Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаНаталя
532 Oracle

Наталя: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Наталя за походженням позднелатінськоє. Утворено від слів «Dies Natalis Domini». Вони перекладається як «День народження Господа». Хоча є й інша версія, виходячи з якої, значення імені Наталя може звучати як «рідна». Втім, в різних культурах популярні різні версії.

Ім'я Наталія використовувалося українським народом ще десятки років тому, але сьогодні ж воно стало дійсно популярним, і займає високі позиції в рейтингах. Що ж стосується його достоїнств, так всі вони сконцентрувалися в першу чергу в його значенні і те, які риси воно обіцяє носительку ...

Ім'я Наталя: Значення і характеристика
Походження імені Наталяпозднелатінськоє
В коренідавньогрецьке слово «Dies Natalis Domini »
Переклад« День Народження Господа »
Трактування за другою версією«рідна»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята мучениця Наталія

Популярність:У рейтингу популярних жіночих імен Наталя обіймає 42- 44 позиції і за статистикою припадає на 5-8 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Наташа, Натуся, Натуля, Таша

Сучасні англійські аналоги:Наталія, Наталі

Цікаве про ім'я Наталія:Спочатку ім'я Наталя давалося тільки дівчаткам, які народжувалися під час різдвяних свят. По крайней мере, цієї традиції намагалися дотримуватися в давнину.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення жіночого імені Наталя по наданню обіцяє носительку такі риси як привабливість, жіночність, м'якість, сором'язливість, самостійність, волелюбність, оптимізм і спокій, інтелектуальна розвиненість, бажання самовдосконалюватися, доброзичливість і добродушність, щирість . А ще Наталія, це завжди людина, дуже сильно дорожить своєю незалежністю і свободою, намагається до останнього зберігати їх і жертвує ними тільки в самих крайніх випадках. Одним з таких випадків може стати любов ...

Крім того, Наталії в своїй більшості ненавидять надто яскравих людей і намагаються не виділятися з натовпу. Вони безкорисливі й добрі, щедрі і щирі, і намагаються оточувати себе такими ж людьми.

Переваги та позитивні риси:доброзичливість, готовність допомогти будь-якому який потребує матеріальної допомоги людині, нездатність ігнорувати чужі біди, добродушність і порядність. Зазвичай носії цього імені, це чуттєві і чутливі особистості.

Наталія погано відноситься долюдям занадто яскравим, до лідерів, домінуючим над слабкими, до корисливим і надто егоїстичним особистостям. А ще Наталія ніколи не буде спілкуватися з людиною, яка має одного разу в житті запідозрила в нечесності, навіть якщо ці підозри в результаті зазнали краху.

Характер імені Наталя

Характер імені Наталя – один з найбільш складних параметрів, а й один з найбільш досліджуваних, по крайней мере, в минулому. Він говорить про те, що характер названої цим імечко дівчата буде терпимим, добрим, справедливим, простим, ніколи і нікому не приносить проблем. Більш того, характер іменованої таким чином дівчата практично ніколи не стає причиною сварок і розбіжностей з людьми з оточення – вона не конфліктна, не принципова, завжди готова поступитися противнику і в будь-який момент готова визнати свою провину, тим більше, якщо вона дійсно є. З такою не посперечаєшся, бо вона не йде на конфлікт, але ось посперечатися в якій-небудь справі можна – Наталя має характер лідера, хоч і з малопомітними лідерськими рисами, завоювати місце першості, це для неї не тільки справа честі, але визнання її здібностей .

з іншого ж боку, характер, це один з найбільш непередбачуваних параметрів, і те, яким він буде, передбачити дуже і дуже складно. Більш того, багато в чому характер залежить від батьківського виховання і додаткових астрологічних покровителів (знак зодіаку, час року народження, стихія-покровитель і т.п.).

