Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАполлон
487 Oracle

Аполлон: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Аполлон за походженням давньогрецьке. Утворено від давньогрецького слова. Значення одеського форуму звучить як «відвертає», при цьому, мається на увазі відразу вовків, сарани, і інших представників світу флори і фауни.

Відомо, що вперше воно було згадано в договорі царя ВІЛУСС Алаксандуса і Муваталліс, правда, у видозміненій формі – «Аппаліунас».

Ім'я Аполлон: значення і характеристика
Походження імені Аполлонлатинське
Корінь іменілатинське слово «Victoria»
Переклад«перемога»
Трактування«переможна» або «переможниця»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:У рейтинг популярних українських чоловічих імен ім'я Аполлон не потрапляє. Вважається дуже рідкісним. Доводиться не більше, ніж на 1 хлопчика з 2000 року новонароджених.

Розмовні варіанти:Аполо

Сучасні англійські аналоги:Аполо, Поль

Цікаве про ім'я Аполлон:Давньогрецький Бог Аполлон одночасно є і покровителем муз, і месником, але мстився і нагороджувати людей.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення чоловічого імені Аполлон обіцяє за головною версією хлопчакам, котрі отримали його при народженні, такі риси характеру як прагнення до лідерства, наполегливість, гордовитість, рішучість, упевненість в собі і настирливість. Ну а на додаток зазвичай йдуть і такі риси як самостійність, образливість, інтриганство, розсудливість, практичність, дієвість, активність і наполегливість. Втім, виявляється не всі і відразу, а в міру дорослішання.

Аполлон, це в своїй більшості дуже добрі і щедрі чоловіки, але не вміють прощати людям їхні провини, не вимірюється з чужими дивацтвами, і не беруть людей такими, якими вони є. Ужитися з таким чоловіком складно, але якщо вийде, він стане хорошим другом і товаришем, відданим супутником ...

Переваги та позитивні риси:самодостатній і оптимістичний, всього домагається своїми силами і ніколи не здається, намагається всім показати, що може робити все, що потрібно, краще за всіх інших. А ще Аполлон, це людина, на якого можна покластися, відповідальний і пунктуальний.

Аполлон погано відноситься долюдям, які не тримають своїх слів і не виконують обіцянок. Він може вкрай негативно реагувати на критику, не любити лідерів і намагатися уникати спілкування з тими, хто нав'язує всім навколо свої думки.

Характер імені Аполлон

Характер імені Аполлон, а точніше носія цього імені, такий, що ніколи не дозволить йому скористатися будь-чиєї слабкістю заради досягнення власних корисливих цілей, образити когось, довести до істерики або просто заподіяти кому-небудь. Це людина високої моралі, який намагається не шкодити, не ображати, не чинити неправильно. Звичайно, багато що залежить ще і від виховання, а не тільки від імені, але все ж, в цілому, більшість Аполлонов саме такі, як описано вище.

Відповідальний і пунктуальний, обов'язковий і працьовитий – це основні риси характеру Аполлона. Всі носії цього імені в своїй більшості є трударями, яких пошукати. Такий буде хорошим фахівцем в будь-якій професійній сфері, може стати відмінний майстром в будь-якому напрямку, і взагалі, просто цінним кадром на будь-якій роботі. Аполлон, це ті чоловіки, які здатні добиватися великих висот в плані кар'єри і просування по кар'єрних сходах.

Але є і один великий мінус у всіх носіїв цього імені. Він передбачає, що характер Аполлона НЕ буде обділений такою якістю як самолюбство. Але ж самолюбство, тим більше таке сильне, як у носіїв цього імені, може грати і ніяк не на руку. Саме воно-то і буде відштовхувати людей від Аполлона, визначати його майбутнє і робити його не дуже популярним в суспільстві людиною.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві значенням імені Аполлон сулітся зазвичай неймовірна, незвичайна для малого віку самостійність. Він щосили намагається стати особистістю самостійної, яка не потребує допомоги, і навіть на звичайні батьківські ради може почати реагувати капризно і з істериками. Йому необхідно відчувати себе потрібним і затребуваним, в ньому бушує допитливість, настирливість, стрімкість, грайливість, пустотливість, баловство, і мінливість – батькам доведеться з ним вкрай складно. Передбачити його дії неможливо, а виховати, шляхом покарань або докорів, і зовсім неможливо. Доведеться миритися з його яскравим, непосидючим, незалежним внутрішнім світом.

Зате це носій цього рідкісного і красивого чоловічого імені, це працьовитий дитина, що намагається весь час чимось займатися. Йому будуть приносити задоволення будь праці, аж до навчання читання і чистописання. З однолітками спілкується без нічого, тобто, без примусу, без спроб стати лідером. Хоча в душі він лідер, але не хоче ним бути в очах інших, боїться відповідальності.

