Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаРоза
902 Oracle

Роза: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Роза за походженням давньогрецьке. Але на нашу територію воно прийшло прямо з Візантії. За головною версією може перекладатися з грецької мови як «квітка троянди» або «червона квітка». Хоча є й інша версія, за якою воно може бути латинського походження і перекладається так само, як і звучить.

Ім'я Роза сьогодні не користується великою популярністю в нашій країні, але колись мало неймовірний попит, і не тільки в Україна, але і в державах далекого зарубіжжя, і в Європі, і в Америці. А ще це ім'я має унікальну за своєю суттю енергетику і хорошу сумісність.

Ім'я Роза: Значення і характеристика
походження імені Розадавньогрецьке
Буквальна трактування«квітка троянди» або «червона квітка»
За другою версієюлатинського походження
Буквальна трактування«троянда»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Роза Фань Хуей

Популярність:Зараз віднесено до категорії рідкісних жіночих українських імен. Доводиться по статистиці не більше, ніж на 2-4 дівчинки з 10,000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Розка, Розочка, Розуля

Сучасні англійські аналоги:Роуз, Роз, Роса

Цікаве про ім'я Роза:ім'я Роза колись було дуже популярним в країнах далекого зарубіжжя, особливо в Латинській Америці і деяких європейських країнах.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Роза може наділити носительку цілою купою унікальних характеристик. Вважається, що носій цього імені обов'язково буде володіти такими якостями як рухливість, настирливість, непосидючість, баловство і непослух, дієвість, активність, енергійність і цілеспрямованість.

А ще Троянди в своїй більшості мають відмінні лідерські задатки, які вони вміло використовують, але тільки в якості негласних лідерів. Вони завжди нав'язують обережно оточенню свою думку, але так, щоб потім не брати на себе відповідальність за нього ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Роза полягає в здатності знаходити незвичайні рішення там, де їх здається просто немає. А ще їх гідності, це активність, енергійність, відсутність ліні, і працьовитість.

Роза погано відноситься долюдям ледачим і нудним, ніколи не підпускає до себе потенційних зрадників, і намагається уникати людей безініціативних і необов'язкових ...

характер імені Роза

Як правило, характер носії імені Роза викликає виключно позитивні емоції у оточуючих її людей . Зазвичай характер наділяється такими рисами як допитливість, енергійність, активність, обов'язковість і старанність, чесність і доброта, справедливість і добродушність, працьовитість і дієвість. Характер Троянди може мати у своєму розпорядженні і лідерськими задатками, але проявляються вони далеко не у всіх. Найчастіше Роза може проявити лідерські задатки тільки за допомогою підтримки близьких людей.

Характер імені Роза такий, що обіцяє непросту, але позитивну натуру. Такі дівчата легко йдуть на контакт, завжди в гарному настрої і готові до пригод, вони потребують веселощі і спілкуванні. Єдине «але» полягає в надмірній наївності і довірливості. Невміння розрізняти добро і зло в людях, готовність всім навколо допомагати і всіх підтримувати, схильність до Ідеалізування людей – ось те, що заважає Розі бути по-справжньому щасливою. А ще її характер не дозволяє їй відмовляти людям у допомозі навіть тоді, коли цією допомогою вона може нашкодити самій собі.

Характер Троянди передбачає безліч особистісних достоїнств. Такі дівчата ніколи не стають на чолі скандалів і сварок, вони не конфліктні, не принципові. Правда, якоїсь твердості і жорсткості більшості Роз все-таки не вистачає.

Раннє дитинство

У дівчинки, над якою протегує значення жіночого імені Роза, в ранньому дитинстві досить складний характер, хоча в цілому вона позитивна і не волає до негативних емоцій. Вся складність її натури полягає в домінуванні таких якостей як наполегливість, нав'язливість, напористість, безкомпромісність, небажання підкорятися вказівками і правилам, балакучість і непосидючість. Роза дуже непосидюча, балувана, не може ні хвилини посидіти спокійно, вічно в русі і ніколи не слухається батьків. Матері з батьком доведеться дуже непросто, зжитися з її пустотливістю і непослухом навряд чи вдасться. А якщо і вдасться, то це призведе лише до погіршення її поведінки, бо вона може скористатися батьківської слабкістю і почати нахабніти.

