.
  • Кращий Zodiac – Aries.
  • Номер plato – 1.
  • Щасливий день – вівторок.
  • ідеальний сезон – весна.

відомі люди названі platon

platon ankir (мученик)

Plato Studiosky (Confessor)

Платон (Кулькуш) (священне суспільство єпископ Ревлський)

Платон (NE трункевич) (епископ Русской православной церкви)

Платон (Левшин) (митрополит Московский)

Платон (Атанацкович) (сербский писатель и филантроп)

Платон (Рождественский) (митрополит Православной церкви в Америке)

Платон Еленин (политический деятель)

Платон Обухов (английский шпион)

Платон Радонежский (артист Императорской Московской русской оперной труппы)

Именинные дни и святые покровители имени Платон

Преподобный Платон Студийский

апрель 5, апрель 18

Священномученик Платон Анкирский

ноябрь 18, декабрь 1