Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаСофія
771 Oracle

Софія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Софія за походженням давньогрецьке. У перекладі з давньогрецької мови звучить як «мудрість», «премудрість» або «розумність». Буквальне трактування значення звучить як «мудра» або «премудра». Саме ж ім'я Софія вважається спорідненим ім'ям варіації Софія ...

Ім'я Софія досить популярно в багатьох країнах Європи, в тому числі і в Україні. На жаль, останніми роками воно не так поширене, як десятки років тому, хоча, являє собою досить цікавий варіант жіночого імені. Плюс, у нього дуже сильна енергетика …

Ім'я Софія: Значення і характеристика
Походження імені Софіядавньогрецьке
Буквальна трактування за першою версією«мудра»
за другою версією«премудра»
Ангел хранитель і покровитель імені:Софія премудра

Популярність:Імена Софія і Софія традиційно очолюють позиції з 1 по 3. за статистикою припадають на 63-70 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Софьюшка, Софа, Соня, Сона, Сонечка

Сучасні англійські аналоги:Софія, Зофія, Софі

Цікаве про ім'я Софія:Жіноче ім'я Софія є одним з тих небагатьох, що числяться одночасно в різних церковних культурах. Софія є і в католицькому, і в православному іменослове по Святців.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Софія обіцяє багато цікавих характеристик носительку. Так, в більшості випадків нарікають цим ім'ям дівчинка з надання стає доброю, чуйною, мудрою і серйозною жінкою, здатної на великі справи, і рветься до досягнень. Вважається, що її по життю буде переслідувати удача, успіх, сила духу і волі, везіння і сміливість ….

Ну а що стосується характеру, то значення імені Софія передбачає різні варіанти, в залежності від сезону, в якому народжена майбутня представниця жіночої половини ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв жіночого імені Софія, це мудрість, що дозволяє навіть в самих патових ситуаціях зберігати спокій і знаходити рішення, яких нікому більше не судилося знайти. І взагалі, все Софії без винятку дуже розумні ...

Софія погано відноситься долюдям, які не поважають себе, які не цінують можливість мати власну думку, і які не намагаються досягати нових вершин в саморозвитку.

Характер імені Софія

Характер імені Софія в першу чергу грунтується на значимості і безлічі інших параметрів, серед яких астрологічна символіка і буквений аналіз. Але і без всього цього можна точно сказати, що характер його такий, що обіцяє суті дівчата, названої таким чином, багато хороших характеристик, серед яких справедливість, доброта, м'якість, цілеспрямованість, працьовитість, красномовність, товариськість, добродушність, доброзичливість, життєрадісність і оптимізм . Все це, навіть на тлі принциповості і егоїстичності, якими наділений характер дівчинки з ім'ям Софія, разом створює особу з унікальними якостями.

Правда, варто відзначити, що тут, як і в разі будь-яких інших найменувань, теж багато грунтується на астрологічних факторах, серед яких в процесі формування особистості відіграє одну з найважливіших ролей сезон народження. Саме від пори року багато в чому і залежить те, яким буде характер Софи.

Раннє дитинство

Значення імені Софія здатне привнести в життя названої так дівчинки багато цікавого, і зокрема, нагородити величезною кількістю характеристик, кожна з яких, в свою чергу, залежить від впливу на Софію ще й додаткових чинників, наприклад, планети-покровителя імені, або знака зодіаку, під заступництвом якого народилася іменована. Ну а якщо ж бути точнішим, то обдаровуваного носій такими якостями як емоційність, сентиментальність, допитливість, енергійність, активність, бажання розвиватися і вдосконалюватися.

А ще сутність цього красивого і популярного імечко обдаровує і неймовірно сильним духом суперництва – у цієї дівчинки непомірне бажання з усіма і в усьому змагатися, сперечатися, така вже її сутність. І що не менш важливо, ця риса зберігається в такій дівчині до самого кінця, на всіх етапах дорослішання. Зате незважаючи на це Софія користується популярністю у однолітків – діти з нею із задоволенням спілкуються, і більш того, прислухаються до її думки, намагаються з нею не сперечатися, і все це заслуга такого фактора як значимість ...

підліток

Софія підліток залишається зазвичай такою ж – людиною, постійно з усіма і в усьому суперничають, наділеним такими рисами як енергійність, цілеспрямованість, настирливість, напористість, справедливість, чесність і вірність принципам. І взагалі, значення, що надає вплив на сутність дівчинки з ім'ям Софія, може наділити величезним числом характеристик, але воно відіграє не найважливішу роль – не менш важливим є вплив астрологічних чинників, таких як стихія-покровитель, рослинний символ імечко і інші.

