Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаМирослава
2342 Oracle

Мирослава: значення імені, характер і доля

Зміст:

Значення імені Мирослава

Жіноче ім'я Мирослава за походженням слов'янське. Походить найімовірніше від слів «мир» і «слава». Буквальне трактування цього імені може звучати по-різному. Наприклад, «прославлена миролюбністю» або ж «та, що прославляє мир». А ще у цього імені є коротка форма Мира, яка одночасно є і самостійним жіночим ім'ям.

Ім'я Мирослава сьогодні вже не користується такою популярністю, яку мало в 90-ті роки, але ще зрідка зустрічається. Воно має гарну значущість, обіцяє чудову сумісність, і позитивно впливає на долю дівчини, названої ним при народженні...

Ім'я Мирослава: Значення та характеристика
Походження імені Мирославастарослов'янське
У кореніслова «мир» і «слава»
Буквальне трактування«прославлена миролюбністю»
Трактування за другою версією«що прославляє мир»
Ангел хранитель і покровитель імені: Свята Мирослава Константинопольська

Популярність: Ім'я Мирослава навіть сьогодні числиться в сотні найпопулярніших українських жіночих імен. Воно перебуває зазвичай на 48-50 позиціях. Припадає на 3-5 дівчаток із 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти: Мира, Мирочка

Сучасні англійські аналоги: Немає

Цікаве про ім'я Мирослава: У імені Мирослава багато однокореневих імен, а також є однокореневе чоловіче ім'я Мирослав, популярність якого була на рівень вищою.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Мирослава в парі з його енергетикою породжують натуру, з якою дівчинці далеко не завжди буде легко ужитися в нашому суворому і жорстокому світі. З ранніх років її характер нагадуватиме букет найкращих якостей. Це людина з доброю душею, чуйна, весела, доброзичлива, але й довірлива дівчина. З одного боку, все це винятково хороші й корисні якості, але з іншого, саме вони й можуть стати причиною великої кількості болю та помилок...

Переваги та позитивні риси: найголовніша перевага носіїв імені Мирослава полягає в тому, що вони ніколи не чинять погано щодо людей і намагаються всім навколо допомагати, сіючи добро і позитив. Плюс, це дуже товариські дівчата у своїй більшості.

Мирослава погано ставиться до людей, схильних до корисливих вчинків, несправедливості, обману і фальші. А ще Мирослава ніколи не потерпить поруч із собою грубого і настирливого чоловіка.

Характер імені Мирослава

Характер імені Мирослава наділяє свою власницю досить непростим, але дуже цікавим набором якостей. Так, довірлива, весела і слухняна в дитинстві Міра радує батьків своєю відповідальністю, ласкою, працьовитістю та уважністю. Дорослішаючи, вона стає прямолінійною, трохи запальною, але все ж дуже довірливою.

Мирослава росте дуже товариською і відкритою дівчинкою. У неї завжди безліч друзів, яким з нею дуже цікаво. Розумна, слухняна й авторитетна в очах учителів учениця й не підозрює, що її деякі друзі цим уміло користуються. Виною цьому її зайва довірливість і небажання в людях погане. Міра безкорислива людина, та й конфлікти вона не любить, проте вона накопичує образи в собі в душі, тому виводити її з себе все ж таки не варто.

Ще зі шкільної лави дівчинка на ім'я Міра визначає для себе напрямки, в яких хотіла б самореалізуватися. Її улюбленими предметами стають уроки, пов'язані з творчістю або мистецтвом, оскільки саме вони здатні викликати нові емоції. Власниця імені Мирослава настільки старанна, працьовита і діяльна, що вона з готовністю пожертвує своїми сімейними цінностями і простим жіночим щастям заради успішної кар'єри.

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві Мирослава в жодному разі не приноситиме проблем. Це здебільшого слухняні й дуже позитивні малятка, які радують батьків кожною своєю дією, рухом і вчинком.

Батькам, поки вона маленька, не варто переживати, та й не доведеться. Слухняна, турботлива, уважна і відповідальна, любить допомагати матері по дому, проявляє ласку і ніжність, якими володіють не всі. Швидко всьому вчиться, віддає перевагу проведенню часу в компанії однолітків і ненавидить самотність. Більшу частину часу проводить на вулиці або за хобі (їх багато у неї).

Вихованню піддається легко, обожнює вчитися і в майбутньому, якщо її направити в потрібне русло, виявиться зразковою ученицею. А що не менш важливо, у більшості носіїв цього імені гарна уява і відмінна фантазія. Разом, ці риси можуть принести чимало користі та розкрити таланти, які в майбутньому спрямують Мирославу та її труди в потрібне русло.

