Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЕріка
2302 Oracle

Еріка: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Еріка за походженням древньогерманська або скандинавське. За першою версією походить від імені Еріх. Тут значення звучить як «володіє шляхетністю. За другою версією трактується як «могутня правителька».

Красиве жіноче ім'я Еріка ніколи не було популярним в країнах з російськомовним населенням, але сьогодні початок з'являтися і у нас. В Європі теж користується попитом, але в основному в видозмінених формах. І до речі, воно має дуже сильну енергетику …

Ім'я Еріка: Значення і характеристика
Походження імені Ерікаскандинавське або німецьке
В кореніЕріх або Ерік
буквальне трактування«володіє шляхетністю»
Друга версія трактування«могутня»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:У сотню найпопулярніших жіночих імен Еріка не потрапляє, проте кілька років тому потрапляло навіть до двадцятки найпопулярніших імен в Україні і Україні.

Розмовні варіанти:Ека, Ері, Ріка

Сучасні англійські аналоги:Ейріка

Цікаве про ім'я Еріка:Ім'я Еріка раніше користувалося попитом тільки закордоном і зокрема на Заході. Але зараз воно почало ставати популярним і у нас, що є великою рідкістю, якщо говорити саме про закордонні іменах.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Еріка обіцяє такі риси як самодостатність, самолюбство, егоїстичність, хитрість, любвеобильность, романтичність і емоційність. Хоча по ходу дорослішання ці риси можуть і видозмінюватися, і навіть доповнюватися іншими ...

В цілому ж можна сказати, що Еріки в своїй більшості є дівчатками дуже непростими, незвичайними. Зазвичай це емоційні, непосидючі, харизматичні, часом неприступні і хитрі егоїстки. Звичайно, притаманні ці риси далеко не всім Ерік без винятку, і все ж.

Переваги та позитивні риси:Еріка ніколи не кине розпочату справу і не здасться побачивши перепони, вона завжди доб'ється поставленої мети і обов'язково виконає те, що обіцяє. А ще вона справедлива і чесна щодо близьких людей. Так, іноді егоїстична, але в міру.

Еріка погано відноситься долюдям, які користуються своїми перевагами і достоїнствами, принижуючи або принижуючи гідності інших людей. А ще носій жіночого імені Еріка ніколи не дозволить собі спілкуватися з людиною, в якому по тій або іншої причини не впевнена.

Любов і шлюб для імені Еріка

Еріка створює враження холодної і неприступною жінки, якій ніхто не потрібен. Однак, коли серед своїх численних шанувальників, вона зустріне чоловіка, якого зможе довіритися, він буде убитий наповал нею справжньою. Вона — досить запальна і ревнива натура, тому вона піде на будь-які експерименти, в тому числі і в ліжку, аби її коханий і не думав про когось іншого. Заміж Еріці краще вже в більш пізньому віці, коли вона буде впевнена в тому, що знаходиться поруч з нею чоловік і є її ідеал.

Для неї дуже важливий її особистісний та професійний ріст. Навіть заради сім'ї вона не відмовиться від улюбленої роботи. Вона успішно поєднує свою кар'єру і турботу про сім'ю. Вона досить швидко і вміло справляється з обов'язками господині, роблячи їх сімейне гніздечко чистим і затишним. Її чоловік повинен бути готовий до того, що частину своїх обов'язків вона буде намагатися перекласти на нього.

В сімейних відносинах для Еріки важлива щирість, відданість і надійність. Чоловік її повинен бути поступливим і терплячим, адже Еріка вважає за краще відчувати себе лідером в сім'ї. Вона вміло підтримує спокій і мир в домі, вміло тримаючи баланс між слабкістю, жіночністю і самостійно, за рахунок чого практично ніколи не свариться з чоловіком.

Еріка як Мати

Еріка відчуває себе настільки самодостатньою жінкою, що довгий час навіть просто не замислюється про материнство. На жаль, але усвідомлення покликання жінки — нести в світ нове життя приходить до неї вже досить пізно. Вона вирішується стати матір'ю тільки після тривалих умовлянь коханого чоловіка. В результаті, ледь не з пологового будинку, малюк поруч зі своєю ліжечком бачить частіше не маму, а тата.