Що стосується відносин з однолітками, зокрема, з однокласниками, а пізніше і з одногрупниками, то тут все просто – вона завжди бажаний гість у будь-якій компанії, завжди є людиною, з яким все радяться, і ніколи не стає ізгоєм . З успішністю, звичайно, можуть початися проблеми, але всі вони настільки мізерні, що не здатні завдати значної шкоди.

Доросла жінка

Доросла Софія, над якою протегує значення цього імені, це чутлива і сприйнятлива дівчина. У неї завжди будуть проблеми в особистому житті і спілкуванні з оточенням, але всі вони незначні, бо за своєю суттю, не дивлячись на свою примхливість, образливість, чуттєвість і сприйнятливість, вона добра, справедлива, і просто хороша людина.

значення здатне подарувати характеру дівчата, якій належить іменна варіація Софія, багато хороших якостей, і всі вони рано чи пізно будуть оцінені по достоїнству. Втім, багато хто з селищем якостей можуть виявлятися сильніше, або навпаки, слабкіше – все залежить від безлічі додаткових чинників, серед яких камінь-талісман іменоформи, тваринний символ, і навіть знак за китайським календарем.

Доля імені Софія

Доля імені Софія в любові, відносинах з представниками протилежної статі, шлюбі та сімейних відносинах, це параметр, на який більшість людей звертає найбільшу увагу. Але як би там не було, а доля представляє собою таємницю вселенського масштабу, розгадати яку не так вже й просто, навіть знаючи біографії сотень іменованих так дівчат, і навіть знаючи точну історію виникнення самого імечко.

Але є і усереднена теорія, яка розповідає про те, якою буде доля названої так дами, якщо не точно, то хоча б приблизно. Так, є думка, що доля дівчини з ім'ям Софія така, що передбачає наявність в житті носії великої кількості кавалерів, велика частина яких привнесе в життя Софи тільки розчарування.

Також, доля цього ймення передбачає й інший цікавий момент – на думку більшості дослідників, названої так жінці вдасться побудувати по-справжньому щасливий шлюб тільки з чоловіком, готовим багато чим пожертвувати заради того, щоб домогтися її розташування. Втім, все це лише теорія ...

Любов і шлюб для імені Софія

Софія — яскрава і пристрасна жінка, часто приховує свою палку натуру. Любов для неї — це найважливіше почуття. Її майбутній чоловік повинен бути сильним, надійним, забезпеченим і турботливим чоловіком. Він повинен завойовувати і підтримувати її любов і пристрасть. Вона не любить одноманітності, тому чоловік Софи повинен мати багату фантазію, бути романтиком і пристрасним коханцем. Сіра і нудна сімейне життя, без взаємної та палкого кохання може штовхнути її на зраду і розлучення. Однак, якщо шлюб буде щасливим і міцним, а чоловік активним, галантним і люблячим, то Софія до божевілля буде любити свого чоловіка і дітей.

Софа — неконфліктна людина. Вона не любить з'ясовувати відносини, сваритися, миритися. Щасливої ​​вона буде відчувати тільки в тандемі, в якому панує, взаєморозуміння, гармонія і любов. Вона комфортно себе почуває в партнерських відносинах з коханим, де ніхто ніким не керує, один з одним радиться і де кожен має трішки особистого простору. Софія серйозно ставиться до питання самореалізації, для неї кар'єра — необхідна складова життя в цілому, тому чоловікові доведеться змиритися, що домашній квочкою вона не буде.

Софа — по-справжньому гостинна господиня. Вона — чудесні кулінар, завжди рада гостям і рідним. Для неї важливо тримати внутрішній розпорядок сім'ї під своїм контролем. Вона не нехтує допомогою чоловіка в питаннях збирання, оскільки сама не дуже любить цим займатися. Однак у своєму будинку вона завжди підтримує чистоту і порядок. Софія — не тринькає, але відчутний брак коштів для неї принизлива. У своїх запитах вона орієнтується на можливості. Вона вміло розпоряджається фінансами, щоб її сім'я жила не гірше за інших, а може і краще.

Софія як Мати

Софія звикла продумувати свій кожен крок. Материнство з них, мабуть, найважливіший. Можна змінити імідж або гардероб, можна змінити роботу або навіть чоловіка іншого завести, але ось діти залишаються на все життя. Нормальним жінкам і так зрозуміло, що народження дітей наділяє їх батьківськими обов'язками і відповідальністю на все життя. Не можна гарантувати, що прям всі жінки на ім'я Софія стануть ідеальними мамами. Однак присутні селищах риси характеру дозволяють припустити, що у практично кожної Софії є ​​непогані шанси стати хорошою матір'ю.