Зате в іншому значення може обдарувати купою достоїнств. Можуть почати домінувати такі риси: допитливість, цілеспрямованість, позитивність і оптимістичність, товариськість і комунікабельність, яскрава уява і фантазія. У дівчинки, якій батьки вирішили дати рідкісне жіноче ім'я Роза, багато захоплень в ранньому дитинстві, вона завжди буде при ділі, ні в якому разі не почне нудьгувати і байдикувати, рух і дію для неї, це запорука її щастя.

Що стосується спілкування з однолітками, так тут все досить просто. Вона товариська і комунікабельна, легко йде на контакт, зможе подружитися з ким-завгодно і в будь-яких умовах, в дружбі і умінні йти на контакт її сила.

Підліток

В підлітковому віці у дівчинки з ім'ям Роза може з'явитися ще більше переваг. Роза обходительна, розумна, щаслива, логічна, планомірно, товариська і комунікабельна, допитлива і добра, добродушна і доброзичлива. З такою дівчиною легко дружити і спілкуватися, легко вести спільні справи, і взагалі, на неї можна покластися в будь-якій справі без винятку. Значення може обдарувати її ще й цілеспрямованістю, і працьовитістю, і напористістю, і настирливістю – завдяки цим рисам у дівчинки буде відмінно складатися і з навчанням, і з відносинами з людьми з оточення.

Роза, над якою протегує значення цього красивого і рідкісного імечко, це приблизна учениця і зразкова дівчата. У цієї дівчинки ніколи не буде ворогів, можуть з'явитися заздрісники і обманщики, корисливі люди, спраглі скористатися її слабкостями і удачею, але ненависників у неї не буде. Вона занадто позитивна, щоб у неї могли з'явитися вороги. А ще значення ймення Роза може обдарувати носительку і душевною добротою – Роза ніколи і нікому не відмовить у допомозі, будь вона моральної або фізичної, що не відвернеться від потребує допомоги людини, не зрадить і не обдурить близького.

Що Щодо навчання, то тут все просто. Значення іменний форми Роза може обіцяти тягу до гуманітарних предметів. Серед них історія, вивчення мов і багато іншого. З точними науками Розі може бути складніше впоратися, але з гуманітарними вона точно буде справлятися на «відмінно». Роза обов'язкова і виконавча, і навіть складні предмети стане вивчати з належною завзятістю.

Доросла жінка

Доросле Роза, це зазвичай дуже добрий, щедрий, чуйний і доброзичливий чоловік. Вона життєрадісна, завжди в доброму здоров'ї, комунікабельна і привітна, ніколи нікому не грубить і не дозволяє собі ображати людей, критикувати їх. Так що там говорити, якщо вона навіть поради дає тільки тоді, коли її просять про це – сама вона ніколи не влізе не в свою справу без дозволу іншої людини. Весела, оптимістична, жартівлива, з радістю йде на контакт, любить знайомитися з новими людьми і проводити час у веселій і галасливій компанії. Єдине, що їй заважає жити на повні груди, це невміння розрізняти людей і бачити в них не тільки гарне. Вона всіх ідеалізує, і взагалі, значення цього ймення може перетворити Розу в занадто довірливого й наївного людини. Якщо Роза не навчиться бачити в людях їх реальні недоліки, то в майбутньому їй доведеться дуже нелегко.

Що стосується роботи, то тут у неї є всі шанси на швидке і стрімке підняття по кар'єрним сходам. Значення всіх Роз обдаровує лідерськими задатками, рисами справжніх начальників, якостями керівників, але є одне «але» — Розі необхідно допомогти в розкритті цих якостей. Найчастіше Троянди представляють собою занадто невпевнених у собі жінок, потрібно якось допомогти названої таким чином дівчині набути впевненості в собі, рішучість. А ще значення НЕ обдаровує принциповістю, що в побудові кар'єри може дуже навіть стати в нагоді.

