Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаБелла
361 Oracle

Белла: значення імені, характер і доля

Жіноче українське ім'я Белла є двійником іменоформи зарубіжного походження, але має на відміну від нього слов'янські корені і володіє інший значимістю, хоч і обіцяє теж унікальні якості іменується їм дівчині. Наділяє відмінною сумісністю з багатьма іменоформамі і знаками зодіаку, і здатне впливати на долю ...

Як впливає значення імені на долю: карма

Російськомовна версія цього імені походить від слів « біла » і « світла », і вважається чисто слов'янським. Дослідники довгий час поділялися на кілька команд щодо думок про значенні імені Белла, але коли розібралися з походженням, прийшли до єдиної версії, що говорить про те, що головними розпізнавальними рисами характеру іменується так дівчинки є такі як допитливість, енергійність, чутливість, врівноваженість.

У дитинстві демонструє неймовірну доброту душі і чисту щирість. Вона легко знаходить спільну мову з дітьми, спілкується з однолітками при першій нагоді, весь час чимось зайнята, дієва і енергійна. Але балуваною назвати її не можна – слухняна і підпорядковується батькам, поважає батьківське думка і навіть на покарання реагує вкрай позитивно. Готова нескінченно жертвувати власними витівками та ідеями заради досягнення цілей іншими дітьми, вважає головною метою – допомога нужденним в ній. Але це одночасно і мінус – комунікабельна і популярна в колі друзів, але такі жертви призводять до накопичення великої кількості нездійснених мрій, про що вона шкодує і в результаті впадає в депресію. Її матері з батьком потрібно виправляти цю ситуацію в ранньому віці, інакше в майбутньому це буде постійно приносити їй чимало страждань і бід.

В школі негараздів у цей дівчата поменше. Вона виконавча, обов'язкове і робить будь-яку справу не поспішаючи, так, щоб не помилитися і не напартачив. Нікуди не спізнюється, має таку рису як пунктуальність, уважна і дуже відповідальна. Будь-яка справа, за яку береться, доробляє до кінця, не кидає розпочате на півдорозі і завжди досягає поставленої мети. Єдине, чого їй не вистачає, це наполегливості і напористості, лідерських задатків. Вона навіть думка своє про будь-кого боїться висловити прямо в обличчя, навіть у випадках, коли це необхідно. Чи не зарозуміла, що не самолюбні, але знає собі ціну і не дозволить принизити себе. Це ім'я новонародженій дитині дарує проникливість, якій немає ні у кого.

Доросле життя Белли переповнена спілкуванням і новими знайомствами. Вона із задоволенням йде на контакт, готова спілкуватися з усіма без винятку, приємна і ніколи не нагрубити людині без приводу, та й з приводом намагається стримувати себе. Єдине, коли не може стриматися, це при доказі правоти в будь-якому питанні, в якому вона впевнена на сто відсотків в особистому правоті. А ось в роботі і зовсім все супер – працьовитість і цілеспрямованість не дозволять їй залишитися в низах кар'єрних сходів. Обов'язково підніметься вгору і займе лідерську позицію, при цьому, досягає успіху виключно своїми силами, не користю, необманом, і ні в якому разі не зрадою. Та й гроші для неї не сенс кар'єрного зростання, а лише побічний ефект – головна мета в самореалізації.

Заміж вийде тільки по любові, при цьому обмежень немає – будь то невдаха, ледар, владний чи навпаки поступливий чоловік, якщо вона його любить, значить буде поруч до останнього. Але ніколи не пробачить зради. Хоча може і м'якше до цього ставитися, в залежності від впливу пори року ...

Сумісність Белла c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Белла з такими чоловічими найменуваннями як Адріан, Азарий, Аскольд, Богдан, Костянтин, Устин, Харитон, Тадей, Яків, Ернест. Тут є всі шанси на створення міцних і довговічних відносин з усіма звідси витікаючими наслідками (сім'я, діти і т.п.).

Борис, Макар, Гордій, Гліб, Альфред і Варлаам — з такими можна теж побудувати хороші відносини, їх будуть переповнювати пристрасть і почуття, але це буде не на довго, адже фортеці тут просто немає.

А з Платоном, Ярославом, Дем'яном, Антоном і Наумом, союзу і зовсім краще не створювати, бо нічого доброго все одно не вийде, а дні будуть переповнені ревнощами, сварками, скандалами і розбіжностями.

Астрологічна символіка імені Белла

  • Камінь-талісман – Білий Агат .
  • Планета-покровитель - Прозерпіна і Уран .
  • стихією - Повітря .
  • Тваринний символ носія імені Белла – Лань.
  • Рослинний символ – Лілія.
  • Кращий зодіак - Діва .
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон - Літо .

Відомі люди з іменем Белла

Бела Шенді – виконавиця пісень

Бела Белослава – дружина короля Владислава, сербка