Підліток

Шкільні роки дадуться нелегко – любить вчитися, виконує всі завдання викладачів з належною відповідальністю, не лінується, працьовита і комунікабельна. Її мінус – довірливість, що зіграє проти. Саме через довірливість і наївність носійка цього жіночого імені й може неодноразово постраждати в шкільні роки...

Однокласники і друзі нерідко користуватимуться її добродушністю і чуйністю, готовністю безоплатно допомагати і підтримувати. Батькам заздалегідь варто потурбуватися про виховання в ній якості, що дозволяє розрізняти щирість і фальш. В іншому разі істерик, сліз і депресій не уникнути...

Учителі такою ученицею захоплюються, і це факт, але це викличе заздрість у багатьох із найближчого оточення. Це обожнювачка творчих наук, мистецтва і всього, від чого можна отримати нові емоції, і ненависниця точних наук і предметів, що вимагають сильного розумового напруження.

Доросла жінка

У старшому віці перетвориться на занадто серйозну і сприйнятливу. Це ім'я новонародженій спочатку дарує чуйність і відкритість, але в майбутньому ці якості посиляться, а в сукупності з іншими рисами і зовсім перетворяться на «вбивчу суміш».

Мало того, що серйозна і відповідальна, уважна і готова прийти на допомогу, так ще й прямолінійна. І плюс, запальна – спочатку збирає образу в собі, а потім «виливає» все, що накопичилося, на того, хто потрапив під «гарячу руку». А взагалі безконфліктна, і намагається будь-який конфлікт закінчити звичайним примиренням, навіть якщо доведеться взяти провину на себе там, де її просто немає.

Доросла Мирослава виявиться працьовитою настільки, що пожертвує заради кар'єрного зростання навіть особистим жіночим щастям. Професію обиратиме ту, що пов'язана з подорожами та спілкуванням із людьми. Обожнює відпочивати на природі, цінує все, що дає позитивні емоції та нові враження. Бажає нескінченно розвиватися, а за невеликого застою може зануритися в депресію, забувши навіть про всі важливі справи.

Доля імені Мирослава

Доля імені Мирослава в любовних і сімейних стосунках із чоловіками складається вельми непросто і неоднозначно. У юному віці вона відчуває на собі погляди однолітків, але її цікавить тільки навчання. Пізніше вона повністю концентрується на роботі, самореалізації, кар'єрі. Останнє для неї стає головним сенсом у житті. Пізніше, вже в зрілому віці, вона замислюється про створення власної сім'ї, проте кар'єра все ж завжди буде для неї важливішою.

Чоловіка Міра вибирає дуже ретельно, звертаючи особливу увагу на його внутрішній світ. Він має бути розумною, начитаною і високоморальною людиною. Крім того, вона цінує в чоловікові рішучість, силу волі, але водночас терпіння і поступливість.

Чоловік Мири повинен прийняти непростий характер дружини та її прагнення до самореалізації, полюбити її з усіма мінусами в характері, а також погодиться на її формальне верховенство в сім'ї, хоча більшістю всіх, навіть господарських, питань доведеться займатися йому самому. Для Мирослави також важливими є вірність і довіра у стосунках, адже вона намагається встигнути не тільки кар'єру побудувати, а й чоловікові увагу приділити, проявляючи ласку, ніжність і турботу щодо нього.

Любов і шлюб для імені Мирослава

Мирослава – вродлива й успішна жінка, має чималий успіх у сильної половини людства, та й сама вона доволі влюблива натура. Однак ранній шлюб мало вірогідний, оскільки Міра насамперед прагне реалізувати свої амбіції в кар'єрі, а вже потім займатися влаштуванням особистого життя. Згодом у ній з'являється більше м'якості та жіночності, а також вона починає замислюватися про шлюб. Для неї величезну роль відіграють інтелект і розум майбутнього чоловіка, а також його впевненість, рішучість, мужність і сила волі. Крім того, її обранець має бути чудовим співрозмовником і веселою людиною.

Міра проявляє себе як віддана, ніжна й уважна дружина, а також як турботлива і любляча мати. Вона не марнотрат, може бути досить економною господинею. Мирослава – дуже охайна жінка, схильна зводити прибирання до абсурду. Вона любить, щоб у домі було просто ідеально прибрано і чисто, до останньої пилинки.

А ось готувати Мирослава не дуже любить, оскільки для неї це занадто монотонне заняття. Вона з радістю дозволить чоловікові брати участь у приготуванні вечері, щоб полегшити собі таку нудну працю. Міра – дуже гостинна господиня, тому двері її будинку завжди відчинені для гостей. Варто зазначити, що домогосподаркою ця жінка ніколи не стане, оскільки кар'єра завжди буде дуже важливою для неї, проте вона щиро цінує свого чоловіка за терпіння і підтримку, оточує його турботою, теплотою і ніжністю.

