Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАвгуст
753 Oracle

Август: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Августа за походженням латинське. Перекладається його значення як «священний», «величний» або «чудовий». Утворено за головною версією від латинського слова «augustus».

У Римській Імперії чоловічим ім'ям Августа нарікали лише дітей з сімей, що належить до вищих соціальних верствам. А до цього і зовсім це ім'я було титулом імператорів. Так, першим імператором з таким титулом був Октавіан Август. Звідси і друга версія, по якій ім'я Августа перекладається як «з роду Августов».

Ім'я Август: Значення і характеристика
Походження імені Августавід латинського «augustus»
У перекладі означає«священного» або «чудового»
Друга версіяє епітетом Бога Августа
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:Ім'я Август, як і його похідна« Августин », вважаються одними з найбільш рідкісних. На 1000 новонароджених хлопчиків тільки 1 доводиться Августом.

Розмовні варіанти:Августин, Ава, Августа, Августа

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Август:ім'я Августа вважається одним з небагатьох епітетів бога Марса, якого в Стародавньому Римі шанували у всіх соціальних верствах населення без винятку.

Як впливає значення імені на долю: карма

іменуватися ім'ям Августа хлопчика значення імені може нагородити цілою купою різних якостей. Зазвичай Августа сулятся такі характеристики як позитивність, весела вдача, непосидючість, активність, енергійність, товариськість, дружелюбність, довірливість, поверховість в оцінці людей і легковажність. Правда, в залежності від знака зодіаку і пори року, риси ці можуть проявлятися по-різному – у одного хлопчиська переважатиме легковажність, в іншого здоровий глузд і логіка ...

Зате всі хлопчики Августи без винятку мають задатки лідерів, і в майбутньому стають відмінними керівниками або начальниками. У цих чоловіків завжди завищена самооцінка, вони самовпевнені і самодостатні, але при цьому в своїй більшості не позбавлені і таких важливих якостей як чуттєвість і сприйнятливість, ніжність і м'якість.

Переваги та позитивні риси:відчуває себе впевнено в будь-якому суспільстві, має задатки лідера, відповідальний і обов'язковий, завжди тримає своє слово, цілеспрямований і ніколи не здається, в більшості випадків досягає поставлених цілей, не кидає справ незакінченими.

Августи погано ставляться долюдям із завищеною самооцінкою, до самовпевненим особистостям, хоча самі такими і є, до зрадників і людям, які не тримають своїх слів і не виконують своїх обіцянок.

Характер імені Августа

Характер імені Август, а точніше носія цього ймення такий, що передбачає багато хороших якостей, які обіцяє і значення, і разом з ним ще і астрологічна символіка самого імені. Так, в своїй більшості Августи, це чоловіки, характер яких не сприяє негативним емоціям, навпаки, він закликає тільки до позитивних. Характер Августа передбачає доброту, щедрість, доброзичливість, щедрість, чесність, принциповість, ідеалістичність і здатність в людях бачити те, чого не бачить ніхто навколо. Все Августи надходять по життю тільки відповідно до совістю, вони не здатні на погані вчинки і намагаються всіх привчити до такого ж стилю життя.

Характер названого іменем Августа чоловіки зазвичай передбачає також і балакучість, і ввічливість, і уважність, і дбайливість. Саме завдяки цим-то риса Август і може домогтися розташування суспільства до своєї персони. Характер Августов допускає наявність великої кількості недоброзичливців або заздрісників, він простий, і волає тільки до позитивних емоцій.

З іншого боку, характер багато в чому залежить не тільки від характеристики імечко. Так, характер може наділятися і іншими рисами, зокрема, під впливом астрологічних символів, таких як знак зодіаку і рік народження.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві значення рідкісного імені Августа може наділити хлопчика такими рисами як оптимістичність, енергійність, активність, дієвість, невміння сидіти, непосидючість, баловство і непослух. Батькам цього хлопчика буде складно миритися з такою рухомим і неслухняним синочком – він нескінченно рухається, придумує справи, шукає пригоди і жадає нових вражень, приборкати його можна якимось цікавою справою. Але будь-яка справа йому швидко набридає – після цього починається нова низка проблем і негараздів. Загалом, батькам названого таким ім'ям хлопчика спокою не передбачається – постійні переробки, вічні витівки, веселощі, крики і вереск, нудьгувати не доведеться. Але зате це добрий і з дитинства позитивний хлопчисько, що не йде на компроміс, але надходить виключно по совісті.

А ще у такого хлопчика купу талантів – він легко вчиться всьому, за що береться, не пускає справи недоробленими або незакінченими, завжди домагається поставленої мети. Єдиний мінус, що залишається з ним на все життя, і селищах таким фактором як значення, це нездатність приймати особисті, самостійні рішення. Йому в усьому потрібен поштовх, підтримка. Схвалення – спочатку матері, потім друзів, а пізніше дружини. Прихильність, ще один фактор, який обіцяє значення цього ймення – особливо прив'язаний до матері, батька поважає, як і його думка, але спілкуватися воліє з раннього віку саме з мамою ...

