Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаВалентин
999 Oracle

Валентин: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Валентин за походженням латинське. Значення перекладається як «здоровий» або «сильний». Походить від латинського слова «valens». Церковна форма імені Валентин – Уалентін, хоча знають про це далеко не всі. На даний момент популярно не тільки в Україні, але також і на Заході ...

Це чоловіче ім'я сьогодні, як і десятки років тому, продовжує користуватися попитом на території України, Білорусії, України, і багатьох держав ближнього зарубіжжя. Зустрічається навіть на Заході, як і багато російські імена. Має значення, що обіцяє власнику цілий букет унікальних характеристик, і здатне наділити відмінною сумісністю з більшістю імен ...

Ім'я Валентин: Значення і характеристика
Походження імені Валентинлатинське
В корені«valens»
Буквальна трактування«здоровий» і «сильний»
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Валентин, єпископ Інтерма

Популярність:на даний момент ім'я Валентин знаходиться тільки на 74-76 позиціях в рейтингу популярних імен. Доводиться по статистиці приблизно на 2-5 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Валя, Валюня, Валик

Сучасні англійські аналоги:Валент, Валентайн, Валенте

Цікаве про ім'я Валентин:У даного імені є покровитель – Святий Валентин, день якого справляють по всьому світу, і в православних, і в католицьких країнах.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Валентин на думку більшості дослідників здатне наділити носія цього імені такими рисами характеру як нерішучість, боязкість, спокій, а разом з цим обов'язковість, відповідальність, розважливість, справедливість, добродушність і добропорядність. Але варто відразу сказати, що проявлятися все вищеназване буде не одночасно, а поступово, у міру дорослішання ...

В цілому ж можна легко сказати про те, що Валентини в своїй більшості є позитивними, добрими і неймовірно рухливими хлопцями. Саме тому-то вони завжди і є навколо себе збите суспільство, що складається з друзів і вірних товаришів.

Переваги та позитивні риси:весела вдача, товариськість, красномовність, комунікабельність, доброта і не тільки. А ще всім валик без винятку притаманне таке гідність як здатність адаптуватися до подій. Таких людей важко застати зненацька, вони завжди і до всього швидко адаптуються, до будь-яких змін.

Валентин погано відноситься долюдям, які зазіхають на його особистий простір, і ненавидить людей, що ставить себе вище цілей і бажань інших людей. Хоча самим Валентина нерідко притаманні саме ті ж риси.

Характер імені Валентин

Характер імені Валентин такий, що обдаровує носія цієї іменоформи цілою купою хороших характеристик. Серед їх величезного переліку є і доброта, і добродушність, і доброзичливість, і життєрадісність, і оптимістичність, і уважність, і відповідальність, і старанність, і добрий настрій, і багато іншого. Взагалі, зазвичай це позитивний з усіх боків хлопець, але чогось йому все-таки не вистачає – це «щось», це гумористичність і неупередженість, готовність ризикувати і бути лідером. Ну немає в ньому лідерських задатків, як немає і організаторських характеристик, та й взагалі, характер його не дозволяє йому мати лідерських амбіцій. Зате його характер різниться для дружби – вся принадність цього хлопчика в тому, що він в будь-який момент готовий слухати, вникати, допомагати, співчувати, і співпереживати. А ще його характер передбачає ненав'язливість, що в свою чергу теж вельми непогано – Валентин ніколи не стане нав'язувати свої проблеми іншим людям, нікого не присвятить в свої переживання, і ні в якому разі не буде кого-небудь звинувачувати в недостатній увазі до його персони.

з іншого боку, не можна не відзначити, що характер, як фактор, що визначає внутрішній світ носія іменоформи Валентин, є найзагадковішим з усіх, а тому передбачити з точністю на сто відсотків те, яким він буде, практично нереально . Тим більше що багато в чому характер залежить від додаткових важливих факторів, серед яких і батьківське виховання, і навіть сезон народження ...

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві хлопчика, названого таким чином, зазвичай чекають суцільні забави. Значним імені Валентин сулітся врівноваженість, спокійний і оптимістичний характер, доброта, доброзичливість, слухняність і бажання бути схожим на близьких, на маму з татом. Ця дитина має бути добрим і відповідальним – такий не піде проти моральних принципів, не образить, дотримується правил і не слухається старших. Його інші батьки часто ставлять в приклад діткам, що не завжди добре відбивається на його життя, тому що одноліткам це може не подобатися, але така вже значення.

