Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаНадія
730 Oracle

Надія: значення імені, характер і доля

Ім'я Надія за походженням вважається старослов'янським. Воно з'явилося багато століть назад і перший час існувало у вигляді імені Надежа. У підсумку перетворилося до Надії. Буквальна його трактування відповідає звучанню – «надія». Інших версій не існує ...

Взагалі жіноче ім'я Надія було одним з найбільш популярних в радянський час. Тепер воно теж користується попитом. Якщо ж вірити фахівцям, то це ім'я має дуже сильну енергетику і здатне наділити цілим переліком важливих особистісних якостей носія …

Ім'я Надія: Значення і характеристика
Походження імені Надіястарослов'янське
Від слів«Надежа»
Переклад«Надія»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Надія Римська

Популярність:У рейтингу популярних жіночих імен Надія знаходиться на 38-40 позиціях і за статистикою доводиться не менше, ніж на 5-8 дівчаток з тисячі новонароджених.

Розмовні варіанти:Надя, Надійка, Надюха

Сучасні англійські аналоги:Надежа, Надина

Цікаве про ім'я Надія:ім'я надія довгий час не потрапляло в іменослов по Святців, і було додано в нього тільки разом з іменами Віра і Любов ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Надія разом з його енергетикою обіцяють носительку безліч важливих якостей, серед яких твердість і рішучість характеру, розважливість, меркантильність, скритність і цілеспрямованість, серйозність і бажання у всьому бачити сенс, пунктуальність, відповідальність, ініціативність, красномовність і товариськість.

Також, притаманні одночасно і такі риси як ніжність, ввічливість, великодушність і щедрість. У своїй більшості ж це жінки, у яких все і завжди йде за планом. Вони ніколи не надходять так, як велить серце, слухаються тільки розуму, обожнюють застосовувати логічне мислення у всьому, з чим мають справу. І взагалі, це інтелектуально розвинені жінки, але з дуже завищеною самооцінкою.

Переваги та позитивні риси:доброта, м'якість, впевненість в собі, красномовність і комунікабельність. Наді, все без винятку, інтелектуально розвинені і мають хорошу інтуїцію. Ці жінки завжди на хорошому рахунку в суспільстві і ніколи не бувають ізгоями.

Надія погано відноситься долюдям ледачим і безцільним, до тих, хто живе «аби якось», і до особистостей, які не відповідають за свої слова. А ще Надя може уникати спілкування з людьми, які їй просто не симпатизують зовні.

Характер імені Надія

Характер імені Надія такий, що наділяє носительку цього найменування непростий натурою і дуже складно влаштованим внутрішнім світом. Вимогливість, недовірливість, справедливість і принциповість, безкомпромісність і незалежність, обожнювання критикувати всіх навколо і домінувати над оточуючими людьми – ось те, чим виділяється з натовпу названа таким чином жінка. Але це далеко не все – крім усього іншого, вона ще й енергійна, і дієва, і цілеспрямований, і працьовита, і наполеглива, і все це разом грає їй тільки на руку. А одночасно її характер ще й такий, що обіцяє мстивість, а це дуже погана риса. Жінка, у якої такий характер, завжди і в будь-якому спілкуванні буде переслідувати якісь цілі, тобто, буде корисливою, а це вже не так вже й добре, бо користь зазвичай призводить лише до поганого, але ніяк не до хорошого. Загалом, якого боку не глянь, а характер Наді дуже складний, і впоратися з ним зможе далеко не кожен ...

З іншого боку, характер багато в чому залежить від цілого переліку додаткових факторів. Так, характер може залежати від виховання, від астрологічних чинників, від впливу енергетики знака зодіаку і багато чого іншого.

Раннє дитинство

У дівчинки, для якої батьки при народженні вирішили вибрати жіноче ім'я Надія, непросте дитинство, часто дуже бурхливе і таїть багато розчарувань. Проте, носительку імені Надія значення обдаровує цілим переліком оптимальних параметрів, серед яких енергійність, активність, цілеспрямованість, працьовитість, дружелюбність, красномовність, уважність, дбайливість, самовпевненість і уяву.

За своєю суттю, Надія, це завжди дуже дієвий і активна людина, у цієї дівчинки немає часу на посиденьки з ріднею або ні до чого не приводить спілкування, їй потрібно діяти, щось робити, розвиватися і йти вперед, чомусь вчитися і дізнаватися щось нове.

Є правда у неї і недоліки – це емоційність, принциповість, гордовитість, настирливість, конфліктність, агресивність. Часом, в суперечках Надія може нагрубити і образити навіть самого близької людини, потім може навіть буде шкодувати, але така вже вона. Пізніше може і вибачиться, але тільки в разі, якщо людина їй по-справжньому доріг.

Ще енергетика імені Надя обдаровує такою рисою як допитливість – Надія завжди йде вперед, вічно шукає щось нове, жити не може без нових вражень і емоцій.