Підліток

Підлітковий період – тут все складно, і вина лежить не тільки на впливі такого фактора як значення імені, а й на вплив каменю-талісмана, і навіть на заступництві планет-покровителів. Це зазвичай кмітливий, цікавий, різнобічно розвинений, делікатне і рухливий підліток, але не має таких елементарних, але потрібних якостей, як відповідальність і старанність. Батькам цього хлопчика доведеться нерідко бувати в школі – причин багато, це і невивчені уроки, і погану поведінку, і бійки, і грубість по відношенню до викладачів.

Йому важко стримати емоції під контролем, може нагрубити вчителеві при вигляді несправедливості, нахамити старшому людині, образити без видимої на те причини. І взагалі, значення може обдарувати такого надто вже сильну емоційністю. Але зате розумний і талановитий – будь-який вподобаний йому шкільний предмет може стати ідеально вченням, бо він не здасться і зробить все, щоб стати в улюбленій справі кращим. Поривчастість, напористість, нетерпіння, цілеспрямованість, працьовитість – ось його головні переваги.

Дорослий чоловік

У дорослому Августі проявляється все перераховане вище – він залишається таким до самого кінця, єдине що змінюється, це ставлення до особистого життя і романам. Може виявитися галантним і ввічливим хлопцем, зразковим кавалером, за яким жінки будуть бігати «табунами». А плюс ще стане і відповідальним, надійним, вірним і справедливим – не дасть в образу другу половинку, з повагою поставиться до будь-якого її думку, і не буде ігнорувати бажань коханої. Але і легких і швидкоплинних відносин не потерпить – несерйозність не для нього, йому важлива довговічність у відносинах з представницями слабкої статі. До речі, тваринний символ імені в цьому відіграє важливу роль ...

А ще значення зазвичай всіх дорослих Августов обдаровує такою якістю як довірливість, яке далеко не завжди грає на руку. Зазвичай чоловіки, над якими опікується значення ймення Август, дуже погано розбираються в людях і всіх намагаються ідеалізувати, бачити такими, якими вони повинні бути на його думку. Плюс, значення може обдарувати добродушність і доброзичливістю, завдяки яким, що у хлопчика Августа, що у дорослого чоловіка, над яким протегує значення цього ймення, що не буде ворогів, а будуть лише віддані друзі. Августа щедрий і добрий, ніколи і нікого не залишить в біді, і обов'язково допоможе всім, хто потребує його допомоги.

Доля імені Августа

Доля імені Август в любові, в шлюбі і в як таких відносинах з представницями протилежної статі така, що передбачає підлітку Августу дуже бурхливе особисте життя. Будучи популярним в суспільстві, чарівним і красномовним хлопцем, він може користуватися попитом і у дівчат, і більш того, може почати цим користуватися. Доля може зіштовхнути його зі стільком кількістю швидкоплинних романів, що нормальній людині таке буде дуже важко прийняти. Але все це тимчасово ...

Вже в зрілості доля може звести Августа з тією жінкою, в якої він побачить свою другу половинку, ту, з якою захоче прожити все життя. Але тут же доля передбачає і ще один важливий момент – як показала історія, в більшості випадків перша щира любов Августов закінчується розлученням і депресією самого Августа.

З іншого боку, другий шлюб Августа повинен бути більш ефективним – так у своєму розпорядженні доля. Августа може стати відмінним батьком і зразковим чоловіком. Будучи зрілим чоловіком і обзавівшись дітьми, він ніколи не надійде погано по відношенню до своєї дружини або сім'ї і ні в якому разі не кине близьких.

Любов і шлюб для імені Августа

в шлюбі з Августом зможе жити лише та жінка, що буде готова прийняти його верховенство в родині. Це в своїй більшості чоловіки, прихильники патріархату. Тобто, останнє слово в родині завжди має залишатися за ним. І взагалі, всі повинні підкорятися його волі і виконувати його вказівки, притому, бажано без суперечок, протиріч і заперечування.

В дружини він візьме собі тільки жінку жіночну, красиву, стильну, таку, на яку всі навколо звертали б увагу. Йому не потрібна «сіра миша», не потрібна йому і занадто нудна жінка. Август буде шукати собі таку, з якої було б цікаво, з якої б всі хотіли спілкуватися, і через яку все б йому заздрили. Вона повинна бути чимось на зразок його особистої візитної картки.

При цьому дружина не повинна бути і занадто поступливою, і поступливою. Августу сподобається така жінка, але він швидко занудьгує. Його дружина повинна як мінімум хоч зрідка проявляти себе, показувати своє «Я» і змушувати його миритися з її думкою. Тоді йому з нею буде цікаво ...