Втім, цього хлопчика не зачіпає нехтування потенційних друзів, адже сам Валентин не залежить від спілкування і вважає за краще проводити час виключно в компанії наставників (бабусі, дідусі, батька і матері). Здібний учень і талановитий малюк, легко вчиться читати і писати може навчитися раніше вступу в шкільний вік. Старанність і працьовитість теж яскраво виражені – не здається, навіть якщо щось не виходить, до останнього вкладається в справу, поки не почує похвали. Що стосується похвали – дуже від неї залежить, йому важливо відчувати гордість батьків.

Посидючість, уважність, відмінне поведінку, дбайливість – не менш важливі його якості, і все обіцяють таким важливим фактором як значення, правда, в залежності від знака зодіаку, які сприяють над іменованих так майбутнім чоловічок, деякі якості можуть посилитися або навпаки « поблекнуть ».

Підліток

Підлітковий етап хлопчика з ім'ям Валентин куди складніше – тут вже з'являться і проблемні моменти, і причина цього явища криється в першу чергу у впливі планети-покровителя, хоча і значення відіграє не меншу роль. Почне проявлятися образливість, емоційність, примхливість, самодостатність і самостійність, але разом з цим буде присутній і безліч плюсів, серед яких розважливість, працьовитість, цілеспрямованість, рішучість. Так, Валентин трохи неврівноважена і може образитися навіть по незначною причини, але зате ніхто ніколи не зможе поскаржитися на зраду або брехня з його боку, тому що він не дозволить собі збрехати, зрадити, або ж скористатися слабкостями людини заради досягнення власних корисливих цілей.

А ще і вчителі ставляться до нього з повагою – головна причина в успішності, щодо правильну поведінку, повагу до старших і яскраво виражених організаторських здібностях. Але значення обдаровує не тільки хорошим. так, з навчанням можуть виникнути проблеми, але тільки в плані вивчення гуманітарних наук – точні йому даються легше. У плані дівочого уваги, все досить непросто – йому складно контактувати з дівчатками, позначається сором і невпевненість в собі.

Дорослий чоловік

Дорослий Валентин, над яким протегує значення цього найменування, це і зовсім вже зовсім інша людина. У ньому бушує товариськість і комунікабельність, красномовність і відмінне чарівність, тактовність і делікатність, але немає лідерських задатків, на жаль. Лідером, керівником або начальником йому не стати, але ось шанованою особистістю, що користується популярністю у співробітників і колег, він все ж таки зможе стати.

З нього може вийти хороший психолог – Валентин обожнює копатися в психологічних проблемах, в будь-який момент готовий вислухати навіть мало знайомої людини і допомогти йому радою, і заради такого роду заняття готовий навіть пожертвувати важливими справами. А ще явний любитель пригод, в більшості випадків (залежить від пори року народження), але проявити себе в цьому йому допоможе тільки компанія легковажних людей, яких насправді він намагається уникати. А взагалі, значення надає на іменованого таким чином хлопця вельми сильний вплив, так що багато що може і змінитися …

Доля імені Валентин

Доля імені – один з найзагадковіших параметрів, але одночасно і один з найцікавіших. Ну а доля імені Валентин не виняток – саме тому-то її дослідженням свого часу і займалося чимала кількість фахівців. Їм власне і вдалося з'ясувати кілька цікавих моментів, один з яких, до речі кажучи, свідчить про те, що доля обіцяє Валику популярність в жіночому суспільстві, що вже саме по собі досить непогано ...

Доля хлопця, який отримав при народженні ім'я Валентин, така, що передбачає йому досить бурхливе особисте життя. Зазвичай у Валентинів досить бурхливе особисте життя, у таких багато потенційних партнерок, і самі по собі пасії змінюються як рукавички. Іншими словами, доля Валентина бути бабієм, але не завжди з добрими наслідками. Справа в тому, що Сам по собі іменований таким чином чоловік нудний і одноманітний, що подобається не всім представницям протилежної статі, і часто відштовхує їх.

