Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаДомініка
561 Oracle

Домініка: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Домініка з'явилося в українському іменослове недавно, адже має далеко не слов'янське коріння і до цього моменту попит мало на території США і країн Європейського Союзу. Тепер поступово з'являється і у нас, а попит на нього безперервно підвищується. Має хорошу значимість, що обіцяє багато важливого, і відмінною символікою ...

Як впливає значення імені на долю: карма

Це латинське за походженням ім'я, перекладається як « народжена в неділю ». Тема значення імені Домініка досить цікава, і таїть в собі чимало таємниць, на яких ґрунтується трактування не тільки самої іменоформи, а й майбутнього іменується дівчинки. Зазвичай таким притаманне спокій, слухняність, емоційність, сприйнятливість, чутливість і добродушність ...

В ранньому дитинстві це ім'я дівчинці дарує багато характеристик, що зберігаються і на інших етапах життя. Умиротворення, доброзичливість, добрий настрій у всьому, чого торкається її щоденне буття, талановитість і бажання розвиватися, красномовність – ці властивості починають проявлятися з раннього віку. Уже в цей момент стає зрозуміло, що у неї велике майбутнє. З однолітками спілкується на рівних і привертає до себе увагу тим, що легко адаптується до будь-яких ситуацій і бере на себе відповідальності за все, що діється навколо при явному небажанні бути лідером. Не любить підпорядкування і оточення турботою, намагається бути оточеною друзями, але не тими, хто вважає її главою компанії. З нею легко спілкуватися і розмовляти, не заподіє шкоди, завжди вислухає і навіть може дати раду одному.

У відносинах з батьками позначається вплив планети-покровителя . Не вміє грубити і емоційно реагувати на їх дії, слухається у всьому, поважає їх думку, і особливо сильно прив'язана до батька. З матір'ю теж є зв'язок, жіноча, але батька сприймає як головного батька, як джерело підтримки, з думкою якого потрібно рахуватися. Для батьків інших дітей вона приклад, якому повинні наслідувати їх дітки. Правда, захоплення їх в підсумку може призвести до поганих відносин з іншими дітками.

Підліткові з таким найменуванням притаманні стають і такі характеристики як волелюбність, чарівність, добропорядність, необов'язковість, мінливість, працьовитість і бажання вдосконалюватися. Її головна зброя в стосунках з людьми, це вміння переконувати і представляти себе в будь-якій ситуації в кращому світлі. Що викладачі вузів, що просто люди, все будуть сприймати її як улюбленицю, але не більше. А з навчанням буде проблемно – вона може добре вчити тільки гуманітарні предмети, і то, якщо цікавлять її, а точні науки і зовсім не її «коник».

Доросла названа так дама, перетворюється вже в особистість зі складною натурою, непередбачену і гордовиту. Зарозумілість, зверхність в оцінці оточуючих, тяга до лідерства і невміння стримувати емоції – ось справжнє її обличчя. Чоловіки, проте, без розуму від неї, і вона цим користується – відбирати партнера буде особливо вибірково, критерії її такі. Що відповідати їм дуже і дуже складно. Але все це може і змінитися в залежності від впливу знака зодіаку .

Кар'єрне зростання забезпечений тільки в професіях, які передбачають спілкування. Тут вона зможе стати реально крутим керівником, а й заздрісників і недоброзичливців у неї з'явиться не так вже й мало. Головне, що їй заважає досягти щастя -надмірна довірливість і невміння користуватися вигодами там, де без цього не обійтися.

Сумісність Домініка c чоловічими іменами

Краща сумісність у імені Домініка у відносинах з представниками протилежної статі з такими варіаціями чоловічих найменувань як Леонід, Єлисей, Данила, Матвій, Марк, Григорій і Тимур . У парах з таким поєднанням буде все, і пристрасть, і почуття, і щирість, і любов, і вірність.

З такими як Артемій, В'ячеслав, Святослав, Девід і Джонатан, Семен і Віктор, теж вийде створити союз, в якому пануватимуть буде любов і взаєморозуміння, але до шлюбу тут навряд чи дійде, бо так судилося зірками і значеннями іменоформ.

А ось з Дем'яном, Франциском, Вадимом, Степаном, Федором, і Іллею, краще не будувати нічого, крім дружніх взаємин, бо ревність і розбіжності не дадуть створити міцну пару.

Астрологічна символіка імені Домініка

  • Камінь-талісман – Опал.
  • Планета-покровитель - Місяць .
  • стихією - Вода .
  • Тваринний символ носія імені Домініка – Короп.
  • Рослинний символ – Верес.
  • кращий зодіак - Риби .
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон - Зима .

Відомі люди з іменем Домініка

Домінік Гізін – швейцарська гірськолижниця

Домініка Цибулкова – словацька тенісистка

Домініка Марія ПЕЧИНСЬКЕ – шведська співачка, учасниця гурту «Army of Lovers »

Домініка Труховская – російська революціонерка