Август як Батько

Як батько Августа може показати себе з найкращого боку . Головне, щоб батьківство приваблювало його, щоб він хотів його і прагнув бути татом. В такому випадку він буде відмінним татом, відповідальним, виконавчим, відданим і надійним. Так вже пішло, що «кращими» Августи стають тільки в тих сферах, які їм цікаві. Якщо вже він захотів стати батьком, то стане їм, і не простим, не звичайним, а ідеальним.

Виховання швидше за все візьме цілком і повністю в свої руки. Особливо в разі, якщо мова йде про дитину-хлопчика. Хлопчика він буде виховувати таким, яким є сам, буде прищеплювати йому з дитинства лідерство, спрагу влади, цілеспрямованість і працелюбність. З дитиною-дівчинкою все буде інакше – тут виховання найімовірніше буде віддано в мамині руки, але при цьому вона повинна буде в усі час з ним радитися. Цікавитися його думкою з усіх аспектів життя дочки.

Своїх дітей Августа ніколи не кине напризволяще, навіть дорослих. Але ось зжитися дорослим дітям з його вимогливістю і критикою буде дуже нелегко.

Сумісність Августа c жіночими іменами

Найкраща сумісність у хлопця на ім'я Август із жінками, названими такими іменоформамі як Альбіна, Василиса, Христина, Наталя, Лоліта, Алевтина, Сусанна і Ельвіра. На думку більшості астрологів, в парі, утвореної з названої однієї з цих варіацій жінкою, буде і взаєморозуміння, і любов, і пристрасть, і все потрібне для щасливого сімейного життя …

Союз з дамою, названої ім'ям Раїса, Елеонора, Вікторія, Катерина, Стефанія йди Клавдія, теж буде повним усього вищезгаданого, але самі відносини будуть недовговічними. А плюс до всього перешкодою фортеці є ще й схильність до ревнощів обох з половинок, що може привести до швидкого і хворобливого розставання.

А з Серафимою, Станіславою, Світланою, Анастасією або Валерією Аве і зовсім не рекомендується будувати відносини, бо так вже визначено зірками, що ніякого майбутнього у них спочатку немає. Хоча знову ж таки, астрологія, штука не дуже точна, а тому ні про яку стовідсоткової точності всього вище сказаного ре може йти й мови …

Що до взаємин хлопчаки, над яким протегує значення ймення Августа, з представницями протилежної статі, так тут все дуже і дуже просто. Августа привабливий і скромний, трохи сором'язливий, але цікавий і красномовний – завдяки цим рисам напевно буде користуватися популярністю у представниць протилежної статі. Август не прихильник швидкоплинних романів і пристрасних, але нетривких відносин, але в підлітковому віці може виявитися справжнісіньким бабієм. Може почати користуватися своєю привабливістю і умінням обворажівать дівчат. Правда, ніколи не надійде погано щодо представниці слабкої статі, ніколи не зрадить і не обдурить, і якщо і вирішиться на побудову нових відносин, то тільки тоді, коли розлучиться, щоб не робити підлості по відношенню до другої половинки.

число імені Августа

число імені Августа по нумерології – 5. Це число вважається в нумерології числом удачі, щастя і успіху. Люди-п'ятірки впливові, шановані в суспільстві, успішні, завжди досягають поставлених цілей і поважають чужу думку. Вони люблять свободу і незалежність, але при цьому на підсвідомому рівні намагаються позбавляти її інших людей.

Чоловіки числа «п'ять», це дієві, енергійні й активні і стрімкі представники чоловічої половини людства. Вони не люблять рутини, не люблять сидіти на місці і займатися одним і тим же. Це люди, яким властиво пересування, яким буде цікаво працювати постійно в різних місцях, роз'їжджаючи по відрядженнях, займаючись дослідженнями або просто подорожуючи.

У той же час, багато «п'ятірки» є імпульсивними і суперечливими. Ще вони часто роблять вчинки, наслідки яких самі ж і не передбачають. При цьому не можна сказати, що вони роблять багато помилок – це не про людей-п'ятірок.

Формула обчислення числа імені Август:А (1) + В (3) + Г ( 4) + У (3) + С (1) + Т (2) = 14 = 1 + 4 = 5

Астрологічна символіка імені Августа

  • Камінь-талісман – Агат.
  • Планета- покровитель – Юпітер і Сатурн.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Август – Лань.
  • Рослинний символ – Лавр.
  • Кращий зодіак – Овен і Лев.
  • Число Августа – 5.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Августа

Октавіан Август (давньоримський імператор)

Август (курфюрст Саксонії)

Август (князь Ангальт-Плёцкау)

Август (герцог Саксен-Вейсенфельсскій)

Август (герцог Саксен-Гота-Альтенбург)

Август (принц прусський)

Август Молодший (герцог Брауншвейг-Вольфенбюттельський)

іменини дні і святі покровителі імені Августа

Блаженний Августин

15 червня, 28 червня