Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаРаяна
541 Oracle

Раяна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Раяна за походженням арабське. Значення звучить як «родюча» або «рясно зрошена». Є й інша версія, за якою воно могло з'явитися в татарської культури. Тоді трактування звучить як «повноцінна» або «всебічно розвинена».

Ім'я Раяна не надто поширене в Україні, але дуже популярно в Казахстані і арабських країнах. Має дуже сильну енергетику, наділяє величезною кількістю хороших якостей, і сумісний з багатьма звичайними українськими сучасними чоловічими іменами …

Ім'я Раяна: Значення і характеристика
Походження імені Раянаарабське або татарське
Трактування за першою версією«родюча» або «рясно зрошена»
Трактування за другою версією«всебічно розвинена» або «повноцінна»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:На даний момент в Україні ім'я Раяна тільки набирає популярності, в той час як в Казахстані воно вже вважається одним з найпопулярніших.

Розмовні варіанти:Чи не є

Сучасні англійські аналоги:Райана, Райяна

Цікаве про ім'я Раяна:ім'я Раяна тісно пов'язане з назвою райських дверей «ар -Райян », куди відправляються після земного життя тримали уразу.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Раяна обіцяє названої ним дівчинці багато цікавих і одночасно важливих якостей. Серед їх величезної кількості такі як спокій, врівноваженість, відповідальність, оптимістичний погляд на життя, лідерство, розсудливість, мрійливість і справедливість. Особливо сильно в очі кидається готовність допомагати людям і доброзичливість, які проявляються вже в самому ранньому дитинстві. Раяна, це зазвичай дівчина з високими моральними принципами, яка намагається вести себе так, щоб ніхто і ніколи не зміг дорікнути її в поганому поводженні.

Названі цим ім'ям дівчини старанні, розумні і талановиті в своїй більшості, доброзичливі, щедрі, з хорошим уявою і відмінним почуттям гумору. Звичайно, багато рис можуть змінюватися в залежності не тільки від значення жіночого імені, але і від виховання, і названі вище риси в тому числі, але одного у Раяни точно не відняти – вона ніколи не вчинить по відношенню до будь-яких людини погано або несправедливо.

Переваги та позитивні риси:позитивність, оптимістичність, розсудливість, доброта і доброзичливість, готовність допомагати, чутливість і чуттєвість, щедрість, працьовитість і цілеспрямованість. А ще названа цим ім'ям дівчина дуже віддана ...

Раяна погано відноситься долюдям, не здатним на жалість і співчуття, до людей, які роблять багато необдуманих вчинків, і до тих особистостей, які користуються своїми перевагами і достоїнствами, йдучи по головах інших людей до своїх цілей. Вона поважає тільки чесних і справедливих, які домагаються всіх успіхів своїми силами людей.

Характер імені Раяна

Характер імені Раяна, а точніше носії цього імені, такий, що ніколи не дозволить їй зрадити близьку людину, відмовити кому-небудь допомоги, або просто нечесно вчинити стосовно будь-кого з оточення. Це людина великого серця, жінка, якої не притаманні почуття користі, заздрості або злості. Так, її можна образити, змусити сумніватися в собі або страждати, але вона все одно у відповідь ніколи не вчинить так само. Напевно, саме тому-то у більшості названих іменем Раяна дівчат і складається доля краще нікуди – карма щось не заплямована.

Ще, говорячи про характер Раяни, варто було б відзначити і її дисциплінованість, пунктуальність, обов'язковість і працьовитість . Це людина, на якого можна покластися в будь-якій справі. Вона ніколи не кине справу на півдорозі, не відмовиться від своїх зобов'язань, не шукатиме собі відмовки, щоб знайти причину не робити обіцяного. У своїй більшості, це жінки слова, завжди роблять те, що обіцяють. І для цього не обов'язково чути пряме обіцянку – вона якщо щось говорить, то це вже само собою стає обіцянкою, навіть законом ...

Ну а на додаток до всього вищесказаного варто сказати ще й про те, що Раяна, це дуже чутлива в більшості випадків жінка. Вона відчуває все, що відбувається в її оточенні. Будьте впевнені, якщо комусь погано, хтось про щось переживає, чи хтось шукає допомоги – вона це відчує. І не діяти в такому випадку вона точно не стане. Хоча знову ж таки, тут все залежить не тільки від енергетики імені, але ще і від виховання.

Раннє дитинство

З дитинства названа ім'ям Раяна малятко весь час тягнеться до обіймам того, що нереально осягнути. Так проявляється її допитливість, і спрага розвиватися. Вона вічно шукає новизни, чогось нового, цікавого, непідвласного розуміння звичайної людини. Ще й дієва до неймовірного. Раяна не може всидіти на місці і хвилини, вічно щось робить, а то й корисне, то просто необхідне.

Непосидючість, правда, не приносить батькам клопоту, бо, будучи сама по собі Раяна НЕ пустунка. Вона може робити, малювати, грати з ляльками або допомагати мамі, але ніколи не почне гратися настільки сильно, щоб засмутити своєю поведінкою батьків.