Доля імені Роза

Доля імені Роза в любові, відносинах з представниками протилежної статі і шлюб, дуже непроста. Але причиною складності є більше не характеристика самого імечко, а риси, селищах цією характеристикою. Доля Троянди передбачає безліч проблем в особистому житті, це ймення обіцяє багато розставань, зрад і брехні в особистому житті, але в кінцевому підсумку передбачає і сімейне щастя, що приходить до більшості дівчат з ім'ям Роза тільки в зрілості.

Чуйна, привітна, завжди в гарному настрої, заводна і весела, оптимістка по натурі – ось яка вона, дівчина, яка отримала ім'я Роза. Доля такої дівчини передбачає популярність в суспільстві і наявність величезної кількості знайомих. Але в той же час є проблема з відносинами, про яку власне і йшлося вище. Практично кожен потенційний партнер Троянди не відповідатиме її вимогам, а вони ж великі.

Зате в майбутньому доля може перетворити Розу в гарну мати і зразкову дружину. Хоча, це тільки теорія. Багато що тут залежить від додаткових чинників, наприклад, від знака зодіаку, сумісність імен, і багато чого іншого.

Любов і шлюб для імені Роза

Роза — пристрасна натура, але дуже вихована дівчина з дуже серйозним підходом до життя. За вдачею вона оптимістка і своїм позитивом заражає і інших. Чоловіки відчувають до неї підвищений інтерес. Вона не дуже поспішає заміж і досить відповідально підходить до вибору свого майбутнього чоловіка. Якщо вона швидко знайде свій ідеал, то можливо раннє заміжжя, а може бути і, навпаки, пізніше, якщо гідний чоловік зустрінеться їй пізніше.

Роза — дивовижна жінка, яка звертає пильну увагу тільки на гідності свого обранця, а його недоліки приймає як є. Для неї важливо, щоб чоловік був неконфліктний, спокійним і господарським чоловіком. Вона не прагне взяти на себе роль глави і командира в родині, але їй необхідно бути впевненою в тому, що чоловік буде поважати і цінувати її праця. Вона дуже дорожить сім'єю і буде робити все для того, щоб її зберегти. Заради цього Роза здатна навіть подружню зраду чоловіка пробачити. Крім того, жодна сварка чи конфлікт подружжя ніколи не вийдуть за межі їхніх стосунків і не стануть загальним надбанням.

Роза — приклад ідеальної дружини, у якої виходить бути ще й чудовою господинею. Її сімейне гніздечко завжди до блиску прибрано, а всі речі розкладені по місцях. Крім того, вона обожнює готувати і балувати своїх рідних чимось смачненьким. Іноді бажання утримувати будинок в просто ідеальному порядку є показником її педантичності, що трохи дратує її сім'ю. Роза — гостинна і привітна господиня. Двері її красивого будинку завжди відкриті для рідних і друзів.

Роза як Мати

А ім'я тому чоловікові приховує в собі безліч таємниць і багато що може розповісти про свого власника, однак варто враховувати і безліч інших факторів, що впливають на характер кожної окремої людини, тому ніколи не можна гарантувати, що навіть люди з одним і тим же ім'ям матимуть однаковий характер і однакове ставлення до життя. Однак, визначивши головні риси характеру імені Роза можна припустити, що з її добрим і чуйним характером поганою матір'ю їй точно не стати.

Як правило, Роза — це наочний приклад того, якою має бути хороша, дбайлива, правильна мати. Для власних чад вона буде робити все, що тільки можливо, і навіть більше. Вона готова самовіддано боротися за щастя своїх дітей, як би важко їй не було. Її діти завжди одягнені з голочки, акуратні, задоволені й веселі. Вона піклується про те, щоб чоловік також достатньо часу проводив з дітьми і забезпечував їм цікавий і різноманітне дозвілля.

Вона з дивовижною легкістю розробляє власні методи виховання дітей, і вони тут же дають позитивні результати. Для Троянди життєво важливо, щоб її діти змогли отримати кращу освіту, тому з самого дитинства вона буде пильно стежити не тільки за їх успіхами, але і за невдачами. Будь-які провали дітей вона сприймає, як поштовх до подальшого успіху. Вона не сварить їх, а допомагає їм впорається з тією чи іншою проблемою, щоб все-таки прийти до поставленої мети переможцями.

