Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЄвген
564 Oracle

Євген: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Євген за походженням давньогрецьке. У перекладі з грецького означає «благородного», або «людини зі знатного роду». Могло утворитися від слова «еугенес». На наші землі воно прийшло лише в XIX столітті, і то, в спотвореній формі, яка звучала як Ежен, і пізніше переросла в Женю.

Ім'я Євген користується популярністю і в Україні, і по всій території колишнього СРСР. Історія його появи таїть велику кількість цікавих фактів, але найбільше дивує його значення, що обіцяє носіям риси, що створюють просто дивовижну натуру …

Ім'я Євген: Значення і характеристика
Походження імені Євгендавньогрецьке
В коренідавньогрецьке слово «еугенес»
Буквальна трактування«благородний», або «людина із знатного роду»
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Євген, єпископ Херсонеський

Популярність:У рейтингу популярних чоловічих імен ім'я Євген перебуває на 26-28 позиціях і доводиться за статистикою на 10-12 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Женя, Женька, Женечка, Жека

Сучасні англійські аналоги:Еугеніос, Юджин, Ойген, Ежен

Цікаве про ім'я Євген:Чоловіче ім'я Євген сьогодні дуже популярно в країнах переважно з російськомовним населенням, але відомо і закордоном, правда, в зміненому вигляді.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Євген розуміється в кожній з культур по-своєму, але скрізь згадується про те, що всім носіям цього імені властиві такі риси характеру як самостійність, максималізм, вимогливість, прямолінійність, правдивість, самовпевненість, скритність і сором'язливість, відповідальність і обов'язковість, пунктуальність і товариськість.

з чоловіками на ім'я Євген неможливо сперечатися, вони відстоюють свою думку до останнього, спираючись на правду і щирість. Це в своїй більшості шанувальники справедливості і прямоти, чесності і добродушності. При цьому Євген, це завжди людина пряма, такий, що ніколи не буде приховувати від співрозмовника свою думку і пізніше пліткувати за його спиною.

Переваги та позитивні риси:працьовитість і наполегливість, які призводять до великих успіхів, як в плані кар'єрного процвітання, так і в особистісному становленні. Євгенії відповідальні і обов'язкові, ніколи не порушують планів, намагаються доводити всі справи до кінця, і відповідально підходять до будь-яких завдань.

Євген погано відноситься долюдям, які з ним сперечаються, а сперечаються з ним багато, і більш того, він ненавидить тих, хто намагається не тільки сперечатися, але ще і нав'язувати свою думку. Женя ніколи не прийме чужої точки зору, з принципу ...

Характер імені Євген

Характер імені Євген – параметр, якому свого час було приділено достатню кількість часу, але який практично нереально вгадати з точністю на сто відсотків. Причина проста – залежить він від безлічі побічних чинників, серед яких і зодіак, і пору року народження хлопчика, і виховання, і багато-багато іншого. Але якщо в цілому, то характер хлопця з ім'ям Євген досить складний. Скритність, нерішучість, непередбачуваність, самостійність – ці риси створюють характер, практично не піддається передбачення. І взагалі, Євген занадто складний натурою, і впоратися з ним зможе тільки жінка, до того ж не кожна, а тільки та, у якої буде протилежний характер і яку він вибере серцем і душею.

Єдиний точний відомий факт свідчить про тому, що характер іменоформи Євген такий, що дарує багато хороших якостей і досить складну долю своїм носіям, але кожна з якостей в кожному носії цього ймення проявляється по-різному – проявляються по-різному, з різною інтенсивністю і силою, в різні життєві етапи.

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика з ім'ям Євген переповнене непередбачуваністю, руху, активності і одночасно спокою. За своєю суттю, це одночасно спокійний, рухливий, планомірний, тихий і взагалі безпроблемний дитина. З таким у батьків рідко виникають проблеми, що не дивно, адже мета названого іменем Євген хлопчика полягає не в витівки і пустощі, а в спокійному, але ефективному проведенні часу.

При цьому значення імені обіцяє йому багато хороших характеристик, серед яких є і справедливість, і чесність, і помірність, і послух. Правда, є і недоліки. Це, надмірна сором'язливість, сором'язливість, невпевненість в собі, безкорисливість.

Часто однолітки користуються його довірливістю і сором'язливістю. Зате це правильний по всіх параметрах хлопчисько – ніколи нікого не обманює, навіть якщо в цьому буде явний толк, ніколи ніким не користується в своїх корисливих цілях, намагається бути правильним і чесним по відношенню до себе і іншим дітям.

Проте, на відміну від його практично ніхто і ніколи не ставить, бо на вигляд він занадто слабохарактерен, а таких, на жаль, не люблять. Батькам же варто приділити сильне увагу вихованню в ньому чоловічих характеристик і впевненості в собі – в іншому випадку його в майбутньому може чекати багато проблем, як в особистому житті, так і на професійному терені.

