Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаМирослава
730 Oracle

Мирослава: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Мирослава за походженням слов'янське. Сталося швидше за все від слів «світ» і «слава». Буквальне трактування цього імені може звучати по-різному. Наприклад, «прославлена ​​миролюбністю» або ж «прославляє світ». А ще у цього імені є коротка форма Миру, одночасно є і самостійним жіночим ім'ям.

Ім'я Мирослава сьогодні вже не користується такою популярністю, яку мало в 90-ті роки, але ще зрідка зустрічається. Воно має гарну значимістю, обіцяє відмінну сумісність, і позитивно впливає на долю дівчини, названої ним при народженні ...

Ім'я Мирослава: Значення і характеристика
Походження імені Мирославастарослов'янське
В кореніслова «мир» і «слава»
Буквальна трактування«прославлена ​​миролюбністю»
трактування за другою версією«прославляє світ»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята Мирослава Константинопольська

Популярність:Ім'я Мирослава навіть сьогодні числиться в сотні найпопулярніших українських жіночих імен. Воно знаходиться зазвичай на 48-50 позиціях. Доводиться на 3-5 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Миру, Мирочка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Мирослава:У імені Мирослава багато однокореневих імен, а також. є однокореневе чоловіче ім'я Мирослав, популярність якого була на рівень вище.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Мирослава в парі з його енергетикою породжують натуру, з якої дівчинці далеко не завжди буде легко ужитися в нашому суворому і жорстокому світі. З ранніх років її характер буде нагадувати букет найкращих якостей. Це людина з доброю душею, чуйна, весела, доброзичлива, але і довірлива дівчина. З одного боку, все це виключно хороші і корисні якості, але з іншого, саме вони-то і можуть стати причиною великої кількості болю і помилок ...

Переваги та позитивні риси:саме головне достоїнство носії імені Мирослава полягає в тому, що вони ніколи не надходять погано по відношенню до людей і намагаються всім навколо допомагати, сіючи добро і позитив. Плюс, це дуже товариські дівчата в своїй більшості.

Мирослава погано відноситься долюдям, схильним до корисливим вчинків, несправедливості, обману і фальші. А ще Мирослава ніколи не потерпить поруч з собою грубого і настирного чоловіки.

Характер імені Мирослава

Характер імені Мирослава наділяє свою власницю досить непростим, але дуже цікавим набором якостей. Так, довірлива, весела і слухняна в дитинстві Миру радує батьків своєю відповідальністю, ласкою, працьовитістю і уважністю. Дорослішаючи, вона стає прямолінійною, трохи запальною, але все ж дуже довірливою.

Мирослава зростає дуже товариською і відкритою дівчинкою. У неї завжди безліч друзів, яким з нею дуже цікаво. Розумна, слухняна і авторитетна в очах вчителів учениця і не підозрює, що її деякі друзі цим вміло користуються. Виною цьому її надмірна довірливість і небажання в людях погане. Миру безкорислива людина, та й конфлікти вона не любить, проте вона збирає образи у себе в душі, тому виводити її з себе все ж не варто.

Ще зі шкільної лави дівчинка на ім'я Миру визначає для себе напрямку, в яких хотіла б самореалізуватися. Її улюбленими предметами стають уроки, пов'язані з творчістю або мистецтвом, оскільки саме вони здатні викликати нові емоції. Володарка імені Мирослава настільки завзята, працьовита і діяльна, що вона з готовністю пожертвує своїми сімейними цінностями і простим жіночим щастям заради успішної кар'єри.

Раннє дитинство

в ранньому дитинстві Мирослава ні в якому разі не буде приносити проблем. Це в своїй більшості слухняні і дуже позитивні малятка, що радують батьків кожною своєю дією, рухом і вчинком.

Батькам, поки вона маленька, не варто переживати, та й не доведеться. Слухняна, турботлива, уважна і відповідальна, любить допомагати матері по будинку, проявляє ласку і ніжність, якими володіють не всі. Швидко всьому вчиться, вважає за краще проведення часу в компанії однолітків і ненавидить самотність. Велику частину часу проводить на вулиці або за хобі (їх багато у неї).

Вихованню піддається легко, обожнює вчитися і в майбутньому, якщо її направити в потрібне русло, виявиться зразковою ученицею. А що не менш важливо, у більшості носіїв цього імені гарну уяву і відмінна фантазія. Разом, ці риси можуть принести чимало користі і розкрити таланти, які в майбутньому направлять Мирославу і її праці в потрібне русло.

