Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаІрина
868 Oracle

Ірина: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Ірина за походженням давньогрецьке. Швидше за все походить від імен «Eirene» (Ейрена), що належало давньогрецької Богині мирного життя. Буквальне трактування значення цього імені звучить як «мир і спокій». Хоча є й інші версії, але в Україні вони не користуються авторитетом.

Ім'я Ірина сьогодні користується популярністю на території всієї Російської Федерації, України і Білорусії. А причина попиту проста – вона полягає в хорошій значущості, символіці, і сумісності зі знаками Зодіаку і більшістю чоловічих імен …

Ім'я Ірина: Значення і характеристика
Походження імені Іринадавньогрецьке
В корені«Eirene» (Ейрена )
Буквальна трактування«мир і спокій»
Ангел хранитель і покровитель імені:Ірина Македонська (великомучениця)

Популярність:У рейтингу популярних імен Ірина займає 31-33 позиції. За статистикою припадає на 8-11 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Іра, Іринка, Іріша

Сучасні англійські аналоги:Іріні, Ірена, Аріна, Орина

Цікаве про ім'я Ірина:в Україні, Україна і Білорусії ім'я Аріна вважається родинним іменем Ірини. Закордоном же популярні похідні форми, які звучать як Ірена і Ірен.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Ірина по головною версією обіцяє носительку такі риси характеру як життєрадісність, цілеспрямованість, активність, непосидючість, працьовитість і твердість. На противагу ж цим рисам сулятся і такі як незалежність, прямолінійність, волелюбність і самостійність. Носительки жіночого імені Іра в своїй більшості є власницями аналітичного складу розуму і розважливості. Вони в усьому покладаються виключно на логіку і розум, а ось емоції і неконтрольовані почуття цим дівчатам чужі.

До речі кажучи, вихованню Ірини піддаються насилу. Так що, батькам Іринки доведеться неабияк попітніти, виховуючи з неї нормальної людини. Втім, носії імені Ірина дуже залежні від оточення і атмосфери, а не тільки від того, якими факторами приділяється увага в процесі виховання ...

Переваги та позитивні риси:доброзичливість, весела вдача, оптимістичність і позитивний настрій, готовність веселитися і діяти, активність і здатність знайти вихід навіть з такої ситуації, з якої нормальній людині ніколи не вибратися сухим.

Ірина погано відноситься долюдям негативним, нудним і нудним. Вона цінує в людях позитив і оптимізм, і ніколи не буде тримати біля себе людину, сіє негатив. Більш того, вона може дуже різко і грубо відгукуватися про таких людей, ображати їх критикою і ображати.

Характер імені Ірина

характер імені Ірина – параметр, досліджувався свого часу величезним числом дослідників, але так і не піддався повній розшифровці. Хоча деякий успіхи у дослідників все ж були – зокрема, головний свідчить про те, що характер дівчинки з ім'ям Ірина повинен бути цілком терпимим, неприборканим, складним, непередбачуваним, але терпимим. З такою безумовно важко ужитися, але можна, та й потрібно – такий вже характер імечко, і таке вже він обіцяє носительці цього ймення.

Ще один важливий момент – характер цього найменування передбачає наявність у його носії неймовірною спраги бути першою у всьому без винятку. З одного боку, це добре, але з іншого, в залежності від впливу астрологічних чинників, характер може виявитися в результаті таких, що Ірина буде готова на все заради лідерства, навіть не зрада або обман. Втім, це лише теорія, що має право на існування, але не має стовідсоткових підтверджень.

Раннє дитинство

Ірина, це в ранньому дитинстві дуже гучна, непосидюча, допитлива, невгамовна, непередбачувана малятко, в якій вирують риси справжнісінького балуваних і розбійника. Значення тут обіцяє стільки «пацанськи» якостей, що іноді складається враження, ніби вона «пацанка», але ніяк не дівчинка. Ірина не може сидіти без діла, вічно придумує собі заняття та ігри, не нудьгує, не сидить на місці, непосидюча і непостійна – батькам з нею буде дуже непросто, по крайней мере в дитинстві. Все зміниться тільки в підлітковому віці, і то, багато чого буде залежати від вплив астрологічних символів.

Ну а до цього Ірочка не перестане гратися і веселитися – зате завдяки цьому, у неї багато друзів серед однолітків, і багато в ще дошкільному віці вважатимуть її лідером, людиною, якого потрібно слухатися і поважати. Що ж стосується розвитку особистості, так тут все погано – Ірина, через свою непосидючість не здатна вчитися чогось, бо навчання передбачає зосередження, якого у цієї дівчинки просто немає. Хоча, в майбутньому все може змінитися, і значення імені в цих змінах буде грати далеко не останню роль ...

