Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаВалентина
585 Oracle

Валентина: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Валентина за походженням латинське. У перекладі означає «міцний», «сильний», або «здоровий». Буквальне трактування звучить як «сильна здоров'ям» або «міцна здоров'ям». Відбутися могло від латинського слова «valens».

До речі, жіноче ім'я Валентина звучить красиво і в повній, і в скороченій формі. А ще має хорошу значимість, символіку, і сумісність з іншими іменами. Плюс вона числиться і в православному іменослове по Святців, і в католицькому, що велика рідкість в сучасності …

Ім'я Валентина: Значення і характеристика
Походження імені Валентиналатинське
Від слова«valens»
Буквальний переклад«міцна здоров'ям»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Валентина Кесарійський

Популярність:У рейтингу популярних жіночих імен ім'я Валентина займає 56-58 позиції і доводиться за статистикою на 2-5 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Валя, Валюша, Валюня

Сучасні англійські аналоги:Валендіна, Валентайн, Валентині

Цікаве про ім'я Валентина:ім'я Валентина спочатку вважалося католицьким, але тепер є і в православному іменослове по Святців.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Валентина обіцяє дитині такі риси як рухливість, активність, непосидючість, хазяйновитість, працьовитість, щирість, доброта, вразливість і ніжність. Це таємнича і загадкова в дорослому житті дама, яка створює завдяки боязні тісному взаємозв'язку з людьми ауру загадковості, що притягає людей, і особливо чоловіків. Вона чуттєва і емоційна, але рідко виявляє почуття, намагається приховати внутрішній світ. Ця дама з легкістю зацікавлює собою, вона знає, як знайти підхід до людини. При цьому ніколи не розкриває свою особистість на сто відсотків, ніж фактично і гарантує недоторканність своєї особистості.

В цілому, Валентина, це завжди дуже позитивний і оптимістичний чоловік. Але зжитися з нею не так вже й просто. Ці дами дуже вимогливі по відношенню до людей і ретельно перебирають потенційних друзів і товаришів. Ніколи така не підпустить до себе людину, невідповідного її критеріям.

Переваги та позитивні риси:працьовита, знає, як досягти поставленої мети, ніколи не здається, намагається якомога раніше стати самостійною . Валентина добра і доброзичлива, ніколи не грубить і поводиться максимально правильно і справедливо по відношенню до інших людей.

Валентина погано відноситься долюдям, схильним до негативних і панічним настроям, до брехунам і потайним людям, хоча сама по собі є досить прихованої. А ще вона уникає занадто самовпевнених чоловіків ...

Характер імені Валентина

Характер імені Валентина такий, що обіцяє носительці цього іменоформи багато хороших якостей. Зазвичай характер такої дівчинки наділяється такими рисами як доброта, чуйність, відкритість, чесність, красномовність, товариськість, комунікабельність, обов'язковість і старанність, надійність, відданість і розважливість. Правда, є і погані риси – так, характер цієї дівчинки може бути занадто різким в плані сприйняття критики. Валентина не любить, коли її критикують, тим більше що сама вона все робить з максимальною самовіддачею, бо старанна і посидючість і не любить робити справи, як то кажуть, «аби якось». А ще її характер може бути наділений такою рисою як вимогливість – але вимогливість проявляється в основному у вимогах до людей і в бажанні всіх в світі перетворити в ідеальних людей. Завжди прийде на допомогу, допоможе, вислухає, порадить, ніколи не зрадить, не стане користуватися слабостями і розбовтувати секрети – ось ще частинка того, за що можна похвалити Валентину, і чим наділяється характер кожної названої так дівчата.