Підліток

Шкільні роки дадуться нелегко – любить вчитися, виконує всі завдання викладачів з належною відповідальністю, які не лінується, працелюбна і комунікабельна. Її мінус – довірливість, що зіграє проти. Саме через довірливість і наївність носій цього жіночого імені і може неодноразово постраждати в шкільні роки ...

Однокласники і друзі нерідко будуть користуватися її добродушністю і чуйністю, готовністю безоплатно допомагати і підтримувати. Батькам заздалегідь варто потурбуватися про виховання в ній якості, що дозволяє розрізняти щирість і фальш. В іншому випадку істерик, сліз і депресії не уникнути ...

Вчителі такий ученицею захоплюються, і це факт, але це викличе заздрість у багатьох з найближчого оточення. Це прихильниць творчих наук, мистецтва і всього, від чого можна отримати нові емоції, і ненавістніца точних наук і предметів, що вимагають сильного розумового напруження.

Доросла жінка

У старшому віці перетвориться в дуже серйозну і сприйнятливу. Це ім'я новонародженої спочатку дарує чуйність і відкритість, але в майбутньому ці якості посиляться, а в сукупності з іншими рисами і зовсім перетворяться в «вбивчу суміш».

Мало того, що серйозна і відповідальна, уважна і готова прийти на допомогу, так ще і прямолінійна. І плюс, запальна – спочатку збирає образу в собі, а потім «виливає» все накопичене на який потрапив під «гарячу руку». А взагалі безконфліктного, і намагається будь-який конфлікт закінчити звичайним примиренням, навіть якщо доведеться взяти провину на себе там, де її просто немає.

Доросла Мирослава виявиться працьовитою настільки, що пожертвує заради кар'єрного росту навіть особистим жіночим щастям. Професію обиратиме ту, що пов'язана з подорожами і спілкуванням з людьми. Обожнює відпочивати на природі, цінує все дає позитивні емоції і нові враження. Бажає нескінченно розвиватися, а при невеликому застої може зануритися в депресію, забувши навіть про всі важливі справи.

Доля імені Мирослава

Доля імені Мирослава в любовних і сімейних відносинах з чоловіками складається досить непросто і неоднозначно. В юному віці вона відчуває на собі погляди однолітків, але її цікавить тільки навчання. Пізніше вона повністю концентрується на роботі, самореалізації, кар'єрі. Останнє для неї стає головним сенсом в житті. Пізніше, вже в зрілому віці, вона замислюється про створення власної сім'ї, проте кар'єра все ж завжди буде для неї важливіше.

Дружина Миру вибирає дуже ретельно, звертаючи особливу увагу на його внутрішній світ. Він повинен бути розумним, начитаним і високоморальною людиною. Крім того, вона цінує в чоловіку рішучість, силу волі, але разом з тим терпіння і поступливість.

Чоловік Світи повинен прийняти непростий характер дружини і її прагнення до самореалізації, полюбити її з усіма мінусами в характері, а також погодиться на її формальне верховенство в родині, хоча більшістю всіх, навіть господарських, питань доведеться займатися йому самому. Для Мирослави також важливі вірність і довіру у відносинах, адже вона намагається встигнути не тільки кар'єру побудувати, але і чоловікові увагу приділити, проявляючи ласку, ніжність і турботу по відношенню до нього.

Любов і шлюб для імені Мирослава

Мирослава — красива і успішна жінка, користується чималим успіхом у сильної половини людства, та й сама вона досить влюблива натура. Однак ранній шлюб мало ймовірний, оскільки Миру, перш за все, прагне реалізувати свої амбіції в кар'єрі, а вже потім займатися пристроєм особистого життя. Згодом в ній з'являється більше м'якості і жіночності, а також вона починає замислюватися про шлюб. Для неї величезну роль грають інтелект і розум майбутнього чоловіка, а також його впевненість, рішучість, мужність і сила волі. Крім того, її обранець повинен бути відмінним співрозмовником і веселою людиною.

Миру проявляє себе, як віддана, ніжна і уважна дружина, а також як турботлива і любляча мати. Вона не марнотрат, може бути досить економною господинею. Мирослава — дуже охайна жінка, схильна зводити прибирання до абсурду. Вона любить, щоб в будинку було просто ідеально прибрано і чисто, до останньої пилинки.

