Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАнфіса
870 Oracle

Анфіса: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Анфіса за походженням грецьке. За головною версією ім'я Анфіса утворено від грецького слова «анфос», значення якого перекладається як «квітка». При цьому саме ім'я Анфіса ніколи не було популярним в грецькій культурі і завжди користувалося попитом тільки в країнах переважно з російськомовним населенням.

українське жіноче ім'я Анфіса сьогодні зустрічається в нашій країні вкрай рідко, але ще значиться в переліку рейтингових імен (входить в 100 популярних жіночих імен). Має досить сильну енергетику і здатне наділити названу цим ім'ям дівчинку хорошим характером …

Ім'я Анфіса: Значення і характеристика
Походження імені АнфісаГрецьке
Сталося від слова«анфос»
У перекладі«квітка»
Трактування«квітуча»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята Анфіса Мантінейская

Популярність:Ім'я Анфіса останнім часом на занадто популярно і числиться лише на 86-88 позиціях в рейтингу популярних жіночих імен. Доводиться ж на 1-2 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Анфіска

Сучасні англійські аналоги:Анфуса, Антуза

Цікаве про ім'я Анфіса:У різних країнах ім'я Анфіса звучить по-різному. Наприклад, воно може звучати як Анфуса або ж Антуза.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення жіночого імені Анфіса обіцяє носительку багато хороших якостей. Серед їх величезної кількості самостійність, спокій, вміння контролювати власні емоції, цілеспрямованість, вроджений акторський талант, уява і розвинену уяву, наполегливість, справедливість і комунікабельність. Але разом з хорошими рисами можуть суліться і погані. Наприклад, примхливість, пунктуальність, надокучливість, нав'язливість, невміння приймати чужі точки зору, самовдоволення, упертість і конфліктність.

Проте, Анфіса, це завжди жінка з великою кількістю друзів, комунікабельна і часто дуже популярна в суспільстві . З такою приємно спілкуватися, з нею хочеться дружити, та й загальні справи з Анфісою теж можна вести. Правда, покладатися на неї в дійсно серйозних і відповідальних справах все ж не варто, бо вона може в будь-який момент псіхануть і кинути те, що з якоїсь причини у неї не виходить. Хоча знову ж таки, виявляється ця риса далеко не у всіх Анфіс. Тим більше, що характер багато в чому залежить від цілої купи факторів ...

Переваги та позитивні риси:цілеспрямованість, комунікабельність, чесність і справедливість, самостійність і незалежність, ініціативність, уяву, гумористичність, гарне почуття гумору і позитивний настрій, настирливість.

Анфіса погано відноситься долюдям із завищеною самооцінкою, до тих, хто жадає будь-що-будь довести свою думку, навіть якщо воно Не вірно, до людей несправедливим і занадто самовпевненим, і до тих, хто намагається над нею домінувати.

Характер імені Анфіса

характер імені Анфіса такий, що обіцяє дівчині, носительці цього імені, дуже багато хороших і одночасно поганих якостей, які всі разом створюють просто унікальну натуру. Анфіса одночасно і дружелюбна, і одинак ​​по натурі, вона справедлива і корислива, ніжна і прямолінійна, любить чесність, але при цьому маніпулює людьми. Подвійна натура, іншими словами ...

Крім усього іншого можна відзначити і той факт, що Анфіси в своїй більшості дуже самолюбні, і їхнє самолюбство часто змушує домінувати в них не найкращі якості. Спробуйте нагрубити Анфісі, висловити свою думку, з яким вона не згодна, почати критикувати її або просто сказати щось, чого вона не хоче чути – повірте, у відповідь ви отримаєте людини, з яким не те щоб спілкуватися, а навіть і поруч перебувати не захочеться.

А взагалі, говорити про характер імені або його носії досить важко, як і стверджувати що-небудь, адже насправді характер людини, як і його натура в цілому, залежать не тільки від імені та його енергетики, але і від купи астрологічних чинників і в першу чергу від виховання.

Раннє дитинство

в ранньому дитинстві дівчинка на ім'я Анфіса, це приблизний дитина, якого можна ставити в приклад іншим діткам. Вся її суть в дитинстві полягає в тому, що вона всіма силами намагається бути кращою для своїх батьків, бути дитиною, яким вони будуть пишатися. Слухається батьків у всьому без винятку, намагається робити все, що їй доручають на відмінно, ніколи не сперечається, що не грубить, не висловлює свою думку даремно і погоджується з усім, що їй скажуть батьки. Але варто помітити, що все це рано чи пізно призводить до того, що батьки починають хвалити її, а вона від похвали стає занадто самовпевненою і самодостатньою. Природно, це може перерости у великі проблеми.

Зате поряд з усім вищесказаним дівчинці Анфісі притаманне зазвичай і величезна кількість хороших якостей, які не названих вище: цілеспрямованість, безпринципність, слухняність, комунікабельність, красномовність, тактовність і дипломатичність, наполегливість і настирливість, працьовитість і готовність удосконалюватися. Ця дівчинка весь час працює над собою, весь час чогось добивається, до чогось прагне – це великий її плюс.