Підліток

Аполлон підліток, це і зовсім людина унікальна, як по натурі, так і характером. Стрімке, цілеспрямований, виконавчий, обов'язковий, серйозний, розважливий і продуманий. Він завжди ретельно готується до уроків, не цурається праці, діє виключно відповідно до моральними принципами і ніколи не робить поганих або необдуманих вчинків. А ще він веселий і оптимістичний. З ним не нудно, він веселун, хоч і виявляє цю рису досить рідко.

Що стосується дружби, так тут з Аполлоном і зовсім не може бути ніяких проблем. Це відданий друг і відповідальний товариш. Він ніколи не підведе одного, не зрадить, не скористається слабкістю товариша заради корисливих цілей. Такій людині можна довіряти в усьому без винятку. Але є і одне «але» — не можна давати йому приводів мстити, бо в пориві гніву або бажання помститися кривдникові. Він може скористатися її слабкостями і «натиснути на живе».

Дорослий чоловік

У дорослому чоловікові -Аполлоне і зовсім вируватиме справжнісінький лідер, організатор, з відмінним яскравим майбутнім і успішністю, якій можна лише позаздрити. Але це не означає, що йому просто щастить, немає – всього домагається сам, не здається, побачивши перешкод, харчується бажанням бути тим, ким всі інші будуть захоплюватися. Хоча, в залежності від року за китайським гороскопом, багато в дорослому іменованому так «мужичці», точніше в його характері, може виглядати інакше.

Зате одне точно не зміниться – він як був відданим і вірним товаришем і другом, про який можна лише мріяти, так і залишиться до кінця життя. Та й дружити з такою людиною не можна тимчасово – якщо і зав'язується у Аполлона дружба з ким-небудь, то вже назавжди.

доля імені Аполлон

Важко сказати, як повинна скластися доля Аполлона в плані відносин з жінками, особистому житті і любові. Але одне можна сказати з упевненістю в голосі – це чоловіки, поруч з якими всі жінки починають себе почувати королевами. А все тому, що у самих Аполлонов в більшості випадків таке ставлення до жінок – вони зі своїх супутниць роблять королев. Навіщо? Так лише потім. Щоб все навколо заздрили їх вибору і тому, що така жінка звернула свій погляд на настільки звичайного, на їхню думку, чоловіка.

Навряд чи Аполлон захоче в ранньому зрости створювати сім'ю. Швидше за все він стане бабієм, яких пошукати. При цьому доля Аполлона може припускати величезна кількість розбитих їм жіночих сердець. Хоча знову ж таки, не можна судити по імені, адже все може залежати не тільки від його енергетики, але ще і від виховання, від матері, яка вчить, як потрібно ставитися до жінок, і від поведінки батька в її відношенні, який є прикладом.

Взагалі доля всіх Аполлонов рано чи пізно призводить до створення міцної сім'ї і поняттю вірності, якого в зрілості носії цього імені дотримуються беззастережно. Хоча і тут бувають винятки ...

Любов і шлюб для імені Аполлон

Аполлон рано починає користуватися величезним успіхом у представниць прекрасної статі. Його яскрава зовнішність і сильний характер мало кого можуть залишити байдужим. Піддавшись бурхливої ​​пристрасті, він купається в жіночій увазі і тішить своє самолюбство. До речі, для носія цього імені дуже важлива зовнішня краса і привабливість супутниці, а також її впевненість в собі.

З часом Аполлон вирішується завести сім'ю. У шлюбі він стає люблячим чоловіком. Він готовий здувати пилинки зі своєю коханої дружини, носити її на руках, вирішувати всі її проблеми. Йому не чуже бажання допомагати своїй коханій і в веденні домашнього господарства. Винести сміття, пропилососити або сходити в магазин — це банальні прохання, від яких більшість чоловіків чомусь відмовилися, а Аполлон завжди готовий виконати. Також він привітний господар і любить приймати гостей.

Єдине, що його обраниця повинна пам'ятати, це те, що йому необхідно бути впевненим у тому, що вона його любить, обожнює і обожнює. Ну і, звичайно, їй не варто ставити під сумнів думку чоловіка, так як Аполлон терпіти не може, коли хтось йому суперечить або просто з ним не згоден.

Аполлон як Батько

Чоловіки на ім'я Аполлон намагаються заводити дітей в уже більш зрілому віці. До вихованню дітей вони підходять з усією відповідальністю. Малюк ще з пелюшок буде відчувати, наскільки сильно його любить не тільки мама, але й тато. Змінити памперс або переодягнути, вийти на прогулянку або погодувати з пляшечки, викупати або зробити масаж – такий батько швидко вчиться всьому.