Перший час Еріка не бажає миритися з тим, що в житті вже не все так як раніше. Звичайно, вона любить це миле створіння, яке лежить в ліжечку, але не бажає відмовлятися від звичного способу життя і улюбленої роботи. Виховання і турботи, пов'язані з доглядом за малюком, практично повністю лягають на плечі щасливого татуся, який отримав довгоочікуване дитя.

Еріка почне брати активну участь в житті дитини, коли він вже трохи підросте і їй буде з ним цікаво . Еріка охоче візьметься за підготовку малюка до школи, організовує сімейний відпочинок, спробує якось зблизитися зі своїм же дитиною. Звичайно, з дочкою їй буде простіше знайти спільну мову, навчити її бути розумною, доброю і самостійною.

Сумісність Еріка c чоловічими іменами

Що ж стосується взаємовідносин дівчата, над якою протегує значення іменоформи Еріка, з представниками чоловічої половини людства, так тут все складно. Еріка дуже вибіркова, вона може перебирати потенційних «залицяльників» дуже довго, до самої зрілості, але пару створить тільки з тим, хто зможе задовольнити всі її вимоги. А вимоги її прості – зазвичай Еріка шукає в першу чергу не чоловіка, а друга, того, хто зможе підтримувати її, допомагати їй, радити, поважати її думку і слухати.

Число імені Еріка

Число імені Еріка по нумерології — 9. Дев'ятку вважають символом досконалості і успіху. Підопічні числа 9 — справжні везунчики по життю, удача завжди на їхньому боці. Здається, що доля підносить їм бажане на блюдечку із золотою облямівкою. Вони разюче швидко досягають і матеріального благополуччя, і високого становища в суспільстві. Звичайно, в цьому їм також допомагає їх характер.

У дев'яток чудове уяву, прекрасний смак і розвинена інтуїція. Вони легко пристосовуються до всього нового, швидко вчаться, мають неординарним мисленням і широким кругозором. Такий набір якостей дозволяє 9-кам домогтися досить високих результатів. Серед них достатню кількість видатних і знаменитих особистостей. Підопічні числа 9 — максималісти, вимогливі, наполегливі та цілеспрямовані люди. Вони користуються авторитетом, їх поважають і цінують. Дев'ятки здатні співпереживати і допомагати іншим людям.

дев'ятки — вельми влюбливі натури, але вони завжди чесні та щирі в відносинах. Божевільні почуття у них можуть так само швидко піти, як і прийшли. Для того, щоб продовжити відносини з ними, потрібно весь час насичувати їх романтикою і чимось новим. Звичайно, у них також є і негативні сторони характеру, серед них: егоїзм, цинізм і схильність до марнотратства. Підопічні 9-ки дуже мрійливі, але близькі повинні стежити за тим, щоб не занадто заглиблювалися в свої фантазії. Їм потрібно спілкуватися і проводити більше часу з друзями та рідними.

Формула обчислення числа імені Еріка:Е (4) + Р (9) + І (1) + К (3 ) + А (1) = 18 = 1 + 8 = 9

Астрологічна символіка імені Еріка

  • Камінь-талісман – Агат.
  • Планета-покровитель – Юпітер і Уран.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Еріка – Лебідь.
  • Рослинний символ – Полуниця.
  • Кращий зодіак – Лев і Козеріг.
  • Число Еріки – 9.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Еріка

Еріка (італійська співачка)

Еріка Еленіак (американська актриса і фотомодель)

Еріка Баду (американська співачка)

Еріка Кремер (німецький фізико-хімік)

Еріка Ман н (німецька актриса, письменниця)

Еріка Швальм (німецький хайдзін)

Еріка Батчелор (англійська фігуристка)

Еріка Лейтнера (італійська саночниця)

іменини дні і святі покровителі імені Еріка

Еріка – це жіноча варіація католицького ім'я Ерік, тому святий з таким ім'ям у православній церкві немає. Іменини імені Еріка не святкують, а при хрещенні дівчинці дають православне ім'я святої, іменини якої збігаються з днем ​​народження малятка або з днем ​​хрестин.