Підліток

Підлітковий етап подарує дівчинці з ім'ям Ірина чимало нових якостей і характеристик – це і серйозність, і розсудливість, і одночасно легковажність з непередбачуваністю, і товариськість, і дружелюбність, і добродушність, і доброзичливість. З навчанням все у цієї дівчинки буде як і раніше – ну не вміє Ірина концентруватися, не вміє сидіти на місці, в нескінченному русі.

Зате взаємини з однолітками, як і в ранньому дитинстві, на висоті – з нею хочуть спілкуватися все навколо, та й викладачі, навіть незважаючи на неуспішність спілкуватимуться з нею досить добре, і за це потрібно знову ж дякувати значення цього іменоформи. У суспільному житті школи така зможе здатися себе дуже непогано – організаторські здібності, лідерські якості, чудова фантазія, відмінне уяву, все це зіграє їй на руку, і більш того, під впливом знака зодіаку і стихійного покровителя може посилитися вже після досягнення дорослого етапу життя.

Доросла жінка

У дівчинки, названої такий іменний варіацією як Ірина, вже на дорослому етапі можуть зародитися якості, про які багато хто тільки мріють – це енергійність, лідерські задатки і організаторські здібності, самодостатність, самовпевненість, незалежність в плані суджень, принциповість, рухливість, вимогливість, обов'язковість і уважність. Дорослої дамочки Ірі значення подарує все те, чого не вистачало на ранніх стадіях життя, і це факт. Єдине, в чому можуть виникати проблеми, це особисте життя ...

Доля імені Ірина

доля імені Ірина в стосунках і особистого буття така, що передбачає в кінці кінців щасливе сімейне життя в оточенні уваги, любові і турботи. Але спочатку цьому передуватиме інше – з дитинства це ж непосидюча і непередбачувана малятко, і вже в підлітковому віці непосидючість і непередбачуваність почнуть позначатися на відносинах з хлопчиками. Саме тому-то доля і обіцяє цій дівчині початкове мінливість у відносинах і любові – вона не зможе тривалий час зустрічатися з одним хлопчиком, їй весь час буде здаватися, що друга половинка нудна, така вже доля дівчини з ім'ям Ірина.

те ж саме повинно по ідеї переслідувати Іру і по ходу всього її житія, до того моменту, поки вона не досягне повноцінної зрілості, і коли нарешті почне собі шукати не одного, а справжню другу половинку – така вже доля, дарующаяся сім найменуванням.

Вже в дорослому житті доля може обдарувати реально щасливим шлюбом і щирою любов'ю. Сама ж Ірина може стати зразковою матір'ю і зразковою дружиною, такий, про який мріє кожен чоловік. Єдине «але» полягає в тому, що вона не створена для ведення господарства – ніколи не полюбить бути домогосподаркою, її життя, це нескінченна дорога і вічний рух, і перебування в чотирьох стінах, явно не її доля.

Любов і шлюб для імені Ірина

Ірина – любителька зіграти в любов, як в романах. Вона може дарувати своєму супутнику тепло і ніжність, але в душі, при цьому, відчувати самотність. Їй до душі залицяння і легкий флірт, а ось до глибоких і сильних почуттів вона ставиться з обережністю. Вона може дуже довго придивлятися до чоловіка, який претендує на роль її чоловіка. Чесність, відкритість, надійність і романтичність – ось що для неї важливо в чоловікові найбільше.

Іра дуже турботлива, вірна і абсолютно безкорислива чоловіка. Але присвятити себе сім'ї на всі 100% у неї, на жаль, не вийде. Улюблена робота важлива для неї, менше ніж сім'я, але все ж вона забирає час. Їй не завжди вдається відразу навчитися вести домашнє господарство і створювати затишок. Іноді причина криється не в нестачі часу, а в її ліні. Але то кількість любові і тепла, що отримують від неї її рідні, робить ці мінуси практично непомітними.

Ірина потребує підтримки чоловіка, адже їй дуже важливо відчувати себе потрібною, через це можлива сухість, неуважність або жорсткість чоловіка завдають їй біль. А ось незалежність Іри, притаманна всім носительку цього імені без винятку, ніяк не стосується сім'ї, адже вона готова в ній розчинитися, продовжуючи дбати і дарувати ласку дружину і дітей.

Ірина як Мати

Ніхто не може з упевненістю передбачити, як саме Ірина сприйме материнство, однак такі якості, як турбота і ласка говорять про те, що поганою матір'ю вона не стане точно . Подібно Квочкою, вона буде піклуватися про своїх малюків. Вона буде дарувати їм стільки тепла, ніжності і любові, що діти будуть в захваті навіть лише від усвідомлення того, що вона їх мати.

