Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЛілія
1222 Oracle

Лілія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Лілія за походженням позднелатінськоє. Сталося по головній версії від назви квітки, що звучить на латинській мові як «Lilium». Перекладається ж ця назва як «чистий», «невинний» або «симпатичний». До слова, це ім'я особливо популярно саме у тюркських народів, але в видозмінити формі.

Ім'я Лілія сьогодні зустрічається рідко, але ще числиться в рейтингу найбільш популярних, як і багато сучасних імена. Воно має відмінну значимістю і обіцяє відмінну сумісність з більшістю знаків зодіаку ...

Ім'я Лілія: Значення і характеристика
Походження імені Ліліяпозднелатінськоє
Від латинського слова«Lilium»
значення«чистий і невинний квітка»
Буквальна трактування«чиста», «безневинна»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:У рейтингу популярних жіночих імен ім'я Лілія числиться на 45-47 позиціях і доводиться не більше, ніж на 4 7 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Ліля, Ліла

Сучасні англійські аналоги:Ліліана, Ліліт

Цікаве про ім'я Лілія:У татар ім'я Лілія теж популярно, але використовується лише його укорочена форма – Ліля.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Лілія вельми часто обговорюється астрологами, але більшість сходиться на тому, що дарує воно новонародженої і іменованої так дівчині простецький, життєрадісний і добрий характер. Лілія, це завжди оптимістично налаштована, доброзичлива леді з відмінним почуттям гумору. Непосидюча, шумна і грайлива, не вміє концентруватися на чомусь одному і жадає тільки веселощів, але мінлива і легко перевиховується.

Чутлива, емоційна, не прощає брехня і зрада, може почати мстити, злопам'ятна, і особливо мстиво стає тоді, коли зачеплено її самолюбство. Вірною своїм принципам і закономірна, мріє про чисту любов і чоловікові-захисника. Своєму обранцеві напевно стане дружиною, про яку він мріяв.

Переваги та позитивні риси:весела і оптимістична, з нею комфортно спілкуватися і дружити, вона завжди в гарному настрої і підтримає людини, якщо побачить, що він в зневірі. А найголовніше, Ліля ніколи не кине друга в біді і обов'язково йому допоможе.

Лілія погано відноситься дозрадникам і людям корисливим, що наживаються на чужих бідах і довірі. Вона ніколи не буде спілкуватися з тим, хто зачепив її самолюбство, не пробачить обману, помститься за образу.

Характер імені Лілія

Характер імені Лілія такий, що обіцяє отримала це імечко дівчині багато хороших якостей. У цієї дівчинки характер наділений зазвичай такими рисами як доброта, сумлінність, відповідальність, старанність, обов'язковість, безпринципність, планомірність, чесність, красномовність і комунікабельність, дружелюбність і легкість в спілкуванні. Характер цієї дівчинки дозволяє їй легко заводити нові знайомства і так же легко йти на контакт з мало знайомими людьми, але при цьому вона ще й дуже довірлива, що іноді може призвести до негативних наслідків. Будучи ідеалісткою по натурі, Лілія часто ідеалізує людей, приписуючи їм ті риси, якими ті не володіють, але зате у дівчинки з ім'ям Ліля є така риса як самозбереження, завдяки якій вона швидко і різко приймає рішення і дотримується їх, заради власної безпеки і спокою . Характер Лілії такий, що вона ніколи не зрадить близької людини, завжди прийде на допомогу і обов'язково допоможе порадою чи ділом, але при цьому вона сама нікого не підпускає близько до своїх особистих проблем. Її характер не дозволяє їй ділитися з ким-небудь власними проблемами, все вона вирішує самостійно, навіть тоді, коли самостійність може пошкодити їй.

З іншого боку, характер залежить від купи додаткових факторів, а не тільки від характеристики іменний форми. Характер може видозмінюватися залежно від виховання, знака зодіаку, і навіть сезону народження ...

