Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаОлівія
480 Oracle

Олівія: значення імені, характер і доля

Відоме по багатьом фільмам ім'я Олівія досить популярно в Англії, але у нас, мало хто сучасні батьки, підшукуючи новонародженій доньці імечко, звертають увагу на нього, хоча варто було б. Чому і що за ім'я це? Складні питання, але у нас є відповіді! Ну а насамперед розглянемо походження ...

Як впливає значення імені на долю: карма

Знаковим числом для дівчат з таким найменуванням вважається четвірка, яка символізує мудрість. Це говорить про те, що вона обіцяє успіх у науковій і технічній діяльності.

Втім, немає гарантій, що так і буде.

Притаманні нарікають ім'ям Олівія новонародженим дівчаткам риси: стабільність, надійність, обережність, сумлінність. Така особистість буде ненавидіти поспіх – обожнює повільність в мисленні, розважливість і поміркованість в прийнятті рішень. Її головні переваги – серйозність і свідомість.

Дитина буде рости товариським і допитливим. Легко буде йти на контакт з новими людьми. Чи не дасть собі нудьгувати, будучи на самоті, але ніколи не відмовиться від проведення часу у великій компанії, нехай і не дуже знайомих людей. Будь-який прояв позитивного ставлення від малознайомої людини, призведе до її захопленню ім.

Ідеальна пам'ять і чудові когнітивні здібності не дадуть їй зупинитися в середині пройденого шляху. Наполегливість зробить свою справу, а тому будь-яке завдання буде виконаною, якщо розпочато її рішення. Це допоможе і в просуванні по службі, і в досягненні нових висот в кар'єрному зростанні. Будь-яка обрана діяльність стане успішною за всіма параметрами – вдосконалення навичок не змусить себе чекати.

Вразливість грає на руку – конфлікти будуть відхилятися будь-якими шляхами. Це допоможе їй налагодити особисте життя. У родині буде трепетною і турботливою матір'ю, люблячої дружиною і просто ідеальною берегинею домашнього вогнища. Буде жертвувати собою багато в чому заради досягнення гармонії в колі близьких людей.

Астрологічна символіка імені Олівія

  • Камінь- талісман – Халцедон.
  • Планета-покровитель - Сатурн .
  • стихією - Вогонь .
  • Тваринний символ носія імені Олівія – Осел.
  • Кращий зодіак – Козеріг.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон - Зима .