Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАгнеса
1091 Oracle

Агнеса: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Агнеса за походженням давньогрецьке. У перекладі може означати «ягняти». За головною версією походить від грецьких слів «Hagne» або «Hagnos». Хоча в переносному сенсі його значення трактується це ім'я як «чиста», «непорочна» і «цнотлива».

Ім'я Агнеса сьогодні є одним з найпопулярніших і зустрічається не тільки в Україні і прилеглих європейських державах, а й далеко за кордоном. Однак воно досі залишається загадкою в плані енергетики і значення …

Ім'я Агнеса: Значення і характеристика
Відбуваєтьсявід грецьких слів «Hagne» або «Hagnos»
Буквальний переклад«ягня»
Трактування«чиста», «непорочна», «цнотлива»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята Агнеса

Популярність:У рейтингу популярних українських жіночих імен ім'я Агнеса займає мало не останні позиції. Доводиться максимум на 3 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Агнесс, Агнесска, Ага, Агня, Ася

Сучасні англійські аналоги:Агнія, Агнесс, Агна

Цікаве про ім'я Агнеса:ім'я Агнеса не дуже популярно в країнах з російськомовним населенням. в Україні, Україні і Білорусії переважно популярні похідні імена-синоніми.

Як впливає значення імені на долю: карма

Астрологи сходяться на думці, що значення імені Агнеса обіцяє носительці хороший жіночний характер. Притаманні Агнеса зазвичай такі якості як сором'язливість, боязкість, спокій і незалежність. Це зазвичай допитливий і некапризну людина. Уважна, любить працювати, слухняна і різнобічно розвинена. Вміє концентруватися, не кидається на пошуки пригод і не бере участі в галасливих заходах.

Агнеса може присвятити всю себе і своє життя лише тому, щоб удосконалювати і поліпшуватися. Все, що турбує цих жінок, це власний внутрішній світ, самодостатність і усвідомлення власної важливості. Іншими словами, Агнеса хоче бути корисною ...

Переваги та позитивні риси:працьовитість, концентрація, цілеспрямованість, готовність йти до мети напролом і здатність досягати поставлених цілей незважаючи ні на які перешкоди, впевненість в собі і рішучість, ініціативність.

Агнеси погано ставляться дозрадникам, слабким в моральному плані людям, невпевненим у собі і хитрим особистостям, людям, які користуються чужими слабкостями заради досягнення власних цілей ...

Характер імені Агнеса

Характер імені Агнеса такий, що передбачає наявність таких якостей у носії, як мовчазність, безпринципність, поступливість, поступливість, доброта, добропорядність, практичність, вразливість, образливість, чутливість, сприйнятливість, любвеобильность, прямолінійність, нерішучість і чесність. Характер названої ім'ям Агнеса дівчата передбачає наявність великої кількості друзів і відсутність недоброзичливців. Характер Агнеси ніколи не дозволить їй зрадити близьку людину або обдурити одного, не дозволить їй і скористатися будь-чиєї слабкістю заради досягнення своєї мети. Характер цієї дівчинки поступливий і порядний, такі завжди надходять тільки по совісті, не вдаючись до обману, інтриг або чогось аналогічного.

А ще характер названої ім'ям Агнеса дівчата передбачає хороші відносини з батьками, уважність і дбайливість. Агнеса ніколи не залишить без уваги батька і матір, прив'язана до них, намагається допомагати чим може, не залишати їх на довго. Агнеса ідеальна дочка і зразкова дружина в майбутньому. Її характер не дозволить їй вирости егоїстом, вона завжди буде всю себе присвячувати близьким і рідним людям. Хоча знову ж таки, все це лише теорія, і яким буде характер насправді, передбачити складно.

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві у дівчинки, над якою протегує значення і енергетика жіночого імені Агнеса, може бути неймовірно добрий і чуйний характер. У цієї дівчинки ніколи не будуть виникати проблеми з батьками або спілкуванням з однолітками, вона позитивна, оптимістична, мовчазна, добра і щедра, безпринципна, слухняна, доброзичлива і добродушна.