Раннє дитинство

Натура маленької дівчинки, що отримала при народженні від батьків жіноче ім'я Лілія, зазвичай наділяється такими рисами як доброта, оптимістичність, позитивність, гумористичність і добропорядність. Значення імені Лілія вкрай сильно впливає на натуру носії, але при цьому, виключно позитивно. Так, звичайно у такий дівчинки відмінне почуття гумору і завжди хороший настрій, вона легко йде на контакт, рідко з ким-небудь свариться, ніколи не сперечається з людьми по дріб'язковим причин, і взагалі, у неї настільки яскрава позитивна аура, що навколо неї просто не може бути ворогів і недоброзичливців. Вона настільки добра і позитивна, що навіть самий мстивий і злопам'ятний людина здатна пробачити її за будь-яку провину, хоча, як таких проступків за нею спостерігається зазвичай дуже мало.

Значення може подарувати характеру цієї дівчинки уважність, дбайливість, добродушність, життєрадісність, енергійність і рухливість, а плюс до всього і таку рису як планомірність – Лілія рідко приймає необдумані і спонтанні рішення, і також дуже рідко необдумано діє, хоча іноді її дії і можуть здатися спонтанними.

а енергетика цього імені вже в ранньому дитинстві перетворює Лілю в особу, якій неможливо не захоплюватися. Батькам же Лілії вкрай пощастить – у них навряд чи буде багато приводів для розладу, плюс до всього, батьки є чи не єдиними людьми, до думки яких Лілія прислухається і завжди буде прислухатися ...

Підліток

Що ж стосується підліткового етапу дівчини, якій батьки при народженні вирішили вибрати рідкісне жіноче ім'я Лілія, так тут і зовсім все просто. Зазвичай в підлітковому віці мало що змінюється – її внутрішній світ все так само яскравий, а риси залишаються в основному тими ж. Серед основних характеристик можна відзначити такі як добропорядність, чесність, справедливість, безкорисливість, оптимістичність і продуманість. Плюс до всього в цьому віці енергетика цього імені може подарувати і така якість як цілеспрямованість, в супроводі працьовитості і відповідальності.

Вже в школі Лілія може перетворитися з Баловница в відповідальну, цілеспрямовану, виконавчу і обов'язкову дівчину. Така ніколи не прийде в школу непідготовленою, не дозволить собі послухатися батьків, до всіх доручень ставиться відповідально, і що не менш важливо, вона не любить не виправдовує будь-чиї очікування. Самолюбство не дозволяє їй допускати того, щоб хтось був нею незадоволений, і саме тому-то вона і відноситься до всіх доручень з такою відповідальністю. Але крім усього іншого значення ймення Лілія може обдарувати і егоїзмом, притому, якщо він буде зароджений в її натурі, то по ходу дорослішання буде ставати лише сильніше, а його прояв може ставати інтенсивніше.

Доросла жінка

Доросла дівчина, над якою протегує значення найменування Лілія, це добра, лагідна, уважна, турботлива, відповідальна, виконавча, доброзичлива, товариська, промовиста, комунікабельна, позитивна дама, з якою просто не можна не дружити. Єдиний недолік, який може обіцяти значимість, це надмірна довірливість, що виявляється до всіх людей без винятку – така вже Лілія, що не бажає ні в кого бачити ворогів, всім довіряє без винятку, ідеалістична і приписує кожній людині в оточенні ті риси, яких той може навіть і не мати. Зате Лілія є безвідмовною людиною – вона ні в якому разі не кине друга або навіть просто знайомої людини в біді, в будь-якому момент готова пожертвувати власними справами і цілями заради допомоги кому-небудь, а плюс, з неї може вийти ще й відмінний слухач-порадник, якого багатьом з нас в дорослому житті як раз-таки і не вистачає.

