Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаКохання
592 Oracle

Любов: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Любов за походженням слов'янське. Чи означає безпосередньо то саме слово, на яке і схоже – «любов». На даний момент, це ім'я популярно і в Україні, і в Білорусі, і в Казахстані, і в Україні. І більш того, воно належить до категорії найбільш впливових в плані карми імен ...

Ім'я Любов користується сьогодні відносно невеликий популярністю, хоча і продовжує числитися в переліку найпоширеніших імен сучасного «русского мира». Володіє сильною енергетикою і має досить непогану сумісність з українськими чоловічими іменами …

Ім'я Любов: Значення і характеристика
Походження імені Любовслов'янське
В кореніслово «любов»
В релігіїправославне
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята мучениця Любов Римська

Популярність:український жіночий ім'я кохання в рейтингу імен числиться на 49-51 позиціях. За статистикою сьогодні доводиться на 3-4 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Люба, Любаня, Любочка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Любов :Ім'я Любов знайшло своє місце в православному іменослове відразу після появи християнства на Русі. Належить одній з найбільш шанованих в православ'ї мучениць.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Любов таїть в собі чимало розгаданих сучасними дослідниками таємниць, а головна з них говорить про приналежність названої таким чином дівчинці таких якостей як активність, дієвість, непосидючість, цілеспрямованість, сміливість і бажання нескінченно розвиватися ...

В своїй більшості Люби, це жінки з високим думкою про себе, але при цьому терплячі, стримані і дуже спокійні. Цим дівчатам властива гумористичність і позитивність, вони веселі і завжди навколо себе сіють лише позитив, і більш того, вони завжди в центрі уваги.

Переваги та позитивні риси:головне достоїнство всіх носіїв імені Любов полягає в їх здатності зачарувати будь-якого, навіть спочатку дуже кепсько налаштованої людини. Плюс, носії цього імені можуть похвалитися здатністю досягати поставлених цілей.

Любов погано відноситься долюдям, які намагаються використовувати її в досягненні своїх корисливих цілей. А ще носії імені Любов ніколи не тримають біля себе людей, схильних до маніпулювання іншими.

Характер імені Любов

Характер імені Любов, а точніше носії цього імені, такий, що передбачає наявність цілої купи важливих і потрібних якостей. Але серед їх величезної кількості насамперед варто було б виділити таке як товариськість і комунікабельність. Дівчата на ім'я Любов, це в своїй більшості дуже комунікабельні представниці слабкої статі. У них багато друзів і однодумців, товаришів, і з усіма вони спілкуються однаково.

Другий же фактор, на який варто було б акцентувати увагу, це здатність досягати поставлених цілей незважаючи ні на що. Так, зважившись домогтися чого-небудь, Люба обов'язково доб'ється того, чого б їй цього не варто, адже в іншому випадку вона просто перестане себе поважати, а згодом можливо і замкнеться в собі. Це ще одна особливість характеру всіх дівчат, які отримали при народженні ім'я Любов.

Ну а на додаток до всього вищесказаного варто було б згадати і про інших важливих рисах характеру всіх носіїв цього імені без винятку. Йдеться про такі риси як відкритість, любвеобильность, справедливість, щирість, чесність, безкорисливість, принциповість, відповідальність і старанність, пунктуальність і обов'язковість. Звичайно, в кожній Любі ці риси можуть проявлятися по-різному, але факт залишається фактом, присутні вони у кожній.

Раннє дитинство

У ранні роки красиве ім'я Любов дівчинці дарує такі риси як непосидючість, неспокій, енергійність, талановитість, творчий потенціал і розвинена фантазія . Вона не може і хвилини просидіти спокійно, вічно в русі, придумує собі все нові і нові заняття, захоплюється всім, що хоч трохи привертає її увагу, хапається за море різних справ, але правда, мало яка з них може довести до кінця, бо позбавлена вміння концентруватися і домагатися поставленої мети.

Батькам турбуватися не доведеться, принаймні, по більшій частині, але ось поведінка не принесе радості, бо це дівчисько буде вічним джерелом неприємностей – сварки з однолітками, баловство, періодичні образи і істерики, ризикованість і надто активні ігри.

Зате вже в ці роки в ній почнуть зароджуватися лідерські якості, що пізніше обов'язково принесе свої плоди.