Значення цього імені може обдарувати ангельської натурою навіть ту, в генах якої є агресія і запальність. Безпринципність, доброта, доброзичливість, оптимізм, життєрадісність, мовчазність, розсудливість, непритаманна діткам в ранньому дитинстві, планомірність, весела вдача і допитливість – і навіть все вищеперелічене, і то, ще не є повним переліком того, чим може обдарувати значення цієї іменної форми. Агнеса дивовижний дитина, спраглий уваги і любові, турботи, але не кличе до них зухвалою поведінкою або пустощами.

Талановита фантазерка, любителька пригод і нових вражень, але при цьому веде себе максимально стримано і правильно. У названій іменем Агнеса дівчинки в дитинстві практично немає недоліків. Єдиний її мінус в поведінці, це нейтральність, що робить її непомітною для суспільства. Через це у Агнеси може бути мало друзів в дитинстві. Але все це тимчасово – значення в майбутньому обов'язково змусить домінувати в ній комунікабельність і привітність, здатні виправити цю проблему раз і назавжди. А ще у цієї дівчинки відмінне терпіння, що рідкість для дітей і зовсім ...

Підліток

У дівчинки підлітка, якій при народженні батьки вирішили дати рідкісне гарне ім'я Агнеса, може бути не менш ангельська натура, але вже не така, про який йшлося вище. Агнеса підліток, над якою протегує значення цього імені, це красномовна, комунікабельна, в більшості випадків, привітна, чуйна, добра, добродушна, відкрита дівчина, особистість, від якої просто не можна не бути в захваті. Її фантазія і розвинена уява, а також, творчий потенціал і красномовність, посприяють особистісному становленню та популярності в суспільстві. Підросли Агнеса може стати популярною серед однокласників дівчинкою, що не лідером, але яскравою персоною, до думки якої все і завжди обов'язково прислухаються, незалежно від ситуації. Плюс, значення може нагородити її здатністю адаптації ...

Агнеса прекрасний співрозмовник і друг, вона віддана і вірна, надійна, відповідальна, виконавча і обов'язкова, ніколи не здається і всі справи доводить до кінця. Такий можна доручити будь-що, будучи впевненим у тому, що вона закінчить справу, незважаючи навіть на виникаючі перешкоди. Цілеспрямований і напориста, але трохи нерішуча – їй у всьому потрібен поштовх.

Уміє вибирати друзів, добре розбирається в людях і нікого не ідеалізує. При цьому приймає людей такими, якими вони є, не намагається нікого змінити. Позитивно мислить і дотримується у всьому оптимістичної точки зору. Також у цієї дівчинки і в навчанні, і в стосунках з людьми, і в рішенні будь-яких завдань.

Доросла жінка

Що до досягла зрілості дівчини, над якою протегує значення ймення Агнеса, так це і зовсім інша людина, унікальний, з унікальною натурою і дивним характером. Головний же величезний плюс натури Агнеси, це її товариськість. Вона може підтримати будь-яку тему без винятку, легко підлаштовується під атмосферу в суспільстві, відмінний співрозмовник, вміє співчувати. А ще чуйна, ніколи не відмовить у допомозі, навіть мало знайомій людині, обов'язково допоможе, якщо не ділом, то радою. У таких найчастіше з усіма добрі стосунки, та й недоброзичливців, як то кажуть, «раз-два та й усе». Ідеальний друг і товариш.

На жаль, лідерських задатків у жінки з ім'ям Агнеса швидше за все не виявиться, значення їх не обіцяє. Але зате Агнеса відмінний співробітник і відповідальний працівник, вона в будь-якій сфері праці буде показувати себе з кращого боку, надійна, відповідальна, виконавча, працьовита. А її здатність визначати добро і зло в людях, допоможе їй ще й обзавестися ідеальним оточенням.