Ще один цікавий момент – доля хлопчика, іменованого варіацією Валентин така, що передбачає йому тягу до поступливим, поступливим, спокійним і одночасно веселим представницям жіночої половини людства. Валик любить саме таких, але в той же час йому з ними не цікаво і нудно, що може призводити до зрад, і швидким розставань. Проте, рано чи пізно життєвий шлях приведе Валентина до шуканої партнерці, і тоді він може стати зразковим сім'янином і чудовим батьком майбутнього спадкоємця.

Любов і шлюб для імені Валентин

Валентин — визнаний однолюб, він не схильний до закладу короткочасних і несерйозних відносин. Він прагне зустріти свою другу половинку, схопити її і більше ніколи не відпускати, настільки велика сила його любові. Цікаво, що ці почуття він може зберегти на все життя, навіть якщо доля розлучить його з коханою жінкою. Для нього важливо, щоб його обраниця могла забезпечити йому взаєморозуміння, стабільність, спокій і затишок, тому Валик полюбить НЕ вітряну красуню, а поступливий, добру і мудру жінку. Крім того, вона повинна стати для нього ще й справжнім другом, а також опорою.

Ранній шлюб для нього не характерний, адже йому потрібно досить багато часу на те, щоб переконатися в правильності вибору супутниці життя. Валентин здатний стати справжнім сім'янином, для якого сімейні орієнтири і цінності будуть грати першорядну важливість. Маючи досить велике коло приятелів, після одруження він буде проводити більшу частину часу саме з дружиною і дітьми, буде ідеально, якщо у нього з дружиною будуть спільні інтереси і хобі.

Як глава сім'ї, Валентин не боїться роботи, він багато і старанно працювати, заради добробуту своєї родини. Турбота, терпіння і ніжність, ласка, спокій і надійність, — ось його головні вимоги до дружини. Він не перебірливий у їжі, та й ідеального порядку вимагати від неї не стане. Для нього важлива сама атмосфера будинку. Він з легкістю може порадувати дружину самостійно приготованим вечерею або сніданком, а також завжди готовий допомогти по господарству. А ось гучного з'ясування стосунків, сцен ревнощів і скандалів він не сприймає. А з жінкою, яка змусила засумніватися в її вірності відносини і зовсім приречені на провал.

Валентин як Батько

неможливо передбачити або гарантувати поведінку людини в тій чи іншій ситуації, особливо, коли мова йде про таке поняття, як батьківство. Безсумнівно, ім'я надає величезне значення на характер людини в цілому, однак не можна сказати, що всі люди з однаковими іменами все поголовно стануть однаково хорошими батьками. Однак загальні риси характеру Валентина дозволяють припустити, що швидше за все він стане хорошим татом.

Як правило, Валентин вельми відповідально підходить до питання появи дітей в своєму житті. Він вважає, що стати хорошим батьком можна лише тоді, коли у чоловіка вже є хороша робота, затишний будинок і впевненість у завтрашньому дні. Валик добре підкований у веденні домашнього господарства, обожнює дітей і вміє з ними поводитися. Він нерідко викликається допомогти дружині з дітьми. Як правило, він проявляє себе як хороший і турботливий батько. Йому вдається вибудувати з ними дуже довірчі відносини. Діти вважають його своїм старшим помічником і товаришем. Нерідко своїми секретами і переживаннями вони діляться саме з ним.

У вихованні своїх чад він також бере найактивнішу участь, приділяючи цьому моменту максимум уваги і часу. Валик бере активну участь у формуванні особистостей і характерів малюків, намагаючись виховати в них такі якості, як відповідальність, впевненість в собі, силу волі, цілеспрямованість, чуйність і готовність прийти на допомогу. Освітньої частиною виховного процесу, як правило, займається його дружина. У свою чергу, як головний годувальник сім'ї, він фінансує всі необхідні витрати, пов'язані з освітою дітей.

