Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаКилина
1487 Oracle

Килина: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Килина за походженням позднелатінськоє. Буквальне трактування значення цього імені звучить наступним чином – «як орлиця». Прийшов на територію нашої держави з Візантії і стало популярним на території російськомовних країн тільки в 80-90-х роках.

Ім'я Килина не є чисто українським, але в дев'яностих було популярним і користувалося попитом на території всіх російськомовних республік і держав. Володіє відмінною значимістю і такий же сумісністю з більшістю чоловічих імен. А що не менш важливо, має дуже потужну енергетику …

Ім'я Килина: Значення і характеристика
Походження імені Килинапозднелатінськоє
Буквальна трактування«як орлиця»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята мучениця Килина

Популярність:на жаль, ім'я Килина ніколи не було навіть в сотні популярних імен. Відноситься до категорії найрідкісніших застарілих форм імені ...

Розмовні варіанти:Ліна, Куля

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Килина:ім'я Килина числиться в двох іменослове відразу, і в іменослове православних, і католицьких святих.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Килина, це один з найбільш важливих факторів, але не менш важливо і те, що це ім'я має дуже потужною енергетикою, яка може наділити носительку цілою купою хороших якостей. Так, вважається, що енергетика цього імені може обіцяти такі риси характеру як впертість, нетерпимість, наполегливість, лідерські задатки і тяга до владності над усіма людьми з оточення ...

А ще Килини в своїй більшості є егоїстка, яких тільки пошукати. Вони жадають в усьому бути першими, і щоб увагу все навколо звертали тільки на них. Хоча знову ж таки, бувають адже і виключення.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Килина полягає в їх здатності досягати поставлених цілей незважаючи ні на що. Ніякі перешкоди або перешкоди не завадять досягти такої дівчині немічених мети ...

Килина погано відноситься долюдям, які не знають, чого хочуть і не приносять суспільству навіть ніякої користі. А ще носії цього жіночого імені ненавидять користь і брехня найбільше в житті.

Характер імені Килина

Характер імені Килина наділяє свою власницю цілим рядом унікальних, але часто суперечливих характеристик. Фахівці прийшли до висновку, що в характері цього імені будуть присутні такі якості як наполегливість, впертість, нетерплячість, бажання бути в усьому першими, а також прагнення до маніпуляції людьми. Допитливість і легка здатність до навчання тільки додають їй впевненості в собі. Тоді ще сильніше проявляється її надмірна напористість і якийсь авторитаризм. У дорослому житті до її характеру додадуться також безкомпромісність, добродушність і справедливість.

Килина завжди відчуває себе лідером в компанії друзів, її поважають і прислухаються до її думки. Однак в разі найменшого сумніву в її лідерство, вона тут же стає агресивною і дратівливою. Дорослішаючи, Килина користується ще більшою популярністю у однолітків. Їх приваблює її обов'язковість, старанність, відповідальність і справедливість. Як лідеру і одному їй довіряють, розраховують на її підтримку в потрібний момент. Але вона допомагає не просто так, а з розрахунком на якусь користь для себе.

Кар'єра і самореалізація — це головні життєві орієнтири для власниці імені Килина. Вона відрізняється владністю, залізною хваткою, а також прагненням постійно розвиватися і стати авторитетним, заможним і забезпеченою людиною. Вона мріє стати прикладом для прагнучих до успіху людей, заради чого може піти і на користь або обман. З такою жорсткою жінки вийде строгий, але успішний керівник або підприємець.

Раннє дитинство

В ранньому віці, це ім'я новонародженій дівчинці дарує такі якості як упертість, нетерплячість, поривчастість, допитливість, пустотливість і азартність.

Ця дівчинка має нестерпний характер, приносить чимало проблем батькам і часто стає об'єктом суперечок і покарань. Не терпить чужих думок, і навіть батькам постійно суперечить, не розуміючи важливість батьківських слів, заперечує їх і всіляко відстоює власну думку навіть перед лицем покарання. У неї багато друзів-однолітків, все її шанують і вважають лідером, але найменший непослух або зречення від її лідерства, спонукає в ній агресію.

Це сильна духом і вперта дівчинка, з ранніх років проявляє організаторські задатки. Не рідко страждає через власні ж «достоїнств», але ніколи не відрікається від них.

Їй обіцяє реально яскраве майбутнє, переповнене всім, і помилками, і перемогами, і обурення. Мамі з батьком є ​​чим пишатися – рано почне вчитися читати і писати, азартна і якщо чимось займається, то завдяки саме азарту-то і досягає успіху.

