Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаДора
1450 Oracle

Дора: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Дора за походженням грецьке. Буквальне трактування значення звучить як «подарунок» або «дар». Є думка, що воно могло статися від таких імен як Феодора, Ісидора або Доротея, короткою формою яких колись і було, до того, як стало самостійним.

Ім'я Дора сьогодні зустрічається рідко на території російськомовних держав, але ще користується популярністю в багатьох країнах далекого зарубіжжя і Євросоюзу. Має хорошу значимістю, що обіцяє яскраве майбутнє і відмінну сумісність з багатьма знаками зодіаку, і має дуже сильну енергетику …

Ім'я Дора: Значення і характеристика
Походження імені Дорадавньогрецьке
В кореніФеодора, Ісидора або Доротея
Буквальна трактування«дар»
трактування за другою версією« подарунок »
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Дорофея Кесарійський

Популярність:Ім'я Дора так і не потрапило в рейтинг популярних імен та числиться в усіх рейтингах лише як коротка форма інших схожих жіночих імен.

Розмовні варіанти:Доря, Дорка

Сучасні англійські аналоги:Феодора, Ісидора, Доротея

Цікаве про ім'я Дора:Це ім'я значиться в українському іменослове давно, але ніколи не користувалося попитом на території країн з російськомовним населенням.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення жіночого імені Дора має дуже сильну енергетику, є католицьким і може наділити носительку цілою купою важливих і потрібних характеристик. Вважається, що воно наділяє названу їм дівчинку такими властивостями як вимогливість, комунікабельність, лідерство, тяга до влади, самодостатність і гординя, егоїзм, цілеспрямованість, агресивність, наполегливість, наполегливість, нав'язливість і безкомпромісність.

Переваги і позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Дора полягає в їх здатності досягати поставлених цілей навіть в тих випадках, коли цього реально щось заважає. Ці дівчата в своїй більшості такі, що просто не вміють здаватися.

Дора погано відноситься долюдям, які не ставлять перед собою жодних цілей і не мають власної думки, до особистостей, які домагаються тільки тоді, коли їм в цьому допомагають.

Характер імені Дора

Характер — це дуже цікавий, але в той же час неоднозначний ознака характеристики імені, він може залежати і від знака зодіаку і від пори року. Фахівці прийшли до думки, що ім'я Дора, як правило, наділяє своїх власниць такими основними якостями характеру, як: самодостатність, прагнення до лідерства і влади, комунікабельність, гординя і вимогливість, але разом з тим чарівність, енергійність і діяльність. Крім того, характер цього імені наділяє своїх власниць прекрасної інтуїцією.

Дора, як володарка досить непростого і різкого характеру на подив легко знаходить спільну мову з однолітками і заводить друзів. Вона може бути заводієм і душею компанії, хорошим і надійним другом. У друзях вона цінує, звичайно ж, відданість. Однак вона категорично ставиться до будь-якої критики на свою адресу, не йде на компроміси, що може відштовхувати від неї друзів. Зате Дора — чесна, відкрита, безкорислива щодо своїх товаришів, але може постраждати через свою довірливість, якою можуть скористатися не настільки щирі люди.

Дора — цілеспрямований і дуже працьовита людина з величезним багажем знань і умінь. Для неї також характерні: активність, енергійність, старанність, завзяття, вміння красиво говорити. Вона може реалізувати себе в суспільному або наукової діяльності.

Раннє дитинство

З ранніх років Дора демонструє різкий і досить непростий характер. З дітьми, втім, вона ладнає відмінно, не свариться і знаходиться в русі, не може прожити бездіяльності, постійно щось вигадує, багато балується і є як такої заводієм.

Єдиний її мінус, це невміння сприймати правильно критику і повчання. Навіть найменші спроби матері або батька закликати до розсудливості або навчити чогось без її бажання можуть привести до неймовірної агресії і образі. Є самостійність і різкість, але уразлива і не вміє стримувати емоції.

Хороший друг, ідеальний співрозмовник, часто радує батьків досягненнями, настирливий і не зупиняється на досягнутому, але складна і часто сприймає в багнети, які висловлюються їй в обличчя невдоволення, що і відштовхує не тільки дітей, а й дорослих. Але з віком все зміниться ...

Підліток

Шкільні роки принесуть носительці такого красивого імені для дівчаток як Дора не менш негараздів, але в цілому, все буде добре. Її вміння ладити з однолітками позначиться і на навчанні, якщо чого і не зрозуміє, то їй допоможе який-небудь однокласник. Та й з учителями вона ладнає непогано, а ось невміння йти на компроміс і приймати чужу думку може іноді ставати джерелом неприємностей.