З іншого боку, не можна не відзначити, що характер імені, яким би воно не було, багато в чому залежить від цілого переліку додаткових характеристик. Так, характер може залежати від батьківського виховання, від дитячий моральних травм, від впливу енергетики планети-покровителя і багато чого іншого ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчинки, якій батьки вирішили при народженні вибрати ім'я Валентина, переповнене хорошими емоціями і спокоєм. Зазвичай Валентина, це спокійна, добра, добродушна, уважна, відповідальна і не по роках розважлива дівчина. У цієї дівчинки добрий настрій і гарний світогляд, вона надходить по совісті у всіх ситуаціях без винятку, слухається батьків і обмірковує кожну свою дію. І взагалі, значення цього ймення обдаровує носительку реально хорошим характером. Валентина з дитинства оточена увагою і турботою, все її люблять, і однолітки, і дорослі, вона випромінює промінчики добра і позитиву, а сама по собі є позитивною, доброю, добропорядної, безпринципною, готової йти на компроміс дівчиськом. У цієї дівчинки чимало однодумців, та й талантів теж не так вже й мало, а на додачу до всього вищезгаданого є ще й така важлива риса як посидючість, що в парі з працьовитістю може принести чимало користі. Валентина, над якою протегує значення цього найменування, спокійна, ніколи не вередує і не закочує істерик, слухається маму, і з особливою повагою ставиться до тата. Якщо у такий є брати або сестри, то до них вона відчуває особливу любов. Що ж стосується поведінки, то тут все просто – у цієї дівчинки предостатньо енергії, але вона не грається і поводиться максимально приблизно, не любить волати до уваги і намагається бути в тіні лідерів, щоб не звертати на себе увагу оточуючих людей.

Підліток

У підлітка, над якою протегує значення імені Валентина, досить терпимий характер, та й взагалі вона сама по собі хороша в усіх напрямках. Так, в ній вирують такі якості як життєрадісність, оптимістичність, позитивність, дієвість, енергійність, розміреність, розважливість, обов'язковість і старанність, дружелюбність і красномовність. У цієї дівчинки є схильність до читання, та й взагалі, вона любить постійно читати і дізнаватися щось нове. Її життя стає нудною в її розумінні, якщо нікуди рухатися далі, а тому Валентині завжди має бути, чим зайнятися. З однолітками спілкується добре, може стати хорошим організатором, людиною, до думки якого прислухатимуться. Ось тільки лідерства в ній немає, та й не бажає вона бути лідером, не любить домінування ні в якому його прояві. Зате справедлива, ніколи не обдурить і не скористається заради власної вигоди нічиєї слабкістю, правильна і чесна, від такої не варто чекати поганого. Вчитися приблизно, але при цьому перевагу віддає саме гуманітарних наук – точні, як такі, її не залучають, їй подобається все те, що може обдарувати її новою інформацією і чимось цікавим. Значення ж ймення додатково може обдарувати ще й умінням розбиратися в людях – вона відмінно розбирається в оточуючих її людей, бачить поганих і хороших, і більш того, відразу бачить, хто схильний до зради і брехні, а хто ні.

Доросла жінка

У досягла зрілості дівчинки, що отримала ім'я Валентина, і зовсім відмінний характер, і ідеальне світогляд, ідеальна за всіма параметрам, розважлива, розумна, талановита, товариська, має багато друзів і однодумців, стримана і намагається вести себе так, як личить істинної жінці. Значення обдаровує таку безліччю хороших якостей. Але головне з них, мабуть, готовність прийти на допомогу до будь-якого потребує її людині – від такої не варто чекати поганого, тільки хороше, на зраду, брехню, обман, корисливість або критику за спиною людини, Валентина не здатна. Заступництво такого фактора як значення дійсно сильно проявляється саме в цьому віці – саме тут-то і починається проявлятися доброта в найсильнішому її обличчі, справедливість, чесність, відданість, чуйність, уважність і дбайливість. Доросла Валентина, це ідеальна жінка, така, про які як раз-таки і мріють багато чоловіків. Вона прекрасний слухач і помічник, відмінний співрозмовник, знає, як завойовувати увагу оточення, вміє звернути на себе увагу, але при цьому намагається нічого цього не робити, бо вважає, що зухвала поведінка не гідна справжньої жінки. Хоча, варто відзначити, що все вищесказане є лише поверхневим обрисом того, як може впливати на новонароджену з ім'ям Валентина значення цього іменоформи – на ділі все може бути й інакше ...