Мирослава як Мати

Мирослава не поспішає з народженням дітей, оскільки не бажає змінювати усталений устрій життя, через що мамою вона стає доволі пізно, хоча не дуже-то й шкодує про це. До цього часу вона встигає досягти величезних успіхів у кар'єрі та самореалізуватися. Вона щиро рада появі дітей, може рік відсидіти вдома в декреті, але навряд чи вона стане затягувати з поверненням на роботу.

Міра нізащо не стане жертвувати кар'єрою навіть заради дітей. Однак після роботи вона поспішатиме додому, щоб присвятити весь вечір дітям і чоловікові. Готування вона, як і раніше, недолюблює, але заради дітей може приготувати що-небудь смачненьке. А ось її схильність вичищати все до блиску позначиться і на дітлахах. Вони завжди мають виглядати ідеально чистими, охайними й акуратними. Вона прищеплює дітям любов до читання з пелюшок, а також цікавиться новими методиками раннього розвитку дітей, із задоволенням пробує їх на своїх малюках.

Мирослава досить сувора в процесі виховання своїх чад, для неї важливий результат, а поблажки вона вважає слабкістю. Вона прагне виростити сильних, освічених, відкритих і товариських людей. Однак, у сім'ї Мири багато обов'язків щодо дітей виконує їхній батько або бабусі з дідусями, тому спільними зусиллями з дітей виростають відповідальні та самостійні люди.

Сумісність Мирослава з чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Мирослава з такими чоловічими іменами як Ігор, Давид, Григорій, Гордій, Фрол, Семен, Степан. З ними будуть і серйозні стосунки, і шлюб, і сімейне щастя.

З такими як Євген, Тимофій, Юлій, Юрій і Микола, бажано не будувати планів на майбутнє, бо тут крім пристрасті і любові, більше нічого не чекає.

А ось із Леонідом, Єлисеєм і Максимом стосунків і зовсім краще не намагатися будувати – у майбутньому на них чекають тільки розчарування і зрада.

В особистому житті теж непросто – вона має попит у представників протилежної статі, але стосунки її не є предметом для наслідування, у них вона воліє керувати і панувати. А ще, боїться втратити незалежність, що призводить до розставань у той самий момент, коли помічена тенденція в бік шлюбу.

Число імені Мирослава

Число імені Мирослава за нумерологією – 5. Цифра 5 наділяє своїх підопічних доволі цікавим набором якостей, серед яких: допитливість, вразливість, енергійність, діяльність і винахідливість. Як правило, п'ятірки – різнобічні та дуже волелюбні особистості. Вони не бажають вчитися на чужих помилках, вважаючи за краще отримувати власний хай і не завжди вдалий досвід.

Підопічні числа 5 дещо авантюрні особистості, обожнюють брати участь у проєктах, пов'язаних із чимось незвичайним і новим, вони отримують задоволення від нових знайомств, знань і поїздок. Так, жага до подорожей – це ще одна їхня слабкість, що заважає їм осісти на одному місці й побудувати собі налагоджене життя. Однак їм це й не потрібно. Нові країни, культури і традиції – це приємний досвід для них. Тим паче, що п'ятірки досить непогано володіють основними іноземними мовами.

Однак у числі імені 5 таїться чимало і не дуже позитивних характеристик: непосидючість, нетерплячість, знервованість, імпульсивність, запальність і зайва критичність. Небажання п'ятірок створити умови для нормального розміреного життя можуть заважати їм знайти особисте щастя.

Формула обчислення числа імені Мирослава: М (5) + И (1) + Р (9) + О (7) + С (1) + Л (4) + А (1) + В (3) + А (1) = 32 = 3 + 2 = 5

Астрологічна символіка імені Мирослава

 • Камінь-талісман – Смарагд і Берил.
 • Планета-покровитель – Венера.
 • Стихія, що протегує, – Вода.
 • Тваринний символ носія імені Мирослава – Голуб.
 • Рослинний символ – Меліса.
 • Найкращий зодіак – Телець і Терези.
 • Число Мирослави – 5.
 • Щасливий день – П'ятниця.
 • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди імені Мирослава

 • Мирослава Шафранкова – чеська актриса
 • Мирослава Которович – українська скрипалька
Іменинні дні та святі покровителі імені Мирослава
Свята Мирослава Константинопольська квітень 13, жовтень 25