Раяна з дитинства однаково добре ставиться до всіх людей без винятку. Вона намагається у всіх знаходити щось хороше, позитивне, потрібне, і намагається не помічати поганого в людях. Але іноді це може зіграти і проти неї – бажання у всіх бачити тільки хороше призведе до того, що в її оточенні з'являться люди, з якими просто не бажано було б зближуватися. Втім, це дитинство – з віком вона навчиться розрізняти поганих і хороших людей.

Підліток

рухливість, непосидючість, активність, дієвість, емоційний голод – все це про Раяну, що досягла підліткового віку. Вона не може сидіти на місці, весь час рухається вперед, не звертає увагу на фізичну втому і думає тільки про моральний задоволенні власного его. Вона вічно в русі, і намагається ніколи не байдикувати.

Що ж стосується відносин з близькими, то вони ідеальні. У Раян немає хитрості, хитрості або корисливості, вона завжди прийде на допомогу до близької людини, проявить належну увагу до чужої біди і допоможе. При цьому її не назвеш сором'язливою або довірливої, адже з легкістю визначає брехня і несправедливість, і взагалі її не обдуриш.

Вже в підлітковому віці починає проявлятися лідерство, що обіцяє це ім'я дівчинці . І взагалі, всі плюси і мінуси її особистості формують в загальному різнобічно розвинену особу, унікальну по натурі. Діючи в більшості випадків м'яко і тактовно, вона домагається лідерства та поваги оточуючих її людей. Це приносить в результаті користь і в навчанні, і в стосунках з однолітками, і в майбутній професійній діяльності.

Доросла жінка

Доросла Раяна, це і зовсім унікальний за всіма параметрами без винятку осіб. Вона розумна, талановита, працелюбна, настирливий і напориста, завжди домагається поставлених цілей і не здається, бачачи перепони. Раяна може досягти таких успіхів у професійній діяльності, про які багатьом залишиться лише мріяти. Плюс, у неї ж є задатки лідера, організатора і просто людини, здатного керувати людьми, а це теж може зіграти на руку.

Але є і у цієї унікальної жінки один невеликий мінус. Він полягає в занадто сильною самокритичності Раяни. Якщо у неї щось не вийде так, як вона хотіла, або якщо їй щось завадить досягти мети, вона піде в себе, зануриться в депресію і буде чекати моменту, коли знову з'явиться привід проявити себе. У такі моменти важливо, щоб поруч з нею знаходився чоловік, готовий підтримати її і простимулювати до дій. Дуже важливо не дати їй занадто довго сидіти в депресії, і не можна дозволити їй багато критикувати саму себе – на користь це їй точно не піде.

Зате ще є і один величезний плюс, що полягає у відданості і вірності, що обіцяє це ім'я дівчинці. Раяна, це вірний своїм принципам людина, не здатна на зраду, невірність або несправедливість.

Доля імені Раяна

Важко сказати, як повинна скластися доля Раяни у відносинах з представниками протилежної статі, в любові і як такої особистому житті. Але зате точно можна запевнити в тому, що до чоловіків вона буде ставитися з усією повагою. Так, вона може критикувати, може іноді побути дуже вимогливою жінкою, а може відповісти і грубістю, якщо буде потрібно, але ніколи вона не проявить неповагу відносно чоловіка, яким би він не був. Вона краще промовчить і утримає емоції в узді ...

Чи буде насиченою її особисте життя в молодості? Сказати складно, адже тут теж багато що залежить від виховання і оточення. Але в будь-якому випадку занадто розв'язане і зухвало вона себе вести не буде, і міняти хлопців як рукавички вона теж не стане. Хоча популярністю така дівчина просто не може не користуватися – це факт.

Що стосується відносин з чоловіками, так тут можна лише сказати про те, що стосовно того чоловіка або хлопця, з яким вона буде, Раяна ніколи не надійде підло або некрасиво. Чи не зрадить його, завжди каже правду! Якими б не були відносини, але поки вони є, вона буде зберігати своєму супутнику вірність, і буде поважати або хоча б створювати видимість, що поважає його думку.

Любов і шлюб для імені Раяна

Відразу варто відзначити той факт, що дівчатам по імені Раяна не властиво рано виходити заміж і кидатися у вир подружніх зобов'язань. Але не тому, що заважає страх втратити незалежність і свободу, а тому, що ці жінки в своїй більшості дуже серйозно підходять до самого поняття створення сім'ї. Вони не виходять заміж лише за покликом серця, і не жертвують собою заради любові. Ці жінки тверезо оцінюють кожен фактор, від якого залежить щастя в шлюбі: матеріальний достаток потенційного чоловіка, його звички і уподобання, шанси на щастя в плані любові, моральна і психологічна сумісність.

В чоловіки Раяна візьме тільки того чоловіка, який заслужить її, і який буде цілком і повністю відповідати всім її вимогам і критеріям. Яким повинен бути цей чоловік? Як мінімум він повинен бути вірним і відданим, серйозним в питаннях особистого характеру, постійним і передбачуваним, талановитим і перспективним.