Доля імені Валентина

Доля імені – загадковий, теоретичний, нерозгаданий, але в той же час найцікавіший фактор, що привертає увагу всіх дослідників сфери вивчення імен без винятку. Але що стосується теорії про те, як повинна скластися доля названої ім'ям Валентина дівчата, так тут все просто ...

Більшість дослідників схиляється до думки, що доля названої найменуванням Валентина у відносинах з представниками протилежної статі така, що має передбачати неймовірну популярність у чоловіків, що й не дивно, адже такі спокійні, розважливі, і одночасно товариські і комунікабельні дівчата не можуть не подобатися хлопцям. Але в той же час доля передбачає і довгий самотність – причина цього тільки в особистому небажанні Валентини до самої зрілості присвячувати своє життя комусь крім себе. Проте, після досягнення зрілості все може змінитися ...

Так, доля дорослої жінки, що отримала ім'я Валентина, може скластися так, що вже в тридцятирічному віці вона вийде заміж. Правда, вибирати вона буде лише за одним принципом – її другою половинкою повинен стати той, хто прийме її такою, яка вона є. А ще доля передбачає становлення Валі реально хорошою дружиною і відмінною берегинею вогнища. У такій сім'ї не буде суперечок, чи не буде скандалів і розбіжностей, буде тільки щастя, тепло і затишок – така ось її доля.

Любов і шлюб для імені Валентина

Перебуваючи в пошуках прекрасного принца з казки, вона шукає в чоловіках такі суперечливі якості, як відповідальність і нерозсудливість, серйозність і веселість, силу і м'якість. Знайти такого хлопця вкрай складно, тому під час своїх любовних пошуків вона надихається тим що є і в кінці кінців досить пізно виходить заміж.

Для мужньої, серйозної і відповідальної чоловіки вона неодмінно стане відданою, господарської та мудрою дружиною. Двері її будинку завжди відкриті для гостей. Всі свої сили вона готова покласти на благо своїх близьких. Для жінки на ім'я Валентина важливо, щоб чоловік її любив і цінував також сильно, як вона його. Їхня сім'я повинна стати непохитним фундаментом, на якому буде будуватися подальша життя.

Валентина любить свого чоловіка глибоко і щиро, ніжно і віддано, намагається виходити заміж раз і назавжди. Вона намагається робити так, щоб сімейне життя не втрачала романтику і красу протягом багатьох років. Але це й не дивно, з огляду на характер носії цього імені. Інше питання, чи вдасться їй це.

Валентина як Мати

Важко сказати точно, який матір'ю буде Валентина . Але зате точно вона не повинна бути поганий, бо настільки позитивний, позитивний і правильна людина просто не може стати поганим батьком. За головною версією, Валентина буде вкрай обережно і відповідально підходити до питання материнства. Вона до останнього зволікатиме народження дитини, адже боятиметься тієї відповідальності, яка ляже на її плечі. Чи наважиться на народження дитини вона тільки тоді, коли заімеет надійний матеріальний фундамент під ногами і не менш надійного чоловіка.

До дітей, по ідеї, буде ставитися однаково, як до хлопчика, так і до дівчинки. Але великі надії буде покладати саме на хлопчика. За доданню, Валентини прив'язуються більше саме до хлопчиків, синам. Хоча і дочка свою вона теж не обділить увагою.

Вихованню дитини присвятить зрештою всю себе. Для Валентини буде дуже важливо виховати з дитини нормальної людини. Але часом може здаватися, що вона висуває занадто великі вимоги. Але ж відповідати критеріям Валентини непросто.

Що стосується батька, так його вона не буде змушувати займатися вихованням дитини. Так їй це і не доведеться робити, бо за ледаря чи того, хто не може стати нормальним батьком, Валентина ніколи не вийде заміж.

