Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаДіна
1558 Oracle

Діна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Діна за походженням єврейське. Буквальне трактування значення цього імені може звучати як «помста» або «справедлива». Це ім'я в Старому Завіті носила єдина дочка Якова. Хоча є й інші, але менш цікаві і популярні версії походження і трактування цього імені.

Ім'я Діна сьогодні користується відносною популярністю у всіх державах, де переважає російськомовне населення. Воно має чудову сумісність з багатьма українськими чоловічими іменами, і володіє непоганим значенням, селищем багато не поєднуються між собою характеристик.

Ім'я Діна: Значення і характеристика
Походження імені Дінадавньоєврейське
В кореніім'я єдиної дочки Якова
Буквальна трактування«справедлива»
За другою версією«помсти»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:ім'я Діна досі не числиться в українському іменослове як самостійне жіноче ім'я, і ​​тому статистика по ньому не ведеться.

Розмовні варіанти:Диночка, Дінка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Діна:За другою версією ім'я Діна може бути арабським. За цією версією воно трактується як «вірна».

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Діна може наділити носительку цілою купою реально хороших якостей. До того ж, у цього імені дуже сильна енергетика, що не менш важливо.

Фахівці ж вважають, що ім'я Діна має обіцяти носительку такі риси характеру як цілеспрямованість, справедливість, чесність, стрімкість, дієвість, працьовитість і наполегливість, наполегливість, поривчастість, акуратність, обов'язковість і пунктуальність.

Хоча, знову ж таки, багато адже залежить від виховання, так що точно стверджувати, що буде присутній та чи інша риса, просто нерозумно.

Переваги та позитивні риси:самим же головним достоїнством всіх носіїв жіночого імені Діна, по доданню, є здатність досягати поставлених цілей в будь-яких умовах. Ці дівчата ніколи не здаються і завжди досягають свого.

Діна погано відноситься долюдям, які кидають слова на вітер і не виконують своїх обіцянок. А ще Діни в своїй більшості дуже образливі і ненавидять людей, які намагаються критикувати їх.

Характер імені Діна

Характер імені Діна наділяє свою власницю досить непоганим і цікавим набором характеристик: справедливість, цілеспрямованість, стрімкість, чесність, наполегливість і дієвість. Звичайно, названі якості весь час змінюються або доповнюються в міру дорослішання Диночка. Наприклад, маленька Діна є допитливим, але дуже непосидючим дитиною, а ось

Друзів у Діни ніколи мало не буде. У дитинстві вона — досить невпевнена в собі дівчина, що не привертає до себе увагу, проте вона притягує дітей до себе за рахунок своєї чесності, добропорядності та старанності. Діна ніколи не залишить розпочате їй справу, навіть якщо для його досягнення їй доведеться подолати багато перешкод. Також у Діни гарне почуття гумору. Дружба для неї дуже важлива і в дорослому житті. Вона назавжди залишиться надійним і відданою подругою.

У професійній сфері володарка імені Діна швидко приходить до успіху, оскільки проявляє свою працьовитість, завзятість і наполегливість. У неї прекрасна фантазія і творче мислення, вміння красиво говорити і легко знаходити спільну мову з оточуючими. З власниць імені Діна можуть вийти успішні письменники, журналісти, дизайнери, фотографи або ж рекламні агенти.

Раннє дитинство

це ім'я новонародженій дитині по імені Діна і протягом усього життя дарує багато різних якостей, але в ранні роки проявляється тільки непосидючість, спокій, дружелюбність і балакучість. Балакучість теж притаманна, але проявляється тільки в сімейному колі – з однолітками вона поводиться стримано, ніколи не привертає до себе увагу, намагається триматися тіні лідерів, нікого не підбурює до жодних вчинків і створює у дітей таке враження, завдяки якому роздобувати їх довіру.

З нею хочуть дружити всі без винятку, незважаючи на явне відсутність впевненості в собі і лідерських задатків. А плюс до всього, ще є і старанність – рідкісний випадок, щоб вона кинула будь-яку справу на півдорозі і не закінчила, будь-якої мети досягає в дев'яносто дев'яти відсотках випадків, і не здається навіть при вигляді непереборних перешкод.

А ще, всі знають, що це дитина з відмінним почуттям гумору – з нею можна говорити на будь-які теми, і навіть найсумніші з них вона умудриться перетворити в позитив.

Підліток

Перебуваючи під заступництвом своєї стихії, вона в підлітковому віці перетвориться в леді, якій немає рівних серед однолітків. Її будуть поважати за її поведінку, її звички, її таланти і інтелектуальну розвиненість.