Це ім'я дівчинці подарує схильність до успішного навчання. Оптимізм і добре ставлення до праці дозволять їй досягти успіхів навчанні – всі предмети даються легко, та ще й посидючість грає на руку. Однокласники тягнуться до неї – щира і чесна, не обдурить і не дозволить собі нажитися на чиємусь довірливості. Але вимагає від людей того ж, що призводить до розчарувань, адже далеко не всі готові змінюватися. Нею будуть користуватися, особливо її довірою.

Доросла жінка

Доросла Дора, це і зовсім дуже непроста людина. З одного боку, може здатися, що це дівчина, пристосована тільки до веселощів і свята, але з іншого боку, вона може бути дуже відчужено і здаватися занадто зацикленої на роботі і особистісному становленні. Важко зрозуміти, яка вона насправді – це вдасться зробити тільки чоловікові, з яким вона вирішиться відкритися.

Проблеми можуть спостерігатися і в спілкуванні з людьми в цілому. Хоча за своєю суттю досягла зрілості Дора, це зазвичай дуже промовиста, комунікабельна і товариська жінка.

З родичами може бути проблемно, і все через її небажання насолоджуватися таким ставленням рідних, яке воно є. Жадає, щоб її не просто поважали, а щоб захоплювалися усіма її дійствами. Їй подобається лестощі і підлабузництво, і тільки зі здібними жати це людьми вона намагається вести себе максимально старанно.

Доля імені Дора

Доля імені Дора готує своїй власниці досить сюрпризів в шлюбі і в любовних відносинах з представниками чоловічої статі. Її доріжка до сімейного щастя може бути досить тернистою. Маючи ефектну зовнішність і дар красномовства володарка цього імені з юності привертає увагу однолітків і хлопців постарше. Однак довгий час для неї значення мають тільки навчання і потім робота, відсуваючи любовні переживання на задній план.

Дора при виборі другої половинки завжди думає перш за все розумом, а не тільки серцем. Наявність довіри до чоловіка обов'язково, але ось заслужити його вкрай складно. Крім того, її чоловік повинен на сто відсотків задовольняти її сексуальні потреби, оскільки інтимне життя для відіграє важливу роль. Вона робить все для того, щоб зберігати пристрасть і вогонь в їх відносинах. До речі, в разі зради Дора назавжди викреслить чоловіка з життя.

Володарка імені Дора має вельми цікаву долю, яка передбачає її становлення турботливою дружиною, відповідальної мамою і просто гарною господинею. У неї в будинку завжди чисто і затишно. Готувати вона також вміє досить непогано, однак послугами помічниці по будинку вона також не проти скористатися.

Любов і шлюб для імені Дора

Дора веде активну громадську діяльність, тому навіть заради коханого чоловіка або дітей вона не зможе відмовитися від роботи. Свого обранця вона повинна довіряти цілком і повністю, а заслужити її довіру дуже важко. Вона звикла довіряти не словам чоловіка, а, перш за все, його вчинкам. Для чоловіка, який зумів домогтися її розташування, Дора стане відданою і люблячою дружиною.

Крім того, Дора схильна до нападів ревнощів, оскільки для неї вірність в подружніх стосунках обов'язкова, а зрада — недопустима. Інтимні стосунки з чоловіком для неї вкрай важливі, через що заміж вона вийде тільки за чоловіка, здатного задовольнити її потреби і в ліжку. Для чоловіка вона прагне бути також чертовски чарівною, пристрасної і ненаситної коханкою. Дора завжди виглядає доглянуто, привабливо і еротично.

Дора цілком стерпно справляється з усіма побутовими питаннями, проявляючи свою хазяйновитість і охайність, однак не можна сказати, що їй це подобається. Вона не проти скористатися допомогою чоловіка або взагалі найняти хатню робітницю, адже сама Дора досить багато часу проводить на роботі, а також заробляє хороші гроші, складаючи спільний з чоловіком сімейний бюджет.

Дора як Мати

Дора може не відразу відчути всю радість материнства і загрузнути в турботах і клопотах, пов'язаних з народженням дітвори. Однак, дуже швидко їй опановує сильне почуття материнської любові і батьківського обов'язку. Вона ніколи не розгубиться і не опустить руки. Навіть, якщо сімейне життя не складеться вона завжди знайде сили і можливості для того, щоб виростити дітей в хороших умовах і поставити їх твердо на ноги.