Сумісність Валентина c чоловічими іменами

Астрологи в свою чергу прийшли до висновку, що ідеальною буде сумісність у імені Валентина тільки з такими чоловічими іменами як Йосип, Костянтин, Марк, Мирон, Модест, Мойсей, і Мстислав. У разі відносин з чоловіком, названим однієї з цих варіацій, з'являться величезні шанси на побудову реально міцного і довговічного шлюбу.

Борис, Варлаам, Гліб, Гордій, Дмитро — з чоловіками, названими такими іменоформамі, відносини теж будуть дуже позитивними, однак, кінець їм все ж може прийти в будь-який момент, до того ж, по найбільш непередбачуваною причини.

Ну а з такими як Аполлон, Артур, Вілен, і Владислав, Вале і зовсім краще не створювати пару, бо тут з самого початку не передбачається нічого хорошого.

Що ж стосується взаємовідносин дівчинки з ім'ям Валентина з представниками протилежної статі, так тут все просто. Ще в дитинстві Валентина зазвичай намагається уникати надмірної уваги з боку хлопчиків, їй воно не потрібно – єдиний варіант, це коли їй хтось подобається, тоді-то вона і стане привертати до себе увагу, але тільки продуманими діями, і ніяк не зухвалою поведінкою . Значення обдаровує її відмінним характером, а це значить, що вона може стати в особистому житті реально щасливою жінкою. Хоча знову ж таки, не факт, бо багато тут залежить від купи додаткових факторів ...

Число імені Валентина

Число імені Валентина по нумерології — 3. «Трійка» — це дивовижне число, в якому поєднуються, здавалося б, абсолютно протилежні риси характеру. Емоційність, творче начало і чудове уяву грають важливу роль в житті цих людей. Їх політ фантазії іноді забирає їх за межі реальності, тому може знадобитися привести їх до тями.

Для «трійки» важливо, щоб навіть робота приносила їм тільки позитивні емоції. Іноді підопічні числа 3 впевнені, що удача повинна супроводжувати їх завжди і скрізь, тому при будь-яких труднощах вони відчувають розгубленість, розчарування. Вони можуть надходити необдумано, імпульсивно і егоїстично.

Але всі названі вище загальні риси не гарантують, що і Валентина буде такий же «трійкою», як всі інші, схильної до зайвої балакучості і марнотратства, пошукам найлегших рішень, ліні і надмірної довірливості. Можливо вона зможе реалізувати тільки кращі риси цього числа, наприклад, проникливість, комунікабельність і освіченість.

Формула обчислення числа імені Валентина:У (3) + А (1) + Л ( 4) + Е (6) + Н (6) + Т (2) + І (1) + Н (6) + А (1) = 30 = 3 + 0 = 3

Астрологічна символіка імені Валентина

  • камінь-талісман – Перли.
  • Планета-покровитель – Венера.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носії красивого імені Валентина – Голуб.
  • Рослинний символ – Лілія та Іва.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Риби.
  • Число Валентини – 3.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Зима.
  • Рік — Дракон.

Відомі люди з іменем Валентина

Валентина Терешкова (перша жінка-космонавт)

Валентина Матвієнко (політичний діяч)

Валентина Леонтьєва (радянська телеведуча)

Валентина Толкунова (співачка)

Валентина Гризодубова (радянська льотчиця)

Валентина Теличкина (заслужена артистка РРФСР)

Валентина Ананьїна (радянська актриса театру і кіно)

Валентина Тализіна (народна артистка РРФСР)

Валентина Мамонтова (селекціонер)

Валентина Березуцкая (російська актриса)

Валентина Сперантова (народна артистка РРФСР)

іменини дні і святі покровителі імені Валентина

Мучениця Валентина Палестинська

липня 16, липень 29

Мучениця Валентин а Кесарійський

лютий 10, лютий 23