Що ж стосується професійної діяльності, так тут все просто – з одного боку, вона має явні лідерські задатки, такі як відповідальність, комунікабельність, працьовитість і цілеспрямованість, але з іншого, їй не вистачає жорсткості і принциповості, без яких людина просто не може стати дійсно хорошим начальником. Значення цього найменування зазвичай передбачає названої так дівчині становлення якимось громадським діячем, або ж психологом, або ж викладачем.

Доля імені Лілія

Доля імені Лілія в стосунках з представниками протилежної статі, в любові і в узагалі шлюбі дуже непроста. Доля передбачає їй багато випробувань, і ч Зокрема, саме в стосунках з чоловіками. Зрада, брехня, відсутність взаємної любові – ось з чим в підлітковому віці може зіштовхнути доля дівчину, іменовану батьками ім'ям Лілія ...

Вже в зрілості Лілія може почати більш вибірково ставитися до вибору другої половинки, і саме тоді-то вона швидше за все і знайде собі того чоловіка, що зможе задовольнити всі її потреби. Але її доля не передбачає їй становлення домогосподаркою або відмінною дружиною, готової жертвувати собою заради обранця, немає. Звичайно, вона може бути гарною матір'ю і чудовою дружиною, в цьому теж її доля, але найбільше Лілія завжди хотітиме самореалізації.

А ще Лілія ніколи і ні за яких обставин не зрадить сім'ю і зокрема свого чоловіка . І сама вона цінує в чоловіку в першу чергу вірність і чесність. Доля Лілії обов'язково призведе її до багатодітності – найчастіше, Лілі стають багатодітними матерями ...

Любов і шлюб для імені Лілія

Лілія дуже серйозно ставиться до понять любові і шлюбу. Вона вважає, що любов є чарівним почуттям, здатним змусити людину гори перевернути. З коханим чоловіком не може бути нудно, а від нудних і одноманітних відносин вона просто йде. Саме так, найчастіше, відбувається у Лілії в першому шлюбі, коли вона, не намагаючись змінити себе, вкрай вимогливо ставиться до чоловіка.

Вдруге в чоловіки вона вибирає серйозного, надійного, терплячого і забезпеченого чоловіка. Дуже часто він може бути старше самої Лілі. Саме такий чоловік в змозі виховати в ній вмілу господиню і люблячу дружину. Він повинен знайти правильний важіль, натиснувши на який, навчить Лілю бути справжньою господинею з чистим і затишним будинком, з смачними обідами і зі щасливими дітьми.

В іншому ж Лілія нічим не виділяється на тлі більшості інших жінок. Те, якою вона буде господинею, дружиною, супутницею життя і матір'ю, в першу чергу залежить від того, як до неї будуть ставитися члени сім'ї.

Лілія як Мати

Мінливість і норовистість, властиві Лілії, впливають не тільки на її сімейне життя, але і на материнство. Вона вирішується завести дітей тоді, коли з упевненістю може розраховувати на підтримку і допомогу чоловіка. Не секрет, що Лілю хорошою господинею і турботливою мамою може зробити тільки її чоловік.

Її спроби перекласти основні турботи по догляду за дітьми та будинком на чоловіка не можна заохочувати. Її чоловік повинен знайти таке рішення, щоб не зачепивши самолюбство Лілії, дати їй зрозуміти, що жінка не повинна перекладати свої материнські обов'язки на плечі батька.

Безумовно, Ліля любить своїх малюків і дуже трепетно ​​до них відноситься, але їй потрібно краще прислухатися до чоловіка, щоб навчитися бути господарської та турботливою матір'ю. Їй потрібно навчиться правильно планувати свій час і встигати займатися і вихованням дітей, і їх освітою, і їх здоров'ям, і розвитком.

У Лілії є задатки ідеальної мами, їх потрібно лише розкрити. Тоді вона зможе присвятити себе не тільки роботі, а й улюбленим дітям. Але ж діти так потребують її підтримки, любові, ніжності, в материнському розумінні, і без цього неможливо щасливе дитинство.