Розсудливість, скромність, відсутність навіть малого марнославства, яскраві амбіції і готовність прийти на допомогу в будь-яку хвилину – ось те, чим вона відрізняється від всіх дівчат-однокласниць і подруг. Чи не лідер, що не організатор, чи не маніпулятор, але чоловічок, з яким все дружать, якого всі поважають, і до думки якого прислухаються навіть більш дорослі діти.

А ще Діна підліток, це приблизний друг і товариш, відданий і вірна людина, здатний підтримати одного навіть у найскладнішій ситуації. Діна ніколи не кине друга або товариша в біді, навіть якщо до цього ця людина проштрафився або чимось образив.

Доросла жінка

Ну а в дорослому Диночка, завдяки впливу планети-покровителя і тварин символів можуть проявитися такі властивості як завзятість, незалежність, успішність, різнобічна розвиненість, творчий потенціал і жіночність. Така буде популярною у чоловіків різного «мастей» ...

А ось її чоловікові доведеться нелегко – зжитися з її надмірним спокоєм і умиротворенням не просто. Діна адже вважає за краще сидіти вдома, замкнутої в чотирьох стінах зі своїми переживаннями і турботами. Вона не любить шумних времяпровождений і робить все для того, щоб в таку ж людину перетворити і обранця. Змиритися з таким способом життя зможе далеко не кожен сучасний чоловік, навіть в разі наявності справжніх почуттів і щирої любові.

доля імені Діна

доля імені Діна в стосунках з чоловічою статтю складається досить заплутано і неоднозначно не лише в любові, але і в сімейних відносинах. Власниця цього імені — це самодостатня особистість і має тонкий шармом і привабливістю. Вона дуже серйозно ставиться до свого жіночому здоров'ю, тому інтим в її житті займає важливе місце, для цього їй достатньо відчувати до партнера звичайну симпатію і сексуальний потяг. Через це в молодості вона може заслужити собі не дуже хорошу славу, досить часто міняючи партнерів.

А ось глибокі почуття для Діни — явище рідкісне і не дуже-то вдале. Перші шлюби власниць цього імені, як правило, закінчуються весіллям, проте майбутнє таких шлюбів не надто райдужне. Вся справа в категоричності і безкомпромісності цієї дами, а також в небажанні Діни хоч іноді поступатися своєму чоловікові.

А ось в наступному шлюбі власниці імені Діна може пощастити більше, якщо вона зважиться стати трішки м'якше і податливі по відношенню до дружину. Цілком можливо, що лідером в родині як і раніше буде Діна, але тепер вона буде вважатися з думкою чоловіка, а також не стане його принижувати. Її доля — бути щасливою і люблячою жінкою, мудрої і відданою дружиною, відмінною господинею і турботливою матір'ю, хоча вибір обранця для неї спочатку не тільки серцевий питання, в ньому присутня і розсудливість і навіть користь.

Любов і шлюб для імені Діна

Діна — це самодостатня жінка, проте увагу чоловіків для неї вкрай важливо. У молодості вона може вести досить бурхливу інтимне життя. Перше велике почуття Діни зазвичай закінчується шлюбом, однак, як правило, після ряду розчарувань і захоплень, він все ж виявляється невдалим. Надто вже вона безкомпромісна і категорична жінка, яка не бажає йти на поступки у відносинах з чоловіком.

В наступному шлюбі Діна так само може потерпіти невдачу з тих же причин. Однак, як правило, вдруге вона намагається трохи приборкати свій характер, робить вірні висновки і вчиться бути більш гнучкою у взаєминах з коханим чоловіком. Вона здатна на себе взяти роль глави сім'ї, але більше не стане підганяти чоловіком. У відносинах Діна проявляє себе як віддана, турботлива, вірна і ніжна дружина, але при виборі чоловіка, вона здатна керуватися не тільки серцем, а й розумом, а також пошуком вигоди від цього шлюбу.

Якщо Діна впорається зі своїм залізним характером, то у неї є всі шанси зажити щасливо сімейним життям і стати чудовою берегинею затишку і сімейного вогнища, відповідальної матір'ю і відданою дружиною. Вона прекрасно володіє тонкощами кулінарії і секретами чистоти в будинку, однак не проти впрягти в цю справу і чоловіка, і інших домочадців, щоб не робити все самій. Діна схильна до широких жестів, тому прийом гостей повинен бути на високому рівні. Бажання покрасуватися, може змусити її влізти в борги.

Діна як Мати

Діна має вельми неоднозначний характер, не завжди навколишнім вдається дізнатися її справжні думки і наміри. Довгий час вона не думає про дітей, тому матір'ю стає вже в зрілому віці. Можна сміливо припустити, що з її вмінням піклуватися і підтримувати інших, вона скоріш за все стане турботливою, ніж поганою матір'ю.