Вона нерішуча, недовірлива, боязлива, може боятися висловлювати свою думку на публіці і соромитися своїх почуттів, але при цьому завжди намагається бути в центрі уваги, намагаючись таким чином перебороти саму себе. Це людина, що завжди прагне до ідеалу, до самовдосконалення. Що не менш важливо, Агнеса людина слова, завжди виконує свої зобов'язання і намагається тримати обіцянки. Така ніколи не підведе і в будь-якій ситуації зробить обіцяне.

Доля імені Агнеса

Доля імені Агнеса така, що передбачає не надто насичене особисте життя. Дівчина, яка отримала ім'я Агнеса, дуже перебірлива і зв'язується тільки з чоловіками, які відповідають її вимогам. Боротися з недоліками обраного чоловіки Агнеса навряд чи почне. Її доля передбачає довгий пошук другий справжньої половинки чоловіки, який буде відповідати їй своїми звичками і звичками. До того ж, Агнеси добре розбираються в людях, а значить і зв'язуватися з самого початку невідповідним чоловіком не стануть. Доля у таких жінок непроста, і по доданню, може принести чимало сюрпризів.

Взагалі ж доля імечко Агнеса передбачає підсумкове становлення хорошою матір'ю і зразковою дружиною. Агнеса, це людина позитивний, відданий і вірний, своєму чоловікові вона підкориться цілком і повністю. А плюс, доля Агнеси, стати відмінною домогосподаркою і присвятити всю себе гармонії в родині.

Але варто відзначити і те, що перший шлюб Агнеси, як передбачає доля, може виявитися недовговічним і невдалим. Хоча знову ж таки, все це тільки теорія.

Любов і шлюб для імені Агнеса

Агнеса може довгий час жити на самоті, на балуючи себе навіть простими і зобов'язуючими ні до чого відносинами. Ця жінка може довгий час займатися собою, самовдосконалюватися, поліпшуватися, розвиватися, досягати своїх цілей. Швидше за все тільки в зрілому віці почне замислюватися про заміжжя, і то, заміж за першого ж чоловіка, в якого закохається вона не піде.

Заміж піде тільки через те чоловіка, який буде відповідати всім її критеріям і вимогам. На жаль, важко сказати, які точно вимоги будуть у Агнеси щодо потенційного чоловіка. Але одне можна сказати точно: він ні в якому разі не повинен зазіхати на її свободу. Найменші посягання на її свободу і незалежність можуть відлякати її.

Зате чоловікові, який буде поважати її переваги, особистий простір, захоплення, ініціативи та досягнення, вона присвятить всю себе цілком і повністю. Тоді в шлюбі вона стане відмінною дружиною, дружиною, про яку можна лише мріяти: уважною, турботливою, ніжною, відповідальної і обов'язковою. Але не варто розраховувати, що вона стане «побутової рабинею» — такого Агнеса точно не допустить.

Агнеса як Мати

Важко сказати, якою буде матір'ю та чи інша жінка по імені Агнеса. Але можна з упевненістю на сто відсотків заявити про те, що вона точно не буде поганою матір'ю. Ну не може такий відповідальний, обов'язковий, уважний, розважливий і пунктуальний чоловік бути поганим в такій справі як материнство. Можливо Агнеса і не присвятить всю себе дитині, і не стане жертвувати своїми цілями заради власного чада, але і ігнорувати дитя вона теж не буде. Той мінімум, який повинна дати своїй дитині кожна мати, вона точно дасть.

Акуратна, розважлива, обережна, серйозна, пунктуальна, добра і товариська – ось вона яка, мати на ім'я Агнеса. Чи буде достатньо цього дитині, сказати складно. Але зате цього точно буде достатньо для того, щоб забезпечити дитину всім необхідним, в тому числі і розвитком, і гідним вихованням, і материнською любов'ю.