Підліток

Підлітковий вік принесе теж чимало проблем. Пустощі, непосидючість, безконтрольність, відсутність будь-якої дисципліни, невміння йти на компроміс, небажання поступатися, плюс ще й самодостатність – ці риси принесуть стільки негараздів, що «предкам» інший раз доведеться побувати в невимовному шоці.

але все загладжується достоїнствами Люби, серед яких і цілеспрямованість, і старанність, і лідерство, і бажання бути кращою в очах всіх навколо.

в навчанні все досить непогано, але не відмінно – вона легко впорається з усіма предметами, як з точними науками, так і з гуманітарними, без особливих зусиль заглядає в будь-який предмет і з легкістю впорається із завданням, що непосильно іншим. Правда, все це супроводжується небажанням жити за загальними правилами, балакучістю, нехлюйством і веселощами, які не знають кордонів. Енергія у неї через край – приборкати цю дівчину можна тільки тотальним контролем.

Доросла жінка

Завдяки впливу планети-покровителя можуть мати місце в зрілому віці чудові відносини з родичами, притому, по ходу всього життя. Довірливість, сором'язливість, вразливість і чутливість, проявляються лише з близькими родичами, в той час як на «дружньому фронті» все інакше – тут вона мало кому довіряє.

Любов намагається уникати прихильності, і ні в якому разі ніколи не підпустить до себе кавалера, що здатний обмежити її свободу. Волелюбність і незалежність – ось ті риси, якими вона не проти навіть похвалитися, хоч іноді і мріє про зворотне.

З протилежною статтю у носії цього жіночого імені все куди складніше. Зазвичай названа так дівчина не шукає швидкоплинних розваг, і жадає щирої любові, але це може і змінитися, особливо під впливом каменю-талісмана і тваринного символу.

доля імені Любов

Важко сказати точно, як повинна скластися доля носії імені Любов у відносинах з чоловіками, в любові і особистому житті в цілому, орієнтуючись виключно на енергетику імені. Але тим не менш, дещо стверджувати все ж можна з упевненістю на сто відсотків ...

Так, можна з упевненістю заявити про те, що кожна Любов без винятку повинна бути популярною у чоловіків і користуватися попитом, що і не дивно, адже такі позитивні, відкриті, чуттєві, добрі і чесні дівчата просто не можуть не привертати до себе уваги. Правда, є одне «але» — підпустить до себе Любов далеко не кожного чоловіка – спочатку вона буде довгий час відбирати потенційних кандидатів у відповідності зі своїми власними критеріями.

Але зате і тут є один противагу – вибравши чоловіка, який точно припаде до душі, і почавши будувати з ним стосунки, Люба точно буде вірною йому і відданою, і ніколи не дозволить собі змінити йому. Носительки цього імені поважають відданість і вірність, вони жадають її отримати, і тому-то самі її і дотримуються. А адже це багато чого варте в сучасності ...

Любов і шлюб для імені Любов

Важко сказати, орієнтуючись на енергетику того чи іншого імені, яким стане чоловіком або дружиною чоловік в майбутньому. Точно також справа йде і з носіями імені Любов. Але дещо про них все ж можна сказати. І в першу чергу варто було б сказати про те, що носії цього імені представляють собою хороших дружин в зрілості, вірних, добрих, які розуміють, відданих, чесних, і готових пожертвувати всім заради любові другої половинки і його щастя.

але так буде тільки в зрілості, і то, коли доведеться час зустрічі істинної другої половинки. А до цього Любов може довгий час перебирати потенційних партнерів, вишукуючи того, що буде відповідати всім вимогам і критеріям. А критеріїв у носії імені Люба може бути досить-таки багато – такі зазвичай шукають відданих, перспективних, вірних, авторитетних, сильних духом і волею, обов'язкових чоловіків.

На додаток же можна сказати про те, що самі відносини з чоловіком у носії імені Любов залежатимуть від самого чоловіка, від його ставлення до неї. Люби завжди відповідають своїм чоловікам тим же, що отримують від них, дзеркально – якщо чоловік буде любити Любу, дарувати і присвячувати їй всього себе, доведе свою вірність і відданість, і буде плекати її, то і вона відповість тим же. Але якщо тільки він посміє її образити в чому-небудь, то тоді вже не допоможуть ніякі вибачення.

Любов як Мати

Питання материнства і зовсім настільки складний, що за нього фахівці намагаються і не братися, адже в більшості випадків неможливо навіть на половину точно сказати, яким стане носій того або іншого імені батьком або мамою. Але що до Люб, так тут все-таки все трохи простіше. І можна зі стовідсотковою впевненістю заявити про те, що поганою матір'ю така жінка ніяк не може стати.