Раннє дитинство

Це латинське ім'я, як і багато російські імена, і його значення характеру названої ім'ям Наталя дівчинки можуть подарувати цілу купу гарних характеристик. Так, в ранньому дитинстві можуть бути подаровані такі як самостійність, сила волі, наполегливість, весела вдача, оптимістичність, рухливість, дієвість, і енергійність. Але нарівні з цими рисами можуть проявитися і такі як сором'язливість, сором'язливість, і недовірливість, притому, проявляється все вищеназване в залежності від настрою носії красивого і популярного імені Наталя.

Взагалі ж, це дитина, в якому вирують почуття і творчий потенціал – вона обожнює все, що пов'язано з творчістю, і не любить те, що пов'язано з точністю і обчисленням. Уже в такому ранньому віці в ній починає проявлятися справжнісінький гуманітарій. Що стосується спілкування з однолітками – вона легко знаходить спільну мову з усіма дітьми без винятку, добродушна і ніколи і нікому не позначиться поганого слова без реально сильною на те причини, але образлива і будь-яка критика, випущена будь-ким на її адресу, може поранити і перетворити життя цієї дівчинки в нескінченну депресію. Хоча з іншого боку, вона може виявитися і швидко відходить, що не запам'ятовує образи.

Батькам же доведеться понервувати через неї – активність і енергійність можуть породити чимало проблем, і в основному через невміння дівчинки з ім'ям Наталя думати про наслідки діянь. Вона може робити багато необдуманих вчинків, і ця риса в ній залишиться до самого кінця, і на підлітковому етапі, і навіть в зрілості, а обіцяє її безпосередньо сама значимість.

Підліток

Доросле Наталя не сильно зміниться. Так, в ній може зародитися почуття відповідальності, обов'язковість, старанність, впевненість в собі і самодостатність, але не з'явиться в ній вміння думати про наслідки і послідовності в діях – так вже обіцяє значення цього найменування. Діяльна, активна, непосидюча, неслухняні, смішлива і оптимістична – ось яка Наталя підліток.

Але є в ній і те, що заслуговує явного повагу – це прагнення до першості і помірний азарт. Останнє проявляється в моменти, коли хтось хвалиться своїми успіхами – вона сприймає хвастощі, як змагання, як виклик, і зробить в результаті все для того, щоб хвалько був дуже сильно здивований її раптової перемогою над ним, перевагою. Якщо є мета, то Наталя її доб'ється, обов'язково – за це теж варто сказати спасибі таким параметром як значення. Старанність, посидючість, наполегливість і працьовитість теж виявляються тільки в моменти зародження азартність – в інших випадках значення цього іменоформи обіцяє їй чітко протилежне.

Взагалі, Наталя, це яскрава особа – нею задоволені вчителя, по крайней мере в більшості випадків названих так дівчаток, та й батькам вона не приносить багато проблем (їх не більше звичайного, як і в разі кожної дитини). Єдине, що варто врахувати, це її невміння пересилювати саму себе – якщо їй не подобається якийсь предмет або справа, то вона ні в якому разі не приділить йому належної уваги, її потрібно змушувати, що не вмовляти, а саме змушувати. Зате є один великий плюс – вона відмінно піддається перевихованню, навіть будучи зрілою жінкою.

Доросла жінка

значення імені Наталя, що обіцяє прагнення до першості ще в ранньому дитинстві, їм же обдаровує і в зрілості. У дівчинки, що стала вже жінкою, безліч талантів, але далеко не все вона зможе продемонструвати оточуючим. Головний же її талант, це бути лідером і організатором, людиною, краще за всіх справляються з будь-якими справами і завданнями. Правда, виявляється це далеко не у всіх жінок, названих формою імені Наталя. Зате все без винятку красномовні, товариські, доброзичливі і намагаються оточувати себе тільки оптимістично налаштованими людьми – за своєю суттю, кожна Наталя, над якою протегує значення цього ймення, це весела людина з великою кількістю друзів.