Сумісність Лілія c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у Лілії в плані любові, пристрасті і щирості почуттів з такими чоловічими іменами як Август, Владлен, Федір, Юлій і Юліан, Остап і Панкрат, Лавр і Кирило, Єрмолай.

Міцний шлюб Лілія зможе вибудувати з Валентином, Віктором, Митрофаном, Євдокимов, Євгеном, Броніславом або Русланом .

Не рекомендується зв'язуватися Лілії з хлопцями, іменованими такими іменами як Альберт, Аполлон, Наум, Слава, Платон, Фелікс, Ян і Герман.

Що ж стосується взаємин із протилежною статтю, так тут і зовсім все досить просто. Справа в тому, що Лілія вкрай вимогливо і обережно ставиться до відносин з представниками чоловічої статі, вона обережна і потребує відповідального хлопця, навіть в підлітковому віці. А ще, Лілія до досягнення зрілості не ризикує на тісне зближення, вона жадає досягти чогось, і тільки потім вже коштувати особисте життя – хоча, знову ж таки, значення може обіцяти і інше ...

Число імені Лілія

Число імені Лілія по нумерології — 7. Сімки відрізняються від тих, що оточують людей своїм волелюбністю, незалежністю, оригінальністю і неординарністю. Мудрість до 7-кам приходить не з віком, адже ще в молодості їх вважають розумними і мудрими людьми. Вони готові кожен день дізнаватися щось нове і цікаве, такі люди готові вчиться все життя. Тож не дивно, що сімки відрізняються неординарними аналітичним здібностями, високим інтелектом і науковим мисленням.

Незважаючи на свою проникливість і вміння бачити навколишніх зсередини, 7-ки — досить замкнуті і не товариські особистості. Вони не можуть працювати в команді, їм не комфортно, тому їх блискучі ідеї і задумки, найчастіше реалізує команда колег, але без їх участі. При цьому їх не можна назвати ледарями, адже вони дійсно дуже працьовиті і цілеспрямовані люди.

Часто сімки максимально захищаються від оточуючих, як відлюдники. Їм подобається самотність, їм зовсім не хочеться шукати спільну мову з іншими людьми. Однак часом через свою темної сторони особистості ці люди можуть не тільки хитрувати, але і надходити нечесно або навіть підступно. На це їх штовхає не що інше, як марнославство, гордість і надмірна критика оточуючих і самих себе. Підопічні числа 7 повинні навчитися розважатися, відпочивати і спілкуватися з людьми.

Формула обчислення числа імені Лілія:Л (4) + І (1) + Л (4) + І ( 1) + Я (6) = 16 = 1 + 6 = 7

Астрологічна символіка імені Лілія

  • Камінь-талісман – Смарагд.
  • Планета-покровитель – Венера і Прозерпіна.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Лілія – ​​Муха.
  • Кращий зодіак – Овен і Скорпіон.
  • Число Лілії – 7.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Лілія

Лілія Єфремова (українська біатлоністка)

Лілія Лебедєва (російська художниця)

Лілія Павлова Ігнатова -Дойчінова (болгарська спортсменка)

Лілія Толмачова (народна артистка РРФСР)

Лілія Шевцова (російський політолог)

Лілія Скала (австро-американська актриса)

Лілія Лобанова (українська оперна і камерна співачка)

Лілія Гільдеева (російська журналістка)

Лілія Кабрал (бразильська актриса)

Лілія Корнілова (Заслужена артистка Російської Федерації)

іменинні дні і святі покровителі імені Лілія

Свята праматір Лія (Лілія) – за тиждень до різдва Христового в неділю (грудень 24

30)

В православних церквах Лілію хрестять іншими православними співзвучними іменами або нарікають ім'ям святої, день пам'яті якої ближче всіх до дати народження дівчинки.