Аполлон прагне з усіх боків оточити турботою і малюка, і його маму, і взагалі всіх рідних. Згодом, коли діти вже дорослішають, надмірна опіка батька може почати дратувати їх, хоча вони його теж дуже сильно люблять. Йому потрібно зрозуміти, що все добре в міру, адже зайве огородження навіть від найменших небезпек і проблем не зробить з дітей сильних духом людей, а перетворить їх в безхарактерний «планктон».

Заняття спортом, прогулянки на свіжому повітрі, подорожі, спільні походи в театр і кіно – це лише частина улюблених занять з дітьми для батька з ім'ям Аполлон, так що поза сумнівом, він хороший батько.

Сумісність Аполлон c жіночими іменами

Тема сумісності імен досить складна в своїй інтерпретації, але все ж викликає у дослідників чималий інтерес. Так само і в разі сумісності імені Аполлон – фахівцями був вивчений цей фактор від «а» до «я» і в і тозі було підтверджено лише кілька цікавих моментів. Один з них стверджує про ідеальному поєднанні з такими жіночими назвами як Галина, Ія, Клара, Людмила, Таміла і Рената. Вважається, що пара з жінкою, названої однієї із запропонованих варіантів, може бути побудований реально міцний союз, із взаєморозумінням, пристрастю, щирістю і любов'ю.

З Вікторією, Анфісою, Діною, Катериною, Елеонорою і Клавдією, теж можуть мати місце реально хороші стосунки, але будуть вони, судячи з поєднанню астрологічних які сприяють над цими іменами символів, недовговічними. Зате в них буде пристрасть, почуття, розуміння, турбота. Залежно від знаків зодіаку, може з'явитися шанс ще й на більш міцний союз.

А з Антоніною, Ліною, Нінель і Таїсією, астрологи-дослідники і зовсім не радять хлопцеві Аполлону будувати відносини, бо тут спочатку повна несумісність, здатна привести лише до нескінченних скандалів, сварок, розбіжностей і навіть невірності. Хоча знову ж таки, все це лише теоретичні дані, не підтверджені реальними фактами.

Що до відносин з протилежною статтю, то тут все непросто. Йому чужі пристрасні і швидкоплинні романи без зобов'язань, чужі веселощів і вечірки, йому з ранніх років хочеться серйозності в романах з дівчатами, і такі погляди збережуться і в зрілому віці. Він, перейшовши межу підліткового етапу, буде шукати ту, з якою зможе побудувати сім'ю – рідкість у наш час.

число імені Аполлон

число імені Аполлон по нумерології – 1. «Одиниця» зазвичай обдаровує своїх підопічних упевненістю у власних силах і активною життєвою позицією. Вони дуже часто прагнуть до влади і могутності, обожнюють купатися в променях слави. Крок за кроком вони наближаються до заповітної мети, не зупиняючись ні перед чим і, в підсумку, досягають її.

Чоловіки на ім'я Аполлон, як і всі «одинички», відрізняються винахідливістю і дивовижним вмінням знаходити правильне рішення в екстреній ситуації в лічені хвилини. Крім того, їм притаманні такі якості, як рішучість, відповідальність, честолюбство і вміння добре заробляти.

Серед підопічних числа 1 багато людей творчих професій, в яких їх багата фантазія і вміння зіграти будь-яку емоцію, доводиться дуже до речі . Бізнес у таких людей також може йти дуже непогано. Однак іноді «одинички» поводяться нестримано, егоїстично і зарозуміло.

Деякі з них люблять маніпулювати і управляти людьми, при цьому категорично відмовляються від чужих порад і не приймають чужу думку.

Формула обчислення числа імені Аполлон:А (1) + П (8) + О (7) + Л (4) + Л (4) + О (7) + Н (6) = 37 = 3 + 7 = 10 = 1 + 0 = 1

Астрологічна символіка імені Аполлон

  • Камінь-талісман – Хризопраз.
  • Планета-покровитель – Сонце.
  • стихією – Вогонь .
  • Тваринний символ носія імені Аполлон – Лев і Орел.
  • Рослинний символ – Геліотроп.
  • Кращий зодіак – Близнюки і Лев.
  • Число Аполлона – 1.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Аполлон

Свя тієї Аполлінарій Равеннский – учень апостола Петра

Аполлінарій Сидоний – галло-римський письменник, єпископ арвернов

Аполлон Олександрович Скальковський – російський і український історик

Аполлон Миколайович Майков – російський поет

Аполлон Олександрович Григор'єв – російська літературна і театральний критик

Аполлінарій Михайлович Васнецов – російський живописець і графік, археолог

іменини дні і святі покровителі імені Аполлон

новомучеників Аполлон Бабичев

січень 22, лютий 4, листопад 10, листопад 23

Мученик Аполлон Єгипетський

червень 5, червень 18