Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЕмілі
580 Oracle

Емілі: значення імені, характер і доля

Англійське ім'я Емілі (від лат. Aemulus), відоме в інших культурах під видозміненими формами на кшталт Емілія, Айміл, Емма, і Емілія, сьогодні популярно в багатьох країнах Європи. Причиною є позитивне значення, а походження є важливим його чинником. Ну а ми розберемося детальніше і з важливістю, і з супутніми питаннями ...

Як впливає значення імені на долю: карма

Варто сказати, що нарікають таким чином дівчинці незрівнянно пощастить. Значення імені Емілі обіцяє в основному позитивні якості, хоча є і такі як хвалькуватість з неуважністю. Правда, хвастощі не завжди буде грати безпосередньо негативну роль – іноді воно допоможе налаштувати на позитивне ставлення навколишній світ.

За доданню, дівчина, іменована так, має спокійний і образливий характер. Її буде тягнути до самотності, але часом тяга буде змінюватися бажанням спілкуватися з розвиненими і дорослими людьми.

Ця чутлива і образлива натура буде вкрай негативно ставитися до несправедливості, особливо, коли буде стосуватися її саму. Батько, несправедливо покарав її, може виявитися людиною, на якого зачаїться велика образа. Легке злопам'ятність може виявитися тим самим гачком, за який і зачепиться дитяча образа.

Дівчинка виросте оптимістичною особистістю, природженим коміком, з хорошим уявою і умінням фантазувати, але все може змінитися в лічені хвилини, якщо місце буде мати образа . Кривдникові НЕ пощастить – ображена Емілі може в будь-який момент пуститися в агресію і злопам'ятність, помститися за скоєне їй зло.

Що стосується розумових здібностей, то тут все ідеально. У підлітковому віці почнуть розкриватися всілякі таланти – все хапається на льоту, навчання дається легко, є бажання розвиватися і вдосконалюватися, але є манера наслідувати, притому, навіть тим, кому наслідувати не варто.

В особистому житті непросто – трепетно ​​поставиться до вибору обранця, ніж та кидає у шок більшість потенційних «залицяльників». Втім, її улюбленим стати простіше, ніж подругою.

Любов до дітей зіграє на руку чоловічої статі – до хлопців у неї складеться ставлення, ніби вони діти, а тому буде доглядати за обраним чоловіком, обожнювати його, любити і занурювати в ласку.

Астрологічна символіка ім'я Емілі

  • Камінь-талісман – Котяче око і Яшма.
  • Планета-покровитель - Венера .
  • стихією ім'я Емілі - Вода .
  • Кращий зодіак – Риби.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон - Зима .