Підліток

в підлітковому віці це вже більш серйозна, але лінива і часто розчаровуються в людях представниця слабкої статі. Розумниця, красуня, здібна учениця. Її мінус – не вміє концентруватися на важливому, часто помиляється в прийнятті рішень і позбавлена ​​відповідальності. Звикнувши до вічної батьківської похвали, дивується з того, що хтось в класі краще неї. У підсумку це може призвести до розвитку особистісних комплексів, депресії, і навіть замкнутості.

Проте, Анфіса, це здібна учениця, талановита дитина, і просто підліток з відмінним характером. Якщо не зачіпати її самолюбство, то вона буде залишатися такою завжди. Промовиста, товариська, комунікабельна, має багато друзів і з усіма спілкується на рівних, ніколи нікому не грубить і намагається реагувати навіть на образи м'якою і без емоцій. Друзів у підлітка на ім'я Анфіса зазвичай багато, як і товаришів, і як і однодумців. До того ж, вона вміє викликати прихильність до себе людей і здатна маніпулювати людьми. Ну а влитися в довіру людині для Анфіси і зовсім не завдання – їй будь вже через деякий час починає довіряти.

Доросла жінка

дотепна, весела, здатна підтримати будь-яку тему, популярна у чоловічої половини і змінює кавалерів як рукавички – ось вона, яка, доросла дівчина на ім'я Анфіса. Друзів і подруг у неї багато, але вибирає таких, на тлі яких буде і зовсім самої справжньою королевою. Занадто самозакоханий, але приховує це. Обожнює бути в центрі уваги, але при цьому намагається не вести себе дуже зухвало.

Доросла Анфіса часто приймає критику і настанови в багнети, ніж та відлякує людей, але не хоче виправлятися. Вона вважає, що це інші повинні змінюватися, а не вона. Загалом, характер у дорослому Анфіси складний в усіх напрямках без винятку. Але зате у неї є задатки лідера, а це вже великий плюс. Вона схильна до лідерства, і вважає за краще маніпуляцію людьми замість довіри і поваги. Це людина, якій не важко влитися в довіру до іншої людини і змусити його робити все те, що їй потрібно. Анфіса майстерно маніпулює людьми, до того ж, в зрілості може почати ще і користуватися цим своїм даром заради досягнення цілей – заради користі.

Доля імені Анфіса

Доля імені Анфіса в любові, відносинах і як такої особистому житті настільки непередбачувана, що говорити про неї просто нерозумно. Але грунтуючись на відомій статистичної інформації, можна сказати зате, що Анфіса буде жити дуже насиченою особистим життям. І причина не в самому імені, а в тому, що дівчата з таким характером, який сулітся Анфіса, завжди дуже популярні у чоловіків.

Варто сказати і про те, що Анфіса в підлітковому віці може почати користуватися своєю популярністю і стати справжнісінькою «вбивцею закоханих сердець». Напевно ще в школі вона розіб'є серце як мінімум декільком хлопцям, а в міру дорослішання кількість розбитих сердець буде лише збільшуватися. При цьому сама Анфіса на нерозділене кохання або невдалі стосунки реагує вкрай негативно. Варто лише одному хлопцю дати їй відкоша, як вона піде в себе, обзаведеться комплексом і перестане бути такою яскравою, якою була до цього.

Зате зріла Анфіса, це вже жінка з зовсім іншими цілями в плані особистих відносин. Доросла Анфіса рано починає думати про заміжжя. Вона може відразу після закінчення інституту почати шукати собі потенційного чоловіка, з яким би завела сім'ю. Правда і тут є одне «але» — у неї такий складний характер, що витримати його зможе далеко не кожен сподобався їй чоловік.

Любов і шлюб для імені Анфіса

насамперед варто сказати про те, що приховані глибоко в Анфісі риси, такі як корисливість і жага матеріального достатку, можуть зіграти з нею злий жарт і перешкодити побудувати нормальні відносини. Анфіса може все своє життя витратити на пошуки чоловіка, з яким її чекав би матеріальний достаток, але в підсумку знайти його і швидко втратити, зрозумівши, що гроші у відносинах далеко не так важливі, як почуття, щирість і взаєморозуміння. Саме тому-то перший шлюб Анфіс зазвичай і стає невдалим.

Пізніше, вже в глибокій зрілості, Анфіса все ж знайде собі такого чоловіка, з яким їй буде комфортно в моральному, фізичному і психологічному планах, але з часом вона все одно охолоне до нього, що позначиться на відносинах в цілому. Анфіса, розлюбити свого чоловіка, це дуже вимоглива жінка, з якою її чоловікові буде дуже дискомфортно перебувати поруч. Вона може почати вимагати від нього занадто багато, почати критикувати його на дрібниці, грубити йому, всіляко домінувати – таке витримати здатний далеко не кожен.