Сумісність Валентин c жіночими іменами

Іменини Валентин – цій темі присвячено величезну кількість статей в інтернет-мережі, але сенс всіх їх зводиться до одного й того ж факту, що вказує на ідеальне поєднання тільки з такими жіночими назвами як Олександра, Альбіна, Наталія, Ніна, Сусанна, Капітоліна, Тамара і Тетяна. У парі, утвореної з жінкою, названої однією з зарахованих варіацій, буде царювати взаєморозуміння, любов, пристрасть і щирість, а шлюб такий буде по-справжньому міцним і щасливим.

Таїсія, Варвара, Олена, Маріанна, Фріда і Емма - теж щодо сумісні з Валиком імена, але тут вже мова йде про менш довговічних відносинах, бо на зміну всього хорошого в будь-який момент може прийти ревнощі, розбіжності, сварки, і повна несумісність характерів. Тут вже нічого не поробиш – так у своєму розпорядженні зірки ...

Ну а з Алісою, Тамілою, Елеонорою, Катериною і Ренатою, астрологи і зовсім не радять названому таким чином чоловікові створювати пару, бо нічого доброго тут з самого початку не сулітся, не зорями, що не символікою. Від побудови союзу з ім'ям так дамами Вале краще утриматися ...

Взаємовідносини хлопчика на ім'я Валентин з представницями протилежної статі, це і зовсім дуже непроста тема. Валентин, над яким протегує значення цього найменування, занадто спокійний за вдачею, принаймні у відносинах, що в свою чергу одночасно і притягує, і відштовхує жінок. З ним спокійно, але в той же час і нудно, і нудьгу у відносинах витримає далеко не кожна жінка на світі. Хоча з іншого боку, Валентин добре вміє підлаштовуватися під оточення, і можливо цей же свій дар буде успішно використовувати і в стосунках з жінками.

Число імені Валентин

Число імені Валентин по нумерології — 2. Двійка — це символ рівноваги і гармонії. Підопічні числа 2 перебувають в пошуку гармонії у всіх аспектах своєї життєдіяльності. Для них характерні порядність, чесність, доброта. Двійки — це миролюбні, спокійні, тактовні і дуже виховані люди. У них чудово розвинена інтуїція і проникливість, крім того вони прекрасно відчувають психологічний стан людини, вміють підтримати, співпереживати і надати допомогу іншим людям.

Одним з найбільш важливих рис двійок є їх дипломатичність, яка допомагає їм виводити людей на діалог і, звичайно, співпраця. У поєднанні з природженим почуттям справедливості підопічні числа 2 мають шанс успішно реалізувати свої таланти в правовій сфері. Вони ніколи не роблять поспішних висновків і в будь-яку конфліктну ситуацію розглядають з абсолютно протилежних сторін.

В особистих стосунках двійки — однолюби, які цінують стабільність і визначеність. За життя двійки — миролюбні й спокійні люди, старанно йдуть від будь-яких конфліктних ситуацій. Заради того, щоб уникнути конфлікту, вони часто йдуть на поступки, а інші люди можуть сприймати це, як слабкість. Два повинні навчитися бути більш вирішальними та більш впевненими в собі.

Формула для розрахунку кількості Валентина:в (3) + a (1) + л (4) + e (6) + h (6) + t (2) + і (1) + h (6) = 29 = 2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2

Астрологічна символіка, названа після Валентина

  • Камінь -Талізм – Берил.
  • Planet Parron – уран.
  • Патрональний елемент – вогонь.
  • Символ тварин Валентина – LAN.
  • Символ рослин – клен та стажування.
  • Найкращий зодіак – Водолій.
  • Номер Валентина – 2.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – зима.

відомих людей, названих за валентином

Валентин Серов ( Російський художник)

Валентин Вологдін (вчений)

Валентин Гефт (радянський актор театру та кіно)

Валентин Юдашкін (HU дожник-модельер)

Валентин Пикуль (советский писатель)

Валентин Глушко (ученый)

Валентин Распутин (писатель-прозаик)

Валентин Смирнитский (актёр театра и кино)

Именинные дни и святые покровители имени Валентин

Праведный Валентин

апрель 14, апрель 27

Мученик Валентин

апрель 24, май 7

Мученик пресвитер Валентин

июль 6, июль 19

Священномученик Валентин, епископ Интермы

июль 30, август 12

Праведный Валентин Кадентин

сентябрь 28, октябрь 11