В шлюбі ж Раяна продемонструє максимум жіночності своєму чоловікові. Вона скрізь і все буде встигати: і по дому наведе порядок, і їсти приготує, якщо буде потрібно, ще й на роботі порадує новими успіхами. І при цьому їй все це не в тягар. Але натомість чоловік повинен довести, що завжди залишатиметься вірним їй, що любить її всім серцем, і що вона його влаштовує в усіх напрямках без винятку.

Раяна як Мати

Важко сказати, який матір'ю стане дівчина, яка отримала при народженні ім'я Раяна, але поганий вона вже точно не опиниться. Якщо виходити з того, якою вона має бути донькою в дитинстві, то можна відзначити, що і матір'ю вона буде хорошою. Вона завжди обдарувати своїх діток увагою, обов'язково допоможе їм у всьому, у чому потрібно її допомога, і взагалі, покаже себе з максимально хорошого боку.

Раяна обов'язкове, пунктуальна, серйозна і відповідальна, а значить і до питання материнства підійде з максимальною відповідальністю. Чи не кине дітей, не стане уникати своїх зобов'язань, буде добре виконувати всі свої зобов'язання перед дітьми. При цьому вона буде і хорошим другом для своїх діток, адже не позбавлена ​​і почуття гумору, і оптимістичність, і уяви. Дітям з нею, по ідеї, буде комфортно, весело і просто добре.

Що стосується виховання, розвитку та підготовки до дорослого життя, так з цими аспектами вона теж може впоратися, але краще, щоб в цих справах участь брав і чоловік. Який би Раяна була, а чоловіча рука в вихованні все одно ніколи не завадить.

Сумісність Раяна c чоловічими іменами

У жіночого імені Раяна відмінна сумісність з мусульманськими за походженням найменуваннями, але і з деякими українськими вона теж спостерігається.

Астрологи прийшли свого часу до висновку, що ідеальною вона буде з такими російськомовними іменоформамі для чоловіків як Тимофій, Данило, Михайло, Артемій, Ярослав, Леонід, Арсеній, Броніслав, Георгій, Владислав і Тимур. У парі з такими вона зможе влаштувати особисте життя за максимально позитивному на її погляд сценарієм.

Дмитро, Максим, Анар, Вараздат, Венедикт, Джеймс, Артур – з названими цими іменоформамі хлопцями, теж можна створити пару пристрасну, відносини в якій будуть ідеальними на перший погляд, але до шлюбу і довговічного поєднання тут не дійде, бо на шляху перешкодою виникне ревнощі і відсутність стикувань характерів.

Альберт, Гліб, Опанас, Аркадій, Борис, Володимир – тут, на жаль, і зовсім не рекомендується створювати пару, бо ні до чого хорошого це не приведе.

Взаємовідносини з представниками протилежної статі у дівчини на ім'я Раяна повинні бути максимально хорошими. Вона не буде позбавлена ​​чоловічої уваги, а й розбалували їм теж не стане. Може висувати щодо потенційних кавалерів великі вимоги, можливо навіть буде пробувати перевиховати, якщо буде потрібно. Емоційна, але скандалів влаштовувати не буде через дрібниці ...

Число імені Раяна

Число імені Раяна по нумерології – 5. Саме по собі число 5 є уособленням щастя, влади і поваги. Раяни ж, як і всі люди-п'ятірки, це владні, помірно строгі, шановні в суспільстві дівчата. Їм властиво тягнутися до всього неосяжного, властиво жадати влади і матеріального благополуччя. Ці жінки, будучи «п'ятірками», приречені на становлення щасливими й успішними за життя. Така вже доля всіх заступництво цим числом людей. Хоча безумовно, все це лише теорія ...

Раяни, будучи заступництво числом 5 жінками, схильні шукати пригоди, подорожувати і просто жити якомога більш рухомий життям. Ці дівчата не вміють сидіти на місці, вони не створені для сталості та нерухомого буття, вони рухливі і дуже амбітні.

З п'ятірок часто виходять відмінні лідери, начальники, керівники. Активність, винахідливість, відмінне уяву, здатність швидко приймати доленосні рішення, рішучість і прогресивність – ось основні риси людей числа 5 і жінок на ім'я Раяна в тому числі. Нудьга, сидіння на місці, відсутність перспектив на майбутнє і дармоїдство – все це не для цих людей.

Формула обчислення числа імені Раяна:Р (9) + А (1) + Я (6) + Н (6) + А (1) = 23 = 2 + 3 = 5

Астрологічна символіка імені Раяна

  • Камінь-талісман – Смарагд і Сердолік.
  • Планета-покровитель – Венера.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Раяна – Кролик і Тюлень.
  • Рослинний символ – Ірис і Мелісса.
  • Кращий зодіак – Телець і Терези.
  • Число Раяни – 5.
  • Метал – Бронза.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Раяна

Раяна Давлатова – засновниця дизайн-студії

Раяна Карвальо – бразильська актриса

іменини дні і святі покровителі імені Раяна

Це не православне ім'я і в іменослове по Святців його немає. А значить і іменин це ім'я в православної віри не справляє.