Але зате в цілому Анфіса, це хороша дружина і господиня. Якими б не були відносини, а в її будинку все одно завжди буде чистота, а чоловік завжди буде нагодованою і чистеньким, доглянутим і охайним. У такий в будинку ніколи не буде бруду і безладу, та й гості будуть в ньому бувати досить часто. І взагалі, дружина-Анфіса, це щастя ...

Анфіса як Мати

Важко сказати, який матір'ю судилося стати жінці, яка отримала при народженні ім'я Анфіса. Але одне можна точно сказати – поганою мамою вона просто не здатна стати. Ну не може так веселий, добрий, цілеспрямований і відповідальна людина стати поганим батьком. До того ж, напевно Анфіса з раннього віку буде мріяти про дітей, а значить і присвятити всю себе їм теж зможе – а така людина точно не може бути поганою матір'ю.

Дбайлива, уважна, ніжна, м'яка, чесна, віддана, вірна і чуттєва – ось яка Анфіса, яка стала матір'ю. Вона напевно всю себе присвятить дітям, віддасться їм цілком і повністю. Така мама ніколи не залишить своїх діток без уваги і любові, завжди подбає про них, вислухає, перейметься проблемами, порадить і допоможе. Правда, сідати їй на шию діткам все ж не варто, бо тоді вона може зірватися в прямому і переносному сенсах.

До речі, якщо вірити статистичним даним, то все Анфіси мріють про синів. До чого це? Та до того, що швидше за все саме до сина вона буде відчувати особливо теплі почуття.

Сумісність Анфіса c чоловічими іменами

Питання сумісності імені Анфіса з чоловічими українськими назвами складний в розумінні, але вже має кілька розкритих факторів. Зокрема, вони стосуються зв'язку з чоловіками ...

Найбільш сприятливими для почуттів, пристрасті і любові вважаються: Борис, Дмитро, Ігор, Казимир, Роберт, Федір, Ярослав, Платон, Максиміліан, Микита, Гліб, Артур.

Найкращими варіантами імен для хлопчиків в плані шлюбу будуть: Гнат, Кирило, Клим, Севастян, Соломон, Фома, Ельдар, Павло і Михайло.

Небажані найменування: Тарас, Фрол, Харитон, Панкрат, Єрмолай, Юхим, Адріан, Азарий, Модест, Семен, Руслан, Костянтин.

Взаємовідносини з представниками протилежної статі у Анфіси можуть складатися дуже непросто. По-перше, у неї складний характер, через якого зблизитися з нею не так вже й легко. По-друге, Анфіса «наркоманка різноманітності», і їй швидко набридають хлопці, особливо нудні і нудні. Ну а по-третє, важко зрозуміти, що взагалі потрібно цій дівчині – та й сама вона навряд чи до зрілості буде розуміти, чого хоче і чого чекає від відносин з хлопцями.

Число імені Анфіса

Число імені Анфіса по нумерології – 5. Ну і варто відзначити той факт, що енергетика і як таке трактування числа «п'ять» як раз-таки і визначає сутність Анфіси. Анфіса, як і всі люди-п'ятірки, обожнює пригоди, жадає пізнавати якомога більше нового і цікавого, ніколи не зупиняється в розвитку і постійно вдосконалюється. Плюс, їй, як і всім «п'ятірок», притаманна успішність, владність, впливовість, і дар переконання.

«П'ятірки» в своїй більшості владні і дуже самолюбні особистості – Анфісі ж судячи з усього ці риси теж притаманні . Точно також притаманні цим людям і такі риси як справедливість, чесність, вірність і відданість, цілеспрямованість і працелюбність. Іншими словами, Анфіса, це завжди яскравий приклад того, яким повинен бути людина числа «п'ять».

А ще люди числа «5» прогресивні, спритні, ініціативні й активні, мають відмінне уяву і здатні фантазувати так, як ніхто інший. Анфіса ж все це теж притаманне, і вище про це ми вже говорили. Норовливі, не визнають нічиїх авторитетів, на все мають свою думку, не мають стадних рефлексів і незалежні у своїх судженнях – ось вони які, люди «п'ятірки».

Формула обчислення числа імені Анфіса:А (1) + Н (6) + Ф (4) + І (1) + С (1) + А (1) = 14 = 1 + 4 = 5

Астрологічна символіка імені Анфіса

  • Камінь -талісман – Аквамарин.
  • Планета-покровитель – Венера.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Анфіса – Бик і Лань.
  • Рослинний символ – Незабудка.
  • Кращий зодіак – Телець і Терези.
  • Число Анфіси – 5.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Анфіса

Анфіса Резцова – радянська і російська біатлоністка і лижниця

Анфіса Чехова – ро ссійская телеведуча, співачка і актриса

Анфіса Петрова – оперна співачка

іменини дні і святі покровителі імені Анфіса

Свята Анфіса Мантінейская

липень 27, серпень 9

Свята мучениця Анфіса Нова

серпень 27, вересень 9

Мучениця Анфіса Римська

грудень 8, грудень 21

Свята Анфіса Омонійская

квітень 12, квітень 25