Софа — турботлива і любляча мати. Вона намагається забезпечити дітям щасливе і радісне дитинство. Багато часу приділяє саме спілкуванню з ними. Для неї важливо вибудувати довірчі відносини з ними з дитинства. Це потрібно для того, щоб в більш старшому віці вони могли звернутися до неї з будь-яким питанням, нічого від неї не приховували і могли довірити їй свої таємниці. Вона любить балувати дітей, часто вона робить це за допомогою смачної домашньої випічки. Крім того, вона залучає дітей до активного способу життя. Ідеальним варіантом сімейного відпочинку для неї може бути піший похід, поїздка в гори, альпінізм, дайвінг або катання на лижах.

Софія ретельно стежить за зовнішнім виглядом своїх чад. Вони завжди чисто і охайно одягнені. Вона з дитинства привчає їх до акуратності і самостійності. Софа строго стежить за успішністю дітей у навчанні, завжди готова прийти на допомогу, але робити за них нічого ніколи не стане. До виховного процесу дітей вона активно залучає і дружина, так як вважає, що тільки спільними зусиллями можна виховати і виростити гідних людей.

Сумісність Софія c чоловічими іменами

Питання сумісності у відносинах жіночого імені Софія з чоловічими іменами викликає чимало суперечок. Але це не привід для відсутності хоч якоїсь інформації.

Було з'ясовано, що найкраща зв'язок утворюється за допомогою любові до таких чоловіків як Варлаам, Гліб, Дмитро, Трохим, Єгор .

Ідеальний шлюб можна побудувати з Адріаном, Мстиславом, Харитоном, Русланом, Геннадієм, Іллею та Петром.

Відносини без майбутнього обов'язково будуть з Антоном, Георгієм, Лукою, Олегом і Платоном.

Відносини з представниками протилежної статі не завжди у дівчини з ім'ям Софія складаються так, як хотілося б. І основна причина всіх проблем полягає в вимогливості Софи до потенційних партнерів – вона вимагає від чоловіків занадто багато чого, всіх хоче бачити ідеальними. З іншого боку, значення теж має безпосередній вплив на названу ім'ям Софія дівчину, так що вина лежить не тільки на характері ...

Число імені Софія

Число імені Софія по нумерології — 1. одиничок часто називають лідерами від народження. Серед них багато людей з нестандартним і оригінальним мисленням, винахідників. Вони настільки проникливі, що можуть викрити людини в обмані, який інші не помітили. Їх інтуїція, блискучий розум і почуття відповідальності дозволяють їм досягти великих успіхів в роботі. Вони відкриті для всіх новинок і намагаються не відставати від часу, а йти в ногу з ним.

Їх працьовитість, цілеспрямованість і нестандартний, ділова хватка, творчий підхід можуть допомогти їм стати акулами бізнесу або, навпаки, зайнятися творчістю, включити фантазію на повну потужність і домогтися успіхів у цій сфері діяльності. Працювати за краще не колективно, а самостійно. Одиниці не терплять, коли ними хтось командує або управляє, але вони все ж здатні піти на компроміс і навіть визнати свою неправоту. Крім того, з них вийдуть прекрасні керівники і начальники.

Головним ворогом підопічних числа 1 можна вважати їх схильність піддаватися ліні. Будучи лідерами по натурі, одиниці можуть бути кілька імпульсивні, егоїстичні і зарозумілі не тільки в професійних, а й в особистих відносинах. Життєрадісним і оптимістичним одиницям категорично заборонено сумувати або впадати в депресії. Їм потрібно більше спілкуватися і проводити час з друзями.

Формула обчислення числа імені Софія:С (1) + О (7) + Ф (4) + І (1) + Я (6) = 19 = 1 + 9 = 10 = 1

Астрологічна символіка імені Софія

  • Камінь-талісман – Агат, Лазурит і Мармур.
  • Планета-покровитель – Плутон і Венера.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Софія – Ластівка і Богомол.
  • Рослинний символ – Кедр і Липа.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Ваги.
  • Число Софії – 1.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Осінь.
  • Рік — Бик.

Відомі люди з іменем Софія

Софія Ростопчина (французька дитяча письменниця)

Софія Блювштейн (легендарна російська злочинниця-авантюристка)

Софія Гиацинтова (радянська актриса)

Софія Хвощінскій (письменниця-романістка )

Софія Закліковская (радянський живописець)

Софія Очігава Софія Альбертівна (російська боксерка)

Софія Полоцька, Софія Володимирівна (королева датська)

іменини дні і святі покровителі імені Софія

Праведна Софія чудотвориці

грудень 18; грудень 31

Мучениця Софія

врачебніца – травень 22, червень 4

Преподобна Софія

червень 4, червень 17

Свята мучениця Софія, мати Св. мучениць Віри, Надії, Любові

вересень 17, вересень 30

Мучениця Софія

вересень 18, жовтень 1