Підліток

Характер дівчинки підлітка, що отримала красиве жіноче ім'я Надія, і зовсім дуже і дуже непростий. Значення імені Надія обдаровує названу таким чином дівчину цілою купою достоїнств, але до них же додає і недоліки, мінуси, здатні руйнівно впливати на все життя Наді в цілому. Так, характер названої так дівчинки обдаровуваного допитливістю, цілеспрямованістю, наполегливістю, добротою, доброзичливістю, життєрадісністю, емоційністю, чутливістю і сприйнятливістю – все це створює реально унікальну натуру. Але разом з усім вищезгаданим є і такі риси як невгамовність, рухливість, безкомпромісність, принциповість, злопам'ятність, самовпевненість і надмірна амбітність. Плюс до всього Надія ще й мстива, і за будь-яку образу може довго мстити людині, навіть якщо він є кимось із близьких, родичем, або навіть коханою людиною.

А ще явно не на руку їй грає вимогливість – аж надто велика вимогливість до оточуючих у цієї дівчинки, вона вимагає занадто багато від своїх потенційних товаришів, всіх намагається вирівняти під лінієчку, вважає, що все повинні бути ідеальними, не розуміючи, що саме по собі поняття «ідеалу» кожною людиною сприймається по- різному.

Що стосується навчання, так тут все просто – Надія може добре вчитися, але їй заважає її непомірна енергія і небажання сидіти на місці, вона створена не для теорії, а для дій, їй хочеться бути унікальною, і одночасно потрібної, а не такий як усі ...

Доросла жінка

Доросла Надія, це і зовсім достатньо складний і непередбачуваний людина. Значення обдаровує цю жінку непростим характером, її внутрішній світ яскравий, але непередбачуваний, вона веде себе так, ніби живе останній день. Хоча в ній вирує безліч хороших якостей, серед яких і доброта, і справедливість, і чесність, і відданість, і вірність, і красномовність, і дружелюбність, і добродушність, і життєрадісність, і оптимістичність, і позитивний настрій. Але Надія, над якою протегує значення цього ймення, занадто пихата і настирного, вимоглива і принципова. До того ж, ще й наполеглива, сперечатися з нею не варто нікому, навіть близької людини вона переспорить, притому, може вдатися до самих негарним методам досягнення такого результату.

З батьками навіть досягнувши зрілості намагається тримати стосунки теплими, особливо з батьком, на якого як і раніше намагається бути схожою. У суспільстві зазвичай популярна, але часто змінює компанії через те, що свариться з людьми в них – може з легкістю образити критикою дорогої людини, піти на необдуманий вчинок і зробити щось, про що потім буде шкодувати, але ніколи не вибачиться. Що ж стосується професійної діяльності, то тут все дуже просто – ким би вона не стала в дорослому житті, вона завжди досягне того, чого хоче, цілеспрямований і ніколи не кидає справ недоробленими, вперта і завжди досягає бажаного.

Доля імені Надія

Доля імені Надія у взаєминах з представниками протилежної статі, в любові і шлюбі, дуже непроста, але передбачувана, про що і свідчать результати багаторічних досліджень, що проводилися дослідниками різних часів. Так, передбачається, що доля Наді така, що підстерігає в майбутньому саму Надю з купою проблем і негараздів в особистому житті ...

Доля в даному випадку передбачає довгий і дуже складний пошук другої половинки. Надія сама по собі досить приваблива характером і натурою, але ужитися з нею зможе далеко не кожен. До того ж, ще в підлітковому віці Надя починає занадто вимогливо ставитися до чоловіків, тиснути на своїх кавалерів, вимагаючи неможливого, критикувати і всіляко порушувати за самолюбство, а це не може сподобатися поважає себе чоловікові. В результаті доля проведе Надю через купу розставань, притому, велика їх частина може виявитися хвороботворної.

Проте, доля Надії в результаті передбачає становлення її жінкою, яку з легкістю можна назвати ідеальною домогосподаркою. Звичайно, на звання зразкової матері і дружини вона не зможе претендувати, але стати берегинею домашнього вогнища, якою можна захоплюватися, вона зможе, це факт, така її доля.

Любов і шлюб для імені Надія

Важко точно сказати, який саме дружиною буде жінка, що носить ім'я Надія, але точно можна сказати, що поганий дружиною вона просто не може стати. Ну як може стати поганий дружиною жінка, настільки пунктуальна, обов'язкова, відповідальна і добра? Це просто неможливо! Хоча, якщо чоловік не буде поважати її думку і постарається домінувати над нею, то втратить її повагу і тоді вона може стати не такою, якою могла б.

Чи вийде же заміж Надя тільки за того чоловіка, який зможе її дивувати кожен день своєю поведінкою, звичками, чарівністю і любов'ю. Тільки чоловік, обдаровували її букетами квітів, який приділяє їй належну увагу, м'який і щедрий зможе розташувати її щодо себе і завоювати її серце. Але не варто думати, що, закохавшись, вона втратить голову – з Надіями такого не буває.