З її наполегливістю боротися нелегко навіть таткові, і це єдиний великий її дитячий мінус.

Підліток

Далі, вже в підлітковому віці, може проявитися і вплив знака зодіаку. Тут мова може піти, наприклад, про наявність таких характеристик як безкомпромісність, справедливість, доброта і щедрість, лідерство і красномовство. У школі у такий нерідко просто ідеальна репутація, адже є у неї і старанність, і обов'язковість, і відповідальність, що подобається і вчителям, і одноліткам.

Але ідеальної ученицею її назвати не можна – що не подобається наука може швидко принести чимало проблем, вона закине вивчення такого предмета, ніж та принесе собі ж самої чимало проблем.

Зате стати лідером класу або групи для неї легше простого – їй все довіряють, а дорослі можуть довірити їй навіть важливе завдання. Правда, іноді позначається конфліктність, адже будь-який спір з нею може привести до сварки і скандалу ...

Доросла жінка

Принциповість, невміння йти на компроміс, агресивність, владність, бажання розвиватися – ось основні властивості особистості дорослої іменованої таким чином жінки. Їй важливо досягти вершини кар'єри, стати людиною, до думки якого прислухаються, домогтися матеріального благополуччя і стати прикладом для наслідування – для цього зробить все можливе, і можливо навіть піде на обман і користь.

Самореалізація – її мета по ходу всього життєвого шляху. А що стосується відносин з протилежною статтю, так тут складно. Ідеалізує шанувальників і потенційних кавалерів, вимоглива до них, не приймає невідповідних її критеріям. Навряд чи стане ідеальною дружиною і домогосподаркою – навпаки, її чоловік повинен бути і домогосподарками, і опікуном дітей.

Доля імені Килина

Доля відносин власниці імені Килина з протилежною статтю в любові і шлюбі складається досить неоднозначно. З таким жорстким характером як у неї вкрай складно підібрати собі чоловіка, готового змириться з її авторитаризмом і настирливістю. Крім того, довгий час вона просто віддається несерйозно любовних пригод, а сама будує кар'єру.

Усвідомивши, що пора вже обзавестися сім'єю, Килина вкрай вимогливо і категорично ставиться до вибору обранця. Для неї важлива взаємна любов, спроможність чоловіки, а також його чесність, надійність і вірність, оскільки зрада — це єдине, що вона ніколи не пробачить. Крім того, їй потрібно міняти своє ставлення до наявності у чоловіка недоліків, адже вона має схильність не брати чоловіків з їх негативними якостями, намагаючись ідеалізувати їх. А це може зруйнувати її сімейне життя.

Володарка імені Килина — це однозначно дуже вміла господиня, а також віддана й турботлива дружина, що тримає сімейне гніздечко порядку і чистоті. Також вона звикла багато і смачно готувати, вміло розпоряджатися сімейним бюджетом, вкладаючи в нього не менше чоловіка. Вона зуміє стати мудрим і справедливим лідером в сімейних відносинах.

Любов і шлюб для імені Килина

Молодість Килина проводить весело і безтурботно, що не обтяжуючи себе серйозними стосунками і вважаючи за краще просто фліртувати з важливими її чоловіками. Пізніше вона відчує готовність створити сім'ю, але майбутнього чоловіка вона буде вибирати досить довго і ретельно. Вона піде заміж тільки за по-справжньому вірного, чесного і надійного чоловіка, адже зраду Килина просто не в силах пробачити.

Такий дівчині важко визначиться з вибором, оскільки вона схильна ідеалізувати чоловіків, не бажаючи приймати їх недоліки. Однак, якщо вона все ж зможе усвідомити, що, на жаль, ідеальних людей просто не буває. Впустивши в своє серце чоловіка з мінімальними мінусами в рисах характеру, вона зуміє стати щасливою по-справжньому. У зворотному випадку її казковий принц може так і не з'явитися.

Килина здатна бути відданою і зразковою дружиною, відмінною господинею. Вона звикла, що в будинку завжди повинно бути прибрано, чисто і красиво. Вона готує настільки смачно, що її рідні та друзі навіть тарілки готові з'їсти. Килина здатна вміло розпоряджатися бюджетом сім'ї або навіть займати позицію лідера у відносинах з чоловіком.