Підліток

Підлітковий період може привнести в його натуру багато нових характеристик. Серед їх величезного переліку можуть бути такі як старанність, обов'язковість, добродушність, добропорядність, доброзичливість, уяву. Більш того, в ньому можуть проявитися і лідерські задатки, хоча це й рідкість – а ось організаторський дар у нього точно є, і саме завдяки йому-то він і може стати в школі тією людиною, якому довіряють все навколо і кого слухаються і друзі і навіть недоброзичливці. Плюс до всього не залишає його натуру і планомірність, завдяки якій він з легкістю складає хороші плани дій і практично ніколи не помиляється в прийомі рішень. Значення імені, до речі кажучи, на підлітковому етапі починає робити все менше і менше впливу на його натуру – саме в цьому віці на хлопчика, якому вибрали ім'я Євген, і починає потроху впливати енергетика його астрологічних покровителів, таких як планета-покровитель, камінь-талісман, і рослинний символ.

Що стосується відносин з однолітками, то вони стримані. У нього немає надійних і вірних друзів, та й сам він не намагається ними обзаводитися, бо боїться проблем і розчарувань, таких як зрада і користь. Але зате в цілому з усіма у нього чудові стосунки, свариться Євген рідко, практично ніколи і ні з ким не конфліктує.

дорослий чоловік

Період зрілості хлопчика, а тепер вже і чоловіки, що отримав при народженні чоловіче ім'я Євген, сповнений непередбачуваності, пустощів, необдуманих вчинків і спонтанних рішень. Звичайно дорослі Жені, це власники непростого складу розуму – передбачити дії такого чоловіка складно, він занадто скритний і нікого не присвячує в свої плани. Головна проблема названого так хлопчаки, вірніше вже чоловіки, це нездатність визначитися зі своїми цілями в житті – він постійно метається між різними цілями і завданнями, не може визначити пріоритет, не знає, чого хоче від життя.

Зате є і один жирний плюс, що стосується безпосередньо сімейних відносин – якщо попадеться жінка з сильними рисами характеру, то він зміниться, і більше того, в результаті може виявитися дійсно хорошим чоловіком і зразковим батьком. Втім, знову ж таки, все це теорія – багато що залежить від впливу астрологічних чинників, наприклад, від знака зодіаку хлопця, або тваринного за китайським гороскопом.

доля імені Євген

Одним з найскладніших параметрів в трактуванні найменувань є такий параметр як доля. Так ось, в даному нашому випадку, доля імені Євген передбачає купу складнощів – у відносинах з представницями протилежної статі, в шлюбі, в любові, всюди женю буде чекати чимало проблем, і зокрема, завжди вина за ці проблеми буде лежати на ньому самому.

Доля навіть в підлітковому віці хлопчика, названого варіацією Євген, може не раз «впустити про землю», якщо висловлюватися образно. Його чарівність, безконфліктність, джентльменські манери, ввічливість і шарм, будуть притягувати дівчат, але з жодною з них Євген не зможе довго зустрічатися, бо жодна з них не буде відповідати його вимогам.

А в період зрілості доля і зовсім може піднести безліч сюрпризів, як поганих, так і хороших. Все залежить від того, яким він виховається – якщо стане рішучим, то доб'ється успіху і в стосунках, і в кар'єрі, а якщо залишиться таким, яким був у дитинстві (невпевненим і недовірливим), то залишиться, або одиноким, або одруженим на нелюбимої. Така вже доля, і з нею не посперечаєшся. Хоча знову ж таки. Все це лише теорія, не обов'язково втілюється в реальність у випадку кожного названого Євгеном чоловіки.

Любов і шлюб для імені Євген

Євген — дуже освічена і розумний чоловік, тому і в своїй обраниці він бажає бачити не тільки красиву обгортку, а й прекрасне наповнення. Для нього по-справжньому цінне, коли в жінці присутні душевність і відкритість, але в той же час частка загадковості також повинна мати місце. Женя захоплюється літературою і мистецтвом, тому його супутниці також бажано бути начитаною і високо освіченою, щоб зуміти підтримати розмову.

На жаль, на шляху пошуку другої половинки Євгенія чекає безліч розчарувань, тому в шлюб він вступає вже в зрілому віці.

Женя не сприймає грубість, нещирість або невихованість з боку жінки. Його дружина повинна бути гранично чесна і ніжна з ним. Він терпіти не може гучні скандали, сварки і з'ясування відносин, тому краще їх і не провокувати. До речі, він дуже ревнивий, може знайти пояснення своєї ревнощів там, де зрадою і не пахне. А ось сам до подружньої вірності відноситься халатно. У його розумінні, фізична зрада чоловіка – це не зрада, а прояв чоловічої природи.

В духовному плані Женя щиро відданий своїй сім'ї і дружині. Він ніколи не наважиться зруйнувати шлюб хтивістю або зрадою.

Женя, це турботливий і надійний сім'янин, готовий завжди прийти на допомогу своїй дружині в побутових питаннях, і у вихованні дітей. При цьому він встигає ще й повністю забезпечувати матеріальний добробут родини. А ще Жені в своїй більшості приємні співрозмовники і просто відмінні чоловіки в плані близькості.