Що ж стосується професійної діяльності, то зазвичай названі так жінки вибирають щось пов'язане зі спілкуванням – це може бути преподавательство, що-небудь зі сфери суспільних послуг, що-небудь гуманітарне і ніяк не пов'язане з точними науками і підрахунками. Наталя розумна, талановита, добродушна і доброзичлива, завжди відмінно позиціонує в суспільстві і в будь-якій компанії є бажаним гостем. А ось що стосується особистого життя, так тут все складно ...

Доля імені Наталя

доля імені Наталя у відносинах з представниками протилежної статі, в любові і шлюбі, це досить складне питання, стовідсотково точної відповіді на який в принципі немає. І тим не менше, сучасним дослідникам вдалося з'ясувати кілька цікавих, хоч і теоретичних факторів ...

Головний з них свідчить про те, що доля названої ім'ям Наталя передбачає носительці бажання будувати виключно серйозні відносини. По суті, мова йде про спокійне і цілеспрямованої дівчині, мрії якої обмежуються популярністю у чоловічої статі, а побудовою реально міцної пари. Проте, доля може припускати і досить довгий пошук відповідного партнера, що не дивно.

Зате, крім усього іншого, доля цього ймення передбачає для носії щастя в шлюбі. Він терпляча, для неї не важлива зовнішність, їй потрібен просто чоловік, готовий стати стіною, захистом, іншому, і хорошим батьком. Сама ж вона може стати зразковою матір'ю, в міру черствою, неймовірно доброю, серйозної щодо виховання дітей, відповідальної, і головне, безконфліктної в плані взаємин з чоловіком – про це свідчить такий параметр як доля.

Любов і шлюб для імені Наталя

Наталя не звикла міняти чоловіків, як рукавички, хоча кількість шанувальників у неї немаленька. Вона – однолюб по натурі і короткочасні любовні захоплення їй не властиві. До вибору своєї другої половинки Наташа підходить вкрай серйозно. Правда, якщо вона сильно і пристрасно в когось закохається, то в бурі емоцій втратить свою пильність і може сильно розчаруватися не тільки в предметі обожнювання, а й в чоловіках в цілому. Своїм обранцем Наталя бачить сильного, надійного, дбайливого і романтичного чоловіка, готового дати їй гідне і щасливе майбутнє.

На жаль, у неї не завжди вистачає терпіння на те, щоб дочекатися свого судженого. Пройшовши через низку розчарувань, Наташа вирішується на шлюб з чоловіком, абсолютно не відповідає її ідеалу. В кінцевому рахунку, вона не буде щаслива в шлюбі, проте на розлучення вона навряд чи зважиться. Наталя щосили буде намагатися зберегти сім'ю, перш за все, заради дітей. А ось більш пізній шлюб, років в 26-27, буде набагато більш вдалим, особливо, якщо її чоловіком стане грунтовний і серйозний чоловік.

Наталя стає дбайливою, вірною, щирою і уважною дружиною, робить все для того, щоб її сім'я процвітала. З її думкою звикли рахуватися всі члени сім'ї, в тому числі і чоловік. Наташа ж у відповідь оточує своїх домочадців увагою і турботою, але натомість їй важливо відчувати, що вона для них важлива і потрібна їм.

Наталя як Мати

Наталя дуже турботлива і уважна. Вона просто ніяк не може бути поганою матір'ю, а значить, бути хорошою мамою — її покликання. Наташа обожнює своїх дітей і з задоволенням віддає їм всю себе. Вона розуміє, що діти – це найважливіше в житті кожної людини.

Наталя відрізняється стриманістю й умінням контролювати свої почуття. Для неї неприпустимо, коли дорослі люди зганяють накопичився з різних причин негатив один на одному або на дітях. З дітьми вона завжди добра і весела, як би гидко їй на душі не було. До дітей вона справедлива, але іноді не може проявити досить строгості там, де це дійсно необхідно.

Вона не вибирає, кого з дітей любити більше, у неї з ними однаково сильна зв'язок. Наприклад, в хлопчика вона намагається виховати якості, недостатньо присутні у його батька. А дочка вона намагається виховати тендітної, ніжної, але в той же час сильною особистістю.