Що до любові до дітей, так до хлопчика і дівчинку вона може ставитися по- різному. Трішки більше часу вона може проводити з дочкою, адже в ній вона бачить свою послідовницю і майбутню берегиню вже її власного сімейного вогнища. А ось ставлення до сина у неї буде трохи іншим. Без уваги вона його не залишить, це ясно, але і особливої ​​любові до нього не буде відчувати, адже вважатиме, що його вихованням повинен займатися чоловік, батько, а не жінка.

Ірина захоплюється різними видами спорту і всіма силами намагається прищепити любов до спорту і своїм чадам. Вона любить гуляти з дітьми, швидше за все буде намагатися по повній розвивати в дітях любов до мистецтва і творчості, і що не менш важливо, вона зробить все для того, щоб її діти, що син, що дочка, ні від кого не залежали.

Сумісність Ірина c чоловічими іменами

Питання сумісності з іменами протилежної статі давно обговорюється серед дослідників, але має і кілька вже доведених і Необговорювані факторів. Так, відомо, що ідеальне поєднання в плані почуттів може бути у Ірини тільки в парі з Августом, Віленом, Ростиславом, Максиміліаном, Спартаком, Савелієм, Дмитром або Леонідом.

з іменованими такими варіаціями як Авраам, Лев, Ельдар, Кондрат, Гнат і Іполит, може бути побудований міцний і по-справжньому щасливий шлюб .

Костянтин, Федір, Ернест, Рем, Устин – з такими найкраще і зовсім не зв'язуватися, бо нічого доброго все одно не вийде .

Взаємовідносини з чоловіками, це в даному випадку досить складна тема – Ірина з працею йде на контакт з чоловіками, не довіряє їм, принаймні у більшості Ірин справа йде саме так. Зате є один важливий момент – зміниться і стане зразковою матір'ю, коли її наздожене момент заміжжя, а цим похвалитися може далеко не кожна сучасна дівчина.

Число імені Ірина

Число імені Ірина по нумерології — 9. Цифру 9 Не з проста називають числом досконалості і успіху. Його підопічним везе по життю, вони практично завжди досягають вельми високого соціального статусу, а також матеріального благополуччя. Дев'ятки — вельми творчі особистості з прекрасним смаком, розвиненою уявою і інтуїцією, і ще широким кругозором. Серед них чимало по-справжньому відомих і видатних особистостей.

Дев'ятки-справжні заводили в компанії друзів, вони дуже привабливі і товариські, романтичні і мрійливі, — це цілеспрямовані і ділові особистості, з максимально високими вимогами. Дев'яток також відрізняє влюбчивость, щирість у стосунках і чесність. Однак їх влюбчивость може бути короткочасною, бо їхні почуття дуже швидко остигають. Романтика і що-небудь цікаве допоможуть освіжити їх закоханість.

Підопічні числа 9 — це ще і високоінтелектуальні і розумні люди з розвиненою інтуїцією і проникливістю, проте їх надмірна мрійливість може відвести їх з реальності в світ ілюзій. Поруч з 9-ми повинні бути люди, з якими вони зможуть ділитися думками, мріями, враженнями, адже їм так потрібне спілкування, щоб не зануритися в світ своїх фантазій з головою. Найчастіше вони захоплюються релігією, історією та містикою.

Формула обчислення числа імені Ірина:І (1) + Р (9) + І (1) + Н (6) + А (1) = 18 = 1 + 8 = 9

Астрологічна символіка імені Ірина

 • Камінь-талісман – Агат і Опал.
 • Планета-покровитель – Венера.
 • покровительствующая стихія – Земля.
 • Тваринний символ носія імені Ірина – Сова і Терміт.
 • Рослинний символ – Конвалія.
 • Кращий зодіак – Телець.
 • Число Ірини – 9.
 • Символічний метал – Мідь.
 • Щасливий день – п'ятниця.
 • Ідеальний сезон – Весна.
 • Рік — Тигр.

Відомі люди з іменем Ірина

Ірина Бугримова – (перша жінка-дресирувальниця хижаків)

Ірина Богачова – (співачка Маріїнського театру)

Ірина Архипова (співачка Великого театру)

Ірина Хакамада ( політик)

Ірина Муравйова (актриса)

Ірина Родніна (радянська фігуристка)

Ірина Чащина (гімнастка)

іменини дні і святі покровителі імені Ірина

Мучениця Ірина

квітень 16, квітень 29

Праведна Ірина

травень 13, травень 26

Преподобна Ірина Каппадокійська

липень 28, серпень 10

Мучениця Ірина

вересень 18, жовтень 1