Євген як Батько

Євген стане просто чудовим батьком. Він сам, без прохань і умовлянь, допомагає дружині в догляді за малими. Він і переодягнути їх може, і помити, і кашею нагодувати, а виходити з коляскою на прогулянку він взагалі обожнює. Женя вважає, що дружина повинна відпочивати і доглядати за собою, поки він з дітьми.

Коли діти стають трохи старше, Євген починає готувати з ними сюрпризи для коханої кожен раз, коли є така можливість. Він організовує активний і корисне дозвілля своїх чад. Разом з дітьми він може піти рибалити, а може просто сходити в парк і разом з ними зібрати для дружини чудовий букет польових квітів.

Євген — розважливий і розуміє батько, діти його дуже люблять, поважають і вважають своїм найкращим другом. Тож не дивно, що саме до його порад вони прислухаються при прийнятті будь-яких важливих рішень. Своїми успіхами в навчанні і першими любовними переживаннями вони напевно будуть зобов'язані саме йому.

Сумісність Євген c жіночими іменами

Найкраща сумісність у імені Євген з такими жіночими іменами як Діна, Ія, Людмила, Таміла, Рената.

З дівчатками, іменованими такими варіаціями як Діана, Христина, Парасковія, Зоя, Сарра, Еліна і Алевтина, Жене вдасться побудувати міцний і стабільний шлюб, наповнений позитивом і щастям.

А ось що стосується Антоніни, Нінель, Олени і Флори, так тут сумісності, на жаль. взагалі немає.

Євген сам по собі спокійний і планомірний хлопець, а в майбутньому гідний поваги чоловік, але йому не вистачає рішучості і цілеспрямованості, що позначиться і на взаєминах з протилежною статтю. У нього, по ідеї, повинно бути багато подруг і пасій, але вибрати одну з них він зможе тільки в досить зрілому віці. До цього ж моменту буде поневірятися в пошуках справжнього кохання і ідеальних відносин, яких, в принципі, просто не існує – до речі, винувато в цьому і значення ймення, і загальний вплив усіх астрологічних символів.

Число імені Євген

Число імені Євген по нумерології — 1. Цифру 1 по праву вважають символом могутності, влади і слави, а підопічні цієї цифри виявляють себе як переможці, лідери і першовідкривачі. Не дарма ж існує вислів бути першим. Одиниці дуже цілеспрямовані особистості, вони ставлять перед собою певну мету і йдуть прямо до неї. Вони не йдуть по головах, але від своїх цілей не відступають і неодмінно досягають їх. Підопічні 1-ці не тільки цілеспрямовані, але і честолюбні, активні, наполегливі, вольові та наполегливі люди.

Вони вміють і можуть заробляти хороші гроші. У надзвичайно критичних ситуаціях саме ці люди швидко знаходять рішення проблеми. Одиниці мають не тільки блискучі творчі здібності і можуть реалізувати себе в будь-яких творчих професіях, але і високий інтелект, а також задатки для ведення успішного та прибуткового бізнесу. Всі рішення підопічні числа 1 приймають, грунтуючись лише на власні міркування, не слухаючи нічиї поради.

За життя одиниці — життєрадісні, веселі й оптимістичні люди. Їм варто частіше подорожувати, відпочивати і не залишати в своєму житті місце депресій і смутку. Крім того, їм варто розібратися зі своїми негативними якостями: нестриманістю, самолюбством і егоїзмом, зарозумілістю і імпульсивністю. Вони повинні навчитися чути не тільки самих себе і зрозуміти, що навіть вони самі можуть часом помилятися.

Формула обчислення числа імені Євген:Е (6) + В (3) + Г (4) + Е (6) + Н (6) + І (1) + Й (2) = 28 = 2 + 8 = 10 = 1

Астрологічна символіка імені Євген

 • Камінь-талісман – Рубін і Яшма .
 • Планета-покровитель – Венера і Меркурій.
 • стихією – Вогонь.
 • Тваринний символ носія імені Євген – Морський Коник.
 • Рослинний символ – Липа і Незабудка.
 • Кращий зодіак – Телець і Риби.
 • Число Євгенія – 1.
 • Символічний метал – Золото.
 • Щасливий день – четвер.
 • Ідеальний сезон – Зима.
 • Рік — Змія.

Відомі люди з іменем Євген

Євген Гришин (радянський ковзаняр і тренер)

Євген Салиас-де-Турнемір (російський письменник)

Євген Абалаков (скульптор)

Євген Замятін (письменник)

Євген Миронов (актор театру і кіно)

Євген Євтушенко (поет, прозаїк, публіцист)

Євген Плющенко ( спортсмен-фігурист)

Євген Моргунов (актор театру і кіно)

Євген Шварц (драматург)

Євген Петров ( письменник)

іменини дні і святі покровителі імені Євген

Мученик схимонах Євген

лютий 5, лютий 18

Священномученик Євген Херсонеський

березень 7, березень 20

Мученик Євген

липень 21, серпень 3

Мученик Євген Кесарійський

грудень 10, грудень 23