Сумісність Наталя c чоловічими іменами

Ідеальна сумісність в плані любові і пристрасті у Наталії з такими як Гавриїл, Гліб, Микола, Остап, Трохим, Спартак, Ростислав і Кирило.

міцний і міцний шлюб можна побудувати з Робертом, Святославом, Єгором, Юхимом, Архипом, Опанасом, Геннадієм, Герасимом, Гордієм і Макаром.

Не варто створювати сім'ю з Антоном, Володимиром, Платоном, Савою, Феліксом, Яном, Віленом, Адамом ...

Взаємовідносини дівчата з ім'ям Наталя з представниками протилежної статі повні проблем, і все з вини самої Наташі і такого параметра як значення. Він приваблива, завжди в гарному настрої і чарівна, але погано розбирається в людях, через що часто помиляється і робить помилки, довіряючи тим людям, яким не варто було б довіряти. Зате це може в підсумку бути відмінна дружина, приблизна чоловіка, зразкова мати, яких сьогодні, на жаль, практично немає.

Число імені Наталя

Число імені Наталя по нумерології — 5. П'ятірку вважають одним з найбільш везучі чисел-покровителів імені. Серед них безліч впливових і успішних людей, їх поважають і завжди довіряють їм, а багато ще й прислухаються до їхньої думки. А ось самі 5-ки абсолютно незалежні у своїх діях і судженнях. Найголовніше для них — особистісна свобода і незалежність.

П'ятірки не можуть довго всидіти на одному місці, вони постійно перебувають у русі і прагнуть до нових вражень, цікавим і захоплюючим пригодам, подорожам. Поїздки та подорожі для них — не хобі, а сенс життя. Вони відмінно проявлять себе в роботі, пов'язаної з частими відрядженнями, пересуваннями і поїздками. В процесі пошуку самих себе 5-ки схильні кардинально міняти сферу професійної діяльності. У підопічних числа 5 виходить легко до всього пристосовуватися. Крім того, у п'ятірок відмінні здібності до вивчення іноземних мов.

Нерідко жага пригод, нових емоцій, знайомств і вражень засліплює п'ятірок. Вони абсолютно перестають цінувати сьогодення. Підопічні п'ятірки можуть бути імпульсивними, суперечливими постатями, здатними на непередбачувані вчинки. Безумовно, п'ятірки – це талановиті, активні, прогресивні та кмітливі люди, але при цьому, вони занадто критичні, нетерплячі і норовливі. П'ятірки переконані егоїсти, яким подобається бути авторитетами для інших, а ось самі не визнають нічиїх авторитетів.

Формула обчислення числа імені Наталя:Н (6) + А (1) + Т (2) + А (1) + Л (4) + Ь (3) + Я (6) = 23 = 2 + 3 = 5

Астрологічна символіка імені Наталя

 • Камінь-талісман – Сапфір і Бірюза.
 • Планета-покровитель – Марс і Меркурій.
 • стихією – Вода.
 • Тваринний символ носія імені Наталя – Їжак.
 • Рослинний символ – Азалія.
 • Рік — Бик.
 • Кращий зодіак – Діва.
 • Число Наталії – 5.
 • Символічний метал – срібло.
 • Щасливий день – середа.
 • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Наталя

Наталя Гребьонкіна (актриса театру і кіно, заслужена артистка України)

Наталя Кандиба (актриса, майстер дубляжу)

Наталія Гутман (віолончелістка, педагог)

Наталя Дроздова (актриса драматичного театру «Колесо»)

Наталія Дружиніна (актриса театру і кіно)

Наталя Мішкутёнок ( радянська і російська фігуристка)

Наталя Аркін (російський балетовед)

Наталія Корецька (працівник театрального мистецтва)

Наталія Житкова (зірка ТБ)

Наталія Метліна (журналістка, теле- і радіоведуча)

іменини дні і Святої Покрови Чи імені Наталя

Ім'я Наталя, в церковному варіанті Наталія, має лише одну святу покровительку.

Мучениця Наталія Нікомидійського

серпень 26, вересень 8