До речі, вихованням дитини самостійно Агнеса навряд чи буде. В ідеалі, їм вона повинна займатися в парі з батьком. Ця жінка не потерпить поруч з собою такого чоловіка, який не дотримуватиметься елементарних батьківських стандартів.

Сумісність Агнеса c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Агнеса з такими найменуваннями для чоловіків як Варлаам, Василь, Венедикт, Веніамін, Герасим, Гліб, Гордій, Юхим, Захар, Зиновій, Іларіон, Йосип, Кузьма. Тут є всі шанси на побудову реально міцного і довговічного шлюбу, з усіма звідси витікаючими наслідками.

Куди менша сумісність з такими як Єрмолай, Ігор, Казимир, Кирило, Кондрат, Лавр, Лазар, Лев, Леонід, Макар, Микита, Микола, Остап, Панкрат. Правда, самі відносини все одно будуть переповненими пристрастю, любов'ю, почуттями.

Ну а з Лукою, Максиміліаном, Касьяном, Платоном і Савою і зовсім нічого хорошого вийти не може, бо тут не стикуються риси характеру і обопільне ставлення до життєвих пріоритетів.

У взаємовідносинах з представниками протилежної статі Агнеса може бути і зовсім ідеальною людиною, дівчиною, про яку мріє більшість чоловіків. Значення зазвичай обдаровує названих цим ім'ям дівчат надзвичайну інтуїцію і унікальною здатністю приймати людей такими, якими вони є. Якщо закохається в людину, то присвятить всю себе тільки йому, вірна, віддана, не стане намагатися змінитися обраного чоловіка і підстроїти під свої вимоги. При всьому при цьому напевно буде намагатися відповідати вимогам свого коханого – така вже її натура. Насиченою же особисте життя Агнеси не назвеш, скоріше навіть навпаки ...

Число імені Агнеса

число імені Агнеса по нумерології – 2. число «2» в нумерології вважається символом рівноваги, дуалізму, подвійності і контрасту. Воно ж уособлює жіноче начало, що як раз-таки і добре стикується з жіночим ім'ям Агнеса.

Агнеси заступництво числом 2, а значить, їм притаманні всі основні риси людей-двійок. Це і дипломатичність, і стрімкість, і тактовність, і товариськість, і розсудливість, і вміння слухати і співпереживати, і доброта з порядністю, і чесність. Це в своїй більшості жінки, яких енергетика числа «два» нагороджує дивовижно чистою душею і приємним характером, а також. Величезною кількістю хороших якостей.

З людей цього числа виходять відмінні дипломати, посередники і переговорники. Ці люди вміють працювати в команді, ніколи «не тягнуть на себе ковдру», не лідери, але при цьому їх думка завжди поважається. І, як і всі «двійки», Агнеси теж чутливі і емоційні.

Формула обчислення числа імені Агнеса:А (1) + Г (4) + Н (6) + Е (6) + С (1) + С (1) + А (1) = 20 = 2 + 0 = 2

Астрологічна символіка імені Агнеса

  • Камінь-талісман – Гіпс.
  • Планета-покровитель – Місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Агнеса – Краб і Лань.
  • Рослинний символ – Капуста.
  • Кращий зодіак – Рак і Діва.
  • Число Агнеси – 2.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Агнеса

Агнеса Звоницького (жінка-соціолог)

Агнеса Рокша (молдавська поетеса)

Агнеса Девіс (співачка з Америки)

Агнеса фон Куровські (кохана Е . Хемінгуея)

Агнеса (Агнія) (християнська мучениця)

Агнеса Баварська (дружина Оттона III Баварського)

Агнеса де Бурбон (французька герцогиня)

іменини дні і святі покровителі імені Агнеса

Ім'я Агнеса є виключно католицьким. Під час хрещення ім'я Агнеса може замінюватися православним ім'ям Агнія, і справляти іменини, відповідні Святої мучениці Агнії Римської.