Сумісність Роза c чоловічими іменами

Найкраща зв'язок в плані почуттів утворюється тільки з такими як Соломон, Олексій, Ерік, Ельдар, Омелян, Самуїл, Сергій і Пантелей.

Ідеальним буде шлюб з Нестором, Виссарионом, Модестом, Артемом, Адамом, Кондратом, Тимуром, Семеном, Григорієм, Геннадієм і Борисом.

З Тарасом, Лавром, Микитою, Якимом і Спартаком відносин краще не будувати, такий союз принесе тільки біди.

Що стосується взаємин дівчини на ім'я Роза з представниками протилежної статі, то тут все дуже непросто. Справа в тому, що іменна форма Роза обдаровує волелюбністю і незалежністю своїх носіїв. У підсумку, Роза, це людина, яку лякають серйозні стосунки з чоловіками, шлюб і сталість. Найчастіше, Троянди виходять заміж в зрілості, в пізній період життя. Але зате в такому випадку більшість з них стають ідеальними дружинами і матерями, дивовижними господарочками, такими, про які мріють всі чоловіки без винятку ...

Число імені Роза

Число імені Роза по нумерології — 8. Розсудливість, практичність і раціоналізм — це якості, притаманні абсолютно всім вісімок. Це люди з сильним, вольовим характером, неймовірно енергійні та цілеспрямовані. Удача на додаток до їх працьовитості, наполегливості, впевненості у власних силах призводять до їх постійного руху вперед і величезного успіху. Вони досягають високого матеріального становища та фінансового благополуччя. Вони не зупиняються на досягнутому, а продовжують свій рух вперед. Вони — прекрасні кризові менеджери, підприємці та бізнесмени. Вісімки здатні навіть занедбаний і не прибуткове підприємство вивести зі стану кризи, зробивши його успішним і прибутковим.

Підопічні числа 8 — це строгі і вимогливі керівники. Вони не шкодують своїх підлеглих і змушують їх працювати на знос, оскільки розуміють, що тільки так можна зробити життя ще краще. Вони мають схильність до фінансової залежності. Так, заробивши багато грошей, вони хочуть мати їх ще більше, і так може тривати дуже довго. Гроші дістаються їм непросто, вони багато працюють і віддають практично весь свій час роботі. Ними керує жага наживи, спалюючи в них багато людські якості.

Але все ж вісімки не позбавлені такої якості, як співчуття і намагаються допомогти людям, яким пощастило менше їх. Нерідко вони займаються благодійністю. Підопічні числа 8 — це люди з дуже неоднозначними рисами характеру. Вони намагаються бути чесними, неупередженими, надійними і розсудливими, але варто їм повністю віддатися жадобі наживи, як тут же їх людяність зникає. Близько вісімок повинні вчасно нагадати їм про важливість простих людських почуттів і мирських радощах, щоб вони пам'ятали про те, що гроші дуже важливі, але вони не замінять просте людське щастя.

Формула обчислення числа імені Роза:Р (9) + О (7) + З (9) + А (1) = 26 = 2 + 6 = 8

Астрологічна символіка імені Роза

  • Камінь-талісман – Рубін.
  • Планета-покровитель – Сонце і Уран.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Роза – Лев.
  • Рослинний символ – Розочка .
  • Кращий зодіак – Лев і Водолій.
  • Число Троянди – 8.
  • Щасливе день – субота.
  • Ідеальний сезон – Весна .

Відомі люди з іменем Роза

Роза Фань Хуей (святая Римсько-Католицької Церкви, мучениця)

Роза люксі МРІА (один з лідерів польської соціал-демократії)

Похал (культура королеви Mary Antoinette)

rose derina (угорська актриса та співачка)

Rose Hobart (Американська актриса)

Роуз Шаніна (радянський одиночний снайпер)

Роза Левіна (радянський вчитель, психолог)

Назва днів і святих Названий

Назва троянди перераховується в католицьких satavicles, але в православному календарі немає ніякої назви. В православии не почитают святых дев с именем Роза.

Именины по католическому церковному календарю:

Святая Розалия

сентябрь 4

Блаженная Роза

май 7, июль 17

Святая Роза Лимская

август 23