Сама ж по собі Надя повинна бути відмінною дружиною, якщо у чоловіка до неї нормальне ставлення. Вона ніколи не дозволить чоловікові ходити в брудному одязі, завжди і все випере, наведе порядок в домі, наготує їсти, і при цьому не забуде і про інших своїх обов'язках. Загалом, кращої дружини не знайти ...

Надія як Мати

Питання материнства досить складний, тим більше в випадку жінки на ім'я Надія. Вся проблема в тому, що Наді, все без винятку, волелюбні і незалежні. Звідси-то й проблеми – вона навіть своєму дитю не дозволить відібрати в неї свободу і незалежність. Так, поганою мамою вона не буде, напризволяще дитину не кине, і виховувати буде, як годиться, але і на шию сісти не дозволить. Вона не пожертвує заради дитини кар'єрою або власним его ...

До вихованню дітей підійде максимально відповідально. Виховувати буде відповідно до загальноприйнятих правил. Напевно буде використовувати метод «батога і пряника». До слова, турботи і надмірну любов її діти не побачать – вона не буде балувати малюків надмірною увагою, м'якістю, і ніжністю.

Що стосується тата, так всі свої турботи вона буде розділяти з ним рівно навпіл. Вона не дозволить батькові відсторонитися від виховання дітей, не стане брати на себе занадто багато. Якщо батько поруч, то повинен ділити з мамою все обов'язки і всю відповідальність – ось такої думки дотримуватиметься мама на ім'я Надя.

Сумісність Надія c чоловічими іменами

Найкраща сумісність в плані почуттів і пристрасті у Надії може бути з Альфредом, Борисом, Глібом, Дмитром, Валентином і Федором.

з такими як Йосип, Тимур, Фрол, Семен, Рем, Венедикт, Адріан і Азарий, вона можливо зможе побудувати навіть по-справжньому щасливий шлюб.

Платон, Олег, Дем'ян, Артур, Аполлон і Вілен — з такими краще Надії навіть і не зв'язуватися, адже тут імена зовсім несумісні.

Що ж стосується взаємовідносин отримала ймення Надія дівчинки з представниками протилежної статі, так тут все дуже непросто – мало того, що рідко хто готовий терпіти настільки сильну характером і непередбачувану дамочку, так ще і її вимогливість часом заганяє в глухий кут навіть найсміливіших і міцних чоловіків. Іншими словами, у Надії, дуже непрості взаємини з чоловіками, і все через складність характеру, яким обдаровує значення цього іменоформи. При цьому, фахівцями відзначено, що так відбувається в вісімдесяти відсотках випадків, коли мова заходить про дівчину з ім'ям Надя ...

число імені Надія

число імені Надія по нумерології – 5. Це число щастя, успіху і процвітання, по крайней мере, про це свідчить нумерологія. Люди числа 5 зазвичай дуже владні, впливові й шановані в суспільстві. Їм подобається, коли ними захоплюються всі навколо, вони люблять, коли до їхніх думок прислухаються. Заради всього цього п'ятірки можуть навіть йти на зухвалу і нечесну поведінку.

З іншого боку, все люди числа «п'ять» акуратні, пунктуальні, відповідальні і обов'язкові. Така людина ніколи не кине розпочату справу на півдорозі, ніколи не підведе який доручив йому справу людини, і ні в якому разі не відступить, побачивши перешкоду. Та й своїх цілей люди-п'ятірки теж завжди досягають, якими б недосяжними вони не були.

А ще варто відзначити і той факт, що всі люди, заступництво числом 5, дуже товариські і комунікабельні. І до речі, ці риси, як і названі вище, якраз-таки і притаманні Надій.

Формула обчислення числа імені Надія:Н (6) + А (1) + Д (5) + Е (6) + Ж (8) + Д (5) + А (1) = 32 = 3 + 2 = 5

Астрологічна символіка імені Надія

  • Камінь-талісман – Корал, Агат.
  • Планета-покровитель – Сатурн.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носії імені Надія – Їжак.
  • Рослинний символ – календула.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Ваги.
  • Число Надії – 5.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – осінь.

Відомі люди з іменем Надія

Надія Богданова (російська балерина)

Надія Дурова ( «кавалерист-дівиця», письменниця)

Надія Романченко (Заслужений вчитель Російської Федерації)

Надія Римська-Корсакова (піаністка, музикознавець, композитор)

Надя Коменеч (румунська гімнастка)

Надія Крупська (політичний діяч)

Надія Плевицкая (естрадна співачка)

Надія Пушкіна (Ганнібал) (мати А.С. Пушкіна)

Надія Румянцева (актриса тетра і кіно)

Надія Кадишева (співачка)

іменини дні і святі покровителі імені Надія

Свята Мучениця Надія Римська

вересень 17, вересень 30