В силу сильної зайнятості Дора синам спадок не так багато уваги, як хотілося б. Однак, малюки бачать і відчуваю турботу і любов своєї матері постійно. У вихованні дітей вона пропонує брати участь і дружину, і дідусям з бабусями. Для неї важливо, щоб діти росли всебічно розвиненими особистостями, тому безліч гуртків їм забезпечено.

Дора піклується про те, щоб її діти росли високоморальними, самостійними і впевненими в своїх силах людьми. Вона вважає своїм обов'язком подбати про те, щоб її спадкоємці змогли отримати прекрасну освіту, тому не шкодує на їх навчання ні сил, ні часу, ні коштів.

Сумісність Дора c чоловічими іменами

В плані любові, почуттів, пристрасті і як таких відносин, ідеальною у імені Дора сумісність вважається такими чоловічими найменуваннями як Аскольд, Броніслав, Геннадій, Владислав, Герасим, Євдоким, Едуард і Мирон. тут є всі шанси на створення міцної сім'ї та шлюбу, без зради, фальші і брехні.

Авраам, Ельдар, Ян, Степан, Соломон, Касьян, Герман, Денис, Павло та Ілля — з такими теж можуть виникнути сприятливі відносини, але до шлюбу справа тут навряд чи дійде, бо рано чи пізно настане пора зрад.

А ось з Олександром, Феліксом, Філіпом, Юлієм і Ігорем, і зовсім союзу краще не створювати, адже тут немає ніякого зв'язку, ні в почуттях, ні в характерах, ні в символіці.

Названа цим ім'ям дама занадто серйозна, кар'єристка, якій немає діла до особистого життя і романів, і виправити це зможе лише оптиміст і потенційний блазень, несерйозний чоловік.

Що ж стосується відносин з протилежною статтю, то тут теж не все гладко – їй потрібна не любов, а в першу чергу повагу. Тільки людини, здатного одночасно любити і захоплюватися кожним кроком, вона підпустить до себе і запустить в своє особисте життя. Такого стане обожнювати.

Число імені Дора

Число імені Дора по нумерології — ; 4. Підопічні числа 4 відрізняються особливою зосередженістю і рішучістю, а також вважають за краще методичність і практичність у всьому. Передбачається, що вони — високоморальні особистості, що відрізняються зразковою поведінкою і хорошими манерами.

Підопічні четвірки — прекрасні виконавці і організатори, можуть правильно розподіляти завдання і обов'язки між колегами. Чужі думки і ідеї вони здатні реалізувати у багато разів краще, ніж самі автори геніальних задумів. Їх працьовитості і завзятості можна тільки позаздрити. Четвірки звикли чітко планувати кожну хвилину свого часу, нічого не забувати, а також все встигати. Їх особисте життя також чітко спланована, вони віддають перевагу стабільності і надійність в особистих відносинах. Вони — цінителі домашнього вогнища, простого затишку, а також комфорту.

Четвірки відрізняються занадто категоричним ставленням до будь-якого роду змін і надмірним упертістю. Відсутність уяви грає їм не на руку. Оточуючі вважають їх нудними, обмеженими і нудними людьми. Четвірки легко вступають в суперечку, з готовністю відстоюючи свої консервативні і часто застарілі погляди. Їм не варто так зациклюватися на дрібницях і спробувати зробити що-небудь неординарне в своєму житті.

Формула обчислення числа імені Дора:Д (5) + О (7) + Р ( 9) + А (1) = 22 = 2 + 2 = 4

Астрологічна символіка імені Дора

  • Камінь-талісман – Сапфір.
  • Планета-покровитель – Юпітер.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Дора – Олень.
  • Рослинний символ – Базилік.
  • Кращий зодіак – Стрілець і Риби.
  • Число Дори – 4.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Дора

Дора Анджела Дункан – американська танцівниця, Ірина Шинкарук започаткувала вільного танцю

Дора Федорівна Степуріна – радянська актриса

Дора Давидівна Брегово – російська письменник ница, прозаїк, критик

іменини дні і святі покровителі імені Дора

В православних святцях немає святих дів з ім'ям Дора, однак дівчаток з таким ім'ям, як правило, нарікають ім'ям Дорофея, яке є найбільш співзвучним для імені Дора.

Мучениця Дорофея Кесарійський

лютий 6, лютий 19

Преподобна Дорофея

вересень 27, жовтень 10