А ось готувати Мирослава не надто любить, оскільки для неї це занадто монотонне заняття. Вона з радістю дозволить чоловікові брати участь в приготуванні вечері, щоб полегшити собі настільки нудний працю. Миру — дуже гостинна господиня, тому двері її будинку завжди відчинені для гостей. Варто відзначити, що домогосподаркою ця жінка ніколи не стане, оскільки кар'єра завжди буде дуже важлива для неї, однак вона щиро цінує свого чоловіка за терпіння та підтримку, оточує його турботою, теплотою і ніжністю.

Мирослава як Мати

Мирослава не поспішає з народженням дітей, оскільки не бажає змінювати сформований устрій життя, через що мамою вона стає досить пізно, хоча не дуже-то і шкодує про це. До цього часу вона встигає досягти величезних успіхів в кар'єрі і самореалізуватися. Вона щиро рада появі дітей, може рік відсидіти вдома в декреті, але навряд чи вона стане затягувати з поверненням на роботу.

Миру низачто не стане жертвувати кар'єрою навіть заради дітей. Однак після роботи вона буде поспішати додому, щоб присвятити весь вечір дітям і чоловікові. Готування вона як і раніше недолюблює, але заради дітей може сфабрикувати що-небудь смачненьке. А ось її схильність вичищати все до блиску відіб'ється і на діточок. Вони завжди повинні виглядати ідеально чистими, охайними і акуратними. Вона прищеплює дітям любов до читання з пелюшок, а також цікавиться новими методиками раннього розвитку дітей, із задоволенням пробує їх на своїх малюків.

Мирослава досить сувора в процесі виховання своїх чад, для неї важливий результат, а поблажки вона вважає слабкістю. Вона прагне виростити сильних, освічених, відкритих і товариських людей. Однак, в сім'ї Світи багато обов'язків по відношенню до дітей виконує їх батько чи бабусі з дідусями, тому спільними зусиллями з дітей виростають відповідальні і самостійні люди.

Сумісність Мирослава c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Мирослава з такими чоловічими іменами як Ігор, Давид, Григорій, Гордій, Фрол, Семен, Степан. З ними будуть і серйозні відносини, і шлюб, і сімейне щастя.

З такими як Євген, Тимофій, Юлій, Юрій та Микола, бажано не будувати планів на майбутнє, бо тут крім пристрасті і любові, більше нічого не чекає.

А ось з Леонідом, Єлисеєм і Максимом, відносин і зовсім краще не намагатися будувати – в майбутньому чекають тільки розчарування і зрада .

в особистому житті теж непросто – вона користується попитом у представників протилежної статі, але відносини її не є предметом для наслідування, в них вона вважає за краще керувати і панувати. А ще, боїться втратити незалежність, що призводить до розставань в той же момент, коли помічена тенденція в бік шлюбу.

Число імені Мирослава

Число імені Мирослава по нумерології — 5. Цифра 5 наділяє своїх підопічних досить цікавим набором якостей, серед яких: допитливість, вразливість, енергійність, діяльність і винахідливість. Як правило, п'ятірки — різнобічні і дуже волелюбні особистості. Вони не бажають вчитися на чужих помилках, вважаючи за краще отримувати власний нехай і не завжди вдалий досвід.

Підопічні числа 5 кілька авантюрні особистості, обожнюють брати участь в проектах, пов'язаних з чимось незвичайним і новим, вони отримують задоволення від нових знайомств, знань і поїздок. Так, спрага подорожей — це ще одна їх слабкість, яка заважає їм осісти на одному місці і побудувати собі налагоджене життя. Однак їм це і не потрібно. Нові країни, культури та традиції — це приємний досвід для них. Тим більше, що п'ятірки вельми непогано володіють основними іноземними мовами.

Однак в числі імені 5 таїться чимало і не дуже позитивних характеристик: непосидючість, нетерплячість, нервозність, імпульсивність, запальність і зайва критичність. Небажання п'ятірок створити умови для нормальної розміреного життя можуть заважати їм знайти особисте щастя.

Формула обчислення числа імені Мирослава:М (5) + І (1) + Р (9) + О (7) + С (1) + Л (4) + А (1) + В (3) + А (1) = 32 = 3 + 2 = 5

Астрологічна символіка імені Мирослава

  • Камінь-талісман – Смарагд і Берил.
  • Планета-покровитель – Венера.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Мирослава – Голуб.
  • Рослинний символ – Мелісса.
  • Кращий зодіак – Телець і Терези.
  • Число Мирослави – 5.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Мирослава

Мирослава Карпович – російська актриса театру і кіно

Мирослава Шафранкова – чеська актриса

Мирослава Которович – українська скрипалька

іменини дні і святі покровителі імені Мирослава

Свята Мирослава Константинопольська

квітень 13, жовтень 25