Килина як Мати

Килина дуже навіть серйозно ставиться до материнства. Поява діточок досить сильно змінює її світогляд в цілому. Зазвичай вона із задоволенням поринає в принади сімейного життя. Вона велика кількість часу проводить з малечею, прагне зробити так, щоб її діти росли в хороших умовах, в порядку і чистоті, а також в затишній і теплій обстановці.

Діти не сумніваються в любові своєї мами і вдячні їй за турботу. Вони дають відповідь їй повагою і взаємною любов'ю. Однак Килина повинна чітко розуміти, що гіперопіка своїх діточок надалі може їм набриднути. Вона повинна пам'ятати про те, що у її впливу на дітей повинні бути межі, які не варто переступати.

виховному процесу своїх чад вона надає особливого значення, прищеплює їм тягу до читання і мистецтва, але особливо важлива для неї їх навчальна діяльність, тому вона не лінується щодня гортати щоденники і перевіряти домашні завдання. При необхідності може і репетиторів підключити. Килина вважає, що хороша освіта — це вже половина успіху в дорослому житті.

Сумісність Килина c чоловічими іменами

Питання сумісності імені Килина з чоловічими найменуваннями досить складний, але є думка, що найкраща вона спостерігається з такими варіаціями імен як Валерій, Олександр, Лука, Дем'ян, Севастян, Захар, Джонатан, Анар, Гліб. Тут є всі шанси на створення реально міцного і довговічного шлюбу.

Станіслав, Святослав, Ярослав, Геннадій, Георгій, Борис, Федір – в даному випадку можуть мати місце пристрасні і чуттєві відносини, але не брак. До нього навряд чи дійде, бо є суперечності.

Ну а з Аркадієм, Якимом, Петром, Корнієм, Гордієм, Владиславом і Мстиславом, і зовсім союзу краще не створювати, бо таку пару погубить ревнощі, несумісність характерів, і відсутність взаєморозуміння.

Що до взаємин Килини з представниками чоловічої статі в цілому, так тут судити складно, бо на кожному віковому етапі вона може по-різному ставитися до чоловіків і відносинам з ними. До того ж, це ж егоїстка, стерпіти яку зможе далеко не кожен чоловік на світі.

Число імені Килина

Число імені Килина по нумерології — 1. Одиниці — це новатори, винахідники, першопрохідці, лідери і переможці. У цілеспрямованості і завзятості їм просто немає рівних. Вони ніколи не відмовляються від намічених цілей, по черзі долаючи наявні на шляху перешкоди, поки не досягають їх. Сильний і вольовий характер підопічних числа 1 наділяє їх ще такими якостями, як: впевненість в своїх силах, діяльність, честолюбство, високий інтелект і хороший творчий потенціал. Одиницям притаманне вміння заробляти гроші.

Підопічні числа 1 — це товариські, життєрадісні і досить різнобічні особистості. З таким сильним характером і неординарним мисленням, а також везінням в фінансових питаннях вони здатні стати непоганими бізнесменами. Тут їм також стане в нагоді їх унікальна здатність найшвидше відшукувати єдино вірне рішення в екстремальній ситуації. А ось їх творчий потенціал і прекрасна фантазія дозволяють одиницям випробувати свої сили в творчій діяльності і досить успішно. Вони не сприймають чужого керівництва, вважаючи за краще самим бути керівниками або виконувати роботу самостійно.

Однак у одиниць може проявлятися чимале число недоліків: зарозумілість, ймовірний егоїзм, нестриманість, нелагідність і імпульсивність. Крім того, їх прагнення маніпулювати і управляти людьми може негативно позначитися на їх особистому житті.

Формула обчислення числа імені Килина:А (1) + К (3) + У (3 ) + Л (4) + І (1) + Н (6) + А (1) = 19 = 1 + 9 = 10 = 1 + 0 = 1

Астрологічна символіка імені Килина

  • Камінь-талісман – Хризоліт .
  • Планета-покровитель – Сонце.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Килина – Орел.
  • Рослинний символ – Геліотроп.
  • Кращий зодіак – Лев.
  • Число Килина – 1.
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Літо .

Відомі люди з іменем Килина

свята Килина – християнська мучениця і свята III століття

Килина Баранова – Герой Соціалістичної Праці

іменини дні і святі покровителі імені Килина

Килина – це церковний варіант імені Килина.

Свята мучениця Килина

квітень 7, квітень 20

Свята мучениця Килина

червень 13, червень 26

мучениця Килина Солунського

вересень 27, жовтень 10