Але спочатку носій імені Люба напевно буде довгий час готуватися до материнства, планувати його. У підсумку, дитина швидше за все буде очікуваним і бажаним, і це великий плюс, адже це якраз-таки і виступає гарантією того, що він буде рости в любові і турботі. Що до материнства, то тут Любов може бути тільки хорошою матір'ю, адже з її добротою, уважністю, дбайливістю і щирістю, чуттєвістю і копіткістю, вона просто не може не бути хорошою мамою.

Відносини з дочкою швидше за все у Люби будуть куди більш близькими, ніж з сином. Вихованням сина доведеться займатися батькові. Хоча по суті любити вона буде однаково і сина, і дочка, і молодшу дитину, і первістка. Адже це жінки в своїй більшості. Любові яких повинно вистачати на всіх без винятку, хоч дві дитини буде в родині, хоч все десять.

Сумісність Любов c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у дівчинки на ім'я Любов з чоловіками, яких при народженні називають такими іменоформамі як Адріан, Анатолій, Аристарх, Тадей, Харитон, Святослав, Семен, Рем, Осип, Нестор, В'ячеслав, Євген, Григорій. У разі союзу з хлопцем, названим одним з цих імен, є всі шанси на побудову реально міцної, щасливої, пристрасної і довговічною пари. Шлюб буде по-справжньому «чистим».

Альфред, Дмитро, Трохим, Микола, Варлаам, Ізяслав — з представниками протилежної статі, названих цими варіаціями, відносини теж можуть бути взаємними, чесними, чистими і щирими, але в підсумку можуть закінчитися розлученням, бо тут є несумісність характерів.

А ось з такими як, Аполлон, Дем'ян, Лука, Савелій, Ярослав і Станіслав, пару і зовсім краще Любі не створювати, бо нічим хорошим такі взаємини не закінчаться, обов'язково на зміну почуттів прийде ревнощі, і підсумкове розставання.

Що стосується взаємин з представниками протилежної статі, так тут все досить просто. З одного боку, Любові в своїй більшості дуже популярні у чоловіків і користуються попитом. Але з іншого боку, носії цього імені дуже сильно люблять свободу, і тому, як тільки бачать ознаки сильного зближення і прихильності, розлучаються і шукають нових партнерів.

Число імені Любов

Число імені Любов по нумерології – 6. І насамперед варто було б сказати про те, що люди числа «шість», це здебільшого мрійливі, свавільні, відкриті, чутливі і емоційні, щирі й чарівні особистості. А якщо говорити про жінок, наприклад, що носять ім'я Любов, так тут всі вищеназвані якості і зовсім багаторазово посилюються.

Але як правило люди числа 6 є власниками вітряних натур. Так і Люба може в молодості бути занадто вітряною, захищаючи числом шість, непостійною і волелюбної. Вона може часто міняти партнерів по особистому житті, багато закохуватися і міняти свої погляди мало не кожен божий день. При цьому таке триватиме не вічно – наближаючись до зрілості, володарка цього імені, будучи під заступництвом числа шість, може сильно змінитися і перетворитися в чесну, постійну і вірну жінку.

А ще варто відзначити той факт, що люди числа 6 не вміють хитрувати, не бувають корисливими, і всього домагаються виключно власними силами. Плюс, «шістки» вміють співпереживати, адже вони чуттєві. Будь-яка образа, переживання, біль або ще що, буде відразу ж відчута людиною, що заступництво цим числом.

Формула обчислення числа імені Любов:Л (4) + Ю (5) + Б (2) + О (7) + В (3) + Ь (3) = 24 = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка імені Любов

  • Камінь-талісман – Лазурит.
  • Планета-покровитель – Сатурн.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Любов – Богомол.
  • Рослинний символ – Липа і Гладіолус.
  • Кращий зодіак – Терези.
  • Число Любові – 6.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Любов

Любов Гаккебуш – українська радянська театральна актриса, педагог і перекладач

Любов Соколова – радянська і російська актриса, Народна артистка СРСР

Любов Аксельрод – російський і радянський філософ і літературознавець

Любов Гуревич – російська письменниця

іменини дні і святі покровителі імені Любов

Свята мучениця Любов Римська

30 вересня