Діна біса сильно любить своїх дітей і може опікувати їх настільки сильно, що навіть може зачіпати інших членів сім'ї. Як правило, вони здатні вплинути на її жахливий характер і змусити її стати більш жіночною і м'якою. Однак, якщо Діна не зможе з собою впорається, то велика ймовірність того, що їй доведеться виховувати дітей самотужки.

У вихованні дітей вона знає міру своїх сюсюкання і обнімашка. У потрібний момент вона завжди здатна вгамувати балуваних. Однак Діна затятий противник покарань, тим більше фізичних, так і голос на своїх чад вона здатна підвищити вкрай рідко. Мабуть сила її характеру і дар переконання допомагають їй домагатися слухняності дітей. Велику роль в такій сім'ї буде грати і виховання батька, якому Діна повністю довіряє.

Сумісність Діна c чоловічими іменами

У імені Діна досить складна сумісність з чоловічими іменоформамі, особливо це стосується росіян, і тим не менш, астрологи все ж змогли її обчислити, хоча б приблизно. Виявилося, що найкраща вона з такими чоловічими іменами як Аскольд, Броніслав, Геннадій, Євдоким, Святослав, Осип, Едуард і Ілля . У разі створення пари з одним з так названих чоловіків, є всі шанси на міцний і довговічний шлюб.

Трохи менше поєднання з такими як Адам, Філіп, Георгій, Гавриїл, Максиміліан, Дем'ян, Степан і Віктор . Тут теж є всі шанси на побудову міцної союзу, і буде тут і взаєморозуміння, і почуття, і любов, але ось пристрасті замало, а тому і розставання може виявитися дуже раптовим.

А з такими як Аристарх, Мстислав, Тадей, Єфрем і Алан, пару краще не створювати, бо ні до чого хорошого це не призведе – немає тут ніякої сумісності, як і ніякого взаєморозуміння …

Що ж до взаємин з представниками протилежної статі в цілому, так тут все досить складно. З одного боку, Діна може здатися занадто неприступною і фригідною. Але з іншого, при нестачі уваги вона може спалахнути і наговорити потенційному кавалерові зайвого. І взагалі, Діна, це унікальний за своєю суттю людина – її важко зрозуміти ...

Число імені Діна

Число імені Діна по нумерології — 4. Четвірки мають цілу низку важливих і позитивних якостей характеру, серед яких: зосередженість, рішучість, практичність і надійність. Їх усталені принципи життєвих позицій і моральних цінностей тверді і міцні, як кремній. Вони — дуже цінні працівники, оскільки завжди чітко, швидко і ідеально виконують будь-які вказівки начальства. Працьовитість і почуття відповідальності у них в крові.

Четвірки завжди прагнуть досягти в житті максимально стабільного і стійкого положення, як у трудовій діяльності, так і в особистому житті. Вони досить комунікабельні і приємні в спілкуванні люди, нікому не грублять і не хамлять, дотримуючись правил пристойності. Підопічні числа 4 відрізняються готовністю прийти на допомогу, вислухати і, звичайно, підтримати близьких у важкій ситуації.

Однак підопічні четвірки важкі на підйом, вони дуже консервативні і старомодні в своїх поглядах і зазвичай категорично проти будь-яких змін. Їх розважливість, практичність і раціоналізм часто межують з педантизмом і дріб'язковістю. Четвіркам слід зрозуміти, що все повинно бути в міру, визначеності теж і потрібно не боятися залишати в житті місце і змін, і ризику, і просто чогось нового.

Формула обчислення числа імені Діна:Д (5) + І (1) + Н (6) + А (1) = 13 = 1 + 3 = 4

Астрологічна символіка імені Діна

  • Камінь-талісман – Хризопраз.
  • Планета-покровитель – Сатурн і Юпітер.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Діна – Мураха.
  • Рослинний символ – Тюльпан .
  • Кращий зодіак – Терези і Стрілець.
  • Число Діни – 4.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Осінь .

Відомі люди з іменем Діна

Діна Сассоли – італійська актриса

Діна Фруміна – видатний художник, живописець, педагог

Діна Рубіна – відома ізраїльська письменниця

Діна Хапаева – російський історик і соціолог

Діна Шварц – радянський і російський театрознавець

іменини дні і святі покровителі імені Діна

Ім'я Діна відсутня в християнських і католицьких святцях, хоча воно навіть зустрічається в Біблії. Православна церква цим ім'ям не хрестить і іменини не зазначає. При хрещенні дівчинка на ім'я Діна отримає ім'я свого духовного покровительки, день пам'яті якої припадає на день народження дівчинки або на день її хрестин. Також практикується хрестити дитину церковним ім'ям співзвучним мирському. Діну можуть охрестити Дінарою.

Свята Динара

червень 30